ما تضمین می‌کنیم قیمت بیمه‌نامه‌های ارائه شده در بیمه بازار، ارزان‌ترین و دقیق‌ترین قیمت نسبت به سایر مراجع قیمت‌دهی بیمه است. اگر پس از خرید از بیمه بازار، متوجه شدید همان بیمه نامه در محل دیگری با قیمتی کمتر ارائه شده است، می‌توانید درخواست استفاده از «ضمانت بهترین قیمت بیمه» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.

شرایط ضمانت قیمت چیست؟

برای استفاده از درخواست «ضمانت بهترین قیمت بیمه» باید شرایط زیر وجود داشته باشد:
  • - مرجع معتبر: مرجعی که قیمتی پایین‌تر از بیمه بازار ارائه داده است، باید مرجعی معتبر برای فروش بیمه باشد. به این معنی که نماینده یا مراجع دیگر، بر خلاف قوانین و فراتر از تخفیف‌ها و شرایط شرکت‌های بیمه تخفیفی را برای بیمه‌نامه قائل نشده باشند.
  • - بیمه‌نامه یکسان: بیمه‌نامه، مشخصات آن، پوشش‌های آن و سایر ویژگی‌های بیمه‌نامه باید بین بیمه بازار و مرجع دیگر یکسان باشند.
  • - کارشناسی: در بیمه‌نامه‌هایی که نیاز به کارشناسی دارند، قیمت ارائه شده در بیمه بازار با توجه به مشخصات ورودی خریدار و پیش از انجام کارشناسی است. در صورتی که پس از کارشناسی، این مشخصات تغییر کنند، ضمانت بهترین قیمت بیمه با توجه به این مشخصات جدید معتبر خواهد بود.

نحوه استفاده از درخواست «ضمانت بهترین قیمت بیمه» چگونه است؟

مدارک زیر را همراه کد سفارش خود، به آدرس ایمیل bestprice@BimeBazar.ir ارسال کنید:
1. پیش‌فاکتور فروشنده به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید: - شامل نام فروشنده، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشنده، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور و اطلاعات بیمه‌نامه آن باشد. - تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار و بیمه‌نامه قابل خریداری از فروشنده باشد. - صرفا برای خرید همان محصول باشد، به این معنی که بخشی از سبد خرید بزرگتری نباشد.
2.برای سایت‌های اینترنتی فروش بیمه، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه بیمه‌نامه مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهیست در صورتی قیمت سایت‌های فروش اینترنتی بیمه معتبر خواهند بود که امکان خرید همان بیمه‌نامه از سایت وجود داشته باشد و صدور بیمه‌نامه توسط واحد معتبر صدور صورت گیرد.
چه زمانی درخواست بفرستید؟
درخواست مشتری باید حداکثر تا 24 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود. بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود. پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.
سوالی دارید؟ با شماره تلفن 88510975 (021) تماس بگیرید.

قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای بیمه بازار محفوظ است.
بیمه بازار می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده یا ارائه آن را متوقف کند.

در صورتی که نیاز به مشاوره‌ی بیشتر داشته باشید می‌توانید از طریق ایمیل، تلگرام، و گفت‌وگوی آنلاین سایت با مشاوران بیمه بازار در تماس باشید.

بیمه بازار
حساب کاربری
يادآور تمدید زمان بیمه
None