با پرداخت ۱۰ قسط بازنشسته شوید و مستمری دریافت کنید

عمده مشکل افراد در دوران بازنشستگی در ایران، این است که به‌جای استراحت و تفریح، باید در فکر پیدا کردن شغل جدیدی برای امرارمعاش باشند تا بتوانند از پس هزینه‌های سنگین خود و خانواده بربیایند. البته فقط مشکل پیدا کردن شغل جدید نیست، این‌که با بالارفتن سن و تحلیل رفتن قوای بدنی دیگر قادر به کار کردن نیستند و همین باعث می‌شود تا با مشکلات مالی اقتصادی و جسمی زیادی مواجه شوند، نیز موضوع را بغرنج‌تر می‌کند.

این در حالیست که در اکثر کشورهای جهان، افراد بازنشسته معمولاً به‌دور از نگرانی برای تأمین معاش، زندگی می‌کنند و همین باعث می‌شود دوران بازنشستگی برایشان، دورانی خوشایند باشد، اما در ایران معمولا به دلیل مشکلات معیشتی به سخت‌ترین دوران تبدیل می‌شود. در همه‌جای دنیا، دستگاه‌های تأمین‌اجتماعی و بیمه‌های عمر در این دوران به یاری افراد می‌شتابند. در بیمه‌های تأمین‌اجتماعی برای بازنشسته شدن باید حداقل ۶۰ سال سن و حداقل ۲۰ سال سابقه پرداخت حق‌بیمه داشته باشید. اما در بیمه‌های عمر با ۱۰ سال سابقه پرداخت حق‌بیمه می‌توانید بازنشسته شوید و از مزایای آن استفاده کنید. بیمه عمر و بازنشستگی بیمه ایران، از آن دسته بیمه‌هایی است که می‌توانید بعد از ۱۰ سال بازنشسته شوید.

بیمه عمر و بازنشستگی

بیمه عمر و بازنشستگی ایران

بیمه عمر ایران مانند تمامی بیمه‌های عمر، دارای دو بخش اصلی سرمایه‌گذاری و پوشش‌های بیمه‌ای است. که بخش بیمه‌ای آن شامل پوشش‌های بیماری‌های خاص، فوت براثر حادثه، ازکارافتادگی، پوشش مخصوص سرطان، پوشش فوت است و بخش سرمایه‌گذاری آن شامل پرداخت سود تضمینی و مشارکتی، پرداخت سرمایه (اندوخته) و پرداخت وام بدون‌ضامن است. در پوشش سرمایه‌گذاری، این امکان را دارید که کل سرمایه به‌اضافه سودهایی که به آن تعلق‌گرفته را یکجا بگیرید و یا به‌صورت مستمری دریافت کنید.


حتما بخوانید:

کدام یک از شرکت‎‌‌های بیمه عمر سود بیش‌تری پرداخت می‌کنند؟


شرایط بازنشستگی بیمه عمر ایران

یکی از مزایای بیمه عمر ایران، این است که شما می‌توانید پس از اتمام قراردادتان، سرمایه خود را تبدیل به مستمری بازنشستگی کنید. به این صورت که کل یا قسمتی از سرمایه خود را نزد بیمه‌گر می‌گذارید و به‌جای آن سالیانه مستمری دریافت می‌کنید. البته مقدار این مستمری، بستگی به سرمایه اندوخته شما و مدت قراردادتان دارد. طبیعی است اگر مدت قرارداد بیش‌تری داشته باشید و حق‌بیمه زیادتری پرداخت کنید؛ مستمری بیش‌تری نیز دریافت می‌کنید. شما می‌توانید با پرداخت مبلغی (متناسب با حقوق دریافتی خود) به‌صورت شش ماه، سالانه و یا ماهانه پس از چند سال بازنشسته شده و مستمری دریافت کنید.

 

با پرداخت ۱۰ قسط بازنشسته شوید!

