خرید آنلاین انواع بیمه از بیمه بازار

کدام شرکت بیمه فروش بیشتری در سال ۹۵ داشته؟

مقایسه میزان فروش شرکت‌های بیمه و حق بیمه تولیدی

0 1,657

آمار فروش شرکت‌های بیمه از آن‌ جهت برایمان مهم است که باور داریم، هر شرکتی بیشتر بیمه فروخته باشد، قطعاً شرکت محبوب‌تری است و توانسته مشتریان زیادی را جذب کند! و پیش خودمان فکر می‌کنیم که از شرکتی خرید کنیم که فروش بیشتری داشته، این تفکر تا حد زیادی درست است، برای همین در این مقاله میزان حق بیمه تولیدی شرکت‌های مختلف بیمه را مقایسه می‌کنیم:

بیمه شخص ثالث

همان‌طور که می‌بینید بیشترین حق بیمه دریافتی صنعت بیمه در سال ۹۵ به ترتیب به شرکت‌های ایران، آسیا، دانا، البرز، پارسیان و پاسارگاد تعلق دارد. شاید برایتان سؤال پیش بیاید که منظور از حق بیمه تولیدی چیست؟ حق‌بیمه‌هایی که در تمامی رشته‌های بیمه‌ای مثل بیمه شخص ثالث، درمان تکمیل، بیمه عمر، بیمه آتش‌سوزی، بیمه بدنه و… توسط شرکت‌های بیمه از مشتریان دریافت می‌شود را حق بیمه تولیدی می‌گویند!

💢 بیمه ایران پیشتاز صنعت بیمه

بیمه ایران همچنان پیشتاز در صنعت بیمه ایران است و بیمه‌های آسیا و دانا و البرز که سابقاً دولتی بودند، رتبه‌های بعدی را دارند! البته باید گفت با توجه به اینکه شرکت‌های پارسیان و پاسارگاد که شرکت‌های خصوصی هستند، پیشرفت قابل‌توجهی داشتند، باید منتظر حضور هرچه بیشتر شرکت‌های خصوصی باشیم، که این خبر خوبیست!

بیمه شخص ثالث

همان‌طور که در جدول بالا می‌بینید از سال۹۱ تا ۹۵ تعداد بیمه‌نامه‌های تولیدی کل کشور، افزایش مناسبی داشته که نشان از افزایش ضریب نفوذ بیمه در کشور دارد.

بیمه شخص ثالث

💢 تهران و اصفهان در صدر

تهران پرجمعیت‌ترین شهر ایران با اختلاف زیادی نسبت به باقی شهرها، پیشتاز حق بیمه تولیدی صنعت بیمه در کشور است. بعد از تهران، اصفهان و خراسان رضوی با کمی اختلاف از یکدیگر، بالاترین میزان حق بیمه تولیدی در کشور را دارند!

بیمه‌بازار دقیقا چه می‌‎کند؟

بیمه‌بازار که اولین سامانه آنلاینِ مقایسه و خرید بیمه ثالث، بیمه بدنه، بیمه زلزله، بیمه آتش سوزی و بیمه عمر است، امکان مقایسه و خرید از تمامی شرکت‌های بیمه را برای شما فراهم کرده است. همچنین شما می‌توانید از مشاوره متخصصان بیمه‌بازار هم استفاده کنید. هدف بیمه‌بازار، بهبود روند و افزایش سرعت و آگاهی  شما عزیزان برای خرید انواع بیمه است. برای مقایسه و خرید آنلاین بیمه به سایت بیمه‌بازار مراجعه کنید!

لطفا به این مقاله رای دهید:
امتیاز: ۳.۷ از ۵ / تعداد نظرات: ۳

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.