بیمه‌بازار
لوگو

بیمه شخص ثالث ایران بیمه ثالث از شرکت بیمه ایران

  خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث (همانند سایر شرکت‌های بیمه‌گر) برای تمامی مدل‌های خودرو در سایت بیمه‌بازار امکان پذیر است. برای خرید راحت و آسان بیمه ایران (ثالث یا بیمه بدنه ایران) می‌توانید حق بیمه خودرو خود را بصورت آنلاین محاسبه کنید و در صورت نیاز به مشاوره درخصوص انواع بیمه‌ها با بیمه‌بازار در تماس باشید. بیمه ثالث ایران با بیشترین سهم از بازار بیمه، پرطرفدارترین بیمه بین ایرانیان محسوب می‌شود. اما در اینجا می‌توانید قیمت بیمه شرکت ایران را با سایر شرکت‌‌های بیمه مقایسه و از شرکت مورد نظر خود خرید کنید. برای تمدید بیمه ثالث ایران نیز تنها کافیست با کلیک بر روی این دکمه "خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث ایران"، مشخصات خودروی خود را در فرم وارد کنید و پس از استعلام و مقایسه قیمت، با ثبت سفارش بیمه‌نامه خود را بصورت آنلاین تمدید کنید. در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره ۹۱۳۱۱۱۰۰-۰۲۱ با بیمه بازار در ارتباط باشید. بیمه‌نامه شما در کمترین زمان و در همان روز صادر خواهد شد. شما می‌توانید در زمان انتخابی بیمه‌نامه خود را با ارسال رایگان تحویل بگیرید.  

خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث ایران

 

بیمه شخص ثالث ایران خرید اینترنتی بیمه ثالث ایران

امروزه با پیشرفت صنعت بیمه این امکان برای شما فراهم شده است تا بدون مراجعه به دفاتر نمایندگی به صورت آنلاین بیمه دلخواه را خریداری نمایید. بیمه بازار اولین و بزرگترین سامانه اینترنتی مقایسه و خرید آنلاین بیمه این امکان را برای شما فراهم کرده است تا به آسانی با وارد کردن اطلاعات خودرو مانند نوع، مدل خودرو، سال ساخت، تاریخ انقضا و تعداد سال‌های تخفیف، بیمه شخص ثالث خودرو خود را محاسبه کنید. همچنین در این سامانه شما می‌توانید شرایط و قیمت بیمه اتومبیل ایران را با سایر شرکت‌های بیمه مقایسه کنید و متناسب با نیاز خود بهترین بیمه ثالث را خریداری و به صورت رایگان در محل مورد نظر دریافت نمایید.

خرید بیمه ثالث ایران

ویژگی‌های بيمه ثالث ايران:

 • بیمه ایران در بخش بازرگانی تنها شرکت بیمه دولتی است.
 • بیشترین سهم از بازار بیمه شخص ثالث را دارد.
 • نسبت به سایر شرکت‌های بیمه مراکز پرداخت خسارت بیشتری دارد.
 • امکان پرداخت سیار خسارت (مرکز تماس بیمه ایران: ۰۹۶۶۸)
 • در تمامی استان‌های کشور و بسیاری از شهرستان‌ها مراکز پرداخت خسارت دارد.

 

پوشش‌های بیمه ایران

بیمه شخص ثالث ایران تمامی خسارت‌های جانی، مالی و درمانی وارد شده به افراد ثالث زیان‌دیده در حادثه رانندگی را به استثنای راننده مقصر حادثه جبران می‌کند. در بیمه ثالث ایران خسارت‌های جانی برای هر فرد تا سقف ۴۴۰ میلیون (برابر با دیه کامل یک مسلمان در ماه حرام) پرداخت خواهد شد. بیمه ایران خسارت‌های مالی وارد شده در حادثه را تا سقف پوششی که هنگام خرید بیمه ثالث انتخاب کرده اید (در سال ۹۹ بین ۱۱ تا ۲۲۰ میلیون تومان) پرداخت خواهد کرد.   قیمت بیمه شخص ثالث ایران بیمه مرکزی برای تمامی شرکت‌های بیمه این امکان را فراهم کرده است که به مشتریان خود تا ۲.۵درصد تخفیف خرید بیمه شخص ثالث ارائه دهند. بیمه ایران این تخفیف را برای مشتریان خود در نظر نگرفته است و به همین دلیل این امکان وجود دارد قیمت بیمه اتومبیل ایران از سایر شرکت‌ها اندکی بیشتر باشد. البته با توجه به اینکه این شرکت بیشترین بیمه ثالث را صادر می‌کند، ریسک شرکت افزایش یافته و بنابراین ندادن این تخفیف، منطقی به نظر می‌رسد. برای استعلام  قیمت نیازی به جدول نرخ بیمه شخص ثالث بیمه ایران نخواهید داشت. همین حالا بر روی ثبت سفارش بیمه شخص ثالث کلیک کنید و نرخ بیمه شخص ثالث ایران را برای خودروی خود در بیمه بازار محاسبه کنید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید قیمت و شرایط شرکت‌های دیگر بیمه را با این شرکت مقایسه کنید و بهترین بیمه را خریداری نمایید.  