 • بازنشستگی در بیمه عمر ایران شرایطی دارد؛ مثلاً رسیدن به سن ۵۰ سال و پرداخت حداقل ۱۰ سال حق‌بیمه الزامی است.
 • پرداخت حداقل ۵۰ هزارتومان به‌عنوان حق‌بیمه (حق‌بیمه می‌تواند به‌صورت ثابت یا افزایش تا حداکثر ۲۵ درصد باشد).
 • مدت بیمه‌نامه برای دریافت مستمری حداقل ۱۰ سال است.
 • سرمایه شما می‌تواند بعد از پایان قرارداد، به‌صورت مستمری مادام‌العمر و یا مدت‌دار به شما پرداخت شود؛ البته اگر به سن ۵۰ سال رسیده باشید در غیر این صورت، اگر زیر ۵۰ سال مدت قراردادتان تمام شد؛ می‌توانید کل سرمایه خود را بازخرید کنید و مبلغ سرمایه را یکجا دریافت کنید.

با توجه به عدم‌اطمینانی که در آینده برای همه اقشار وجود دارد، بهتر است با پس‌اندازهای کوچک امروزمان، فردای آرام‌تر و بهتری بسازیم.


خرید آنلاین بیمه:

مبلغ عیدی سال ۹۸ چقدر است؟

محاسبه قیمت بیمه عمر پارسیان با چند کلیک

محاسبه قیمت و خرید بیمه مسافرتی ارزان

نظر یا پرسش خود را بنویسید

72 نظر
 1. غفار

  سلام‌
  من‌ اندوخته‌ سالیانه‌ ۱۲۷۵۰۰۰۰ تومان‌ شروع‌ کردم
  چقدر‌ مستمری‌ باید بگیرم ممنون‌ میشم‌ جواب‌ بدین

  1. بیمه بازار

   سلام
   مبلغ نهایی دریافتی شما از بیمه عمر به عوامل بسیاری مانند نرخ افزایش سرمایه سالانه و سرمایه فوت و … بستگی دارد.
   برای محاسبه میزان پرداختی و مبلغ نهایی دریافتی میتوانید به “صفحه خرید بیمه عمر بیمه بازار” مراجعه کنید و با ورود دقیق اطلاعات خواسته شده، مبلغ بیمه عمر خود را محاسبه و خریداری کنید.

 2. اکبر

  با شرایط تورم کشور بیمه متعهد میشه که با بازنشستگی میزان حقوق رو افزایش بده این مسأله تا چه حد صحت داره
  اگر کسی بیمه درمانی و عمر نخواد چه تعبیری در اقساط پرداختی بوجود میاد
  بیمه درمانی مورد قبول مراکز تامین اجتماعی نیست
  آیا اگر شرکت بیمه ورشکست بشه یا تغییرات مهم دیگری بوجود بیاد کسی متعهد باقی میمونه

  1. بیمه بازار

   سلام
   حق بیمه عمر براساس عوامل زیادی از جمله پوشش ها، افزایش سرمایه و … محاسبه میشود و قطعا در حق بیمه موثر خواهد بود.
   اما در مورد تورم باید متذکر شد که هر سال سودی جدا از سود ثابت به اندوخته شما تعلق میگیرد که تقریبا با تورم برابری میکند و مقداری از حق بیمه پرداختی شما بابت بیمه اتکایی است که در صورت ورشکستگی بیمه، بیمه مرکزی پاسخگوی تمام تعهدات خواهد بود.

 3. ابوالفضل رسولی دوست

  سلام بازنشستگی ده ساله ماهانه چقدر بعد از بازنشتگی به ما پرداخت میشود؟

  1. بیمه بازار

   سلام
   بیمه های عمر و سرمایه گذاری با بیمه تامین اجتماعی متفاوت است.
   در بیمه تامین اجتماعی برای بازنشستگی باید درخواست داد و مدارکی را ارائه داد اما در بیمه های عمر و سرمایه گذاری مبلغ بازنشستگی بلافاصله پس از اتمام قرارداد به شما پرداخت خواهد شد و دوره انتظار نخواهد داشت.

