خرید آنلاین انواع بیمه

بیمه مجانی شد!

از یک بهمن تا پایان اسفند در جشنواره بزرگ بیمه‌بازار بیمه مجانی بخرید!

0 1,096

شانس خرید رایگان بیمه ثالث در جشنواره بزرگ بیمه‌بازار

جشنواره بزرگ بیمه‌بازار از تاریخ یک بهمن شروع و تا پایان اسفندماه ادامه دارد. بیمه‌بازار تصمیم گرفته در طول این جشنواره، در پایان هر روز، یک ساعت را تعیین کند تا افراد خوش شانسی که در این ‌یک ساعتِ طلایی، بیمه خود را از سایت بیمه‌‌بازار خریداری کنند، بیمه‌نامشان رایگان و پول پرداختی‌شان به حسابشان واریز شود.

یک‌ ساعت‌های طلاییِ بیمه‌بازار!

شما مانند روزهای عادی بیمه‌نامتان را به صورت آنلاین از طریق سایت بیمه‌بازار می‌خرید؛ سپس در پایان روز به مدت ۲ ماه، ما ساعتی را به قید قرعه اعلام می‌کنیم که در آن ساعت، هرکس بیمه ثالث خریده باشد، بیمه‌اش رایگان و پولی که پرداخت کرده به حسابش واریز می‌شود! برای مثال؛ در پایان روز به قید قرعه، ساعت ۳ تا ۴ عصر را اعلام می‌کنیم و هرکس در طول روز، در این بازه زمانی خرید کرده باشد، پول بیمه‌اش را برمی‌گردانیم! این ساعت هر روز با روز دیگر متفاوت است، پس چشم از بیمه‌بازار برندارید! 

بیمه مجانی

بدون محدودیت از هر شرکتی که می‌خواهید رایگان بیمه بخرید!

شما آزادید از هر شرکتی که می‌خواهید بیمه ثالث بخرید! بیمه ایران؟ آسیا؟ البرز؟ پارسیان؟ پاسارگاد؟ هیچ محدودیتی برای خرید بیمه نخواهید داشت. خوب است بدانید، می‌توانید به راحتی شرکت بیمه خود را تغییر دهید و حتی تخفیف‌های عدم خسارت خود را نیز انتقال دهید.  بعد از انتخاب شرکت بیمه مورد نظر، نوبت خرید است، پس این فرصتِ طلایی را از دست ندهید!

اعلام برندگان خوش شانس

ساعت طلاییِ هر روز، عصر روز بعد در کانال تلگرام بیمه‌بازار اعلام می‌شود. اگر شما برنده خوش‌شانس ما باشید، برای برگرداندن پول‌تان با شما تماس می‌گیریم! اسامی برندگانِ هر روز، بر روی وب‌سایت بیمه‌بازار قابل‌مشاهده است.

چطور از سایت بیمه‌بازار بیمه ثالث بخریم؟

در وهله اول باید گفت که شما به راحتی می‌توانید، تنها با چند کلیک از سایت بیمه‌بازار، بیمه ثالث بخرید! کافیست مدل‌خودرو، نوع‌خودرو، سال ساخت‌خودرو، تعداد سال‌های تخفیف و تاریخ انقضای بیمه‌نامتان را وارد کنید. حالا نوبت مقایسه شرکت‌های مختلف بیمه از هر لحاظ مثل؛ رتبه رضایت مشتری، میزان رضایت از پرداخت خسارت، توانگری مالی و …است. بعد از انتخاب شرکت بیمه موردنظر، بیمه‌نامتان را به صورت آنلاین می‌خرید و در اسرع وقت درب منزل‌تان تحویل می‌گیرید. به همین راحتی!

در بیمه‌بازار چه می‌گذرد؟

تا همین ۲ سال پیش کمتر کسی فکر می‌کرد که بتوان با دسترسی به اینترنت و با چند کلیک، همه شرکت‌های بیمه را مقایسه و بهترین را انتخاب کرد، خرید و درب منزل تحویل گرفت! بیمه‌بازار اولین سامانه مقایسه و خرید آنلاین انواع بیمه ثالث، بدنه، آتش سوزی، زلزله و عمر است؛ که به مشتریان عزیز این امکان را می‌دهد، با مقایسه شرایط شرکت‌های بیمه بهترین را انتخاب کنند و در اسرع وقت تحویل بگیرند!

 

لطفا به این مقاله رای دهید:
امتیاز: ۰ از ۵ / تعداد نظرات: ۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.