تماس با ما
درباره بیمه بازار
قصه ما از کجا شروع شد؟

دنیای بیمه تا چند سال اخیر برای مردم پیچیده و مبهم بود، به‌طوری‌که اگر کسی تصمیم داشت دارایی‌هایش را بیمه کند، می‌بایست پروسه‌ی وقت‌گیر و پردردسری را طی می‌کرد.

كارگزاری رسمی بيمه مستقيم برخط بيمه بازار تحت عنوان نام بیمه بازار در سال ۱۳۹۵ راه حلی برای ساده‌تر کردن فرایندهای مربوط به بیمه پیدا کرد. در دنیایی که اینترنت و خرید آنلاین جایگزین روش‌های سنتی و وقت‌گیر شده، قطعا در این حوزه هم راهی وجود داشت که شما بتوانید در کمترین زمان ممکن و به ساده‌ترین شیوه محصولات بیمه را بشناسید، با شرکت‌های بیمه بدون نیاز به حضور فیزیکی آشنا شوید و به‌راحتی بیمه موردنظر خود را خریداری کنید.

تصمیم گرفتیم با نگاهی به عقب یک گام به جلو برداریم، امور بیمه‌ای را برای شما ساده‌سازی کنیم و در نهایت این شد نتیجه کار:

بیمه‌بازار امکان مقایسه و فروش آنلاین بیمه‌های شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه آتش‌سوزی و بیمه عمر را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. شما می‌توانید تنها با چند کلیک بیمه موردنظر خود را از شرکت‌های معتبری چون ایران، آسیا، سرمد، سامان، البرز، پارسیان، پاسارگاد، رازی، دانا، کارآفرین، نوین، سینا، کوثر تهیه کنید.

تضمین پایین‌ترین قیمت بیمه، مشاوره تخصصی رایگان، ارائه خدمات به کل کشور، پاسخگویی سریع، پشتیبانی مناسب و تحویل به تمام نقاط کشور از ما، خرید آسان آن‌هم با چند کلیک از شما.

دستاوردهای بیمه بازار از سال 1395 تا اکنون

تحویل آنی بیمه نامه
تحویل آنی بیمه نامه
در 492 شهرستان در ایران
تحویل آنی بیمه نامه
تحویل آنی بیمه نامه
در 492 شهرستان در ایران
تحویل آنی بیمه نامه
تحویل آنی بیمه نامه
در 492 شهرستان در ایران

ارزش های بیمه بازار

در تعاملاتمون با رویکردی شفاف و صادقانه رفتار کنیم.
در همکاری های تیمی مسولیت پذیر باشیم.
در چالش ها با خلاقیت و نوآوری حل مسئله کنیم.
در محیط کاری خوش انرژی باشیم و نسبت به بقیه بی تفاوت نباشیم.