بیمه عمر آسیا

همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
صدور سریع بیمه
صدور سریع بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
صدور ۷۰۰ هزار بیمه‌نامه
صدور ۷۰۰ هزار بیمه‌نامه

مراحل خرید بیمه عمر آسیا

1
step
استعلام قیمت بهترین بیمه
با امکان استعلام و مقایسه قیمت معتبرترین شرکت‌های بیمه، بهترین بیمه را انتخاب کنید.
2
step
ورود مشخصات فردی
اطلاعات و مشخصات فردی خود را به دقت وارد کنید.
3
step
بارگذاری مدارک
تصاویر مدارک مورد نیاز مانند کارت ملی خود را بارگذاری کنید.
4
step
تکمیل فرم سلامت و پرداخت
فرم سلامت خود را به دقت تکمیل کرده و پس از ثبت نهایی، پرداخت را انجام دهید.
5
step
تایید فرم سلامت و صدور بیمه نامه
پس از بررسی مدارک و تایید فرم سلامت توسط کارشناسان بیمه‌بازار، بیمه‌نامه شما در همان روز صادر می‌شود.

شرکت‌های بیمه همراه بیمه بازار

توضیحات شرکت

بیمه آسیا
بیمه آسیا
رتبه رضایتمندی
5
دیدگاه کاربران
زمان پاسخگویی
رتبه رضایت مشتریان
سطح توانگری

توضیحات تکمیلی بیمه عمر آسیا

یکی از انواع متنوع بیمه‌هایی که شرکت بیمه آسیا ارائه می‌کند،‌ بیمه عمر و سرمایه‌گذاری است. این نوع بیمه، در واقع یک سرمایه‌گذاری بلند مدت با سود تضمینی محسوب می‌شود که پوشش‌های خاصی از قبیل از کارافتادگی،‌ بازنشستگی و بیماری‌های خاص را شامل می‌شود.

البته بیمه عمر انواع دیگری نیز دارد، مانند بیمه عمر ساده زمانی و بیمه عمر مانده بدهکار، اما از آن‌جایی که بیمه عمر و سرمایه‌گذاری آسیا از پرطرفدارترین انواع بیمه است، در ادامه به توضیح نحوه خرید بیمه عمر آسیا و پوشش‌های آن می‌پردازیم.

خرید آنلاین بیمه عمر آسیا

برای خرید آنلاین بیمه عمر آسیا، کافیست در سایت بیمه‌بازار و در فرم محاسبه‌گر بالا،‌ اطلاعاتی مانند سال تولد را وارد کنید. با وارد کردن این اطلاعات، پیشنهاد قیمت از شرکت‌های مختلف برای شما داده شده و می‌توانید به راحتی است قیمت بیمه عمر آسیا و سایر شرکت‌ها را استعلام بگیرید.

از میان شرکت‌های مختلف بیمه که لیست آن‌ها برای شما نمایش داده شده، بیمه عمر آسیا را انتخاب کنید و قیمت و پوشش‌های آن را با سایر شرکت‌های بیمه مقایسه کنید. در این مرحله می‌توانید از جزئیات، پوشش‌ها و سایر شرایط بیمه عمر آسیا در مقایسه با سایر بیمه‌ها مطلع شوید.  این مقایسه به شما کمک میکند تا با توجه به شرایط و اولویت‌های خود،‌ بهترین بیمه عمر را انتخاب کنید. بعد از اینکه بیمه عمر آسیا را انتخاب و سفارش خود را ثبت کردید، کارشناسان بیمه‌بازار در اولین فرصت برای راهنمایی و مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

بهترین بیمه عمر آسیا

برای اینکه بتوانید هنگام خرید بیمه عمر بهترین و متناسب‌ترین پوشش‌ها را انتخاب کنید، لازم است با جزئیات پوشش‌های بیمه عمر آسیا آشنا باشید. به همین علت تعدادی از پوشش‌ها را در ادامه توضیح می‌دهیم.

سرمایه‌گذاری بیمه عمر آسیا

با خرید بیمه عمر آسیا و پرداخت حق بیمه آن در طول مدت قرارداد، اندوخته‌ی شما شکل می‌گیرد. به این اندوخته مطابق با قرارداد،‌ سود تضمینی و سود مشارکت (به صورت روزشمار و مرکب) تعلق گرفته و در بازه‌های زمانی‌های طولانی‌تر،‌ سرمایه‌گذاری پر سودی را رقم خواهد زد. این اندوخته بعد از مدت یک سال به صورت یک‌جا و بعد از ده سال به صورت مستمری قابل برداشت است. 

