بیمه‌بازار

محاسبه بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد یکی از انواع بیمه‌هایی است که شرکت ‌بیمه پاسارگاد ارائه می‌کند. در بیمه عمر پاسارگاد بیمه‌گزار مطابق قرارداد، مبلغ معینی را به انتخاب خود در اقساط مشخص به شرکت بیمه پرداخت ‌می‌کند.

این پرداخت‌ها تا مدت زمانی که در قرارداد تعیین شده ادامه خواهد داشت و در صورت رخ دادن مواردی مانند مرگ، بیماری‌های خاص، حادثه یا برخی عوامل دیگر (وابسته به نوع بیمه عمر) شرکت بیمه پاسارگاد وظیفه دارد سرمایه بیمه‌شده را به صورت یک‌جا یا به صورت مستمری به بیمه‌شده یا شخصی که وی به عنوان ذی‌نفع بیمه‌نامه تعیین کرده، پرداخت کند. برای استعلام یا خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد:

  • کافیست اطلاعاتی مانند سال تولد را در فرم محاسبه‌گر بیمه عمر در بالا،‌ وارد کرده و قیمت بیمه عمر پاسارگاد را استعلام بگیرید.
  • از میان شرکت‌های مختلف بیمه که لیست آن‌ها به شما نمایش داده می‌شود، بیمه عمر پاسارگاد را انتخاب کرده و قیمت و پوشش‌های آن را با سایر شرکت‌های بیمه مقایسه کنید.
  • بعد از اینکه بیمه عمر پاسارگاد را انتخاب و سفارش خود را ثبت کردید، کارشناسان بیمه‌بازار در اولین فرصت برای تکمیل و تشکیل پرونده بیمه عمر پاسارگاد با شما تماس خواهند گرفت.

یادآور

همین حالا یادآور بیمت رو ثبت کن!

مزایای بیمه عمر پاسارگاد

بهترین بیمه عمر پاسارگاد را در شرایطی می‌توانید انتخاب کنید که شناخت کافی از جزئیات و طرح‌های آن‌ها داشته باشید. شناخت انواع بیمه‌ عمر پاسارگاد به شما کمک می‌کند تا متناسب با نیاز خود بهترین طرح بیمه عمر را با کامل‌ترین پوشش‌ها شناسایی و خریداری کنید. انواع بیمه عمر که بیمه پاسارگاد ارائه می‌کند شامل 3 نوع است که در ادامه به توضیح آن می‌پردازیم.

بیمه عمر ساده زمانی پاسارگاد

در این شکل از بیمه‌نامه، بیمه پاسارگاد شخص را برای مدتی مشخص با سرمایه‌ای تعیین شده تحت پوشش خدمات بیمه‌ای قرار می‌دهد و اگر بیمه‌شده در طول مدت قرارداد بیمه فوت كند، بیمه پاسارگاد موظف است سرمایه مشخص شده در بیمه‌نامه را به صورت یك‌جا یا با پرداخت مستمری به وراث قانونی بیمه‌شده، یا استفاده‌كنندگانی كه پیش‌تر از طرف وی مشخص شده‌اند پرداخت کند.

از مزایای بیمه عمر ساده زمانی می‌توان به پیش‌گیری از عواقب مادی از دست دادن سرپرست خانواده و تامین هزینه‌های فوت بیمه‌شده نام برد.در واقع بدر این شکل از بیمه، در صورت فوت بیمه‌شده، دغدغه مالی به دغدغه‌های خانواده وی اضافه نخواهد.

بیمه عمر مانده بدهکار پاسارگاد

این نوع از بیمه عمر، در راستای جبران تعهد بازپرداخت وام در بانك‌ها و موسسات مالی به وجود آمده است. در بیمه عمر مانده بدهكار پاسارگاد، بیمه‌گر متعهد می‌شود كه در صورت فوت وام گیرنده (بیمه‌گذار) در هر زمان از دوره بازپرداخت وام، باقیمانده تعهدات وام وی را به بانك یا موسسه مالی مورد نظر پرداخت کند.

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پاسارگاد

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پاسارگاد یکی دیگر از انواع بیمه‌های عمر این شرکت است که بیشتر از سایر انواع بیمه مورد توجه قرار گرفته است. در این شکل از بیمه‌نامه، بیمه‌گزار بر اساس اولویت‌ها، نیازها و در نظر گرفتن توان مالی خود، میزان حق بیمه پرداختی و همینطور نحوه پرداخت آن، به علاوه‌ی سرمایه لازم برای پوشش خطر فوت را انتخاب می‌کند. حق‌بیمه‌های پرداختی پس از كسر حق بیمه لازم برای پوشش فوت و پوشش‌های اضافی مانند پوشش از کارافتادگی و امراض خاص به اندوخته سرمایه‌گذاری بیمه‌گزار افزوده می‌شود.

