خرید آنلاین انواع بیمه

حذف کوپن بیمه شخص ثالث از ابتدای سال ۹۷

کارت کوچک به همراه مشخصات عمومی‌ و کد QR جایگزین کوپن بیمه ثالث می‌شود!

0 10,260

اگر یک نگاه به بیمه‌نامه ثالث‌تان انداخته باشید،  با دو بخش مواجه شدید یکی مشخصات بیمه‌گذار، مانند نام و نام خانوادگی، کد ملی، نشانی، نوع وسیله نقلیه، تخفیفات عدم خسارت… و بخش دوم، چهار کوپن بیمه ثالث که شامل خسارات مالی و جانی می‌شود. اما گویا در سال جدید باید با شکل سنتی کوپن‌های کاغذی خداحافظی کنیم!

✳️ حذف کوپن بیمه ثالث

از مهرماه ۹۶ صدای حذف کوپن از بیمه شخص ثالث مطرح شد، که با توجه به تأکید رئیس بیمه مرکزی اجرای آن در ابتدای سال ۹۷ قطعیست!

✳️ بیمه‌نامه‌های جدید

در ابتدای سال ۹۷ کارت‌های جدید، جایگزین بیمه‌نامه‌های شخص ثالثِ کاغذی پردردسر می‌شوند. منتظر یک کارت کوچکِ جذاب، با مشخصات عمومی‌تان و بارکد QR به‌جای بیمه‌نامه شخص ثالث قدیمی خودتان باشید.

✳️ رقابت سالم نتیجه آنلاین شدن اطلاعات

رئیس بیمه مرکزی تأکید زیادی بر آنلاین شدن اطلاعات و صدور کد یکتا برای بیمه‌نامه‌های شخص ثالث دارند، این به معنی حرکت صنعت بیمه به سمت الکترونیکی شدن است. با صدور کد یکتا و آنلاین شدن اطلاعات، هم رقابت سالم بین شرکت‌های بیمه افزایش می‌یابد و هم تخلفات احتمالی بهتر کنترل می‌شوند که این خبر خوبیست!

کوپن بیمه ثالث

✳️ بیمه‌نامه‌های بدون کد یکتا فاقد اعتبارند

اجرای طرح صدور کد یکتا از ابتدای مهر ۹۶ آغاز شد و از این تاریخ، بیمه‌نامه‌های جدید، بدون کد یکتا فاقد اعتبارند! یک‌میلیون و ۵۶ هزار و ۸۳۸ بیمه شخص ثالث تا تاریخ ۲۲ مهر کد یکتا را از بیمه مرکزی دریافت کردند.

توجه: تمامی بیمه‌نامه‌های صادرشده توسط بیمه‌بازار دارای کد یکتای بیمه مرکزی هستند.

✳️ خرید آسان، آنلاین و سریع بیمه

ما در بیمه‌بازار که اولین سامانه آنلاین مقایسه و خرید بیمه ثالث، بدنه، زلزله، آتش‌سوزی و بیمه عمر در کشور است؛ سعی می‌کنیم اطلاعات بیمه‌ای موردنیاز شما عزیزان را ساده و بی‌طرفانه در اختیارتان قرار دهیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید. برای مشاوره، مقایسه و خرید انواع بیمه به سایت بیمه‌بازار مراجعه کنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.