خرید آنلاین انواع بیمه از بیمه بازار

۶ تُن بنزین برای ۶ نفر

با شرکت در قرعه‌کشی بزرگ بیمه‌بازار برنده 6 تُن بنزین و 20 کد تخفیف 50 هزارتومانی شوید.

0 456

یک تیر و دو نشان

اگر در جشنواره هیجان‌انگیز بیمه‌بازار از تاریخ ۱۹ خرداد تا ۹ تیر بیمه ثالث و یا بیمه بدنه خود را به صورت آنلاین از طریق سایت بیمه‌بازار بخرید، می‌توانید جزء ۶ نفر برنده خوش‌شانس ما باشید.

6 تُن بنزین

چطور در قرعه‌کشی شرکت کنیم؟

به‌راحتی! فقط کافیست بیمه ثالث و یا بیمه بدنه خود را از هر شرکتی که می‌خواهید از طریق سایت بیمه‌بازار بخرید تا در قرعه‌کشی شرکت کنید. شاید برای‌تان سوال باشد اگر موعد تمدید بیمه‌نامه‌مان در این ماه نباشد، شانس شرکت در قرعه‌کشی را از دست می‌دهیم؟ باید این مژده را به شما بدهیم که فقط با ثبت تاریخ اتمام بیمه‌نامه‌تان در سایت بیمه‌بازار نیز می‌توانید در قرعه‌کشی بزرگ بیمه‌بازار شرکت کنید و برنده جوایز باورنکردنی ما بشوید. و اما جوایز شگفت‌انگیز بیمه‌بازار:

۶ تُن بنزین برای ۶ نفر

با خرید بیمه ثالث، بدنه و یا ثبت یادآور در سایت بیمه‌بازار، برنده ۱تُن بنزین شوید. چرا ۱ تُن بنزین؟ با فرارسیدن فصل تابستان و تعطیلات و افزایش سفرهای ایرانیان چه هدیه‌ای هیجان‌انگیزتر و بهتر از ۱تُن بنزین آن‌هم برای ۶ نفر؟ حتما می‌دانید هر تُن بنزین معادل ۱۰۰۰ کیلوگرم است، یعنی ۱ تُن بنزین معادل یک سال بنزین یک ماشین.

۲۰ کد تخفیف ۵۰ هزار تومانی

به جز اهدای ۶ تُن بنزین به ۶ نفر از برندگان، ۲۰ کد تخفیفِ ۵۰ هزار تومانی خرید بیمه بدنه هم برای شما شرکت‌کنندگان عزیز در نظر گرفته‌ایم که بتوانید بیمه‌نامه‌تان را ارزان‌تر از همه‌جا بخرید.

قرعه کشی و اهدای جوایز

بیمه‌بازار در تاریخ ۹ تیر، ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه، ۶ برنده خوش‌شانس ۶ تُن بنزین و برندگان ۲۰ کد تخفیف ۵۰هزار تومانی خرید بیمه بدنه را به صورت لایو از حساب اینستاگرام خود معرفی خواهد کرد!

بیمه‌بازار دقیقا چه‌کار می‌کند؟

بیمه‌بازار سامانه مقایسه و خرید آنلاین بیمه‌های شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه آتش‌سوزی، بیمه عمر  است که امکان نرخ‌گیری و خرید این بیمه‌ها را در کوتاه‌ترین زمان ممکن، برای مشتریان را فراهم نموده است.

برای شرکت در قرعه‌کشی بزرگ بیمه‌بازار بر روی دکمه زیر کلیک کنید:

لطفا به این مقاله رای دهید:
امتیاز: ۰ از ۵ / تعداد نظرات: ۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.