کشینه راهی جدید برای درآمدزایی

در دنیای مدرن امروز، دیگر برای انجام بسیاری از کارها، از جمله خرید کردن نیازی به حضور فیزیکی در فروشگاه‌ها نیست. امروزه دیگر ضرورتی ندارد که وقت و هزینه‌‌ی افراد در ترافیک و مسیرهای رفت و آمد تلف شود و بخش زیادی از امور به سادگی و تنها با چند کلیک ساده انجام می‌شود. علاوه بر آن خریداران همواره به دنبال مدیریت هزینه‌ها و دریافت بهترین کالاها با مناسب‌ترین قیمت‌ها بوده‌اند. در این بین مفهوم جدیدی به نام “کش بک” چندی است که همراه با خریدهای آنلاین شنیده می‌شود. کش بک به معنای دریافت پول نقد در ازای خرید است. در ایران نیز مجموعه کشینه سیستم پرداخت کش بک را راه اندازی کرده و به کاربران این امکان را می‌دهد که بر روی خرید اینترنتی خود “کشینه” یا همان کش بک دریافت کنند.

کشینه چیست

کشینه استارتاپی است که به تازگی شروع به فعالیت کرده و با دادن کش بک به کاربران خود تجربه خریدی مهیج را فراهم می‌کند. به این صورت که کاربران با خرید اینترنتی از طریق کشینه از فروشگاه‌های آنلاین موجود در سایت درصدی از مبلغ خرید خود را تحت عنوان کش بک (پول نقد) دریافت می‌کنند.

خرید از طریق کشینه به این صورت است که کاربر بعد از ثبت نام در کشینه و دریافت مبلغ ۶۰۰۰ هزار تومان هدیه خوش آمدگویی صدها فروشگاه اینترنتی در همه اصناف را در کشینه مشاهده می‌کند. با کلیک بر روی هر کدام از این فروشگاه‌ها وارد صفحه آفرهای آن فروشگاه میشود که تمام پیشنهادهای جذاب فروشگاه مربوطه در این صفحه را به صورت یکجا قابل مشاهده است. با کلیک بر روی دکمه دریافت کشینه وارد صفحه اصلی فروشگاه شده و خرید خود رو به صورت عادی و معمول انجام می‌دهد. به محض اتمام خرید، کاربر در حساب کشینه خود مبلغ کش بک را دریافت می‌کند و زمانی که موجودی حساب به ۳۰ هزار تومان رسید درخواست انتقال این مبلغ را به حساب بانکی خود داده و کشینه نیز ظرف مدت ۴۸ ساعت این مبلغ را واریز می‌کند.

بیشتر بخوانید  حذف شرط کارت پایان خدمت در گواهینامه؛ قانونی که اجرا نمی‌شود

علاوه بر دریافت کش بک، کاربران می توانند با مراجعه به صفحه کوپن تخفیف در کشینه از کدهای تخفیفی که مختص کاربران کشینه تعبیه شده است استفاده کنند و مبلغ خرید خود را به حداقل برسانند. یکی دیگر از قابلیت‌های کشینه افزونه کروم کشینه می باشد، کاربران با نصب این افزونه می توانند مطمئن شوند که دیگر هیچ کش بکی را از دست نمی‌دهند. اگر کاربری به طور مستقیم به یکی از فروشگاه‌های طرف قرارداد کشینه برود و فراموش کرده باشد که کشینه خرید خود را فعال کند، این افزونه با دادن هشدار کاربر را از وجود کشینه بر روی خریدهای این فروشگاه آگاه می کند. همچنین با این افزونه بر روی نتایج سرچ گوگل هم می‌توان از درصد کش بک فروشگاه‌های مختلف آگاهی پیدا کرد.

کشینه در راستای گسترش خرید اینترنتی و رایج کردن خرید آنلاین همراه با دریافت کش بک به کاربرانی که دوستان خود را به کشینه معرفی می‌کنند ۸۰۰۰ تومان پاداش معرفی به دوست اهدا می‌کند.

تیم کشینه با نوآوری در زمینه خرید آنلاین هر روز گام‌های بلندتری را در راه پیشرفت برمی‌دارد و با برگزاری کمپین های مشترک با فروشگاه‌های موجود در سایت کشینه در روزهای خاص، ارائه کش بک های دوبل به کاربران، دادن هدیه  بمناسبت تولد کاربران، بالا بردن درصد های کش بک در پروموشن های مناسبتی و … سعی دارد تا تجربه خریدی متفاوت  را در ذهن کاربران حک کند.

بیشتر بخوانید  چگونه فروش بیمه‌نامه بر اساس ارزش آن باشد، نه قیمت آن (قسمت اول)

پس همین امروز از طریق کشینه از فروشگاه بیمه‌بازار خرید کرده و کش بک دوبرابر دریافت کنید.

[تعداد: ۹   میانگین: ۴/۵]