خرید آنلاین انواع بیمه

ارزان‌ترین بیمه ثالث سال ۹۷ را کدام شرکت‌ها ارائه می‌دهند؟

0 3,749
به این پست امتیاز دهید.

همه ما به خوبی می‌دانیم با سرعت به سمت الکترونیکی شدن پیش می‌رویم. از خرید وسائل دیجیتالی به صورت آنلاین تا خرید از سوپرمارکت‌های آنلاین و خرید بیمه به صورت آنلاین و… همه و همه نشان از تغییری مثبت است. خرید بیمه به صورت آنلاین پدیده جدیدی نیست. بسیاری از شرکت‌های بیمه، در حال حاضر بعضی محصولات‌شان را به صورت آنلاین می‌فروشند، اما فرق‌شان با بیمه‌بازار چیست؟

مقایسه و خرید آنلاین

حتی بیمه ثالث هم که نرخ ثابتی دارد در شرکت‌های مختلف، متفاوت عرضه می‌شود. (البته بیمه ثالث فقط در پوشش مالیِ حداقلی، نرخ یکسانی دارد، در باقی پوشش‌ها قیمت‌ها کاملا متفاوت است). بعد از انجام مطالعات میدانی، متوجه شدیم فاکتورهای زیادی به غیر از قیمت بیمه بر روی تصمیم به خرید بیمه ثالث اثر می‌گذارد. نکته بسیاری مهمی که در کمپین اسفند به آن پی‌بردیم، این بود که غالب مردم نمی‌دانند تفاوت چشمگیری بین شرکت‌های بیمه وجود دارد و وقتی امکان مقایسه همه شرکت‌های بیمه را در یک قاب داشتند، نظرشان عوض می‌شد و در بسیاری از مواقع تصمیم می‌گرفتند شرکت بیمه‌شان را تغییر دهند. فرق بیمه‌بازار با فروش اینترنتی بیمه، دقیقا همین قدرتی است که به مشتریان می‌دهد تا تمامی شرکت‌ها را مقایسه و بعد اقدام به خرید بیمه کنند.

لیست قیمت بیمه ثالث برای سال ۹۷ با  پوشش مالی ۱۰ میلیون تومان برای خودروی پراید:

رقم ها از کمترین به بیشترین طبقه بندی شده است. اگر فیلترهایی مانند رضایت مشتری، شکایت مشتری، سطح توانگری، سهم بازار، مبلغ تخفیف بیمه و…برای‌تان مهم‌تر است به راحتی می‌توانید انتخاب کنید تا به ترتیب برای‌تان نمایش داده شود.

پاسارگاد ارزان‌ترین، ایران گران‌ترین

در این لیست همان‌طور که مشاهده می‌کنید بیمه پاسارگاد، سامان و سرمد ارزان‌ترین بیمه ثالث را ارائه می‌دهند. بیمه ایران، رازی و دانا هم گران‌ترین نرخ بیمه را برای این خودرو دارند.

بیمه ثالث

برای راحتی شما عزیزان، خرید بیمه ثالث به صورت پرداخت‌درمحل هم به سایت بیمه‌بازار اضافه شده و شما عزیزان می‌توانید بیمه‌ی خود را به صورت آنلاین بخرید و مبلغ را درب منزل‌تان پرداخت کنید.

لیست قیمت بیمه ثالث برای سال ۹۷ با  پوشش مالی ۱۰ میلیون تومان برای خودروی پژو ۲۰۶ تیپ۲:

برای خودروی پژو ۲۰۶ هم مانند پراید، بیمه پاسارگاد ارزان‌ترین و بیمه ایران گران‌ترین حق بیمه را دریافت می‌کنند.

بیمه‌بازار به عنوان اولین فروشگاه اینترنتی بیمه، امکان مقایسه و خرید انواع بیمه ثالث، بیمه بدنه، بیمه زلزله و آتش سوزی و بیمه عمر را برای شما عزیزان فراهم کرده تا شرکت‌های بیمه را از هر لحاظ مقایسه کنید و بهترین را آنلاین بخرید و با ارسال رایگان درب منز‌ل‌تان تحویل بگیرید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.