تمدید بیمه ثالث ایران

از آنجایی که بیمه شخص ثالث برای تمامی دارندگان وسایل نقلیه اجباری است، در صورتی که تاخیری در تمدید بیمه شخص ثالث بیفتد به صورت روزشمار مبلغی به حق بیمه اضافه خواهد شد. بیمه بازار این امکان را برای شما فراهم ساخته است تا به آسانی و تنها با یک کلیک به صورتی اینترنتی بیمه شخص ثالث خودرو خود را تمدید کنید. اگر جز آن دسته از افراد هستید که تاریخ انقضای بیمه ثالث خود را فراموش می‌کنید؛ حتماً همین حالا تاریخ انقضای بیمه‌نامه‌تان را در یادآور بیمه ثالث بیمه‌بازار ثبت کنید تا بیمه بازار مدتی قبل از رسیدن به زمان تمدید بیمه با ارسال پیامک یادآوری، موعد سررسید بیمه را به شما اطلاع دهد. همچنین با ثبت یادآور می‌توانید از تخفیف ویژه در اولین خرید خود بهره‌مند شوید.  

خرید اقساطی بیمه ثالث ایران

بیمه بازار این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بیمه ثالث ایران را به صورت اقساطی خریداری کنید. برای خرید اقساطی کافیست هنگام ثبت سفارش گزینه قسطی را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه می‌توانید به جای پرداخت یک‌جا، حق بیمه خود را اقساطی پرداخت نمایید؛ بدین صورت که ۵۰ درصد مبلغ حق بیمه را به‌عنوان پیش پرداخت به‌صورت نقدی و ۵۰ درصد باقی‌مانده را در دو قسط پرداخت کنید. در حال حاضر خرید قسطی تنها در شهر تهران امکان‌پذیر است. فرایند صدور پس از واریز پیش پرداخت از درگاه بیمه بازار، آغاز خواهد شد. چک‌ ارائه شده در زمان تحویل بیمه‌نامه از شما دریافت می‌شود و باید دارای "آرم صیاد" و در وجه شرکت بیمه ایران باشد.  

صدور آنی بیمه ماشین ایران

بیمه بازار با هدف ارائه خدمات بهتر و در راستای پیشگیری از بروز مشکلات اتمام بیمه‌نامه ثالث افرادی که پس از پایان ساعات اداری یا در تعطیلات نسبت به وضعیت بیمه‌نامه خود آگاه می‌شوند، این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است تا به صورت ۲۴ ساعته بیمه‌نامه خود را خریداری و صادر کنید.  

مدت اعتبار بیمه خودرو ایران

شما می‌توانید بیمه‌نامه را از این شرکت به‌صورت یک‌ساله یا کوتاه‌مدت سه، چهار، شش و نه ماهه خریداری کنید. دقت داشته باشید در خرید بیمه کوتاه‌مدت، قیمت کمی بالاتر محاسبه می‌شود. مثلا قیمت این بیمه در حالت ۶ ماهه از نصف قیمت این بیمه‌نامه در حالت یک ساله بیشتر است. اما می‌توانید بجای خرید بیمه‌نامه یکساله، چهار بیمه سه ماهه (همانند بیمه قسطی و بدون نیاز به چک) خریداری کنید. هزینه پرداختی شما پس از یکسال تقریبا ۱۸% بیشتر از خرید یکساله می‌باشد و پس از یکسال، تخفیف عدم خسارت برای شما لحاظ میگردد. شما می‌توانید با انتخاب مدت قرارداد در فرم اطلاعات خودرو، قیمت بیمه‌نامه خودرو را در بازه‌های زمانی مختلف محاسبه و مقایسه نمایید.   مراحل دریافت خسارت بیمه اتومبیل ایران

پرداخت خسارت مالی بیمه اتومبیل:

برای دریافت خسارت مالی ناشی از حادثه ابتدا لازم است به اداره خسارت بیمه نامه‌های شخص ثالث ایران مراجعه کرده و فرم اعلام خسارت را تکمیل نمایید. مراحل دریافت خسارت مالی به شرح زیر است:

 • پس از تکمیل فرم اعلام خسارت، مراجعه‌کننده بایستی با ارائه مدارک مورد نیاز تشکیل پرونده دهد. مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده عبارتند از: اصل بیمه‌نامه مقصر حادثه، گواهی‌نامه مقصر و زیان دیده سانحه، برگ کروکی افسر پلیس، برگ‌های بازجویی طرفین سانحه در خصوص کروکی غیرسازشی، یک کوپن بیمه‌نامه مقصر حادثه، کارت خودرو مقصر و زیان دیده حادثه. همچنین ارائه گزارش‌های تکمیلی از جمله: گزارش نیروی انتظامی، گزارش کارشناس رسمی دادگستری، رای محاکم در مورد کروکی غیرسازشی نیز نیاز می‌باشد.
 • بعد از بررسی و تائید اعتبار بیمه‌نامه مقصر، جهت تهیه عکس از مواضع آسیب‌دیده برگ اعلام خسارت مالی شخص ثالث به مراجعه‌کننده تحویل داده می‌شود.
 • مراجعه‌کننده پس از تهیه عکس از مواضع آسیب‌دیده، عکس مواضع آسیب دیده به همراه برگ اعلام خسارت مالی شخص ثالث را به اداره خسارت بیمه‌نامه‌های ثالث تحویل می‌دهد.
 • در این مرحله بعد از تعیین خسارت، کارشناس بازدید برگ اعلام خسارت مالی شخص ثالث را امضا می‌نماید.
 • در صورتیکه کارشناس و مراجعه کننده نسبت به مبلغ خسارت برآورد شده به توافق نرسند، اداره خسارت بیمه‌نامه‌های ثالث ایران یا کارشناس دیگری را اعزام می‌کند یا خودرو آسیب دیده جهت برآورد خسارت به تعمیرگاه طرف قرارداد بیمه فرستاده می‌شود.
 • پس از توافق بر مبلغ خسارت، مراجعه‌کننده جهت دریافت مبلغ خسارت برگ اعلام خسارت مالی شخص ثالث را به واحد حواله تحویل می‌دهد.
 • واحد حواله، ‌اطلاعات حواله را وارد برنامه خسارت کرده و بر روی برگ اعلام خسارت مالی شخص ثالث پرینت می‌گیرد.
 • درصورتیکه خودرو دارای قطعه تعویضی باشد، مراجعه‌کننده بایستی داغی قطعه را به اداره خسارت بیمه‌نامه‌های ثالث تحویل دهد.
 • در صورتیکه مبلغ خسارت کمتر از ۱۰۰ هزار تومان باشد، خسارت به صورت نقدی و در غیراینصورت، چک صادر می‌شود.
 • پس از درج اطلاعات حواله به روی برگ اعلام خسارت مالی شخص ثالث، مراجعه‌کننده مبنی بر گواهی دریافت حواله قسمت پایینی برگ اعلام خسارت مالی را امضا می‌کند.
 • در آخر مراجعه‌کننده، با مراجعه به بانک و ارئه حواله خسارت و مبلغ خسارت را دریافت می‌نماید.

پرداخت خسارت جانی:

برای دریافت خسارت‌های جانی علاوه بر ارائه مدارک ذکر شده در بالا، لازم است مدارک پزشکی قانونی مصدوم و برگ معاینه جسد و یا جواز دفن در صورت فوت ارائه شود. بعد از ارائه و تکمیل مدارک، کارشناس اداره خسارت مدارک ارائه شده را بررسی می‌کند و با توجه به حادثه رخ داده شده و پس از تأیید کارشناس اداره خسارت و یا در صورت نیاز با تایید پزشک معتمد بیمه، مبلغ خسارت محاسبه و پرداخت می‌شود.  


محاسبه و مقايسه قيمت بيمه ثالث و بدنه خودرو در تمامی شرکت‌های بيمه، فقط با چند کليک

محاسبه آنلاین بیمه بدنهمحاسبه آنلاین بیمه شخص ثالث


چگونه از بیمه بازار خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث ایران داشته باشیم؟

برای خرید اینترنتی بیمه ثالث از بیمه بازار کافیست مراحل زیر را طی کنید:

  1. کلیک بر دکمه خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث در پایین صفحه
  2. انتخاب نوع وسیله نقلیه، نام و مدل وسیله نقلیه و سال ساخت
  3. وارد کردن تخفیف عدم خسارت و سال تخفیف درج‌شده در بیمه‌نامه قبلی
  4. وارد کردن تاریخ انقضا بیمه‌نامه قبلی
  5. انتخاب سقف پوشش مالی مورد نظر
  6. تعیین تعداد کوپن مصرف شده مالی و جانی

مراحل ثبت سفارش (در صورت تمایل می‌توانید خرید اقساطی بیمه شخص ثالث ایران را انتخاب نمایید. بیشتر بخوانید)

 • ثبت‌نام یا ورود به حساب کاربری
 • بارگذاری عکس پشت و روی کارت ماشین و بیمه‌نامه
 • با توجه به ابلاغیه بیمه مرکزی صدور بیمه‌نامه تنها بصورت الکترونیکی صورت گرفته و نیازی به همراه داشتن بیمه‌نامه فیزیکی نیست. بدین ترتیب شما می‌توانید تنها با آپلود عکس بیمه‌نامه قبلی و کارت خودرو خود، درخواست صدور بیمه را ثبت نموده تا در کمتر از یک ساعت آن را در پروفایل کاربری خود داشته باشید.

خرید از سامانه بیمه بازار به صورتی طراحی شده است تا شما هنگام خرید دچار سردرگمی نشوید. با این حال، مشاوران ما در هر لحظه پاسخگو سوالات شما هستند. در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوال، می‌توانید با پشتیبانی بیمه بازار به شماره ۹۱۳۱۱۱۰۰-۰۲۱ تماس گرفته و موارد را با ما درمیان بگذارید.

بیمه ثالث ایران