 4. حمبد

  سلام
  میتونم از سوابق بیمه ای که دربیمه کارآفرین داشتم برای صندوق بازنشستگی کشوری استفاده کنم

  1. بیمه بازار

   سلام
   اگر منظور شما از این بیمه، بیمه عمر و سرمایه‌گذاری باشد باید گفت خیر نمیتوان از این سابقه برای بازنشستگی استفاده کرد.
   بیمه عمر و سرمایه‌گذاری یک بیمه اختیاری است که افراد برای تامین مالی آینده خود و در کنار بازنشستگی از آن استفاده می‌کنند.
   برای مطالعه بیشتر می‌توانید مقاله “بیمه عمر بهتر است یا بیمه تامین اجتماعی؟ مزایا و معایب هرکدام را بشناسید.” را مطالعه کنید.

 5. بهنام

  سلام
  صادقانه اگر هدف از بیمه ، فقط مستمری باشد نه پزشکی ، کدام بیمه مناسب هست ؟ بیمه تامین اجتماعی یا بیمه عمر ؟

  1. بیمه بازار

   سلام
   همانطور که خود شما هم اشاره کردید بیمه تامین اجتماعی علاوه بر مستمری و باز نشستگی پوشش بزشکی و درمانی هم دارد اما بیمه عمر بیشتر با هدف سرمایه گذاری و مستمری است علاوه بر آن مقدار حق بیمه و مبلغی که در آینده خواهید گرفت را خود شما انتخاب می‌کنید.
   انتخاب با خود شما است و می‌توانید حتی هر دو بیمه را داشته باشید و در دوره بازنشستگی از هر دو بیمه مستمری دریافت کنید.

 6. هادی

  خوب نیست موقع بازخرید ضرره

 7. Ramin

  سلام خسته نباشید.یه سوال دارم خدمتون که من تازه خودمو بیمه عمرکردم سه ماهه زدم150تومن و سنم 25سال هست.خواستم شرایط بازنشستگی و مستمری شو بدونم که چه موقعه ای بهم تعلق میگیره.بعدش دفترچه رو کیع بهم میدن ممنونتون میشم

  1. بیمه بازار

   رسیدن به سن ۵۰ سال و پرداخت حداقل ۱۰ سال حق‌بیمه الزامی است.

 8. hadi

  میشه بفرمایدباخریدیکجابیمه عمر تامین اتیه پاسارگادمیشه بعدازخرید اندوخته رابشکل مستمری ماهیانه گرفت

  1. بیمه بازار

   بله باید همچین امکانی وجود داشته باشد.

 9. hadi

  سلام اگه پولت توجیبت باشه خیلی بهترهست لطفاتوضیح درموردسودی که به اندوخته میرسه توضیح بدیدوبفرمایدکه تودوسال اول سودی بهش نمیرسه درصورتی که بخوای انصراف بدی اگه ادامه بدی سود10درصدچراشرکتهادرصدسودراباتورم درجامعه افزایش نمیدن

 10. محمد

  آیا میشود هم بیمه عمر و هم بیمه تامین اجتماعی رو باهم داشت؟

  1. بیمه بازار

   بله مانعی نداره

 11. کردی

  سلام

  داشتم کامنت سوالهای بیمه رو میخوندم…یه سوالی در مورد جواب یکی از کارشناسهاتون برام پیش اومد.
  چطور میشه تو بیمه شما زمان رو خرید و بازنشست شد ؟؟ لطفا دقیق تر توضیح بدین

  با تشکر

  1. بیمه بازار

   با سلام تنها سابقه قابل خریداری عبارتند از : کسری سابقه تا ده سال (جهت بازنشستگی با سن 60 سال آقایان و سن 55 سال خانم ها) و سابقه سربازی. مابقی خلا بیمه ای که به علت عدم اشتغال ایجاد شده قابل محاسبه و پرداخت نمی باشد.

