خرید آنلاین انواع بیمه از بیمه بازار

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد و ایران

بهترین بیمه عمر را کدام شرکت ارائه می‌دهد؟ حتما این سوال برای شما هم پیش آمده است و تمایل دارید با خرید بیمه عمر بالاترین خدمات و سود را از خرید به دست آورید. اما بهتر است بدانید بهترین بیمه عمر بیمه‌ای است که بهترین هم‌خوانی را با شرایط و نیازهای شما دارد. برای خرید بهترین بیمه عمر بهتر است قبل از خرید با جزییات بیمه عمر آشنا باشید و نیز شرایط ارایه آن در شرکت‌های مختلف بیمه را بدانید. ما در این مقاله قصد داریم شرایط بیمه عمر ایران و پاسارگاد را شرح دهیم و مقایسه کنیم.


بیمه عمر پاسارگاد

انتخاب پوشش‌ها و خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد


مقایسه از نظر میزان پرداخت سود به حق بیمه‌های عمر:

سود تضمینی :

یکی از انواع سود بیمه‌های عمر سود تضمینی است. این سود در واقع حداقل سودی است که به‌طور تضمینی از بیمه عمر دریافت می‌کنیم. میزان این سود معمولاً در بیمه عمر پاسارگاد و ایران مشترک است و مقدار آن به این صورت است که در ۲ سال اول قرارداد ۱۶%، در ۲ سال دوم ۱۳% و بقیه سال‌های قرارداد ۱۰% است.

سود حاصل از مشارکت:

یکی دیگر از انواع سود بیمه عمر سود مشارکت منافع است. که این سود در شرکت‌های مختلف متفاوت است. در شرکت بیمه پاسارگاد میزان این سود تا ۲۴ درصد و در شرکت بیمه ایران میانگین  سود در سه سال اخیر حدود ۲۴/۹ درصد می‌باشد.

بیمه عمر ایران و پاسارگاد

مقایسه در نحوه ارایه پوشش سرمایه فوت:

پوشش سرمایه فوت، اصلی‌ترین پوشش بیمه عمر است که اساس بیمه عمر را تشکیل می‌دهد. که در صورت فوت عادی بیمه‌گذار به بازماندگان وی پرداخت می‌شود. سقف سرمایه فوت طبیعی در بیمه پاسارگاد ۲۵۰ میلیون تومان واین پوشش در بیمه ایران ۴۰۰ میلیون تومان است.

مقایسه از نظر سطح توان‌گری:

توانگری یکی از مهم‌ترین عوامل است که به شما برای انتخاب بهترین بیمه عمر کمک می‌کند. توانگری سطوح مختلفی دارد ، توان‌گری مالی بالای ۱۰۰ نشان از وضعیت مناسب شرکت بیمه دارد بدین معنی که این شرکت توانایی عمل به تعهدات خود را دارد.

سطح توان‌گری شرکت بیمه ایران ۴ و سطح توانگری بیمه پاسارگاد ۱ است. بیمه ایران نسبت به بیمه پاسارگاد در وضعیت پایین‌تری قرار دارد.

دریافت مشاوره رایگان بیمه عمر

مقایسه از نظر شرایط لازم برای دریافت وام:

در بیمه پاسارگاد شما می‌توانید تا سقف ۹۰ درصد ارزش بازخریدی بیمه نامه عمرتان در پایان ماه ششم وام دریافت کنید؛ بازپرداخت وام به‌دلخواه شما تا ۳ سال و طی ۳۶ قسط نیز از مزیت‌های بیمه عمر پاسارگاد است.

برای دریافت وام از بیمه عمر ایران شما می‌توانید از پایان سال دوم تا سقف ۹۰ درصد ارزش بازخریدی بیمه نامه عمرتان وام دریافت کنید و آنرا طی ۳۶ قسط تسویه کنید. مقدار دقیق پرداختی وام بیمه عمر بستگی به اندوخته بیمه‌نامه شما دارد و هر چه مبلغ اندوخته بیشتر باشد، مبلغ وام بالاتر خواهد بود.

جدول مقایسه بیمه عمر ایران و پاسارگاد در پوشش‌های تکمیلی:

به پوشش‌های اختیاری بیمه عمر پوشش‌های تکمیلی می‌گویند که کیفیت و انواع آن در شرکت‌‌های بیمه متفاوت است. هنگام انتخاب بیمه عمر بررسی پوشش‌های تکمیلی بسیار حائز اهمیت است که در این بخش در قالب جدول به مقایسه بیمه عمر ایران و پاسارگاد از نظر پوشش‌های تکمیلی پرداخته ایم.


حتما بخوانید:

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد و سامان!


جدول مقایسه بیمه عمر پاسارگاد و ایران از لحاظ شرایط عمومی بیمه عمر:

در جدول زیر سعی کردیم شرایط مختلف بیمه‌های عمر ایران و پاسارگاد را بیاوریم تا بهتر تصمیم بگیرید. برای مقایسه بهتر بیمه شرکت‌های بیمه بهتر است به سایت بیمه بازار مراجعه کنید.

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد و ایران از لحاظ شرایط عمومی بیمه عمر

 


بیشتر بخوانید:

بیمه تأمین اجتماعی خویش فرما

کد استعلام بیمه تامین اجتماعی

چگونه خلافی خودرو را کم کنیم؟

بیمه ثالث پراید

لطفا به این مقاله رای دهید:
امتیاز: ۳.۴ از ۵ / تعداد نظرات: ۶۸

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.