دریافت مستمری بازنشستگی 

بعد از پایان قرارداد، اندوخته هم می‌تواند به صورت یک‌جا و هم به صورت مستمری بازنشستگی پرداخت شود. با گذشت حداقل ده سال از شروع قرارداد بیمه عمر و سرمایه‌گذاری آسیا، شما می‌توانید برای دریافت مستمری بازنشستگی اقدام کنید. مبلغ مستمری نیز به مبلغ اندوخته، نحوه عقد‌ قرارداد و سن بیمه‌شده بستگی دارد. 

 فوت طبیعی بیمه‌شده 

در صورت فوت بیمه‌شده، بیمه آسیا موظف است مبلغی را به بازماندگان (ذی‌نفعان) وی پرداخت کند. سرمایه فوت مطابق با مبلغ حق بیمه و قراداد تعیین می‌شود. اما به طور کلی در صورت فوت طبیعی بیمه‌شده، حدوداً مبلغی به میزان 1 تا ۴۰ برابر حق‌بیمه پرداختی سالیانه، سرمایه فوت به ذی‌نفعان تعلق می‌گیرد. سرمایه فوت را هم می‌توان مثل حق بیمه، به طور سالانه افزایش داد. 

پوشش‌های اضافی بیمه عمر آسیا

با خرید بیمه عمر آسیا، می‌توانید پوشش‌های زیر را هم به قرارداد بیمه‌نامه خود اضافه کنید:

  • غرامت امراض خاص

  • نقص عضو کلی و جزئی در اثر حادثه
  • معافیت از پرداخت حق‌بیمه عمر در صورت ازکارافتادگی دائم براثر حادثه
  • دریافت مستمری در صورت ازکارافتادگی
  • پرداخت هزینه‌های پزشکی در صورت بروز حادثه
  • فوت براثر حادثه

محاسبه بیمه عمر آسیا

در فرم استعلام بیمه عمر آسیا اطلاعات مورد نیاز برای محاسبه بیمه عمر شامل چند بخش است. یک بخش شامل ثبت اطلاعات شخصی متقاضی مانند سال تولد و بخش دیگر در مورد پوشش‌های مورد نظر اوست. بیمه‌گزار با توجه به شرایط خود انتخاب می‌کند که چه مبلغی را به عنوان حق بیمه و در چه فواصل زمانی پرداخت کند، قرارداد بیمه عمر برای چه مدتی در نظر گرفته شود و چه پوشش‌هایی را به بیمه‌نامه خود اضافه کند.

با توجه به پیچیده بودن نسبی فرایند تعیین نرخ بیمه عمر، بیمه‌بازار این امکان را فراهم کرده تا به آسانی و با چند کلیک نرخ بیمه عمر آسیا را محاسبه کنید و علاوه بر آن، نرخ‌های پیشنهادی را با قیمت بیمه عمر در سایر شرکت‌های بیمه مقایسه کنید. پس از آن می‌توانید متناسب با نیاز خود بهترین بیمه عمر را تهیه کنید.

در صورت نیاز به دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر درباره این بیمه عمر آسیا، با مشاوران بیمه‌بازار از طریق شماره‌ی ۹۱۳۱۱۱۰۰-۰۲۱ در ارتباط باشید.

خرید آنلاین بیمه عمر آسیا

بیمه بازار این شرایط را فراهم کرده است تا به جای مراجعه حضوری به نمایندگی‌های بیمه آسیا و استعلام قیمت بیمه عمر، به صورت آنلاین قیمت انواع این بیمه‌نامه را استعلام بگیرید. برای این کار کافیست اطلاعات خود و شرایط بیمه‌ای مورد نظرتان را در سایت بیمه‌بازار وارد کرده و قیمت بیمه عمر آسیا را با پوشش‌های مختلف محاسبه کنید.

در سایت بیمه‌بازار می‌توانید قیمت و پوشش‌های این بیمه‌نامه را با بقیه شرکت‌های بیمه مانند بیمه عمر ایران، بیمه عمر پاسارگاد، بیمه عمر پارسیان و غیره را نیز مقایسه کرده و متناسب با نیاز خود بهترین بیمه عمر را تهیه کنید.

