خرید آنلاین انواع بیمه

مسواک زدن چگونه قیمت بیمه را ۲۵ درصد کاهش می دهد؟

1 603
به این پست امتیاز دهید.

شرکت Beam Technologies مسواک‌هایی در اختیار مردم قرار می‌دهد که مجهز به سیستم بلوتوث هستند و هنگامی‌که افراد مسواک می‌زنند، اطلاعات مربوط به زمان مسواک زدن را به گوشی آن‌ها مخابره می‌کنند. اگر صاحب مسواک در طول روز دو بار به مدت دو دقیقه با مسواک دهان خود را بشوید، در بازه‌های زمانی مشخص از این شرکت مسواک و نخ دندان رایگان دریافت می‌کند و می‌تواند بیمه دهان و دندان را با تخفیف مناسب از این شرکت دریافت کند. اطلاعات مربوط به عادت مسواک زدن افراد از این جهت حائز اهمیت است که بیمه‌گذار دید مناسب‌تری نسبت به ریسکی که قرار است متحمل شود پیدا خواهد کرد. البته این امر در افرادی که به بهداشت و سلامت دهان و دندان خود اهمیت نمی‌دهند می‌تواند موثر باشد، چراکه بدین وسیله می‌توانند بیمه با تخفیف ۱۰ تا ۲۵ درصد دریافت کنند.

مسواک‌های هوشمند ۴۹ دلاری این شرکت، بوسیله بلوتوث به دستگاه‌های آیفون متصل می‌شوند. این مسواک‌ها هنگامیکه بایستی شما مسواک را از پشت دندان‌ها به جلو منتقل کنید با یک بوق کوچک شما را راهنمایی می‌کنند. همچنین نرم افزارهای دیگری در مورد بهتر مسواک زدن با استفاده از میزان فشار بین دندان و مسواک و همچنین مدت زمان مسواک زدن، افراد را مشاوره می‌دهند.

Beam، یک شرکت آمریکایی است که اقدام به ارائه بیمه دهان و دندان کرده است. بیمه‌های گروهی ارائه شده توسط این شرکت با رویکرد جدید که برای تخفیف در نظر گرفته‌ است، مخاطبان زیادی پیدا کرده است. این شرکت، ارائه بیمه هوشمند را در دستور کار خود قرار داده است که انتظار می‌رود با استقبال مناسبی روبرو خواهد شد. چراکه اگر بیمه‌گذار فردی باشد که به بهداشت دهان و دندان خود اهمیت بدهد و هر روز بصورت منظم به آن‌ها رسیدگی کند، پیش‌بینی می‌شود با هزینه کمتری نسبت به سایر افراد برای بیمه سلامت دهان و دندان خود بپردازند. این شرکت حدود صد هزار دندان‌پزشک در شبکه خود دارد تا بیمه‌گذار بتواند از آن در جهت استفاده از خدمات بیمه‌ای خود بهره ببرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. مهشید خوانزاد می گوید

    سلام مطلب جالبی بود کاش یه چند تا از این ایده ها توی ایران هم پیاده میشد