companies_banner
پارسیان

بیمه پارسیان

امتیاز کلی کاربران
4/5
پیشنهاد شده توسط 29 کاربر
تعداد شعب
73
زمان پاسخگویی
2
مالکیت
خصوصی
سهم از بازار
4.5
سطح توانگری
5

تاریخچه بیمه پارسیان

شرکت بیمه پارسیان یکی از شرکت‌های خصوصی بیمه وابسته به بانک پارسیان است که ابتدا فقط به کارکنان این بانک خدمات ارائه می‌داد؛ این شرکت از 28 اردیبهشت 1382 در جهت ارائه خدمات برای عموم مردم آغاز به کار کرد و در سال 1392 به عنوان 100 برند برتر ایرانی شناخته شد. بیمه پارسیان در سال 1399 توانست 4.5 درصد از سهم بازار را به خود اختصاص دهد و در حال حاضر افراد می‌توانند از طریق سایت بیمه بازار، از خدمات گوناگون این شرکت بهره‌مند شوند.

خرید و استعلام بیمه پارسیان

شما می‌توانید در همین صفحه، به صورت آنلاین و در کوتاه‌‌ترین زمان ممکن، خرید بیمه شخص ثالث و خرید بیمه بدنه پارسیان را انجام دهید. بیمه مورد نظر خود را انتخاب و با وارد کردن اطلاعات خودرو و سوابق بیمه، برای دریافت بیمه اقدام نمایید.

جهت استعلام بیمه پارسیان نیز بیمه بازار امکانی را برای شما فراهم آورده است تا بتوانید بدون معطلی، از قیمت بیمه شخص ثالث شرکت‌های بیمه به صورت آنلاین استعلام دریافت نمایید. کافیست شماره پلاک و کد ملی خودروتان را وارد و بر روی گزینه استعلام کلیک کنید تا قیمت‌ها برای شما نمایش داده شوند.

 پوشش‌های بیمه پارسیان

مهم‌ترین پوشش‌های این بیمه شامل موارد زیر هستند:

  • شخص ثالث
  • درمان تکمیلی
  • بدنه
  • عمر و سرمایه گذاری

 بیمه شخص ثالث پارسیان

بیمه شخص ثالث پارسیان خسارتی که توسط راننده به اشخاص ثالث وارد می‌شود را پوشش می‌دهد. از آنجایی که مبلغ دیه هر سال توسط قوه قضاییه تعیین می‌شود، در صورتی که تعهدات بیمه‌نامه شخص ثالث فرد از مقدار تعیین شده کمتر باشد، تعهدات بیمه شخص ثالث قابل افزایش خواهد بود.

بیمه بدنه پارسیان

بیمه بدنه بیمه‌ای است که خسارت‌های مالی وارد شده به خودرو را حتی در صورتی که راننده مقصر باشد پوشش می‌دهد. ای شرکت یکی از بهترین خدمات بیمه بدنه را ارائه می دهد. پوشش‌های بیمه بدنه پارسیان عبارت است از:

  • سرقت خودرو
  • برخورد خودرو با اجسام ثابت با متحرک
  • سقوط یا واژگونی خودرو

بیمه درمانی تکمیلی پارسیان

یکی از خدمات بیمه پارسیان، بیمه درمان تکمیلی است که هزینه‌های پزشکی اشخاص را پوشش می‌دهد. بیمه تکمیلی پارسیان دو نوع خدمات بیمه ارائه می‌دهد:

  • بیمه درمان گروهی
  • بیمه درمان مسافران خارج از کشور

بیمه درمان گروهی

بیمه درمان گروهی یکی از زیر مجموعه‌های بیمه درمانی است که برای گروه‌های بالای 50 نفر است. همچنین این بیمه برای سازمان‌هایی با بیش از 1000 نفر، تخفیفات گروهی ارائه می‌کند.   

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان

بیمه عمر پارسیان یکی از بهترین بیمه‌های این شرکت برای افرادی است که دغدغه آینده خود و خانواده‌شان را دارند. با خرید این بیمه افراد می‌توانند خانواده خود را به دلخواه بین 5 تا 15 سال بیمه نمایند. در صورت فوت شخص بیمه شده، سرمایه بیمه‌ای و موجودی سرمایه‌گذاری وی، به بازماندگان متوفی پرداخت خواهد شد. حق بیمه این نوع بیمه، به دو صورت سالانه و یکجا قابل پرداخت است.

مرتب سازی نظرات :
صفررمضانی
(1400 آبان 12)
خرید این بیمه را پیشنهاد میکنم
(امتیاز کلی کاربر)
عالی
خیلی بیمه دقیق منظم هست تخفیفات خیلی عالی داره من بهمه پیشنهاد میکنم قبل خرید بیمه یه سر بیمه تعاون بزنن واقعا ارزششو داره
رضایت از خسارت پرداختی
عالی
سهولت در پرداخت خسارت
عالی
سرعت پاسخگویی
عالی
کیفیت پاسخگویی
عالی
مشتری بیمه بازار
شخص ثالث