اپلیکیشن بیمه بازار

اپ موبایل

اپ بیمـه بــازار، بیمه نامه‌ای در جیب شما

با نصب اپلیکیشن بیمه‌بازار، در هر زمان و مکان به بیمه‌نامه‌ی دیجیتال خود دسترسی داشته باشید
googlemyketbazaar

سوالات متداول

در صورت ورشکستگی یا انحلال شرکت بیمه، چه اتفاقی برای حق بیمه‌های پرداختی می افتد؟

تمامی شرکت‌های بیمه‌ی دارای مجوز، تحت نظارت و حمایت بیمه مرکزی فعالیت می‌کنند و بیمه مرکزی مسئول حفظ حقوق بیمه شدگان در صورت انحلال شرکت‌های بیمه است. در این شرایط حق و حقوق بیمه گذاران عمر، در رأس تمامی بدهکاری های آن شرکت قرار دارد. در صورت انحلال یا ورشکستگی شرکت بیمه عمر، کلیه سوابق و اسناد مربوط به تعهدات و حقوق آن به یک یا چند شرکت دیگر به صلاحدید بیمه مرکزی منتقل خواهد شد.

آیا می‌توان از چند شرکت مختلف بیمه عمر دریافت کرد؟

بله، اما در شرایطی که مجموع سرمایه فوت بیشتر از ۵۰۰ میلیون تومان نشود. البته با مجوز بیمه مرکزی ممکن است بیمه عمر با مجموع سرمایه‌ای بیشتر از این مبلغ نیز صادر شود.

بهره وام دریافتی از بیمه عمر چند درصد است و بازپرداخت آن به چه شکل است؟

مدت بازپرداخت وام دریافتی، به صورت توافقی بین بیمه‌گذار و شرکت بیمه تعیین می‌شود. میزان بهره‌ی دریافتی نیز بسته به سودی دارد که سالِ قبل شرکت بیمه پرداخت کرده است. معمولا کارمزد بهره ۳ تا ۴ درصد تعیین می‌شود

آیا می توان حق بیمه ۱۰ سال را یکجا پرداخت کرد و بلافاصله یا بعد از یکسال مستمری بیمه عمر دریافت کرد؟

امکان پرداخت حق بیمه به صورت یک‌جا وجود دارد، اما برای دریافت مستمری باید حداقل ده سال از قرارداد گذشته باشد

منظور از سود با نرخ محتمل (پیش بینی) در بیمه عمر چیست؟

سود با نرخ محتمل (سود پیش‌بینی) مجموع سود مشارکت و سود تضمینی شرکت بیمه است. سود تضمینی حداقل سودی است که شرکت بیمه ملزم به پرداخت آن است. سود مشارکت نیز سود ناشی از سرمایه‌گذاری شرکت بیمه در پروژه‌های سود آور است. شرکت بیمه ملزم است حداقل ۸۵ درصد از سود ناشی از مشارکت را به بیمه‌گذار پرداخت کند.

آیا پرداخت تعهدات شرکت بیمه تنها در ایران صورت می‌گیرد؟

خیر، پرداخت تعهدات ارتباطی با حضور یا عدم حضور بیمه‌گذار در داخل کشور ندارد. اما در صورتی که بیمه‌گذار در کشور دیگری اقامت کند، لازم است تا یک نماینده ساکن در ایران، جهت پیگیری امور بیمه‌ای به شرکت بیمه معرفی کند.

ذینفعان بیمه‌نامه چه کسانی هستند؟

بیمه‌گذار هنگام عقد قرارداد ذی‌نفعان بیمه عمر را تعیین می‌کند. در صورتی که ذی‌نفعان را مشخص نکرده باشد،‌ وراث قانونی ذی‌نفعان بیمه‌نامه خواهند بود

درصورت تأخیر در پرداخت حق بیمه چه اتفاقی خواهد افتاد؟

در این صورت، هزینه‌های بیمه‌گری از اندوخته بیمه عمر کم می‌شود تا پوشش‌های بیمه‌ای قطع نشود. در صورتی که اندوخته به صفر برسد، ‌بیمه‌نامه باطل خواهد شد.