 12. omidreza o. n

  سلام من یک پسر 17 ساله هستم و میخواستم بدونم برا آینده من چه بیمه ای از الان باید انجام بدم میشه کمک کنید مدیر سایت

  1. بیمه بازار

   سن شما باید به حداقا 18 سال برسد.

 13. ارشیا

  سلام
  بعداز 15 سال هنگام بازنشستگی سقف مستمری چند است؟ در حال حاضر سقف بازنشتگی چقدره؟ آیا مثل دریافتی تامین اجتماعی سالانه افزایش پیدا میکند؟ یا ثابت است و یا روند کاهشی داره؟و رو به اتمام…

  1. بیمه بازار

   سلام . افرادی که با سابقه کمتر از 20 سال پرداخت حق بیمه، تقاضای بازنشستگی می‌کنند، بر مبنای سنوات پرداخت حق بیمه، مستمری دریافت خواهند کرد و از مزایای ماده 111 بهره‌مند نخواهند شد.

 14. Zahra

  سلام،ببخشید من مادرم متولد ۵۲ هستش می خوام بیمه ای بشه که بعداز چند سال ماهانه حقوق بازنشستگی بگیره تا آخر عمر میشه راهنمائی کنید،خانه دار هم هستن

  1. بیمه بازار

   می توانید از بیمه خانه داری استفاده نمایید اماطبق قانون بیمه خانه داری بانوانی که سن آن‌ها به ۵۵ سال برسد، ولی زیر ۱۰ سال سابقه دارند می‌توانند با پرداخت حق‌بیمه سنوات کسری تا ده سال سابقه، با ده روز حقوق بازنشسته شوند که در این صورت نیز چنانچه حقوق آن‌ها از حداقل حقوق مصوب شورای عالی کار کمتر باشد، ترمیم نخواهد شد.

   1. جواد

    سلام کسی که بیمه نبوده اصلا و الان پنجاه سالو رد کرده میتونه از این طرح استفاده کنه کامل توضیح میدید

    1. بیمه بازار

     سلام
     این بیمه، بیمه عمر و سرمایه گذاری میباشد و شرایط آن با بیمه تامین اجتماعی متفاوت است.
     این بیمه شرایط سنی ندارد و مبلغ پرداختی نیز با شرایط شما متناسب است حتی با 50 هزار تومان نیز میتوانید خود را بیمه کنید.
     همانطور که در مقاله نیز اشاره شده در صورتی که بیش از 50 سال داشته باشید در پایان این 10 سال مبلغی به عنوان مستمری به شما پرداخت خواهد شد.
     برا راهنمایی بیشتر میتوانید با کارشناسان بیمه بازار با شماره تلفن 02191311100 تماس حاصل کنید.

 15. سامان

  سلام خسته نباشيد بنده ٣سال دو ماه است بيمه عمر واريز ميكنم به مبلغ ١٠٠.١١٠.١٢٠..١٣٠ايا ميتونم خودم را باز خريد كنم

 16. محمد

  یکی ازکارهایی که توبیمه عمرنمیگن اینکه بیمه عمر بازنشستگی مدام العمرنداره امیدوارم نظرم ثبت بشه

  1. بیمه بازار

   سلام 🙂
   بازنشستگی مادام‌العمر پوششیه که بعضی از شرکت‌های بیمه ارائه می‌دن. نحوه دریافت مستمری بستگی به توافق شما با شرکت بیمه داره.

 17. سعید

  سلام وقت بخیر.. من 27 سالم میخواستم.. میخواستم بیمه مستمربگیر باشم.. چون شغل آزاد و هیچ بیمه ای ندارم..میخواستم بدونم من 10سال پرداخت کنم آیا مستمردریافت می کنم… من سالانه 6میلیون پرداخت کنم آیا بعد از 10سال حقوق من سالانه افزایش پیدا می کنه مثل بیمه تامین اجتماعی ؟ مثل بیمه که شاغلین پرداخت می کنند ؟ افزایش حقوق در این مدت سال وجود داره یا نه ؟

