خرید آنلاین انواع بیمه از بیمه بازار

بهترین بیمه‌گر عمر چه شرکتی است؟

0 2,252

چه کسانی واقعا به بیمه عمر نیاز دارند؟ اصلا بهترین بیمه عمر چه ویژگی‌هایی دارد؟ چه شرکتی بیشترین سود و پوشش‌های بیمه‌ای را ارائه می‌دهد؟ کدام شرکت خدمات بهتر و بیشتری ارائه می‌دهد؟ اصلا فرق شرکت‌های بیمه در چیست؟ یکی از دغدغه‌های این روزهای ایرانیان همین است که نمی‌دانند کدام بیمه عمر می‌تواند به بهترین نحو نیازشان را برطرف کند. اما بیمه‌بازار برای اولین‌بار در کشور امکان مقایسه و مشاوره آنلاین انواع بیمه عمر را فراهم کرده تا شما عزیزان بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید!

 انتخاب بهترین بیمه عمر

شاید بهترین ویژگی بیمه عمر این است که می‌توانیم با پس‌اندازهای خرد و کوچک‌مان آینده خود و فرزندان‌مان را روشن‌تر کنیم. ولی انتخاب اینکه چه شرکتی می‌تواند به بهترین نحو آینده‌مان را تامین کند، کمی سخت و زمان‌بر است.

فرض کنید ۲۶ سال‌تان است و می‌خواهید سرمایه‌گذاری مطمئنی را داشته باشید. قراردادتان را ۲۵ سال تنظیم می‌کنید که به نظر منطقیست، هرچقدر طول قرارداد بیشتر باشد در نهایت سود بیشتری دریافت می‌کنید، چرا که در سال‌های پایانی قرارداد، سود بیمه عمر به صورت تصاعدی بالا می‌رود. تصمیم می‌گیرید به صورت سالانه یک میلیون تومان پرداخت کنید، یعنی ماهی ۸۳ هزارتومان. بهتر است حق بیمه خود را سالانه پرداخت کنید که سود بیشتری دریافت کنید. به‌علاوه وقتی پرداخت ماهانه را انتخاب می‌کنید، احتمال دارد بعضی ماه‌ها فراموش کنید حق بیمه‌تان را به موقع پرداخت کنید که در نهایت باعث می‌شود سود کمتری دریافت کنید. برای خنثی کردن اثر تورم حق بیمه‌تان را سالانه ۱۵درصد افزایش می‌دهید که بسیار خوب است. بعد از وارد کردن اطلاعات، سود و شرایط شرکت‌های مختلف را مشاهده می‌کنید و هر بیمه‌ای را بخواهید انتخاب و به صورت آنلاین می‌خرید و با ارسال رایگان درب منز‌ل‌تان تحویل می‌گیرید. درست مانند تصویر زیر:

برای مشاهده و مقایسه بیمه عمر با شرایط خودتان حتما به سایت بیمه‌بازار مراجعه کنید. البته شاید قبل از خریدِ بیمه عمر، نیاز به مشاوره تلفنی داشته باشید که مشاوران متخصص بیمه عمرِ بیمه‌بازار در کنارتان هستند تا بهترین را انتخاب کنید.

لطفا به این مقاله رای دهید:
امتیاز: ۲ از ۵ / تعداد نظرات: ۳

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.