خرید آنلاین انواع بیمه

بیمه شخص ثالث اقساطی بدون چک در بیمه‌بازار

بیمه ثالث‌تان را با پرداخت ۴ قسط در سال، بدون چک به صورت قسطی بخرید!

1 4,013
به این پست امتیاز دهید.

 خرید بیمه ثالث اجباریست و نداشتن آن عواقب زیادی دارد. حق‌ بیمه شخص ثالث خیلی هم ارزان نیست و فروش قسطی این بیمه همیشه طرفداران زیادی داشته است. برای همین شرکت‌های بیمه برای رعایت حال مشتریان اقدام به فروش بیمه ثالث قسطی و کوتاه مدت کرده‌اند که در ادامه این مطلب معرفی خواهند شد.

روش اول: قسطی کردن به روش پرداخت با چک

قسطی کردن بیمه ثالث به روش پرداخت با چک، روشی است که در آن خود شرکت‌های بیمه، محصول بیمه ثالث را اقساط کرده‌ و ارائه می‌کنند. در این روش، حتما ۵۰٪ حق بیمه باید به عنوان پیش پرداخت دریافت شود و مابقی مبلغ می‌تواند در دو تا ۴ قسط و توسط چک دریافت شود.

این طرح در سایت بیمه‌بازار موجود است ولی تنها برخی از نماینده‌ها آن را ارائه می‌دهند، دلایل آن‌ها متفاوت است و البته قابل‌قبول؛ یکی از دلایل، بدقولی بیمه‌گذاران در پرداخت اقساط حق ‌بیمه و یا در مواردی پرداخت نکردن حق ‌بیمه است که در این موارد تمام مسئولیت به گردن بیمه‌گر است. برای همین نمایندگان با وسواس بیشتری اقدام به قسطی کردن بیمه ثالث می‌کنند. این روش معایب دیگری هم دارد مثلا بسیاری از افراد دسته چک ندارند. معمولا وقتی متوجه می‌شوند که باید با چک حق بیمه خود را پرداخت کنند به کل از خرید قسطی منصرف می‌شوند.

روش دوم: خرید بیمه ثالث قسطی بدون چک از بیمه‌بازار

بیمه‌بازار برای راحتی حال مشتریان و آن دسته از افرادی که توانایی خرید بیمه ثالث به صورت خرید چکی را ندارند، روشی نوین و خلاق را پیشنهاد می‌کند که شما می‌توانید بدون چک و در ۴ قسط ۳ ماهه در سال بیمه ثالث‌تان را به صورت کوتاه مدت بخرید. در واقع در این روش، به جای خرید یک بیمه یک‌ساله و پرداخت یک‌جای مبلغ آن، چهار بیمه سه‌ماهه خریده می‌شود و شما هر سه ماه یک‌بار، فقط هزینه یک بیمه سه‌ماهه را پرداخت خواهید کرد.

مزایای خرید بیمه قسطی بدون چک از بیمه‌بازار

 1. یادآوری خودکار تاریخ تمدید بیمه‌نامه
 2. تمدید آسان و سریع با یک کلیک
 3. عدم نیاز به ورود دوباره اطلاعات در تمدید بیمه‌نامه
 4. تحویل رایگان و فوری در سراسر ایران
 5. امکان خرید بیمه از همه شرکت‌های بیمه
 6. امکان مقایسه سریع شرکت‌های بیمه
 7. تضمین پایین‌ترین قیمت بیمه
 8. پشتیبانی و پاسخ‌گویی مناسب مشتری

برای مثال؛ حق بیمه پراید SE111 با سال ساخت ۹۵ و دو سال تخفیف برای یکسال به صورت نقد از شرکت بیمه تعاون:

بیمخه قسطی

پرداخت نقدی ۱میلیون و ۴۰ هزار تومان به صورت یکجا گاها فشار زیادی به مشتری وارد می‌کند. پرداخت قسطی با چک هم محدودیت‌های زیادی دارد. مثلا چک حتما باید آرم صیاد داشته باشد و بسیاری از نمایندگان هم تمایلی به قسطی کردن بیمه ندارند. ولی با خرید ۴ بیمه ۳ماهه شخص ثالث در سال، می‌توانید با پرداخت ۳۱۲ هزارتومان هر سه ماه یک‌بار، خیال خود را بابت بیمه کردن راحت کنید. مخصوصا اینکه می‌توانید با یک کلیک بیمه خود را آنلاین تمدید کنید و با ارسال رایگان درب منزل تحویل بگیرید. درست است که با خرید بیمه کوتاه مدت، هزینه کمی بیشتری می‌پردازید، اما در عوض مبلغ زیادی را یکجا پرداخت نمی‌کنید. به طور میانگین، در خرید چهار بیمه کوتاه‌مدت حدود ۱۹٪ بیشتر از خرید بیمه یک‌ساله پرداخت خواهید کرد که البته این پرداخت در طول سال خواهد بود.

بیمه قسطی


بهترین مقالات:

بیمه تکمیلی برای گروه های زیر ۵۰ نفر

بیمه شخص ثالث از دم قسط

مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی با کد ملی

آیا میتوان بیمه شخص ثالث را انتقال داد؟

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
 1. اینجانب می گوید

  با سلام بنده چطور و کجا برای بیمه اقساطی بدون چک ثبت نام کنم؟ با تشکر