بیمه‌بازار

خرید اقساطی بیمه شخص ثالث و بدنه در بیمه‌بازار

داشتن بیمه خوب می‌تواند آرامش خیال را برای شما به همراه داشته باشد. بیمه شخص ثالث بدلیل ماهیت خود، تنها بیمه اجباری در ایران است و خرید سایر بیمه‌ها مانند بیمه بدنه و سرقت خودرو، بیمه آتش‌سوزی و بیمه‌های اشخاص برای بیمه‌گذار اختیاری است. سایت بیمه‌بازار به عنوان نخستین درگاه خرید آنلاین بیمه در کشور، با فروش بیش از هزاران بیمه در ماه، روش مطمئن و راحت خرید انواع بیمه را برای شما فراهم ساخته است.

در وبسایت بیمه‌بازار با وارد کردن اطلاعات، به راحتی می‌توانید قیمت بیمه مورد نظرتان را در تمامی شرکت‌ها محاسبه کنید. با مقایسه قیمت و شرایط شرکت‌ها، بیمه خود را به سادگی انتخاب و بصورت آنلاین خریداری کنید.

ﺧﺮﯾﺪ از ﺑﯿﻤﻪ ﺑﺎزار ﺑﻪ ﭼﻪ ﺻﻮرت اﺳﺖ؟

برای خرید از بیمه‌بازار ابتدا با وارد کردن مشخصات بیمه مورد نظر، قیمت بیمه‌نامه را در تمامی شرکت‌ها محاسبه نمایید و پس از انتخاب شرکت بیمه، دکمه سفارش را فشار دهید.

برای خرید بیمه‌نامه نیاز است که وارد سایت بیمه‌بازار شوید و اطلاعات شخصی و آدرس و زمان دلخواه تحویل بیمه‌نامه را وارد نمایید. برای بیمه شخص ثالث سفارشاتی که قبل از ساعت 9 شب نهایی شوند، در همان روز صادر می‌شوند که این ویژگی برجسته بیمه‌بازار است. اما در صورتی که بعد از این ساعت درخواست خود را تکمیل نمایید، صدور یبمه‌نامه در روز بعد صورت می‌گیرد. شما می‌توانید پس از صدور، تصویر بیمه‌نامه خود را در بخش سفارشات پروفایل‌تان مشاهده نمایید. بیمه‌نامه شما به درب منزل ارسال خواهد شد.


بیمه شخص ثالث اقساطی با چک

با توجه به افزایش قیمت بیمه شخص ثالث، بیمه‌بازار این امکارن را فراهم ساخته است تا شما عزیزان بتوانید بیمه شخص ثالث خود را به صورت قسطی و با ضمانت چک خریداری نمایید. برای این منظور پس از ورود به سایت بیمه‌بازار و محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث خودروی‌تان، در صورتی که شرکت بیمه امکان فروش بیمه قسطی را فراهم ساخته باشد، می‌توانید نوع خرید خود را قسطی کنید.

برای خرید قسطی بیمه شخص ثالث، با توجه به شرایط تعریف شده توسط بیمه‌گر، شما نیاز به یک یا دو فقره چک دارید. پس از انتخاب خرید قسطی، چک‌ها مطابق با راهنمایی‌های ارائه شده، تهیه و تصویر آن‌را در قسمت مشخصات بارگذاری نمایید. پس از تکمیل خرید، شما قسط اول بیمه خود را آنلاین پرداخت می‌کنید و در هنگام تحویل بیمه‌نامه، پیک بیمه‌بازار به همراه بیمه‌نامه قبلی، چک‌ها را از شما تحویل می‌گیرد. خرید اقساطی بیمه با چک تنها در تهران امکان‌پذیر است.


بیمه شخص ثالث اقساطی بدون چک، بدون پیش پرداخت

در روش دیگر با همکاری بیمه‌بازار و سایت ایرانرنتر، شما می‌توانید بیمه شخص ثالث یا بیمه بدنه خود را بصورت اقساطی و بدون چک از بیمه‌بازار خریداری نمایید. برای خرید اقساطی بیمه ثالث و بدنه از این طریق؛ می‌توانید از طریق لینک زیر به سایت ایرانرنتر وارد شوید و با انتخاب مبلغ بیمه‌نامه خود، خرید بیمه خود را بصورت اقساطی از این سایت انجام دهید. پس از درخواست خرید اقساطی بیمه، کدتخفیف به مبلغ درخواست شده برای شما صادر می‌شود.

در این مرحله به سایت بیمه‌بازار بازگردید و بیمه شخص ثالث یا بیمه بدنه خود را انتخاب کنید و همانند خرید نقدی بیمه پیش بروید. در انتها کدتخفیف خود را در مرحله آخر در قسمت مربوطه وارد نمایید تا خریدتان با موفقیت به پایان برسد.

اگر مبلغ بیمه‌نامه شما کمتر از کدتخفیف دریافت شده باشد، اختلاف این مقدار ظرف مدت چند روز به کیف پول بیمه‌بازار شما اضافه خواهد شد و شما در خرید‌های بعد خود می‌توانید از این اعتبار استفاده نمایید.

خرید اقساطی از طریق سایت ایرانرنتر تنها مختص بیمه‌های شخص ثالث و بدنه نمی‌باشد و شما می‌توانید برای سایر بیمه‌ها از آن استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی بیمه‌بازار تماس بگیرید.