خرید آنلاین انواع بیمه

وقتی پای بیمه در کفش فوتبال می‌رود!

2 630
به این پست امتیاز دهید.

با انعقاد قرارداد همکاری بین شرکت بیمه رازی با باشگاه فوتبال تراکتورسازی تبریز مقرر شده است تا ضمن اعمال تخفیف در صدور بیمه نامه برای همه کسانی که از تیم تراکتورسازی تبریز حمایت می‌کنند، درصدی از قراردادها هم به حساب باشگاه واریز شود تا به عنوان یک منبع درآمد برای باشگاه پرطرفدار تراکتورسازی باشد.

به نقل از بیمه بازار و به گزارش ریسک نیوز، مظلومی با تمجید از تفکر اقتصادی مدیران باشگاه  فوتبال تراکتورسازی گفت: اقدام باشگاه در خصوص عقد قرارداد با شرکت بیمه رازی نشان از تدبیر و درایت بالای مدیران در شناخت از دنیای حرفه ای فوتبال است. کاری که تاکنون هیچ یک از باشگاه‌های کشور توجهی به این پتانسیل عظیم نداشتند و باشگاه تراکتورسازی به نوعی طلایه دار تعامل با شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی بزرگ کشور شده است که آینده این باشگاه را تامین خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت بیمه رازی افزود: افتخار می‌کنم که یکی از طرفداران پروپا قرص تراکتورسازی هستم و شرکت بیمه رازی با تمام وجود در اختیار باشگاه تراکتورسازی است و همه تلاش خود را بکار خواهد بست تا به این باشگاه بزرگ کمک کند.

مظلومی گفت: طی قراردادی که با این باشگاه منعقد شده، موظف هستیم تا ضمن اعمال تخفیف در صدور بیمه نامه برای هواداران، صنایع، تولیدی‌ها، بنگاه‌های اقتصادی و همه کسانی که از این تیم فوتبال حمایت می‌کنند، درصدی از قراردادها را هم به حساب باشگاه واریز کنیم و این می‌تواند یک منبع درآمد کم‌نظیر و پایدار برای باشگاه پرطرفدار تراکتورسازی باشد.

بیمه در فوتبال

وی تصریح کرد: قرارداد ما شامل بیمه‌های خودرو، آتش‌سوزی، بیمه درمان، بیمه عمر و … می‌شود که ما شرایطی ایجاد کردیم تا هواداران تراکتورسازی را بیمه کنیم.

وی خاطرنشان کرد: این کار در پرداخت حق بیمه‌ها هم ادامه خواهد داشت و با پرداخت حق بیمه قسمتی از آن به باشگاه تراکتورسازی تعلق خواهد گرفت.

مدیرعامل بیمه رازی کشور خاطرنشان کرد: با شروع این طرح استقبال خوبی از آن شده است که امیدواریم در ادامه هم این‌چنین باشد.

مظلومی در خاتمه گفت: بیمه رازی یکی از بهترین شرکت‌های بیمه‌ای در کشور است که در اتحادیه اروپا هم ثبت‌ شده است و همراهی این بیمه با تیم بزرگ تراکتورسازی، آینده هر دو طرف را خوب رقم خواهد زد.

بیمه‌بازار:‌ مشاوره، مقایسه و خرید آنلاین بیمه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. مجید می گوید

    فقط استقلال، بیمه اگه بیمه باشه میاد با استقلال قرارداد میبنده

  2. مسعود عبداللهی می گوید

    قهرمانی پرسپولیس رو بیمه کنید