استعلام بیمه ثالث آسیا

بیمه شخص ثالث آسیا از جمله بیمه‌های محبوب و پرفروش در سایت بیمه‌بازار می‌باشد. برای محاسبه بیمه شخص ثالث آسیا می‌توانید با وارد کردن اطلاعات خودرو خود، محاسبه آنلاین بیمه شخص ثالث آسیا را در سایت بیمه‌بازار انجام دهید.

همچنین می‌توانید با انتخاب فیلتر تمامی شرکت‌های بیمه در صفحه نمایش قیمت بیمه‌نامه، هزینه بیمه شخص ثالث آسیا را با سایر شرکت‌های بیمه ارائه دهنده مقایسه نمایید.

برای خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث آسیا می‌توانید پس از محاسبه قیمت (و در صورت نیاز مقایسه با سایر شرکت‌ها) و تکمیل مشخصات آنلاین خریداری کنید و بدون نیاز به حضور، بیمه‌نامه خود را بصورت رایگان درب منزل تحویل بگیرید.

برای محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث آسیا در سال ۹۸ و نیز خرید اینترنتی آن می‌توانید بر روی دکمه زیر کلیک کنید. همچنین برای تمدید بیمه شخص ثالث آسیا نیز تنها کافیست با کلیک بر روی هیمن دکمه، مشخصات خودروی خود را در فرم وارد نمایید و پس از استعلام بیمه آسیا و ثبت سفارش آنلاین بیمه‌نامه، بیمه خود را تمدید نمایید. 

در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره ۹۱۳۱۱۱۰۰-۰۲۱ با ما در ارتباط باشید.

خرید بیمه شخص ثالث آسیا

همانطور که می‌دانید بیمه اتومبیل به دو دسته کلی بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه تقسیم می‌شود. شرکت سهامی بیمه آسیا به منظور ارائه خدمات بیمه خودرو ، پوشش‌های خود را در دو بخش  بیمه بدنه آسیا و بیمه شخص ثالث آسیا عرضه می‌کند. 

بیمه شخص ثالث آسیا تمامی خسارت‌های جانی، مالی و درمانی وارد شده به افراد ثالث زیان‌دیده در حادثه رانندگی را به استثنای راننده مقصر حادثه جبران می‌کند. بیمه شخص ثالث خودرو آسیا از طریق بیمه حوادث راننده خسارت‌های جانی وارد شده به راننده مقصر را پرداخت می‌کند.

پوشش‌های بیمه شخص ثالث آسیا

در بیمه ثالث آسیا خسارت‌های جانی برای هر فرد تا سقف ۳۰۸ میلیون (برابر با دیه کامل یک مسلمان در ماه حرام) پرداخت خواهد شد. بیمه آسیا خسارت‌های مالی وارد شده در حادثه را تا سقف پوششی که هنگام خرید بیمه ثالث انتخاب کرده اید (در سال ۹۷ بین ۷/۷ میلیون تا ۱۵۴ میلیون تومان) پرداخت خواهد کرد.

خسارت های مالی بیمه ثالث آسیا

در این بیمه‌نامه خسارت‌های مالی وارد شده به اشخاص حادثه دیده در سانحه تا سقف پوشش انتخاب شده هنگام خرید بیمه‌نامه ( در سال 97 بین ۷.۷۰۰میلیون تومان تا ۱۵۴ میلیون تومان) پرداخت خواهد شد.

برای دریافت خسارت مالی از این شرکت بیمه در صورتی که مبلغ خسارت کمتر از میزان تعیین شده در بیمه‌نامه باشد نیازی به ارائه گزارش‌های انتظامی نیست و طرفین حادثه می‌توانند همراه با وسایل نقلیه و در دست داشتن بیمه‌نامه، کارت شناسایی وسیله نقلیه، گواهینامه و کارت ملی جهت دریافت خسارت به مراکز پرداخت خسارت بیمه آسیا مراجعه نمایند. (در چنین شرایطی بیمه‌نامه‌های طرفین هنگام بروز حادثه بایستی معتبر و متوالی باشد)

برای دریافت خسارت مالی در صورتیکه مبلغ خسارت از مبلغ تعیین شده توسط مبادی ذیربط بیشتر باشد؛ بایستی گزارش‌های مقامات انتظامی تهیه گردد و وسیله نقلیه آسیب دیده جهت دریافت خسارت به شرکت بیمه مراجعه نماید . 

خسارت های جانی بیمه ثالث آسیا

در این بیمه‌نامه خسارت‌های جانی وارد شده به اشخاص حادثه دیده در سانحه تا سقف ۳۰۸ میلیون تومان در سال 97 پرداخت خواهد شد.

دقت داشته باشید:

در صورت فوت مصدوم پس از حادثه، صحنه تصادف را تغییر نداده و مراتب را به مقامات انتظامی اعلام نمایید .

در صورت مجروح شدن مصدوم طی حادثه، بلافاصله

جهت انتقال وی به مراکز پزشکی اقدام کنید و موضوع را به مقامات انتظامی اطلاع دهید.

