خرید آنلاین انواع بیمه از بیمه بازار

بیمه‌بازار خرید شما را هم بیمه می‌کند: داستان خریدی که مشکل ساز شد!

پس از یک سال و نیم از شروع به کار بیمه‌بازار، با افتخار می‌گوییم که مسئولیت بیمه‌بازار با خرید شما تمام نمی‌شود!

4 2,365

💢 خرید مشکل‌ساز خانم دکتر

داستان از جایی شروع شد که خانم پزشکی از مشتریان عزیز ما، روز شنبه ظهر ۲۸ بهمن ۹۶ بیمه ثالث‌شان را از سایت بیمه‌بازار خریدند، بر حسب اتفاق، این سفارش با مشکل پرداخت در درگاه بانکی مواجه شد. معمولا در این موارد، همکاران ما برای راه انداختن کار مشتری به‌صورت دستی پرداخت را انجام و در سیستم به‌صورت دستی ثبت می‌کنند و در این مورد هم با توجه به تمام شدن بیمه‌ شخص ثالث‌ ایشان در همان روز، این کار را انجام دادند!

مشکل از جایی شروع شد که مشتری عزیز بیمه‌بازار، روز یکشنبه ظهر با بدشانسی تمام با یک تاکسی در خیابان تصادف می‌کند! و با خیال آسوده به شرکت بیمه مراجعه می‌کند تا خسارت واردشده به زیان‌دیده را از طریق بیمه‌نامه‌اش جبران کند که متوجه می‌شود، اصلاً بیمه‌نامه‌اش اعتبار ندارد! در عین ناباوری و عصبانیت با همکاران ما تماس می‌گیرد که جریان را پیگیری کند! از طرف دیگر از سمت زیان‌دیده نیز به‌شدت تحت‌فشار قرار می‌گیرد که باید به‌سرعت تاکسی را تعمیر و هزینه آن را پرداخت کند! خوب حق هم با راننده تاکسی است چراکه شغل و درآمدش از طریق همین تاکسی است.

💢 بعد از تماس با بیمه‌بازار

بیمه صادر نشده بود! مشکل به خاطر دستی انجام شدن پرداخت رخ داده بود و سفارش برای نماینده ارسال نشده بود! تیم پشتیبانی بیمه‌بازار تمام بیمه‌نامه‌های صادره را به صورت اتوماتیک برای ارسال به پنل نماینده مربوطه می‌فرستد و صحت صدور آن‌ها را در انتهای روز بعد چک می‌کند. ازآنجا که این خانم بیمه‌نامه‌اش را روز شنبه خریداری کرده طبیعتاً تیم ما باید یکشنبه شب، لیست را چک می‌کرد و با توجه به اینکه تصادف در ظهر روز یکشنبه اتفاق افتاده، عملاً با نظر به قوانین بیمه، شرکت بیمه هیچ تعهدی در برابر مقصر ندارد!

💢 عذرخواهی کافی نیست

بیمه‌بازار ضمن عذرخواهی از مشتری عزیز و آرام کردن ایشان سریعاً تیم دو نفرِه‌ای را برای پیگیری حضوری موضوع به محل حادثه فرستاد تا علاوه بر دلجویی از خطای پیش‌آمده، بعد از نظر نهاییِ کارشناس ارزیاب خسارت، تمامی هزینه تصادف را نقداً پرداخت کند. همچنین بیمه‌نامه مشتری با ۴کوپن کامل تحویل ایشان شد.

💢 یک مشتری ناراضی هم نباید داشته باشیم

در بیمه‌بازار نیز مانند تمامی کسب‌وکارها امکان بروز خطای انسانی وجود دارد، اما چیزی که مهم است، جلوگیری از تکرار این خطاها و جبران به‌جا و به‌موقع آن است.

لطفا به این مقاله رای دهید:
امتیاز: ۰ از ۵ / تعداد نظرات: ۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 نظرات
 1. هوشنگ می گوید

  سلام اگر خسارت جانی هم اتفاق می افتاد ایا بیمه بازار به همین راحتی پرداخت میکرد خسارت رو؟!
  دقت کنید خسارت جانی یعنی دیه ۲۱۰ ملیونی؟
  این فقط یک خسارت مالی زیر ۵۰۰ هزار تومن بوده

  1. الهام محمدی می گوید

   سلام خداروشکر که جانی نبوده اما در هر شرایطی بیمه بازار خرید شما رو بیمه میکنه! و اینکه این خسارت بالای ۵۰۰ هزار تومان بود

 2. حسین جلیلی می گوید

  باسلام حسین جلیلی هستم یکم اسفند بیمه شخص ثالث خریدم هنوز به دستم نرسیده؟

  1. الهام محمدی می گوید

   سلام حتما با پشتیبانی تماس بگیرید
   ۰۲۱-۵۴۸۹۷۰۰۰