بیمه‌بازار

محاسبه بیمه عمر آسیا

یکی از انواع متنوع بیمه‌هایی که شرکت بیمه آسیا ارائه می‌کند،‌ بیمه عمر و سرمایه‌گذاری است. این نوع بیمه، در واقع یک سرمایه‌گذاری بلند مدت با سود تضمینی محسوب می‌شود که پوشش‌های خاصی از قبیل از کارافتادگی،‌ بازنشستگی و بیماری‌های خاص را شامل می‌شود.

البته بیمه عمر انواع دیگری نیز دارد، مانند بیمه عمر ساده زمانی و بیمه عمر مانده بدهکار، اما از آن‌جایی که بیمه عمر و سرمایه‌گذاری آسیا از پرطرفدارترین انواع بیمه است، در ادامه به توضیح نحوه خرید بیمه عمر آسیا و پوشش‌های آن می‌پردازیم.

خرید آنلاین بیمه عمر آسیا

برای خرید آنلاین بیمه عمر آسیا، کافیست در سایت بیمه‌بازار و در فرم محاسبه‌گر بالا،‌ اطلاعاتی مانند سال تولد را وارد کنید. با وارد کردن این اطلاعات، پیشنهاد قیمت از شرکت‌های مختلف برای شما داده شده و می‌توانید به راحتی است قیمت بیمه عمر آسیا و سایر شرکت‌ها را استعلام بگیرید.

از میان شرکت‌های مختلف بیمه که لیست آن‌ها برای شما نمایش داده شده، بیمه عمر آسیا را انتخاب کنید و قیمت و پوشش‌های آن را با سایر شرکت‌های بیمه مقایسه کنید. در این مرحله می‌توانید از جزئیات، پوشش‌ها و سایر شرایط بیمه عمر آسیا در مقایسه با سایر بیمه‌ها مطلع شوید.  این مقایسه به شما کمک میکند تا با توجه به شرایط و اولویت‌های خود،‌ بهترین بیمه عمر را انتخاب کنید. بعد از اینکه بیمه عمر آسیا را انتخاب و سفارش خود را ثبت کردید، کارشناسان بیمه‌بازار در اولین فرصت برای راهنمایی و مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

بهترین بیمه عمر آسیا

برای اینکه بتوانید هنگام خرید بیمه عمر بهترین و متناسب‌ترین پوشش‌ها را انتخاب کنید، لازم است با جزئیات پوشش‌های بیمه عمر آسیا آشنا باشید. به همین علت تعدادی از پوشش‌ها را در ادامه توضیح می‌دهیم.

سرمایه‌گذاری بیمه عمر آسیا

با خرید بیمه عمر آسیا و پرداخت حق بیمه آن در طول مدت قرارداد، اندوخته‌ی شما شکل می‌گیرد. به این اندوخته مطابق با قرارداد،‌ سود تضمینی و سود مشارکت (به صورت روزشمار و مرکب) تعلق گرفته و در بازه‌های زمانی‌های طولانی‌تر،‌ سرمایه‌گذاری پر سودی را رقم خواهد زد. این اندوخته بعد از مدت یک سال به صورت یک‌جا و بعد از ده سال به صورت مستمری قابل برداشت است. 

دریافت مستمری بازنشستگی 

بعد از پایان قرارداد، اندوخته هم می‌تواند به صورت یک‌جا و هم به صورت مستمری بازنشستگی پرداخت شود. با گذشت حداقل ده سال از شروع قرارداد بیمه عمر و سرمایه‌گذاری آسیا، شما می‌توانید برای دریافت مستمری بازنشستگی اقدام کنید. مبلغ مستمری نیز به مبلغ اندوخته، نحوه عقد‌ قرارداد و سن بیمه‌شده بستگی دارد. 

 فوت طبیعی بیمه‌شده 

در صورت فوت بیمه‌شده، بیمه آسیا موظف است مبلغی را به بازماندگان (ذی‌نفعان) وی پرداخت کند. سرمایه فوت مطابق با مبلغ حق بیمه و قراداد تعیین می‌شود. اما به طور کلی در صورت فوت طبیعی بیمه‌شده، حدوداً مبلغی به میزان 1 تا ۴۰ برابر حق‌بیمه پرداختی سالیانه، سرمایه فوت به ذی‌نفعان تعلق می‌گیرد. سرمایه فوت را هم می‌توان مثل حق بیمه، به طور سالانه افزایش داد. 

پوشش‌های اضافی بیمه عمر آسیا

با خرید بیمه عمر آسیا، می‌توانید پوشش‌های زیر را هم به قرارداد بیمه‌نامه خود اضافه کنید:

  • غرامت امراض خاص

  • نقص عضو کلی و جزئی در اثر حادثه
  • معافیت از پرداخت حق‌بیمه عمر در صورت ازکارافتادگی دائم براثر حادثه
  • دریافت مستمری در صورت ازکارافتادگی
  • پرداخت هزینه‌های پزشکی در صورت بروز حادثه
  • فوت براثر حادثه

 

محاسبه بیمه عمر آسیا

در فرم استعلام بیمه عمر آسیا اطلاعات مورد نیاز برای محاسبه بیمه عمر شامل چند بخش است. یک بخش شامل ثبت اطلاعات شخصی متقاضی مانند سال تولد و بخش دیگر در مورد پوشش‌های مورد نظر اوست. بیمه‌گزار با توجه به شرایط خود انتخاب می‌کند که چه مبلغی را به عنوان حق بیمه و در چه فواصل زمانی پرداخت کند، قرارداد بیمه عمر برای چه مدتی در نظر گرفته شود و چه پوشش‌هایی را به بیمه‌نامه خود اضافه کند.

با توجه به پیچیده بودن نسبی فرایند تعیین نرخ بیمه عمر، بیمه‌بازار این امکان را فراهم کرده تا به آسانی و با چند کلیک نرخ بیمه عمر آسیا را محاسبه کنید و علاوه بر آن، نرخ‌های پیشنهادی را با قیمت بیمه عمر در سایر شرکت‌های بیمه مقایسه کنید. پس از آن می‌توانید متناسب با نیاز خود بهترین بیمه عمر را تهیه کنید.

در صورت نیاز به دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر درباره این بیمه عمر آسیا، با مشاوران بیمه‌بازار از طریق شماره‌ی ۹۱۳۱۱۱۰۰-۰۲۱ در ارتباط باشید.

خرید آنلاین بیمه عمر آسیا

بیمه بازار این شرایط را فراهم کرده است تا به جای مراجعه حضوری به نمایندگی‌های بیمه آسیا و استعلام قیمت بیمه عمر، به صورت آنلاین قیمت انواع این بیمه‌نامه را استعلام بگیرید. برای این کار کافیست اطلاعات خود و شرایط بیمه‌ای مورد نظرتان را در سایت بیمه‌بازار وارد کرده و قیمت بیمه عمر آسیا را با پوشش‌های مختلف محاسبه کنید.

در سایت بیمه‌بازار می‌توانید قیمت و پوشش‌های این بیمه‌نامه را با بقیه شرکت‌های بیمه مانند بیمه عمر ایران، بیمه عمر پاسارگاد، بیمه عمر پارسیان و غیره را نیز مقایسه کرده و متناسب با نیاز خود بهترین بیمه عمر را تهیه کنید.

راحتی خرید
بهترین قیمت
پشتیبانی همه روزه
صدور آنی