خرید آنلاین انواع بیمه

ارزان‌ترین بیمه ثالث سال ۹۷ را کدام شرکت‌ها ارائه می‌دهند؟

0 5,875

همه ما به خوبی می‌دانیم با سرعت به سمت الکترونیکی شدن پیش می‌رویم. از خرید وسائل دیجیتالی به صورت آنلاین تا خرید از سوپرمارکت‌های آنلاین و خرید بیمه به صورت آنلاین و… همه و همه نشان از تغییری مثبت است. خرید بیمه به صورت آنلاین پدیده جدیدی نیست. بسیاری از شرکت‌های بیمه، در حال حاضر بعضی محصولات‌شان را به صورت آنلاین می‌فروشند، اما فرق‌شان با بیمه‌بازار چیست؟


ارزانترین بیمه شخص ثالث

همه بیمه ها را مقایسه کنید و ارزان بخرید


 

مقایسه و خرید آنلاین بیمه ثالث

حتی بیمه ثالث هم که نرخ ثابتی دارد در شرکت‌های مختلف، متفاوت عرضه می‌شود. (البته بیمه ثالث فقط در پوشش مالیِ حداقلی، نرخ یکسانی دارد، در باقی پوشش‌ها قیمت‌ها کاملا متفاوت است). بعد از انجام مطالعات میدانی، متوجه شدیم فاکتورهای زیادی به غیر از قیمت بیمه بر روی تصمیم به خرید بیمه ثالث اثر می‌گذارد. نکته بسیاری مهمی که در کمپین اسفند به آن پی‌بردیم، این بود که غالب مردم نمی‌دانند تفاوت چشمگیری بین شرکت‌های بیمه وجود دارد و وقتی امکان مقایسه همه شرکت‌های بیمه را در یک قاب داشتند، نظرشان عوض می‌شد و در بسیاری از مواقع تصمیم می‌گرفتند شرکت بیمه‌شان را تغییر دهند. فرق بیمه‌بازار با فروش اینترنتی بیمه، دقیقا همین قدرتی است که به مشتریان می‌دهد تا تمامی شرکت‌ها را مقایسه و بعد اقدام به خرید بیمه کنند.

لیست قیمت بیمه ثالث برای سال ۹۷ با  پوشش مالی ۱۰ میلیون تومان برای خودروی پراید:

رقم ها از کمترین به بیشترین طبقه بندی شده است. اگر فیلترهایی مانند رضایت مشتری، شکایت مشتری، سطح توانگری، سهم بازار، مبلغ تخفیف بیمه و…برای‌تان مهم‌تر است به راحتی می‌توانید انتخاب کنید تا به ترتیب برای‌تان نمایش داده شود.

بیمه ثالث اقساطی

پاسارگاد ارزان‌ترین، ایران گران‌ترین

در این لیست همان‌طور که مشاهده می‌کنید بیمه پاسارگاد، سامان و سرمد ارزانترین بیمه ثالث را ارائه می‌دهند. بیمه ایران، رازی و دانا هم گران‌ترین نرخ بیمه را برای این خودرو دارند.

بیمه ثالث ارزان

برای راحتی شما عزیزان، خرید بیمه ثالث به صورت پرداخت‌درمحل هم به سایت بیمه‌بازار اضافه شده و شما عزیزان می‌توانید بیمه‌ی خود را به صورت آنلاین بخرید و مبلغ را درب منزل‌تان پرداخت کنید.

لیست قیمت بیمه ثالث برای سال ۹۷ با  پوشش مالی ۱۰ میلیون تومان برای خودروی پژو ۲۰۶ تیپ۲:

مقایسه بیمه شخص ثالث

برای خودروی پژو ۲۰۶ هم مانند پراید، بیمه پاسارگاد ارزان‌ترین و بیمه ایران گران‌ترین حق بیمه را دریافت می‌کنند.


بیمه بازار قدرت انتخاب بهترین بیمه

بیمه‌بازار اولین سامانه آنلاین مقایسه و خرید انواع بیمه از تمامی شرکت‌های بیمه‌گر است که با فراهم ساختن بستر آنلاین محاسبه‌گر بیمه، این امکان را برای شما فراهم ساخته است تا به راحتی بیمه مورد نظر خود را محاسبه کنید و پس از مقایسه پیشنهادات مختلف از شرکت‌های بیمه‌گر به آسانی بهترین بیمه مورد نظرتان را انتخاب و خرید کنید. بیمه‌نامه شما در همان روز صادر می‌گردد و ارسال بیمه‌نامه به تهران و تمامی مراکز استان‌ها رایگان و در کمترین زمان ممکن صورت می‌پذیرد. خرید آنلاین بیمه آتش سوزی، صدور اینترنتی دفترچه بیمه تامین اجتماعی، خرید بیمه تکمیلی انفرادی و مشاوره و خرید بیمه عمر به راحتی در سایت بیمه‌بازار امکان‌پذیر است.

لطفا به این مقاله رای دهید:
امتیاز: ۵ از ۵ / تعداد نظرات: ۱

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.