خرید آنلاین انواع بیمه

صدور و تعویض دفترچه بیمه تأمین اجتماعی به‌صورت آنلاین امکان‌پذیر شد!

هم‌زمان با هفته تأمین اجتماعی، امکان صدور و تعویض دفترچه بیمه به‌صورت آنلاین از طریق بیمه‌بازار رونمایی شد!

0 3,453
به این پست امتیاز دهید.

اگر جزو میلیون‌ها بیمه‌شده تأمین اجتماعی هستید و خسته از صف‌های طولانی و وقت‌گیر برای تمدید و صدور و تعویض دفترچه بیمه تأمین اجتماعی، می‌توانید از خدمات جدید و آنلاین بیمه‌بازار استفاده کنید.

روش سنتی تمدید و تعویض دفترچه بیمه

اگر قبل از اعتبار دفترچه بیمه، برگه‌های آن تمام شود باید دفترچه بیمه‌تان را تعویض کنید. برای تعویض دفترچه بیمه باید به‌صورت حضوری به یکی از کارگزاری‌های بیمه تأمین اجتماعی مراجعه کنید و با ارائه دفترچه بیمه و معمولاً با ۲ تا ۳ ساعت معطلی دفترچه بیمه‌تان را تعویض کنید. اگر اوایل هرماه به کارگزاری‌های تأمین اجتماعی مراجعه کنید حتماً از صف طولانی مردم برای تمدید و تعویض دفترچه شوکه شدید! البته روش سنتی همچنان مانند قبل پابرجاست اما بسیاری از افراد وقت و حوصله انتظار در صف‌های طولانی و سرسام‌آور را ندارند که تمدید و تعویض دفترچه بیمه به‌صورت آنلاین برای‌شان راه‌حل و جایگزین جذابیست.

 مطالب مرتبط: مشاهده سوابق بیمه‌ شدگان تامین اجتماعی در سامانه جدید اینترنتی

خدمات آنلاین بیمه‌بازار در زمینه تأمین اجتماعی

صدور آنلاین دفترچه بیمه تامین اجتماعی: برای صادر شدن دفترچه بیمه‌تان کافیست قبل از درخواست آنلاین، به یکی از شعب تأمین اجتماعی مراجعه و ثبت‌نام کنید و حق بیمه یک ماه‌تان را پرداخت کنید. سپس می‌توانید درخواست صدور و ارسال دفترچه‌تان را به‌صورت آنلاین از طریق بیمه‌بازار بدهید.

تعویض آنلاین دفترچه بیمه تامین اجتماعی: یکی از زمان‌برترین خدمات تأمین اجتماعی تعویض حضوری دفترچه بیمه است که معمولاً چند ساعت طول می‌کشد. اگر فقط یک برگ از دفترچه‌تان باقی‌مانده می‌توانید آن را به‌صورت آنلاین به سادگی از طریق بیمه‌بازار تعویض کنید!

خدمات آنلاین تأمین اجتماعی با بیمه‌بازار در کمتر از ۵ دقیقه

اگر دفترچه بیمه‌تان نیاز به تمدید، تعویض و یا صدور دارد به سایت بیمه‌بازار مراجعه کنید؛ عکس مدارک لازم را بارگذاری کنید. در مرحله بعد تمامی اطلاعاتی که وارد می‌کنید به پنل یکی از کارگزاری‌های رسمی سازمان تأمین اجتماعی که با بیمه‌بازار طرف قرارداد است فرستاده می‌شود و دفترچه شما در کوتاه‌ترین زمان آماده ارسال می‌شود. و در اسرع وقت به دست‌تان می‌رسد.

بیمه‌بازار قدرت انتخاب بهترین بیمه

بیمه‌بازار به‌عنوان اولین سامانه آنلاین مقایسه و خرید انواع بیمه ثالث، بدنه، موتورسیکلت، آتش‌سوزی و زلزله، عمر و درمان امکان مقایسه، انتخاب و خرید بیمه را فراهم می‌کند. با توجه به تقاضای بالای مردم نسبت به خدمات بیمه تأمین اجتماعی بیمه‌بازار محصول جدید خود را معرفی کرده  تا تمدید و صدور دفترچه تأمین اجتماعی نیز به‌صورت آنلاین انجام بگیرد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.