  1. سعید

   سلام ببخشید آیا بیمه هست که با پرداخت مستمربگیر بیمه درمانی داشته باشم ؟ چون من بیمه درمانی ندارم ؟ بعد یک جا پول مستمربگیر دادن چقدر باید سن داشته باشید و از کی شروع میشه مستمربگیر ؟

   1. بیمه بازار

    شما می‌تونید برای مقاصد درمانی بیمه تکمیلی انفرادی تهیه کنید. اگر هدفتون پس‌انداز و دریافت مستمری بازنشستگیه، بیمه تامین اجتماعی و بیمه عمر گزینه‌های بهتری هستن. بیمه عمر بیماری‌های خاصی مثل سرطان و عمل قلب باز رو هم تحت پوشش قرار میده.

  2. بیمه بازار

   سلام. بعد از مدت ده سال شما می‌تونید مستمری دریافت کنید. مبلغ مستمری بستگی به میزان اندوخته شما تا اون مدت داره. بعد از اینکه درخواست بازنشستگی دادین، با شرکت بیمه توافق می‌کنید که مستمری رو بهتون پرداخت کنه. این توافق هم میتونه مادام‌العمر باشه و مهم با زمان محدود. شکل پرداخت مستمری در زمان محدود هم میتونه به دو صورت باشه: یا سود اندوخته رو به عنوان مستمری بهتون پرداخت میکنن تا مدت زمان مورد توافق تموم بشه، یا همون اندوخته ماهیانه و اقساطی پرداخت میشه تا به پایان برسه. قاعدتا هرچی دیرتر اقدام به بازنشستگی کنید مستمری دریافتی شما بیشتره.

 18. منوچهر سلیمان نیا

  لطفا من سن ام ۴۵ ساله در ماه چقدر پول به بیمه پرداخت کنم و‌ ماهیانه بهتره اگر نشد سه شش ماه جدا بدین

  1. بیمه بازار

   سلام. میزان حق بیمه بستگی به شرایط مالی خودتون داره. از اونجایی که سود تعلق گرفته به اندوخته،‌ به صورت روزشمار و مرکب محاسبه میشه،‌ بهتره سالیانه یا شش ماهه پرداخت کنید که سود بیشتری بهش اضافه بشه. اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید با بیمه بازار، داخلی ۲۱۰ تماس بگیرید.

 19. نازی

  سلام لطفا راجب این ده قسط توضیح میدی برای چه سنین ومقدارپولش چقدر؟راجبش لطفا زیادتوضیح بدید مرسی

  1. بیمه بازار

   سلام. با داشتن بیمه عمر می‌تونید بعد از گذشت حداقل ده سال از شروع قرارداد، مستمری بازنشستگی دریافت کنید. در واقع اندوخته رو هم می‌تونید به شکل مستمری، هم به صورت یک‌جا و هم ترکیبی از این دو دریافت کنید. میزان اندوخته هم برابره با مجموع حق بیمه هایی که تا اون زمان پرداخت شده، به علاوه‌ی سودهایی که بهش تعلق می‌گیره. در واقع مستمری دریافتی بستگی به این داره که چقدر حق بیمه پرداخت کنید. در صورتی که به مشاوره بیشتری نیاز دارید، با بیمه‌بازار تماس بگیرید.

  2. مصطفی

   سلام
   من الان ۳۰ سالمه بخوام ده سال بیمه رد کنم ۴۰ سالگی بازنشسته میشم ،بعد ۵۰ سالگی بهم مستمری بازنشستگی میدید؟
   اگه ازدواج کنم میتونم زن و بچه رو تحت پوشش خودم بیمه بشن؟
   اگه فوت کنم مستمری به خانوادم میرسه؟
   مرسی

   1. بیمه بازار

    سلام، اینکه بعد از چندسال بازنشسته بشید انتخاب خودتونه. بعد از گذشت حداقل ده سال، تا پایان قرارداد بمه عمر (که معمولا ۳۰ ساله) هر زمان که بخواین بازنشسته بشین. اینکه چند سال بهتون مستمری پرداخت بشه بستگی به میزان حق بیمه پرداختی و اندوخته داره. در بیمه عمر نمیشه کسی رو تحت پوشش قرارداد،‌ اما می‌تونید خانواده یا هرکس دیگه‌ای رو به عنوان ذی‌نفع تعیین کنید تا در صورت فوت، سرمایه فوت و اندوخته بهشون تعلق بگیره.

