خرید آنلاین انواع بیمه از بیمه بازار

صدور و تعویض دفترچه بیمه تأمین اجتماعی به‌صورت آنلاین امکان‌پذیر شد!

هم‌زمان با هفته تأمین اجتماعی، امکان صدور و تعویض دفترچه بیمه به‌صورت آنلاین از طریق بیمه‌بازار رونمایی شد!

اگر جزو میلیون‌ها بیمه‌شده تأمین اجتماعی هستید و خسته از صف‌های طولانی و وقت‌گیر برای تمدید و صدور و تعویض دفترچه بیمه تأمین اجتماعی، می‌توانید از خدمات جدید و آنلاین بیمه بازار استفاده کنید.

تمدید و تعویض دفترچه بیمه تامین اجتماعی به روش سنتی

اگر قبل از اعتبار دفترچه بیمه، برگه‌های آن تمام شود باید دفترچه بیمه‌تان را تعویض کنید. برای تعویض دفترچه بیمه باید به‌صورت حضوری به یکی از کارگزاری‌های بیمه تأمین اجتماعی مراجعه کنید و با ارائه دفترچه بیمه و معمولاً با ۲ تا ۳ ساعت معطلی دفترچه بیمه‌تان را تعویض کنید. اگر اوایل هرماه به کارگزاری‌های تأمین اجتماعی مراجعه کنید حتماً از صف طولانی مردم برای تمدید و تعویض دفترچه شوکه شدید! البته روش سنتی همچنان مانند قبل پابرجاست اما بسیاری از افراد وقت و حوصله انتظار در صف‌های طولانی و سرسام‌آور را ندارند که تمدید و تعویض دفترچه بیمه به‌صورت آنلاین برای‌شان راه‌حل و جایگزین جذابیست. 

خدمات آنلاین دفترچه بیمه تامین اجتماعی

خدمات آنلاین بیمه تامین اجتماعی در بیمه بازار

صدور آنلاین دفترچه بیمه تامین اجتماعی: برای صادر شدن دفترچه بیمه‌تان کافیست قبل از درخواست آنلاین، به یکی از شعب تأمین اجتماعی مراجعه و ثبت‌نام کنید و حق بیمه یک ماه‌تان را پرداخت کنید. سپس می‌توانید درخواست صدور و ارسال دفترچه‌تان را به‌صورت آنلاین از طریق بیمه‌بازار بدهید.

تعویض آنلاین دفترچه بیمه تامین اجتماعی: یکی از زمان‌برترین خدمات تأمین اجتماعی تعویض حضوری دفترچه بیمه است که معمولاً چند ساعت طول می‌کشد. اگر فقط یک برگ از دفترچه‌تان باقی‌مانده می‌توانید آن را به‌صورت آنلاین به سادگی از طریق بیمه‌بازار تعویض کنید!


حتما بخوانید:

مشاهده سوابق بیمه‌ تامین اجتماعی با کد ملی


خدمات آنلاین تامین اجتماعی با بیمه‌بازار در کمتر از ۵ دقیقه

اگر دفترچه بیمه‌تان نیاز به تمدید، تعویض و یا صدور دارد به سایت بیمه‌بازار مراجعه کنید؛ عکس مدارک لازم را بارگذاری کنید. در مرحله بعد تمامی اطلاعاتی که وارد می‌کنید به پنل یکی از کارگزاری‌های رسمی سازمان تأمین اجتماعی که با بیمه‌بازار طرف قرارداد است فرستاده می‌شود و دفترچه شما در کوتاه‌ترین زمان آماده ارسال می‌شود. و در اسرع وقت به دست‌تان می‌رسد.

 


بیمه بازار قدرت انتخاب بهترین بیمه

بیمه‌بازار اولین سامانه آنلاین مقایسه و خرید انواع بیمه از تمامی شرکت‌های بیمه‌گر است که با فراهم ساختن بستر آنلاین محاسبه‌گر بیمه، این امکان را برای شما فراهم ساخته است تا به راحتی بیمه مورد نظر خود را محاسبه کنید و پس از مقایسه پیشنهادات مختلف از شرکت های بیمه گر به آسانی بهترین بیمه مورد نظرتان را انتخاب و خرید کنید. بیمه‌نامه شما در همان روز صادر می‌گردد و ارسال بیمه‌نامه به تهران و تمامی مراکز استان‌ها رایگان و در کمترین زمان ممکن صورت می‌پذیرد. شما می‌توانید خرید بیمه شخص ثالث از بیمه بازار، یا خرید آنلاین بیمه بدنه خودرو با تخفیف و یا استعلام بیمه آتش سوزی و بیمه زلزله را به راحتی در بیمه بازار تجربه کنید. همچنین می‌توانید به صورت رایگان از مشاوره آنلاین و تلفنی بیمه بازار برای انتخاب هوشمندانه بیمه استفاده کنید و بهترین بیمه عمر و نیز بیمه تکمیلی انفرادی را به سادگی انتخاب و خرید کنید.

لطفا به این مقاله رای دهید:
امتیاز: ۳.۲ از ۵ / تعداد نظرات: ۲۶

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
 1. حسین می گوید

  فقط دروغه
  صدور دفترچه اینترنتی نشده که هیچ کارگذاری ها جمع شدن دو روزه درگیره دفترچه بی ارزش شدم بی نتیجه

  1. راهنمای بیمه بازار می گوید

   با سلام
   در بازه زمانی کوتاه مدتی این امکان وجود داشت ولی متاسفانه به دلایلی در حال حاضر امکان ارائه این خدمت مقدور نیست