خرید آنلاین انواع بیمه از بیمه بازار

با معرفی بیمه‌بازار، درآمد کسب کنید!

به ازای هر معرفی 20 هزار‌تومان پول نقد دریافت کنید.

اگر پای صحبت بسیاری از هم‌وطنانمان نشسته باشید، متوجه شدید که بسیاری از آن‌ها از شغل و درآمدشان راضی نیستند و مایل‌اند در کنار حقوق کارمندی‌شان، درآمد دیگری هم داشته باشند؛ تا از پسِ اداره یک زندگی بربیایند. بیمه‌بازار، اقدام به راه‌اندازی کمپینی کرده که تمامی افراد بتوانند با معرفی و ترغیب دوستان‌شان به خرید بیمه ثالث، درآمد خوبی کسب کنند.

کسب درآمد نقد از بیمه‌بازار

شما می‌توانید با دعوت از دوستان‌تان به خرید بیمه ثالث، به آن‌ها ۲۵ هزار تومان اعتبار هدیه بدهید، تا بتوانند بیمه‌شان را ارزان‌تر خریداری کنند و بیمه‌بازار هم برای تشویق و قدردانی از شما، ۲۰ هزار تومان اعتبار به حساب‌تان واریز می‌کند که این درآمد با انجام خریدِ دوستان‌تان، قابل نقد شدن است. یعنی می‌توانید درآمدتان را نقداً دریافت کنید. بیمه‌بازار این کار برای شما راحت کرده، طوری که کافیست به سایت بیمه‌بازار بروید، پروفایل بسازید و به قسمت معرفی و کسب درآمد بروید درست مانند عکس زیر:

معرفی بیمه بازار

معرفی کنید، درآمد کسب کنید

به‌سادگی و فقط با ارسال لینک دعوت از دوستان در پروفایل‌تان، به‌تمامی کسانی که تابه‌حال از بیمه‌بازار خرید نکرده‌اند، درآمد کسب کنید. به ازای ثبت خریدِ بیمه ثالث هر یک از دوستان‌تان، ۲۰ هزار تومان درآمد به حساب‌تان اضافه می‌شود که به‌راحتی می‌توانید آن را نقد و استفاده کنید. هم‌چنین تمام کسانی که شما برای‌شان لینک دعوت می‌فرستید با خرید بیمه ثالث از سایت بیمه‌بازار، ۲۵ هزار تومان اعتبار هدیه دریافت می‌کنند. شاید برایتان سؤال باشد که خرید بیمه ثالث فقط سالی یک‌بار است و تا خرید دوستان‌تان زمان زیادی باقیست، باید بگوییم که کافیست دوستان‌تان، یادآور ثالث‌شان را در سایت بیمه‌بازار ثبت کنند، تا این مبلغ درحساب شما ذخیره شود، توجه داشته باشید که فقط با انجام خرید دوستان‌تان این درآمد قابلیت نقد شوندگی دارد، اما با ثبت هر یادآور از طریق لینک ارسالی شما، درآمد ذخیره‌شده در حساب‌تان قابل‌مشاهده است و هرزمانی که خریدی انجام شود، به ازای هر خرید ۲۰ هزار تومان درآمد کسب می‌کنید.

چطور لینک معرفی را دریافت کنم؟

برای دریافت لینک معرفی خود، وارد صفحه معرفی به دوستان شوید.

پس از ثبت نام در سایت بیمه­‌بازار، با وارد شدن در حساب کاربری خود و بخش معرفی و کسب درآمد”، می­‌توانید لینک یکتای خود را دریافت کنید و با ارسال آن برای دوستان‌ و آشنایان­‌تان، کسب درآمد بیمه‌بازاری را شروع کنید. همین حالا شروع کنید و درآمد خوبی کسب کنید.

معرفی بیمه بازار

مانند تصویر بالا، لینک کپی شده را می‌توانید از طریق شبکات اجتماعی پرطرفدار برای دوستان‌تان ارسال کنید، اگر دوستان‌تان عضو هیچ شبکه‌اجتماعی نیستند، نگران نباشید، می‌توانید از طریق پیامک برای‌شان ارسال کنید.

حالا که لینک معرفی را کپی کردید، برای دوستان و آشنایان‌تان بفرستید. کسانی که با لینک شما وارد سایت بیمه‌بازار می‌شوند با صفحه زیر مواجه می‌شوند.

معرفی بیمه بازار

شما همچنین می‌توانید با ورود به بخش‌های مختلف پروفایل‌تان میزان درآمد قابل‌برداشت‌تان را مشاهده کنید و برای دریافت درآمدتان درخواست دهید. درست مانند تصویر زیر:

معرفی بیمه بازار

در تصویر بالا با انتخاب گزینه نقد کردن درآمد و واردکردن شماره‌حساب شبا کمتر از ۵ روز کاری درآمدتان را دریافت خواهید کرد.

بیمه‌بازار که اولین سامانه مقایسه و خرید انواع بیمه ثالث، بدنه، آتش سوزی، زلزله و عمر است که امکان کسب درآمد بیشتر برای شما را فراهم کرده است. پس این فرصت طلایی برای داشتن درآمدی بیشتر  را از دست ندهید.

همین حالا معرفی کنید!

لطفا به این مقاله رای دهید:
امتیاز: ۱ از ۵ / تعداد نظرات: ۱

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.