سیاست استفاده از کوکی
بیمه‌بازار، به منظور بهبود تجربه کاربران و بهینه‌سازی ارتباط با آنها، از کوکی استفاده می‌کند. با زدن دکمه «پذیرش همه» و بستن این پیام، با جمع‌آوری کوکی موافقت می‌کنید.
کوکی‌های ضروری
از این کوکی‌ها برای امنیت وب‌سایت و کارکردهای پایه‌ای آن استفاده می‌شود. بدون پذیرش این کوکی‌ها وب‌سایت قادر به کار کردن نخواهد بود.
کوکی‌های کاربردی
این کوکی‌های به انجام ویژگی‌های خاصی مانند به اشتراک‌گذاری محتوای وب‌سایت در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی کمک می‌کنند.
کوکی‌های تجزیه تحلیلی
این کوکی‌های برای درک نحوه تعامل بازدیدکنندگان با وب‌سایت استفاده می‌شوند.
کوکی‌های تبلیغاتی
این کوکی‌های برای ارائه تبلیغات سفارشی بر اساس صفحاتی که قبلاً بازدید کرده‌اید استفاده می‌شوند.
جزئیات
companies_banner
پاسارگاد

بیمه پاسارگاد

امتیاز کلی کاربران
5/5
پیشنهاد شده توسط 27 کاربر
زمان پاسخگویی
2
مالکیت
خصوصی
سهم از بازار
2.7
سطح توانگری
3.9
تعداد شعب
88

شرکت بیمه پاسارگاد از جمله شرکت‌های خصوصی موفق در ارائه خدمات بیمه‌ای است که تقریبا ۲۰ سال از زمان تاسیس آن می‌گذرد. بیمه پاسارگاد با داشتن حدودا ۸۷ شعبه، بیش از ۲۲۰۰ نمایندگی فعال در سراسر کشور و ۷۵۰ نفر نیروی انسانی همواره از سطح توانگری و رتبه رضایت‌مندی خوبی در میان دیگر شرکت‌های بیمه برخوردار است.

سرمایه شرکت بیمه پاسارگاد بالغ بر ۱۱۳ میلیارد تومان است و در تمام رشته‌های بیمه‌ای فعالیت دارد که شامل بیمه شخص ثالث پاسارگاد، بیمه بدنه پاسارگاد، بیمه عمر، بیمه آتش سوزی، بیمه درمان تکمیلی، بیمه حوادث، بیمه باربری، بیمه مسافرتی، بیمه مهندسی و سایر بیمه‌ها می‌شود.

{{products}}

مزایای خرید بیمه پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد طی سال‌های اخیر یکی از توانگرترین شرکت‌های بیمه به ویژه در زمینه بیمه عمر بوده است.

  • این شرکت بیمه در زمینه ارائه خدمات بیمه‌ای جزو ۵ شرکت برتر بیمه کشور محسوب می‌شود.

  • بیمه پاسارگاد دارای بیش از ۸۴۰۰ نماینده فروش بیمه عمر و تامین آتیه در کشور است.
  • شرکت بیمه پاسارگاد در سال ۹۷ جزو سودآورترین شرکت‌ها در صنعت بیمه شناخته شده است.
  • طی سال‌های اخیر این شرکت بیمه رتبه ۱ تا ۳ را در زمینه خسارت پرداختی در سه رشته بیمه شخص ثالث، زندگی و بیمه درمان کسب کرده است.
  • بر اساس آمار ارائه شده از سوی بیمه مرکزی در سال ۹۷، سهم بیمه پاسارگارد از کل صنعت بیمه معادل ۵.۱٪ بوده است.

پوشش‌های بیمه پاسارگاد 

بیمه پاسارگاد با 19 هزار نماینده فعال در سراسر کشور، جرو برزگ‌ترین شبکه‌هتی تخصصی فروش و عرضه بیمه به شمار می‌رود. در ادامه با پوشش‌های این بیمه آشنا خواهید شد:

بیمه اتومبیل پاسارگاد 

بیمه ماشین جرو پرفروش‌ترین رشته بیمه‌ها به شمار می‌رود. این بیمه خسارت‌های مالی و جانی وارد شده به شخص ثالث، سرنشینان و مالک خودرو را پوشش می‌دهد. بیمه اتومبیل به سه دسته بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه و بیمه خوادص سرنشین تقسیم می‌شود.

بیمه تکمیلی پاسارگاد 

بیمه درمانی پاسارگاد تنها به شکل گروهی عرضه می‌شود. شرکت‌هایی که بیش از 55 کارمند دارند می‌توانند از خدمات این بیمه درمانی بهره‌مند شوند. تعهد بیمه درمانی در جبران خسارت‌های هزینه‌های بستری و جراحی، هزینه‌های پاراکلینیکی، رفع عیوب چشم و... است.

بیمه عمر پاسارگاد 

باتوجه به افرایش هزینه‌ها صندوق بازنشستگی پاسخگوی سطح زندگی متوسط نیز نخواهد بود. بیمه‌‌گذاران با پرداخت حق بیمه می‌توانند از مزایای بیمه عمر در زمان بازنشستگی بهره‌مند شوند. همچنین بیمه عمر پاسارگاد تعهد دارد در زمان وقوع فوت بیمه‌گذار حق بیمه را به ورثه وی ( که در بیمه‌نامه قید شده است) پرداخت نماید.  

بیمه حوادث

بیمه حوادث در گروه بیمه اشخاص قرار می‌گیرد. این بیمه هزینه‌های ناشی از فوت، نقص عضو و از کارافتادگی را پرداخت می‌کند. بیمه حوادث به دو صورت انفرادی و گروهی عرضه می‌شود. در بیمه‌نامه مشاغل به پنج طبقه تقسیم می‌شوند و برای هرکدام حق بیمه جدا در نظر گرفته می‌شود. بیمه حوادث گروهی برای گروه‌های بیش از ده نفر صادر می‌شود و مانند بیمه‌نامه انفرادی مشاغل طبقه‌بندی می‌شوند؛ با این تفاوت که مشاغل بع دو گروه تقسیم می‌شوند.

استعلام و خرید بیمه پاسارگاد از بیمه بازار

 برای استعلام قیمت و خرید بیمه پاسارگاد می‌توانید از سایت بیمه بازار استفاده کنید و با انتخاب بیمه‌نامه مدنظر خود فرایند خرید بیمه را آنلاین و بدون اتلاف وقت انجام دهید. همچنین برای دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با تماس با شماره 91007240 با متخصصین بیمه بازار در تماس باشید.


اطلاعات تماس شرکت بیمه پاسارگاد

آدرس: تهران، خيابان شهید بهشتی، خيابان صابونچی، خیابان هویزه ، پلاک 143 ، طبقه سوم

تلفن: 42213-021

کدپستی: 1533758815


 

استان و شهر
نوع خسارت
کاربر گرامی متاسفانه نتیجه‌ای یافت نشد
خالی
نظری جهت نمایش وجود ندارد.