خرید نقدی و قسطی بیمه موتور سیکلت از بیمه‌بازار

لطفا به این مقاله رای دهید:
امتیاز: ۳.۳ از ۵ / تعداد نظرات: ۳

موتورسیکلت در شهرهای بزرگ و پرجمعیتی مثل تهران با آن ترافیک‌های سرسام‌آور تبدیل به یک‌راه فراری برای بسیاری از رانندگان شده است. از طرفی ۹۰ درصد همین موتورسیکلت‌ها بیمه ثالث ندارند که این هم برای خود به بحرانی تبدیل‌شده است.

خبر خوب اینکه جریمه دیرکرد بیمه موتور سیکلت:

از آغاز دهه فجر، یعنی ۱۲بهمن ماه ۹۷، به مدت شش ماه فرصت دارند تا از این بخشودگی استفاده کرده و بیمه‌نامه خود را بدون پرداخت جریمه دیرکرد تمدید کنند.برای محاسبه هزینه بیمه ثالث موتور سیکلت خود می‌توانید از طریق محاسبه‌گر بیمه موتور سیکلت بیمه بازار اقدام نمایید.

خبر آنلاین

 

خرید نقدی و قسطی بیمه موتور سیکلت

۲۵ هزار تومان تخفیف بیمه موتور سیکلت

بیمه موتور سیکلت را از بیمه‌بازار به‌صورت آنلاین بخرید

قیمت بیمه موتور سیکلت با توجه به مدل موتورسیکلت ( گازی، دنده‌ای یک سیلندر، دو سیلندر و بیشتر و دنده‌ای سه‌چرخ)، سال ساخت و تعداد سال‌های تخفیف و میزان پوشش مالی تعیین می‌شود!

فقط کافیست به سایت بیمه‌بازار مراجعه کنید و در قسمت بیمه ثالث نوع وسیله نقلیه را “موتور” انتخاب کنید و نام موتورسیکلت، مدل، سال ساخت و تعداد سال‌های تخفیف خود را وارد کنید تا تمامی شرکت‌های ارائه‌دهنده بیمه موتور سیکلت برای‌تان نمایش داده شود. شرکت‌ها را با یکدیگر مقایسه و بهترین را انتخاب کنید، بخرید و با ارسال رایگان درب منزل‌تان تحویل بگیرید! به همین سادگی

خرید بیمه موتور سیکلت از بیمه بازار

خرید قسطی بیمه موتور سیکلت از بیمه‌بازار

در حال حاضر امکان خرید قسطی بیمه موتورسیکلت از شرکت‌های پاسارگاد و پارسیان در سایت بیمه‌بازار وجود دارد. بیمه پاسارگاد و پارسیان نیز مانند تمامی شرکت‌های بیمه تا ۱۹ شهریور طرح بخشش جریمه‌های دیرکرد موتورسیکلت‌های فاقد بیمه‌نامه را اجرا می‌کنند. پس این فرصت مناسب را از دست ندهید.


حتما بخوانید:

قیمت بیمه موتور سیکلت


بخشودگی جرائم بیمه دارندگان موتورسیکلت

در قانون کشور، بیمه شخص ثالث تنها بیمه اجباری است که نداشتن آن برای مالک خودرو جرم محسوب می‌شود. از همین رو، تمدید به موقع این موقع به دلیل وجود جریمه دیرکرد اهمیت بسیاری دارد که در موارد بسیاری به علت مشغله زیاد بیمه‌گذاران فراموش می‌شود. جریمه دیرکرد تمدید بیمه‌ شخص ثالث، به صورت روزشمار محاسبه شده و بر اساس نوع وسیله نقلیه متفاوت است. در صورتی که تاریخ انقضای بیمه ثالث خود را فراموش می‌کنید، می‌توانید با ثبت یادآور بیمه ثالث، چند روز پیش از پایان موعد بیمه از آن مطلع شوید. شایان ذکر است که این جریمه فقط تا مدت یک سال به ‌حق‌بیمه اضافه شده و به تاخیرهای بیشتر از یک‌سال جریمه‌ای تعلق نمی­‌گیرد.

در بهمن ماه ۹۷ به مناسبت دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بیمه شخص ثالث موتور سیکلت به مدت شش ماه فرصت دارند تا از این بخشودگی استفاده کرده و بیمه‌نامه خود را بدون پرداخت جریمه دیرکرد تمدید کنند.برای محاسبه هزینه بیمه ثالث موتور سیکلت خود می‌توانید از طریق محاسبه‌گر بیمه موتور سیکلت بیمه بازاراقدام نمایید. (خبر آنلاین)