خرید آنلاین انواع بیمه

بیمه شخص ثالث اقساطی بدون چک در بیمه‌بازار

بیمه ثالث‌تان را با پرداخت 4 قسط در سال، بدون چک به صورت قسطی بخرید!

0 221

 خرید بیمه ثالث اجباریست و نداشتن آن عواقب زیادی دارد. حق‌ بیمه شخص ثالث خیلی هم ارزان نیست و پرداخت یک‌جا و نقد آن می‌تواند فشار زیادی را به مشتری وارد کند. برای همین بعضی نمایندگان برای رعایت حال مشتریان اقدام به فروش بیمه ثالث قسطی و کوتاه مدت کردند.

قسطی کردن به روش پرداخت با چک

قسطی کردن بیمه ثالث به روش پرداخت با چک، کمی مشکل‌تر از خرید کوتاه‌مدت بیمه‌نامه است. چراکه نمایندگان کم‌تری هستند که بیمه شخص ثالث را قسط ‌بندی می‌کنند، دلایل آن‌ها متفاوت است و البته قابل‌قبول؛ یکی از دلایل، بدقولی بیمه‌گذاران در پرداخت اقساط حق ‌بیمه و یا در مواردی پرداخت نکردن حق ‌بیمه است که در این موارد تمام مسئولیت به گردن بیمه‌گر است. برای همین نمایندگان با وسواس بیشتری اقدام به قسطی کردن بیمه ثالث می‌کنند. این روش معایب دیگری هم دارد مثلا بسیاری از افراد دسته چک ندارند. معمولا وقتی متوجه می‌شوند که باید با چک حق بیمه خود را پرداخت کنند به کل از خرید قسطی منصرف می‌شوند.

روش خرید بیمه ثالث قسطی بدون چک از بیمه‌بازار

بیمه‌بازار برای راحتی حال مشتریان و آن دسته از افرادی که توانایی خرید بیمه ثالث به صورت خرید چکی را ندارند، روشی نوین و خلاق را پیشنهاد می‌کند که شما می‌توانید بدون چک و در ۴ قسط ۳ ماهه در سال بیمه ثالث‌تان را به صورت کوتاه مدت بخرید.

مزایای خرید بیمه قسطی بدون چک از بیمه‌بازار

  1. یادآوری تاریخ تمدید بیمه‌نامه
  2. تمدید آسان و سریع با یک کلیک
  3. تحویل رایگان و فوری در سراسر ایران
  4. امکان خرید بیمه از همه شرکت‌های بیمه
  5. امکان مقایسه سریع شرکت‌های بیمه
  6. تضمین پایین‌ترین قیمت بیمه
  7. پشتیبانی و پاسخ‌گویی مناسب مشتری

برای مثال؛ حق بیمه پراید SE111 با سال ساخت ۹۵ و دو سال تخفیف برای یکسال به صورت نقد از شرکت بیمه تعاون:

بیمخه قسطی

پرداخت نقدی ۱میلیون و ۴۰ هزار تومان به صورت یکجا گاها فشار زیادی به مشتری وارد می‌کند. پرداخت قسطی با چک هم محدودیت‌های زیادی دارد. مثلا چک حتما باید آرم صیاد داشته باشد و بسیاری از نمایندگان هم تمایلی به قسطی کردن بیمه ندارند. ولی با خرید ۴ بیمه ۳ماهه شخص ثالث در سال، می‌توانید با پرداخت ۳۱۲ هزارتومان هر سه ماه یک‌بار، خیال خود را بابت بیمه کردن راحت کنید. مخصوصا اینکه می‌توانید با یک کلیک بیمه خود را آنلاین تمدید کنید و با ارسال رایگان درب منزل تحویل بگیرید. درست است که با خرید بیمه کوتاه مدت، هزینه کمی بیشتری می‌پردازید، اما در عوض مبلغ زیادی را یکجا پرداخت نمی‌کنید و فشار کمتری را متحمل می‌شوید.

بیمه قسطی


بهترین مقالات:

استعلام بیمه شخص ثالث

بیمه شخص ثالث از دم قسط

مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی با کد ملی

آیا میتوان بیمه شخص ثالث را انتقال داد؟

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.