خرید آنلاین انواع بیمه

بیمه بازار در بین پنج کاندیدای نهایی جشنواره وب و موبایل ایران در گروه بانک و بیمه

1 640
به این پست امتیاز دهید.

بیمه بازار به عنوان اولین وبسایت فروش اینترنتی بیمه از ده شرکت بیمه کشور، موفق شده است تا در بین پنج کاندیدای نهایی جشنواره وب و موبایل در گروه بانک و بیمه قرار گرفته بگیرد.

جشنواره وب ایران، جشنواره‌ای برای انتخاب بهترین سایت‌های فارسی زبان است. از سال ۱۳۸۷ تاکنون هشت دوره این جشنواره برگزار شده است. جشنواره وب ایران از دوره هفتم توسط انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی ایران برگزار می شود. برگزار کنندگان جشنواره وب ایران و جشنواره نرم‌افزاهای موبایل از سال ۱۳۹۲ تصمیم گرفتند تا به منظور هم افزایی بیشتر هر دو جشنواره را در هم ادغام کنند. به همین منظور این همکاری ابتدا با یکی کردن زمان برگزاری و در سال های بعد با برگزاری کنفرانس وب و موبایل ایران به صورت هم زمان و به صورت یکپارچه عملی شد. نهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران در تاریخ ۲۸ بهمن ۹۵ و در پژوهشگاه انرژی وزارت نیرو برگزار خواهد شد.

بیمه بازار در جشنواره وب و موبایل

بیمه‌بازار، اولین تجمیع کننده بیمه برای خرید انواع بیمه‌هاست. بیمه بازار یک فروشگاه اینترنتی بیمه است که انواع خدمات بیمه‌ای و شرکت‌های بیمه را معرفی می‌کند. بیمه‌بازار با تجمیع خدمات بیمه‌ای از شرکت‌های مختلف، امکان مقایسه و مشاوره بی‌طرفانه در خرید بیمه خودرو را برای کاربران فراهم می‌کند. این وبسایت، در اولین حضور خود در جشنواره وب توانسته است در میان پنج کاندیدای نهایی گروه بانک و بیمه قرار گیرد. جایی که باشگاه مشتریان بانک ملت، بانک سامان، شرکت پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد و سایت کمک‌رسان ایران به عنوان دیگر کاندیداهای برگزیده گروه بانک و بیمه در این جشنواره  قرار دارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. مسلم می گوید

    از سایت بیمه بازار حمایت میکنم