خرید آنلاین انواع بیمه از بیمه بازار

بازخرید بیمه عمر

شما می‌توانید بیمه عمرتان را هر زمان که بخواهید، بازخرید کنید و مبلغ پرداختی خود را پس بگیرید!

2 2,995

بیمه عمر خریدید و از خریدتان پشیمان شدید؟ توانایی پرداخت حق‌بیمه‌تان را ندارید؟ یا احساس می‌کنید شرکت بیمه عمر دیگری سود و خدمات بهتری ارائه می‌دهد و می‌خواهید شرکت‌تان را تغییر دهید؟ اصلاً نگران نباشید، شما می‌توانید بیمه عمرتان را هر زمان که بخواهید، بازخرید کنید و مبلغ پرداختی خود را پس بگیرید، البته شرایطی دارد که در ادامه به آن می‌پردازیم:

بازخرید بیمه عمر

✅ بازخرید بیمه عمر

قراردادهای بیمه عمر از ۵ تا ۳۰ سال است. حتماً می‌دانید که بیمه‌های عمر از ۲۰ سال به بالا به سودآوری بالا و مطلوب می‌رسد و اساساً قراردادی بلندمدت است. با این‌حال فرض کنید، شما قراردادی ۲۵ سال بسته‌اید، اما در سال پانزدهم به هر دلیل پشیمان شدید و دیگر نمی‌خواهید بیمه‌تان را ادامه دهید، شما می‌توانید به‌راحتی به نمایندگی‌تان مراجعه کنید و درخواست بازخرید بیمه‌نامتان را بدهید و صدالبته تمامی مبلغ پرداختی‌تان به‌اضافه تمام سودهای تضمینی و مشارکتی را دریافت کنید!

✅ با بازخرید بیمه عمر متضرر می‌شوید؟

قبلاً هم اشاره کردیم، بیمه عمر در بلندمدت جواب می‌دهد، چراکه در سال‌های بالا به سودش هم، سود تعلق می‌گیرد که اصطلاحاً سود مرکب می‌نامند! شما در هرسال که بخواهید می‌توانید بیمه‌تان را بازخرید کنید، اما باید بگوییم که اگر زیر ۵ سال بیمه‌نامتان را بازخرید کنید، عملاً ضرر می‌کنید و مبلغی کمتر از پول پرداختی‌تان دریافت می‌کنید، پس هنگام انتخاب شرکت بیمه عمرتان، حتماً دقت کنید تا پشیمان نشوید و مجبور نباشید زیر ۵ سال بازخرید کنید و متضرر شوید! بهتر است قبل از انتخاب از طریق قسمت مشاوره آنلاین بیمه عمر بیمه‌بازار به یک سری سوالات پاسخ دهید، تا ما بهترین بیمه عمر با توجه به شرایط‌‌تان را به شما معرفی کنیم!

✅ چرا زیر ۵ سال ضرر می‌کنید؟

در ۵ سال اول، هزینه‌های صدور، هزینه معاینات، البته پوشش‌های بیمه‌ای، هزینه کارمزد نماینده و هزینه‌های اداری و…  از ذخیره این ۵ سال کم می‌شود. به همین دلیل اگر زیر ۵ سال بیمه‌نامتان را بازخرید کنید، مبلغ کمتر از پول پرداختی‌تان دریافت می‌کنید! اگر قصد بازخرید دارید بهتر است در پایان سال بازخرید کنید تا سود آن سال هم به شما تعلق بگیرد.

بازخرید بیمه عمر

✅ ارزش بازخرید بیمه عمر

ارزش بازخریدی و سرمایه‌گذاری در سال‌های اول تا پنجم به ترتیب معادل ۹۰، ۹۲، ۹۴، ۹۶، ۹۸ و در سال ششم و بعد از آن معادل ۱۰۰درصد اندوخته سرمایه‌گذاری، البته پس از کسر هزینه‌های وصول نشده خواهد بود.

✅ مراحل بازخرید بیمه عمر

 1. به نمایندگی بیمه‌تان مراجعه کنید
 2. اصل بیمه‌نامتان را تحویل دهید
 3. فرم مخصوص بازخرید بیمه عمر را پر کنید

پس از بررسی، پول و سود سرمایه‌گذاری‌تان تا آن تاریخ به‌حساب شما واریز می‌شود!

 

بیمه‌بازار که اولین سامانه مقایسه و خرید انواع بیمه‌ ثالث، بدنه، آتش‌ سوزی، زلزله و عمر است تنها با چند کلیک امکان مقایسه و خرید آنلاین بیمه را برای شما عزیزان فراهم کرده. حتماً می‌دانید بیمه عمر با توجه به شرایط هرکسی متفاوت است پس باید با توجه به نیاز و شرایطتان انتخاب کنید، تا خدای‌ناکرده با انتخاب اشتباهی مواجه نشوید! برای مقایسه بیمه عمرِ شرکت‌های مختلف، بهتر است بهبیمه‌بازار مراجعه کنید و اگر سؤالی داشتید از متخصصین بیمه‌بازار تماس بگیرید!

لطفا به این مقاله رای دهید:
امتیاز: ۰ از ۵ / تعداد نظرات: ۰

ارسال یک پاسخ

2 نظرات
 1. علیرضا قاضی می گوید

  باسلام بنده ازسال ۷۰لغایت۸۰بنابه شغل خوددارای بیمه عمربوده وهرماه ازفیش حقوقی من مبلغی بعنوان بیمه عمرکسرمیشدولی باتوجه باینکه دراینخصوص اطلاعاتی نداشتم ودراداره مذکورهم اقدامی برای تسویه حساب انجام نداده ام چگونه میتوانم سوابق خودرااستعلام نموده ونسبت به تسویه وادامه ان اقدام کنم

  1. الهام محمدی می گوید

   سلام به شرکت بیمه ای که باهاش قرارداد داشتین مراجعه کنین و چون از فیش حقوقیتون کسر میده حتما اطلاعاتتنون اونجا هست و راهنماییتون میکنن