خرید آنلاین انواع بیمه از بیمه بازار

همکاری بیمه‌بازار و دونیت برای آزادسازی زندانیان دیه بیمه شخص ثالث

بیمه بازار و دونیت برای آزادسازی زندانیانی که به خاطر دیه شخص ثالث در زندان به سر می‌برند، در حال برگزاری کمپین مشترکی با نام گل‌ریزون هستند.

0 858

✔️ آزادی یک زندانی جرائم غیر عمد، آزادی یک خانواده

تمام کسانی که به هر دلیل پشت فرمان می‌نشینند… هیچ‌گاه به ذهن‌شان خطور نمی‌کند که شاید روزی با یک بی‌احتیاطی، درگیر حادثه‌ای بشوند و مشکلاتی را برای خود، خانواده و افراد دیگر به وجود آورند.

✔️ کاهش رانندگان زندانی با قانون بیمه اجباری شخص ثالث

با اضافه شدن چندین ماده به قانون بیمه شخص ثالث، تعداد زیادی از رانندگان زندانی کم شد و البته مدتِ حبسِ بسیاری نیز کاهش یافت.

این کمپین در راستای آزادسازی (حدود ۶۰۰ نفر)  از زندانیانی که به خاطر دیه شخص ثالث، در زندان به سر می‌برند و به‌منظور آگاه‌سازی مردم از عواقب نداشتن بیمه ثالث، با همکاری بیمه‌بازار و دونیت برگزار می‌شود. شرکت‌کنندگان می‌توانند با پرداخت مبلغ دلخواه‌شان در این کمپین، سهمی داشته باشند تا این زندانیان، سال جدید را کنار خانواده‌شان باشند. متاسفانه بسیاری از این زندانیان سرپرست خانواده هستند.

✔️ همکاری بیمه‌بازار و دونیت

بیمه‌بازار و دونیت در این کمپین مشترک سعی دارند، کمک‌های شما مردم نوع‌دوست را در جهت آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد بیمه ثالث، به ستاد دیه کشور برسانند، تا دل خانواده‌های زندانیان هم بهاری شود.

✔️ چطور در این کمپین شرکت کنم؟

کافیست به صفحه کمپین گل‌ریزونِ بیمه‌بازار به این آدرس مراجعه کنید. https://bimebazar.com/golrizoon/گل‌ریزون

✔️ در این قسمت مانند عکس بالا روی گزینه حمایت می‌کنم” کلیک کنید. صفحه زیر باز می‌شود.

گل‌ریزون

✔️ در این قسمت کافیست هر مبلغی که دلتان می‌خواهد را وارد کنید و گزینه “ثبت” را بزنید تا به صفحه پرداخت سایت دونیت هدایت شوید! به همین راحتی

در مرحله آخر با وارد کردن شماره کارتتان، مبلغ را پرداخت کنید تا در آزاد شدن این زندانیان سهیم باشید.

من هم می‌خواهم در آزادسازی زندانیان سهمی داشته باشم!

لطفا به این مقاله رای دهید:
امتیاز: ۰ از ۵ / تعداد نظرات: ۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.