  3. محمد

   حق بیمه شما+سوداونوبه صورت ماهانه به شمابرمی گردونن.بجزتامین اجتماعی هیچ بیمه ای بازنشستگی مادام العمرنداره

 20. احسان

  سلام چه بیمه ای بدون شرایط سنی با پرداخت یک جا حق بیمه میشه باز نشست شد؟

  1. بیمه بازار

   با سلام
   متاسفانه هیچ شرکت بیمه ای این نوع خدمت را ارائه نمیدهد

 21. مہران

  سلام پدرم ۶۷سالہ ہست۔میتوں بابام بیمہ کنم

  1. بیمه بازار

   با سلام
   بله میتونید درخواست بدین( بیمه خاورمیانه)

 22. حسن

  سلام.اگه من ماهی 50 تومان به مدت 20 سال پرداخت کنم چقدر مستمری ماهیانه بهم پرداخت میشه

  1. بیمه بازار

   با سلام
   دوست عزیز میزان مستمری شما بر اساس میزان اندوخته شما در سال بیستم و میزان سود در آن سال تعیین می شود.

 23. محسن

  با سلام.
  بنده ۳۵ سال دارم.
  میخوام ۱۵ سال بیمه پرداخت کنم تا ۵۰ سالگی مستمری بگیرم.آیا شدنی هست؟
  اگر هست،ماهیانه چقدر باید واریز کنم؟

  1. بیمه بازار

   با سلام
   بله دوست عزیز در بیمه عمر و بازنشستگی ایران این موضوع شدنی است.
   مبلغ حق بیمه به انتخاب خود شماست اما توجه داشته باشید مبلغی را انتخاب کنید که در پایان قرارداد و در زمان بازنشستگی وی، مبلغ قابل توجهی شده باشد.

 24. Mohammad

  سلام یه سوالی دارم ازتون ممنون میشم جواب بدین عایا این بیمه برای سنهایی شامل ۲۰سالگیم هست که من بتونم در این سن خودمو بیمه کنم؟

  1. بیمه بازار

   با سلام
   بله دوست عزیز

 25. بارانی

  سلام.من به مدت سه سال هست دارم بیمه عمر و بازنشستگی پرداخت میکنم به بیمه ایران به مدت 30سال.اگر بعداز اتمام قرارداد کل مستمری را یکجا بگیرم بهتره یا ماهانه؟

  1. بیمه بازار

   با سلام
   دوست عزیز برای دریافت مشاوره بیمه عمر با شماره 02154897000 تماس بگیرید.

 26. ندا

  شما هم خیلی زحمت میکشید …

  1. بیمه بازار

   سلام ممنون از لطفتون

   1. وحید

    سلام ایا پرداخت مستمری از تقسیم سرماییه عمر تشکیل میشه و ممکنه تا آخر عمرم نباشه

    1. بیمه بازار

     با سلام
     بله دوست عزیز

 27. بهشتی

  سلام خسته نباشی من یه سوال برام پیش اومده که وقتی سالی 1 میلیونوتومان پرداخت میشه به مدت 10 سال سرمایه ای که تشکیل شده حدودا 10 میلیون تومان هست حالا این مستمری که قراره پرداخت بشه ماهانه با این مبلغ پرداختی چقدره؟ و آیا این مادام العمر هستش یا مدت داره

  1. بیمه بازار

   سلام کاملا بستگی به افزایش سالیانه حق بیمه متناسب با نرخ تورم داره. و اینکه چه پوشش هایی انتخاب میکنین. میتونین به سایت ما مراجعه کنین و شرایطتو پوشش های انتخابیتون رو وارد کنین تا ببینین چن سال دیگه با این حق بیمه چقد مستمری دریافت میکنید.
   https://bimebazar.com/life/compare/

