خرید آنلاین انواع بیمه

خرید نقدی و قسطی بیمه موتور سیکلت از بیمه‌بازار

بیمه موتورسیکلت خود را به صورت نقدی، قسطی و کوتاه‌مدت از بیمه‌بازار آنلاین بخرید!

0 1,396

موتورسیکلت در شهرهای بزرگ و پرجمعیتی مثل تهران با آن ترافیک‌های سرسام‌آور تبدیل به یک‌راه فراری برای بسیاری از رانندگان شده است. از طرفی ۹۰ درصد همین موتورسیکلت‌ها بیمه ثالث ندارند که این هم برای خود به بحرانی تبدیل‌شده است. البته خبر خوش اینکه بیمه مرکزی برای تشویق موتورسواران به خرید بیمه ثالث تا ۱۹ شهریور ۹۷ تمام جریمه‌های دیرکرد بیمه موتور سیکلت را بخشیده تا شما فقط حق بیمه پایه که مبلغ کمی است را بپردازید و از مزایای این بیمه حیاتی استفاده کنید. اگر قبلاً بیمه داشتید و تخفیف عدم خسارت هم دارید که چه‌بهتر، هزینه بسیار کمتری پرداخت می‌کنید.

بیمه موتور سیکلت را از بیمه‌بازار به‌صورت آنلاین بخرید

قیمت بیمه موتور سیکلت با توجه به مدل موتورسیکلت ( گازی، دنده‌ای یک سیلندر، دو سیلندر و بیشتر و دنده‌ای سه‌چرخ)، سال ساخت و تعداد سال‌های تخفیف و میزان پوشش مالی تعیین می‌شود!

فقط کافیست به سایت بیمه‌بازار مراجعه کنید و در قسمت بیمه ثالث نوع وسیله نقلیه را “موتور” انتخاب کنید و نام موتورسیکلت، مدل، سال ساخت و تعداد سال‌های تخفیف خود را وارد کنید تا تمامی شرکت‌های ارائه‌دهنده بیمه موتور سیکلت برای‌تان نمایش داده شود. شرکت‌ها را با یکدیگر مقایسه و بهترین را انتخاب کنید، بخرید و با ارسال رایگان درب منزل‌تان تحویل بگیرید! به همین سادگی

بیمه موتور سیکلت

خرید قسطی بیمه موتور سیکلت از بیمه‌بازار

در حال حاضر امکان خرید قسطی بیمه موتورسیکلت از شرکت‌های پاسارگاد و پارسیان در سایت بیمه‌بازار وجود دارد. بیمه پاسارگاد و پارسیان نیز مانند تمامی شرکت‌های بیمه تا ۱۹ شهریور طرح بخشش جریمه‌های دیرکرد موتورسیکلت‌های فاقد بیمه‌نامه را اجرا می‌کنند. پس این فرصت مناسب را از دست ندهید.

مطالب مرتبط: قیمت بیمه موتور سیکلت

بخشودگی جرائم بیمه دارندگان موتورسیکلت

حتماً می‌دانید جریمه‌های دیرکرد نداشتن بیمه موتورسیکلت بسیار بالاست و گاها از مبلغ خود موتور هم بیشتر می‌شود، شاید برای همین است که بسیاری از موتورسواران تمایلی به بیمه کردن موتور خود ندارد! بیمه مرکزی با بخشیدن تمامی جریمه‌های دیرکرد موتورسواران تا ۱۹ شهریور ۹۷،  این فرصت استثنائی را در اختیار افراد گذاشته تا باقیمتی مناسب موتورشان را بیمه کنند.

این فرصت طلایی را از دست ندهید. همین حالا بیمه موتور سیکلت خود را به‌صورت آنلاین از بیمه‌بازار به‌صورت نقد و اقساط بخرید و با ارسال رایگان تحویل بگیرید.

 

 

لطفا به این مقاله رای دهید:
امتیاز: ۰ از ۵ / تعداد نظرات: ۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.