بیمه عمر پاسارگاد

همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
صدور سریع بیمه
صدور سریع بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
صدور ۷۰۰ هزار بیمه‌نامه
صدور ۷۰۰ هزار بیمه‌نامه

مراحل خرید بیمه عمر پاسارگاد

1
step
استعلام قیمت بهترین بیمه
با امکان استعلام و مقایسه قیمت معتبرترین شرکت‌های بیمه، بهترین بیمه را انتخاب کنید.
2
step
ورود مشخصات فردی
اطلاعات و مشخصات فردی خود را به دقت وارد کنید.
3
step
بارگذاری مدارک
تصاویر مدارک مورد نیاز مانند کارت ملی خود را بارگذاری کنید.
4
step
تکمیل فرم سلامت و پرداخت
فرم سلامت خود را به دقت تکمیل کرده و پس از ثبت نهایی، پرداخت را انجام دهید.
5
step
تایید فرم سلامت و صدور بیمه نامه
پس از بررسی مدارک و تایید فرم سلامت توسط کارشناسان بیمه‌بازار، بیمه‌نامه شما در همان روز صادر می‌شود.

شرکت‌های بیمه همراه بیمه بازار

توضیحات شرکت

بیمه پاسارگاد
بیمه پاسارگاد
رتبه رضایتمندی
4
دیدگاه کاربران
زمان پاسخگویی
رتبه رضایت مشتریان
سطح توانگری

توضیحات تکمیلی بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد یکی از انواع بیمه‌هایی است که شرکت ‌بیمه پاسارگاد ارائه می‌کند. در بیمه عمر پاسارگاد بیمه‌گزار مطابق قرارداد، مبلغ معینی را به انتخاب خود در اقساط مشخص به شرکت بیمه پرداخت ‌می‌کند.

این پرداخت‌ها تا مدت زمانی که در قرارداد تعیین شده ادامه خواهد داشت و در صورت رخ دادن مواردی مانند مرگ، بیماری‌های خاص، حادثه یا برخی عوامل دیگر (وابسته به نوع بیمه عمر) شرکت بیمه پاسارگاد وظیفه دارد سرمایه بیمه‌شده را به صورت یک‌جا یا به صورت مستمری به بیمه‌شده یا شخصی که وی به عنوان ذی‌نفع بیمه‌نامه تعیین کرده، پرداخت کند. برای استعلام یا خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد:

  • کافیست اطلاعاتی مانند سال تولد را در فرم محاسبه‌گر بیمه عمر در بالا،‌ وارد کرده و قیمت بیمه عمر پاسارگاد را استعلام بگیرید.
  • از میان شرکت‌های مختلف بیمه که لیست آن‌ها به شما نمایش داده می‌شود، بیمه عمر پاسارگاد را انتخاب کرده و قیمت و پوشش‌های آن را با سایر شرکت‌های بیمه مقایسه کنید.
  • بعد از اینکه بیمه عمر پاسارگاد را انتخاب و سفارش خود را ثبت کردید، کارشناسان بیمه‌بازار در اولین فرصت برای تکمیل و تشکیل پرونده بیمه عمر پاسارگاد با شما تماس خواهند گرفت.

مزایای بیمه عمر پاسارگاد

بهترین بیمه عمر پاسارگاد را در شرایطی می‌توانید انتخاب کنید که شناخت کافی از جزئیات و طرح‌های آن‌ها داشته باشید. شناخت انواع بیمه‌ عمر پاسارگاد به شما کمک می‌کند تا متناسب با نیاز خود بهترین طرح بیمه عمر را با کامل‌ترین پوشش‌ها شناسایی و خریداری کنید. انواع بیمه عمر که بیمه پاسارگاد ارائه می‌کند شامل 3 نوع است که در ادامه به توضیح آن می‌پردازیم.

بیمه عمر ساده زمانی پاسارگاد

در این شکل از بیمه‌نامه، بیمه پاسارگاد شخص را برای مدتی مشخص با سرمایه‌ای تعیین شده تحت پوشش خدمات بیمه‌ای قرار می‌دهد و اگر بیمه‌شده در طول مدت قرارداد بیمه فوت كند، بیمه پاسارگاد موظف است سرمایه مشخص شده در بیمه‌نامه را به صورت یك‌جا یا با پرداخت مستمری به وراث قانونی بیمه‌شده، یا استفاده‌كنندگانی كه پیش‌تر از طرف وی مشخص شده‌اند پرداخت کند.

از مزایای بیمه عمر ساده زمانی می‌توان به پیش‌گیری از عواقب مادی از دست دادن سرپرست خانواده و تامین هزینه‌های فوت بیمه‌شده نام برد.در واقع بدر این شکل از بیمه، در صورت فوت بیمه‌شده، دغدغه مالی به دغدغه‌های خانواده وی اضافه نخواهد.