   1. محمد

    حقوق باز نشستگیش چقدره بعد 15سال

 28. اکرم اسدیان

  ایا میشه حق بیمه ۱۰ سالرو یکجا پرداخت و از مستمریش برخوردار شد؟

  1. بیمه بازار

   سلام معمولا شرکتهای بیمه یه شرایط سنی دارن ولی بیمه عمر ما میتونین زمان رو بخرین و بدون شرط سنی بازنشست بشید

 29. جواد

  باتشکر از راهنمایی شما عزیزان
  موفقیت شما درخدمت به مردم مظلوم ایران اسلامی
  آرزوی ماست.

 30. فرید

  مردم اگر حساب کتاب ومحاسبه را بتونند انجام بدهند متچجه میشن که این بیمه ها همون سودهای بانکی است که بصورت روزشماراندوخته میشه ولی بیمه کامزد خودشو ازهمون سود بانکی کم میکنه ازآخربهتون برمیگردونه درصورتیکه اگر توبانک بزارید توی همین مدت ازبیمه بهتره منتها باید آشنایی با سودهای بانکی ومحاسبات داشته باشی تمام اینها نقشه واسه خالی کردن جیب ملت بدبخته این بیمه ها دراین مدت باپول شما اوراق مشارکت بابالاترین سود خریداری میکنند واسه شما کمترین سود را درنظر میگیرند این وسط سود کلانی گیرش میاد ازصدقه سری شما بجای اینکار پولهاتون رو تو بانک بزارید مطمن تره

  1. بیمه بازار

   سلام ممنون از نظرتون ولی بیمه های عمر پوشش های بیماری هم دارن

 31. فاطمه

  سلام،خانمی هستم ۵۴ ساله که همسرم نظامی بازنشسته هستن،من میتوانم بیمه پرداخت کنم ؟ چه مدت بیمه پرداخت کنم بازنشسته میشوم ؟میزان مستمری به چه صورت هست ؟

  1. بیمه بازار

   سلام بله شما میتونین با استفاده از بیمه های عمر و سرمایه گذاری بیمه بشین و بعد از چند سال حقوق مستمری دریافت کنین. مدتش بستگی به خودتون داره مثلا بیمه ایران، ما و… میتونین با ۱۰ سال بازنشسته بشین

  2. محمد نادری

   باسلام مستحضرید بیمه ایران یک بیمه دولتی است وخدمات آن با قبل فرق میکند خواهشمندم درمورد آن توضیح واضحی بدید که مردم کاملا درجریان باشند جوابها همه دوپهلو است البته حق هم دارید چون همه خدمات بستگی به مصوبات دولت واقتضای حکومت بسته است لذا به خاطر جلب مشتری اقدام مثمری بعمل اورید

   1. بیمه بازار

    با سلام
    کاربر گرامی تمامی شرکت های بیمه بطور کلی براساس سطح توانگری ، رضایتمندی مشتریان و پشتیبانی بابت ارائه خدمات دسته بندی میشوند که بیمه ایران نیز از جهت قدمت و تعدد نمایندگی و ارائه خدمت جزو شرکت های برتر میباشد در صورتی که نیاز به مشاوره تلفنی داشته باشین با شماره 91311100-021 داخلی 210 تماس حاصل نمایید.
    با تشکر از همراهیتان

 32. محمد

  باسلام این پرداختی ۵۰هزارتومن برای یه نفراز اعضای خانوادست یاخودسرپرست وایاسوابق قبلی نزدتامین اجتماعی محسوب میشه در سوابق یانه ومقداراین مستمری بعدده سال ماهیانه چقدره ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. بیمه بازار

   سلام این شرایط بیمه عمر ایران هست نه تامین اجتماعی! شما میتونین خودتون رو بیمه کنید و اعضای خانواده رو به عنوان ذینفغ معرفی کنید