مبالغی که از سوی شما جهت کسب رضایت مصدوم پرداخت گردد به هیچ عنوان از شرکت بیمه آسیا قابل استرداد نمی‌باشد .

محاسبه بیمه شخص ثالث آسیا

عوامل گوناگونی بر نرخ بیمه شخص ثالث تاثیرگزار هستند.  قیمت بیمه شخص ثالث آسیا نیز از این عوامل تاثیرپذیر بوده و متناسب با مدل وسیله نقلیه، سال ساخت، تخفیف عدم خسارت و پوشش انتخاب شده هنگام خرید بیمه شخص ثالث اتومبیل آسیا متفاوت خواهد بود. 

تخفیف بیمه شخص ثالث آسیا

تخفیف بیمه ثالث یکی از مهمترین عوامل هنگام محاسبه نرخ بیمه شخص ثالث خودور آسیا است و به دو دسته تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث آسیا و تخفیف شرکت بیمه تقسیم می‌شود.

منظور از تخفیف عدم خسارت تعداد سال‌هایی است که بیمه‌گزار از بیمه شخص ثالث خود استفاده نکرده است در واقع می‌توان گفت تعداد سال‌های بدون خسارت بیمه‌نامه است.

علاوه بر این تخفیف، شرکت‌ بیمه آسیا در چارچوب قوانین بیمه مرکزی به مشتریان خود تا ۲.۵ درصد تخفیف خرید بیمه شخص ثالث ارائه می‌دهد.

تمدید اینترنتی بیمه شخص ثالث آسیا

از آنجایی که این بیمه‌نامه اجباری است، در صورتی که تاخیری در تمدید بیمه شخص ثالث بیفتد به صورت روزشمار مبلغی به حق بیمه اضافه خواهد شد. با توجه به اهمیت تمدید به موقع بیمه شخص ثالث، بیمه‌بازار این امکان را برای شما فراهم ساخته است تا به آسانی تمدید سریع بیمه شخص ثالث را داشته باشید.

در صورتیکه تاریخ انقضای بیمه ثالث خود را فراموش می‌کنید؛ حتماً همین حالا تاریخ انقضای بیمه‌نامه‌تان را در یادآور بیمه ثالث بیمه‌بازار ثبت کنید تا بیمه بازار مدتی قبل از رسیدن به زمان تمدید بیمه با ارسال پیامک یادآوری، موعد سررسید بیمه را به شما اطلاع دهد.

استعلام بیمه شخص ثالث آسیا

برای استعلام بیمه شخص ثالث آسیا راه های گوناگونی وجود دارد. شما می‌توانید صحت صدور بیمه ثالث آسیا خود را از طریق وب سایت بیمه آسیا یا سامانه استعلام بیمه در بیمه مرکزی بررسی کنید.

مدارک لازم جهت صدور بیمه‌نامه شخص ثالث آسیا: 

✔ اصل سوابق بیمه نامه قبلی و سند وسیله نقلیه

✔ اصل کارت شناسایی وسیله نقلیه

✔ اصل کارت ملی مالک وسیله نقلیه

✔ تکمیل فرم پرسشنامه و امضاء آن توسط متقاضی یا نماینده قانونی آن

با خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث آسیا نیازی به ارائه مدارک بالا جهت صدور بیمه‌نامه نبوده و تنها کافیست مشخصات خودرو و تصویر مدارک را از طریق سایت بیمه بازار ارسال نمایید تا بیمه‌نامه صادر شده و در زمان و مکان دلخواه شما به صورت رایگان ارسال شود.

خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث آسیا

برای خرید بیمه شخص ثالث آسیا راه‌های گوناگونی وجود دارد.  خرید حضوری بیمه ثالث آسیا زمانبر است ضمن اینکه در این روش نمی‌توان قیمت و شرایط بیمه ثالث این شرکت را با شرایط شرکت‌های دیگر مقایسه کرد و بهترین بیمه شخص ثالث را انتخاب نمود. بنابراین می‌توان گفت بهترین روش برای خرید این نوع از بیمه، خرید آنلاین آن است.

برای خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث آسیا می‌توان از سامانه‌های آنلاین ارائه دهنده خدمات بیمه استفاده کرد. بیمه بازار به عنوان نخستین وب سایت خرید آنلاین بیمه این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با چند کلیک و به آسانی این بیمه را خریداری کنید.

سفارش در بیمه بازار به آسانی صورت می‌گیرد تنها کافیست مشخصات خودروی خود را در فرم وارد کنید و نسبت به استعلام قیمت بیمه شخص ثالث آسیا اقدام کنید.

در این سامانه شما می‌توانید قیمت و شرایط دیگر شرکت‌های ارائه دهنده بیمه را با یکدیگر مقایسه کنید، از طرح‌های تخفیف بیمه شخص ثالث آسیا و سایر شرکت‌های بیمه مطلع شوید و متناسب با نیاز خود مناسب‌ترین بیمه را خریداری کنید.

راحتی خریدراحتی خرید
بهترین قیمتبهترین قیمت
پشتیبانی همه روزهپشتیبانی همه روزه
صدور آنیصدور آنی