در پایان مدت زمان بیمه، موجودی اندوخته سرمایه‌گذاری به همراه سودهای تعلق گرفته به آن (سود تضمینی و سود مشارکت) به بیمه‌شده پرداخت می‌شود. در صورت فوت بیمه‌شده در طول مدت بیمه و قبل از اتمام قرارداد بیمه نیز، سرمایه فوت به علاوه موجودی اندوخته سرمایه‌گذاری وی، به بازماندگان یا افراد تعیین شده توسط او پرداخت خواهد شد.
با توجه به استقبال قابل توجه از این نوع بیمه عمر، در ادامه به توضیح بیشتر آن می‌پردازیم.

محاسبه بیمه عمر پاسارگاد

در فرم استعلام بیمه عمر پاسارگاد موارد مورد نیاز برای محاسبه بیمه عمر شامل چند بخش محتلف است. یک بخش شامل ثبت اطلاعات شخصی بیمه‌گزار مانند سال تولد و بخش دیگر در مورد پوشش‌های بیمه عمر مورد نظر بیمه‌گزار است. بیمه‌گزار با توجه به شرایط خود تصمیم می‌گیرد چه مبلغی را به عنوان حق بیمه و در چه بازه‌های زمانی پرداخت کند، قرارداد بیمه عمر را برای چه مدت‌زمانی برقرار کند و چه پوشش‌هایی را به بیمه‌نامه خود اضافه کند.

با توجه به پیچیده بودن نسبی فرایند تعیین نرخ بیمه عمر، بیمه‌بازار این امکان را فراهم کرده تا به آسانی و با چند کلیک نرخ بیمه عمر پاسارگاد را محاسبه کنید و علاوه بر آن، نرخ‌های پیشنهادی را با قیمت بیمه عمر در سایر شرکت‌های بیمه مقایسه کنید (در این مقاله مقایسه بیمه عمر پاسارگاد و ایران را میتوانید مطالعه کنید). متناسب با نیاز خود بهترین بیمه عمر را تهیه کنید.

در صورت نیاز به دریافت مشاوره و جزئیات بیشتر درباره این بیمه‌نامه و پوشش‌های آن، با مشاوران بیمه‌بازار از طریق شماره‌ی ۹۱۳۱۱۱۰۰-۰۲۱ در ارتباط باشید.

دریافت وام بیمه عمر پاسارگاد

يكي از مزایای مهم بيمه‌ عمر و سرمایه گذاری پاسارگاد، امكان دريافت وام بدون ضامن و ارائه وثیقه است.

شرايط دريافت وام بیمه عمر پاسارگاد

  • از انتهای سال دوم قرارداد، برای دريافت وام می‌توان اقدام كرد.
  • مبلغ وام تخصیص داده شده برابر با 90% ارزش بازخریدی بيمه‌نامه در هر زمان است.
  • لازم است تمامی حق‌بيمه‌ها، پرداخت شده باشد. در صورت وجود حق بيمه‌ معوق، لازم است قبل از دريافت وام اين حق‌بيمه‌ها پرداخت شود
  • نرخ بهره پرداخت وام بیمه عمر پاسارگاد 4 درصد از بیشتر از سود تضمینی بیمه است.

پرداخت بیمه عمر پاسارگاد

شما می‌توانید متناسب با شرایط خود اقساط بیمه عمر را به شکل ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و یا سالانه پرداخت کنید.

برای پرداخت حق بیمه عمر بیمه پاسارگاد، روش‌های گوناگونی وجود دارد. معمول‌ترین اما وقت‌گیرترین روش، پرداخت حضوری حق بیمه است. روش دیگر پرداخت الکترونیک اقساط بیمه عمر پاسارگاد است. در شرکت بیمه پاسارگاد این امکان به وجود آمده تا بدون مراجعه حضوری به نمایندگی‌ بیمه پاسارگاد بتوانید حق بیمه را به صورت آنلاین و مانند سایر قبوض پرداخت کنید.

خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

بیمه بازار این شرایط را فراهم کرده است تا به جای مراجعه حضوری به نمایندگی و استعلام بیمه عمر پاسارگاد، به صورت آنلاین قیمت انواع این بیمه‌نامه را استعلام بگیرید. برای این کار کافیست اطلاعات فردی و شرایط بیمه‌ای مورد نظرتان را در وب‌سایت بیمه بازار وارد کرده و قیمت بیمه عمر پاسارگاد را با پوشش‌های مختلف محاسبه کنید.

در این سامانه شما می‌توانید قیمت و شرایط این بیمه‌نامه را با سایر شرکت‌های بیمه مانند بیمه عمر ایران، بیمه عمر پارسیان، بیمه عمر آسیا و . . . نیز مقایسه کرده و متناسب با نیاز خود بهترین بیمه عمر را تهیه کنید.

راحتی خرید
بهترین قیمت
پشتیبانی همه روزه
صدور آنی