بیمه درمان تکمیلی سامان

کدام بیمه تکمیلی پوشش بهتری برای زایمان دارد؟

هزینه‌های زایمان طبیعی و سزارین در حال حاضر بین ۳ تا ۷ میلیون تومان است. پرداخت این مبلغ برای همه آسان نیست، اما خوشبختانه بیمه‌های درمان تکمیلی به‌صورت گروهی و انفرادی، زایمان را تحت پوشش قرار می‌دهند. شما دو انتخاب دارید اگر از طرف ارگانی و یا شرکتی به‌صورت گروهی تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی قرار بگیرید، هزینه‌های زایمان با توجه به سقف پوششی که انتخاب کردید، تحت پوشش قرار می‌گیرد. اما اگر عضو صنف، شرکت و یا گروهی نیستید، می‌توانید از طریق بیمه درمان تکمیلی انفرادی تحت پوشش قرار بگیرید تا هزینه‌های گزاف زایمان را تحت پوشش قرار بدهد.

بیمه درمان انفرادی سامان

مطالب مرتبط: دوره انتظار برای استفاده از پوشش زایمان شرکت‌های مختلف بیمه چقدر است؟

بیمه درمان تکمیلی انفرادی

به دلیل ضریب خسارت بالای بیمه‌های درمان کمتر شرکتی این ریسک را می‌پذیرد که افراد را به‌صورت انفرادی بیمه کند، اما بعضی شرکت‌ها مانند بیمه سامان، افراد را به‌صورت انفرادی بیمه می‌کنند. با اینکه هزینه بیمه درمان انفرادی کمی بالاتر از گروهی است، ولی خدمات خوب و کاملی را ارائه می‌دهد.

بیمه درمان انفرادی سامان با پوشش زایمان

بیمه درمان انفرادی سامان با طرح‌ها،  پوشش‌ها و قیمت‌های متنوع، می‌تواند نیاز تمامی اقشار را برآورده کند. برای مثال؛ شما می‌توانید حق بیمه ۵۰۰ هزار تومانی و یا ۱ میلیون ۵۰۰ هزار تومانی در سال را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید  همه‌چیز در مورد بیمه درمان آسیا

قبل از معرفی طرح‌ها بهتر است بدانید شما با پرداخت حق بیمه‌های زیر، تحت پوشش تمامی موارد بیمه‌ای مانند جراحی عمومی، جراحی تخصصی، هزینه‌های ازمایش‌های پزشکی و… قرار می‌گیرید. اما در این مقاله فقط به سقف پوشش زایمان می‌پردازیم.

برای مثال؛ طرح اقتصادی بیمه انفرادی سامان با حق بیمه ۵۰۰ هزار تومان در سال، تا سقف ۱ میلیون و ۵۰۰هزار تومان بابت زایمان به شما پرداخت می‌کند👇

طرح منتخب بیمه درمان انفرادی سامان با قیمت ۷۹۰ هزار تومان در سال، تا سقف ۲ میلیون تومان هزینه زایمان را پرداخت می‌کند👇

با خرید طرح ویژه بیمه درمان انفرادی سامان تا سقف ۳ میلیون تومان در سال، می‌توانید بابت هزینه زایمان دریافت کنید👇

با پرداخت هزینه سالانه ۱ میلیون ۳۷۰ هزار تومان در طرح جامع، تا سقف ۵ میلیون تحت پوشش زایمان قرار می‌گیرید.👇

و در نهایت می‌توانید با پرداخت ۱ میلیون ۵۸۰ هزار تومان برای طرح ممتاز، تا سقف ۵ میلیون هزینه زایمان دریافت کنید.👇

می‌توانید برای خرید هر یک از طرح‌های بالا به سایت بیمه‌بازار مراجعه کنید و تمامی پوشش‌ها و هزینه‌های بیمه درمان سامان را مقایسه کنید و با توجه به نیاز و توان مالی‌تان، طرح دلخواه خود را به صورت آنلاین سفارش دهید. می‌توانید از مشاوره رایگان متخصصان ما هم استفاد کنید تا بتوانید تصمیم بهتر و آگاهانه‌تری بگیرید.

بیشتر بخوانید  آیا می‌توانم برای هزینه زایمان بیمه تکمیلی انفرادی کنم؟

برای مقایسه و خرید بیمه درمان تکمیلی انفرادی سامان کلیک کنید!

[تعداد: ۲۳   میانگین: ۳.۳/۵]