بیمه عمر مانده بدهکار پاسارگاد

این نوع از بیمه عمر، در راستای جبران تعهد بازپرداخت وام در بانك‌ها و موسسات مالی به وجود آمده است. در بیمه عمر مانده بدهكار پاسارگاد، بیمه‌گر متعهد می‌شود كه در صورت فوت وام گیرنده (بیمه‌گذار) در هر زمان از دوره بازپرداخت وام، باقیمانده تعهدات وام وی را به بانك یا موسسه مالی مورد نظر پرداخت کند.

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پاسارگاد

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پاسارگاد یکی دیگر از انواع بیمه‌های عمر این شرکت است که بیشتر از سایر انواع بیمه مورد توجه قرار گرفته است. در این شکل از بیمه‌نامه، بیمه‌گزار بر اساس اولویت‌ها، نیازها و در نظر گرفتن توان مالی خود، میزان حق بیمه پرداختی و همینطور نحوه پرداخت آن، به علاوه‌ی سرمایه لازم برای پوشش خطر فوت را انتخاب می‌کند. حق‌بیمه‌های پرداختی پس از كسر حق بیمه لازم برای پوشش فوت و پوشش‌های اضافی مانند پوشش از کارافتادگی و امراض خاص به اندوخته سرمایه‌گذاری بیمه‌گزار افزوده می‌شود.

در پایان مدت زمان بیمه، موجودی اندوخته سرمایه‌گذاری به همراه سودهای تعلق گرفته به آن (سود تضمینی و سود مشارکت) به بیمه‌شده پرداخت می‌شود. در صورت فوت بیمه‌شده در طول مدت بیمه و قبل از اتمام قرارداد بیمه نیز، سرمایه فوت به علاوه موجودی اندوخته سرمایه‌گذاری وی، به بازماندگان یا افراد تعیین شده توسط او پرداخت خواهد شد.
با توجه به استقبال قابل توجه از این نوع بیمه عمر، در ادامه به توضیح بیشتر آن می‌پردازیم.

محاسبه بیمه عمر پاسارگاد

در فرم استعلام بیمه عمر پاسارگاد موارد مورد نیاز برای محاسبه بیمه عمر شامل چند بخش محتلف است. یک بخش شامل ثبت اطلاعات شخصی بیمه‌گزار مانند سال تولد و بخش دیگر در مورد پوشش‌های بیمه عمر مورد نظر بیمه‌گزار است. بیمه‌گزار با توجه به شرایط خود تصمیم می‌گیرد چه مبلغی را به عنوان حق بیمه و در چه بازه‌های زمانی پرداخت کند، قرارداد بیمه عمر را برای چه مدت‌زمانی برقرار کند و چه پوشش‌هایی را به بیمه‌نامه خود اضافه کند.

با توجه به پیچیده بودن نسبی فرایند تعیین نرخ بیمه عمر، بیمه‌بازار این امکان را فراهم کرده تا به آسانی و با چند کلیک نرخ بیمه عمر پاسارگاد را محاسبه کنید و علاوه بر آن، نرخ‌های پیشنهادی را با قیمت بیمه عمر در سایر شرکت‌های بیمه مقایسه کنید (در این مقاله مقایسه بیمه عمر پاسارگاد و ایران را میتوانید مطالعه کنید). متناسب با نیاز خود بهترین بیمه عمر را تهیه کنید.

در صورت نیاز به دریافت مشاوره و جزئیات بیشتر درباره این بیمه‌نامه و پوشش‌های آن، با مشاوران بیمه‌بازار از طریق شماره‌ی ۹۱۳۱۱۱۰۰-۰۲۱ در ارتباط باشید.

دریافت وام بیمه عمر پاسارگاد

يكي از مزایای مهم بيمه‌ عمر و سرمایه گذاری پاسارگاد، امكان دريافت وام بدون ضامن و ارائه وثیقه است.

شرايط دريافت وام بیمه عمر پاسارگاد

  • از انتهای سال دوم قرارداد، برای دريافت وام می‌توان اقدام كرد.
  • مبلغ وام تخصیص داده شده برابر با 90% ارزش بازخریدی بيمه‌نامه در هر زمان است.
  • لازم است تمامی حق‌بيمه‌ها، پرداخت شده باشد. در صورت وجود حق بيمه‌ معوق، لازم است قبل از دريافت وام اين حق‌بيمه‌ها پرداخت شود
  • نرخ بهره پرداخت وام بیمه عمر پاسارگاد 4 درصد از بیشتر از سود تضمینی بیمه است.

پرداخت بیمه عمر پاسارگاد

شما می‌توانید متناسب با شرایط خود اقساط بیمه عمر را به شکل ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و یا سالانه پرداخت کنید.

برای پرداخت حق بیمه عمر بیمه پاسارگاد، روش‌های گوناگونی وجود دارد. معمول‌ترین اما وقت‌گیرترین روش، پرداخت حضوری حق بیمه است. روش دیگر پرداخت الکترونیک اقساط بیمه عمر پاسارگاد است. در شرکت بیمه پاسارگاد این امکان به وجود آمده تا بدون مراجعه حضوری به نمایندگی‌ بیمه پاسارگاد بتوانید حق بیمه را به صورت آنلاین و مانند سایر قبوض پرداخت کنید.

خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

بیمه بازار این شرایط را فراهم کرده است تا به جای مراجعه حضوری به نمایندگی و استعلام بیمه عمر پاسارگاد، به صورت آنلاین قیمت انواع این بیمه‌نامه را استعلام بگیرید. برای این کار کافیست اطلاعات فردی و شرایط بیمه‌ای مورد نظرتان را در وب‌سایت بیمه بازار وارد کرده و قیمت بیمه عمر پاسارگاد را با پوشش‌های مختلف محاسبه کنید.

در این سامانه شما می‌توانید قیمت و شرایط این بیمه‌نامه را با سایر شرکت‌های بیمه مانند بیمه عمر ایران، بیمه عمر پارسیان، بیمه عمر آسیا و . . . نیز مقایسه کرده و متناسب با نیاز خود بهترین بیمه عمر را تهیه کنید.

اپلیکیشن بیمه بازار

اپ موبایل

اپ بیمـه بــازار، بیمه نامه‌ای در جیب شما

با نصب اپلیکیشن بیمه‌بازار، در هر زمان و مکان به بیمه‌نامه‌ی دیجیتال خود دسترسی داشته باشید
googlemyketbazaar

سوالات متداول

تمامی شرکت‌های بیمه‌ی دارای مجوز، تحت نظارت و حمایت بیمه مرکزی فعالیت می‌کنند و بیمه مرکزی مسئول حفظ حقوق بیمه شدگان در صورت انحلال شرکت‌های بیمه است. در این شرایط حق و حقوق بیمه گذاران عمر، در رأس تمامی بدهکاری های آن شرکت قرار دارد. در صورت انحلال یا ورشکستگی شرکت بیمه عمر، کلیه سوابق و اسناد مربوط به تعهدات و حقوق آن به یک یا چند شرکت دیگر به صلاحدید بیمه مرکزی منتقل خواهد شد.

در صورت ورشکستگی یا انحلال شرکت بیمه، چه اتفاقی برای حق بیمه‌های پرداختی می افتد؟

بله، اما در شرایطی که مجموع سرمایه فوت بیشتر از ۵۰۰ میلیون تومان نشود. البته با مجوز بیمه مرکزی ممکن است بیمه عمر با مجموع سرمایه‌ای بیشتر از این مبلغ نیز صادر شود.

آیا می‌توان از چند شرکت مختلف بیمه عمر دریافت کرد؟

مدت بازپرداخت وام دریافتی، به صورت توافقی بین بیمه‌گذار و شرکت بیمه تعیین می‌شود. میزان بهره‌ی دریافتی نیز بسته به سودی دارد که سالِ قبل شرکت بیمه پرداخت کرده است. معمولا کارمزد بهره ۳ تا ۴ درصد تعیین می‌شود

بهره وام دریافتی از بیمه عمر چند درصد است و بازپرداخت آن به چه شکل است؟

امکان پرداخت حق بیمه به صورت یک‌جا وجود دارد، اما برای دریافت مستمری باید حداقل ده سال از قرارداد گذشته باشد

آیا می توان حق بیمه ۱۰ سال را یکجا پرداخت کرد و بلافاصله یا بعد از یکسال مستمری بیمه عمر دریافت کرد؟

سود با نرخ محتمل (سود پیش‌بینی) مجموع سود مشارکت و سود تضمینی شرکت بیمه است. سود تضمینی حداقل سودی است که شرکت بیمه ملزم به پرداخت آن است. سود مشارکت نیز سود ناشی از سرمایه‌گذاری شرکت بیمه در پروژه‌های سود آور است. شرکت بیمه ملزم است حداقل ۸۵ درصد از سود ناشی از مشارکت را به بیمه‌گذار پرداخت کند.

منظور از سود با نرخ محتمل (پیش بینی) در بیمه عمر چیست؟

خیر، پرداخت تعهدات ارتباطی با حضور یا عدم حضور بیمه‌گذار در داخل کشور ندارد. اما در صورتی که بیمه‌گذار در کشور دیگری اقامت کند، لازم است تا یک نماینده ساکن در ایران، جهت پیگیری امور بیمه‌ای به شرکت بیمه معرفی کند.

آیا پرداخت تعهدات شرکت بیمه تنها در ایران صورت می‌گیرد؟

بیمه‌گذار هنگام عقد قرارداد ذی‌نفعان بیمه عمر را تعیین می‌کند. در صورتی که ذی‌نفعان را مشخص نکرده باشد،‌ وراث قانونی ذی‌نفعان بیمه‌نامه خواهند بود

ذینفعان بیمه‌نامه چه کسانی هستند؟

در این صورت، هزینه‌های بیمه‌گری از اندوخته بیمه عمر کم می‌شود تا پوشش‌های بیمه‌ای قطع نشود. در صورتی که اندوخته به صفر برسد، ‌بیمه‌نامه باطل خواهد شد.

درصورت تأخیر در پرداخت حق بیمه چه اتفاقی خواهد افتاد؟