ضمانت بهترین قیمت بیمه

بیمه و خرید آن، بخشی از زندگی ماست که معمولاً در مورد آن اطلاعات کافی نداریم. بسیاری از اوقات در زمان کمی به فکر آن می‌افتیم و سریعاً برای خرید آن اقدام می‌کنیم، بی‌آنکه اطلاعات کافی در مورد قیمت‌ها و شرکت‌های بیمه داشته باشیم. در مورد اکثر رشته‌های بیمه، نه‌تنها قیمت شرکت‌ها باهم تفاوت دارد، بلکه قیمت کانال‌های متفاوت یک شرکت بیمه نیز با یکدیگر تفاوت دارند. برخی نمایندگان با توجه به سابقه و بسته به پرتفوی بیمه‌ای‌شان، اختیارات متفاوتی دارند، برای مثال؛ امکان دارد یک نمایندگی با توجه به شرایطش، تخفیفات بیشتری برای بیمه‌گزاران قائل شود، درنتیجه باقیمت پایین‌تری نسبت به بقیه نمایندگان، بیمه‌ بفروشد و البته بالعکس آن نیز صدق می‌کند، که نماینده‌ای باقیمت بیشتری اقدام به فروش بیمه‌نامه کند. برای حل این مشکل و کمک به انتخاب بهترین بیمه، بیمه‌بازار با همکاری با بهترین نماینده‌­های فروش بیمه و دریافت بهترین قیمت‌ها، تضمین می‌کند که قیمت‌های ارائه‌شده در سایت، ارزان‌ترین و دقیق‌ترین قیمت نسبت به سایر مراجع قیمت‌دهی بیمه است. وب‌سایت بیمه‌بازار این امکان را فراهم کرده که شرکت‌های مختلف بیمه‌ای را با یکدیگر مقایسه کنید و بهترین بیمه را سفارش دهید، خریداری کنید و رایگان تحویل بگیرید.

 ضمانت بهترین قیمت بیمه

همان‌طور  اشاره کردیم قیمت‌هایی که در وب‌سایت بیمه‌بازار ارائه می‌شود، پایین‌ترین و دقیق‌ترین قیمت‌ها نسبت به باقی مراجع است. اگر پس از خرید از بیمه بازار، متوجه شدید همان بیمه‌نامه در محل دیگری با قیمتی کمتر ارائه‌شده است، می‌توانید درخواست استفاده از «ضمانت بهترین قیمت بیمه» را ارسال و در صورت تائید، اختلاف قیمت آن را به‌طور کامل از ما دریافت کنید.

 

شرایط استفاده از درخواست ضمانت بهترین قیمت بیمه

بیمه‌نامه یکسان: بیمه‌نامه، مشخصات آن، پوشش‌های آن و سایر ویژگی‌­های بیمه‌­نامه باید بین بیمه بازار و مرجع دیگر کاملاً یکسان باشند.

مرجع معتبر: مرجعی که قیمتی پایین‌تر از بیمه بازار ارائه داده است، باید مرجعی معتبر برای فروش بیمه باشد. به این معنی که نماینده یا مراجع دیگر، برخلاف قوانین و فراتر از تخفیف‌­ها و شرایط شرکت‌­های بیمه، تخفیفی را برای بیمه‌­نامه قائل نشده باشند.

کارشناسی: در بیمه‌­نامه­‌هایی که نیاز به کارشناسی دارند، قیمت ارائه‌شده در بیمه‌بازار با توجه به مشخصات ورودی خریدار و پیش از انجام کارشناسی است. درصورتی‌که پس از کارشناسی، این مشخصات تغییر کنند، ضمانت بهترین قیمت بیمه با توجه به این مشخصات جدید معتبر خواهد بود.

 

چگونگی درخواست ضمانت بهترین قیمت بیمه

  • پیش فاکتور فروشنده که به‌صورت عکس یا فایل اسکن شده است.
  • برای سایت‌های اینترنتی فروش بیمه، کافیست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه بیمه‌نامه مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده، ارسال ‌شود. بدیهی است در صورتی، قیمت سایت‌های فروش اینترنتی بیمه معتبر خواهند بود که امکان خرید همان بیمه‌نامه از سایت وجود داشته باشد و صدور بیمه‌نامه توسط واحد معتبر صدور، صورت گیرد.

درخواست خود را حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش ارسال کنید. حداکثر تا ۳ روز کاری درخواست شما توسط تیم بررسی می‌شود. اگر قیمت پایین‌تر تائید شد، اضافه مبلغی که پرداخت کردید را به‌حساب شما واریز می‌کنیم.

 

بیمه‌بازار اولین سامانه مقایسه و خرید آنلاین انواع بیمه‌ شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه آتش‌سوزی، بیمه زلزله و بیمه عمر است که به شما مشتریان عزیز، این فرصت را می‌دهد تا تمامی شرکت‌های بیمه را تنها با چند کلیک از هر لحاظ مقایسه کنید در صورت تمایل بخرید و با ارسال رایگان درب منزل‌تان تحویل بگیرید!

 

 

نظر یا پرسش خود را بنویسید