خدمات بیمه بدنه خودرو در وبسایت بیمه بازار از نگاه دیجیاتو

برای بیمه بدنه خودرویی که تازه خریده اید، کدام شرکت را ترجیح می دهید؟ مطمئنا تشخیص این که از خدمات کدام شرکت بیمه استفاده کنید، نیازمند آن است که تعرفه های متفاوت آن ها را نسبت به هم بسنجید. حتی شاید برای گرفتن تصمیم قاطع لازم باشد که از چند نفر آگاه هم در این حوزه مشورت بگیرید.

شکی نیست که رسیدگی به تمام این موضوعات هم وقت زیادی می طلبد و هم برایتان هزینه دارد. اما اگر بتوانید خرید بیمه، مقایسه شرکت های مختلف و مشاوره را از «یک محل» انجام دهید چطور؟ یقینا کارها بسیار سریع تر و کم هزینه تر پیش می‌روند.

به نقل از دیجیاتو، هدف از راه اندازی استارتاپ «بیمه بازار» دقیقا همین مسئله بوده؛ ایجاد محیطی بر بستر اینترنت که ضمن فروش آنلاین انواع بیمه، فرصتی برای مقایسه شرکت‌های مختلف و امکان گرفتن مشاوره آنلاین را برای تمام اقشار جامعه فراهم می‌کند. با ثبت نام در وبسایت بیمه‌بازار، امکان خرید و مقایسه بیمه‌ شخص ثالث و بیمه بدنه از معتبرترین شرکت‌های خصوصی و دولتی کشور برایتان مهیا می‌شود؛ شرکت‌هایی شناخته شده‌ای همچون بیمه ایران، آسیا، رازی، دانا و … که همین حالا میلیون‌ها نفر از هموطنان مان تحت پوشش خدمات آن‌ها هستند. بیمه بازار با ایجاد فضایی برای مشاوره، مقایسه و خرید آنلاین، تمامی مراحل فرایند تهیه بیمه‌نامه را برای شما فراهم کرده است.

همانطور که می‌دانید قوانین شرکت‌ها برای ارائه خدمات بیمه تقریبا مشابه یکدیگرند، ولی ممکن است در جزئیات تفاوت‌هایی داشته باشند. به عنوان مثال یکی از آن‌ها تسهیلاتی برای اقشار خاص جامعه در نظر می‌گیرد و مواردی از این دست که شاید در ظاهر تفاوت های کوچکی باشند، اما در دراز مدت تأثیرات بسیار زیادی خواهند داشت.

پی بردن به این تفاوت‌های ریز حوصله زیادی می‌خواهد که اگر آن را نداشته باشید، ممکن است برای انتخاب بیمه عجولانه تصمیم بگیرید. اما بیمه بازار آمده تا نگذارد چنین اتفاقی بیفتد. بگذارید برای چگونگی این کار برایتان مثال ساده ای بزنیم. فرض می‌گیریم خودروی جدیدی خریده‌اید و در انتخاب بهترین بیمه بدنه مردد هستید. ۹ شرکت آماده ارائه خدمات بیمه بدنه به خودروی شما هستند که هر کدام هم شرایط و تسهیلات خاص خودشان را دارند.

مقالات دیگر  بیمه شخص ثالث؛ ارزانترین و گرانترین بیمه‌های شخص ثالث و بدنه

برای شروع خرید، باید روی آیکن «بیمه بدنه» در سایت کلیک کنید تا چنین صفحه‌ای برایتان نمایان شود:

بیمه بازار

بیمه بازار مقایسه را تا این حد برایتان آسان کرده. مشخصات خودرو (مدل، سال ساخت، قیمت حدودی)، نوع پوشش (سرقت قطعات، شکست شیشه، ترانزیت و …) و حتی تخفیف‌ها (گذر موقت، تسهیلات ایثارگری و …) را وارد می کنید و با اعمال این فیلترها، فهرست بیمه های مناسب برایتان به نمایش در می آیند.

اینجاست که می‌توانید شرکت‌ها را از نظر قیمت، سطح توانگری، رتبه رضایت مشتریان، نرخ شکایت مشتریان و سهم از بازار با هم مقایسه کنید؛ آن هم فقط در یک صفحه و بدون نیاز به زحمت اضافی. بعد از انتخاب بهترین بیمه کافیست روی دکمه سفارش کلیک کرده، پرداخت را به طور آنلاین انجام دهید و کار تمام است. بیمه‌بازار قرارداد و بیمه نامه شما را با پیک موتوری به درب منزل یا محل کارتان می فرستد.

اگر شما از کسانی هستید که با بررسی سایت بیمه بازار تصمیم به تغییر شرکت بیمه خود گرفتید، کافیست تا در قسمت یادآوری، تاریخ سررسید بیمه نامه خود را به همره شماره تلفن ثبت کنید تا پیش از پایان اعتبار بیمه نامه، کارشناسان بیمه بازار به شما یادآوری کنند و بهترین گزینه را به شما پیشنهاد دهند.

نظر یا پرسش خود را بنویسید