بیمه‌بازار

محاسبه بیمه عمر پارسیان


بیمه عمر پارسیان یکی از انواع ‌بیمه‌های پارسیان است. در بیمه عمر پارسیان بیمه‌گزار بر اساس قرارداد، مبلغ معینی را در اقساط مشخص پرداخت ‌می‌کند.

این پرداخت‌ها تا زمانی تعیین شده ادامه خواهد داشت و در صورت بروز اتفاقاتی مثل: مرگ، بیماری لاعلاج، حادثه یا عوامل دیگر (وابسته به نوع بیمه عمر) بیمه پارسیان وظیفه دارد سرمایه بیمه‌شده را به شکل یک‌جا یا به صورت مستمری به بیمه‌شده یا به شخصی که وی تعیین کرده است، بپردازد.  برای استعلام بیمه عمر پارسیان و خرید آنلاین بیمه عمر پارسیان:

کافیست اطلاعات لازم را در فرم محاسبه‌گر بیمه وارد کنید و قیمت بیمه عمر پارسیان را استعلام بگیرید.
از میان شرکت‌های مختلف بیمه، بیمه عمر پارسیان را انتخاب کنید و با بیمه عمر سایر شرکت‌ها مقایسه نمایید.
پس از انتخاب بیمه عمر پارسیان و ثبت سفارش، کارشناسان بیمه بازار، در اولین فرصت برای ارائه راهنمایی و مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

بهترین بیمه عمر پارسیان

بهترین بیمه عمر پارسیان را زمانی می‌توانید انتخاب کنید که شناخت کافی از انواع آن داشته باشید.  شناخت انواع بیمه‌ عمر  پارسیان به شما کمک می‌کند تا متناسب با نیاز خود بهترین بیمه را شناسایی و خریداری کنید. انواع بیمه عمر که بیمه پارسیان ارائه می‌کند شامل 3 نوع است که در ادامه به بیان آن می‌پردازیم.

بیمه عمر ساده زمانی پارسیان

در این بیمه‌نامه، بیمه پارسیان شخص را برای مدتی معین با سرمایه‌ای تعیین شده تحت پوشش قرار می‌دهد و چنانچه بیمه‌شده در طی مدت قرارداد بیمه فوت كند، شركت بیمه سرمایه مشخص شده در بیمه‌نامه را به صورت یكجا یا با پرداخت مستمری به وراث قانونی بیمه‌شده یا استفاده‌كنندگانی كه قبلا از طرف وی مشخص شده‌اند می‌پردازد.


از مزایای این بیمه عمر ساده زمانی می‌توان به جلوگیری از عواقب مادی از دست دادن سرپرست خانواده و تامین هزینه‌های فوت بیمه‌شده از قبیل كفن و دفن و ... نام برد.

بیمه عمر مانده بدهکار پارسیان

این بیمه نامه در راستای جبران تعهد بازپرداخت وام در بانك‌ها و موسسات مالی است. در بیمه عمر مانده بدهكار پارسیان، بیمه‌گر متعهد می‌شود كه در صورت فوت وام گیرنده در هر زمان از دوره بازپرداخت وام، باقیمانده تعهدات وام بیمه شده را به بانك یا موسسه مالی مورد نظر پرداخت کند.

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان  یکی دیگر از انواع بیمه عمر اینن شرکت است. در این بیمه‌نامه بیمه‌گزار در ابتدا بر اساس نیازها و در نظر گرفتن توان مالی خود، میزان سرمایه لازم برای پوشش خطر فوت، مبالغ حق بیمه و نحوه پرداخت آن را انتخاب می‌کند. حق بیمه‌های پرداختی پس از كسر حق بیمه لازم برای پوشش فوت و پوشش‌های اضافی مانند پوشش از کارافتادگی،  امراض خاص  و . . . به اندوخته سرمایه‌گذاری بیمه‌گزار افزوده می‌شود.


در پایان مدت زمان بیمه، موجودی اندوخته سرمایه‌گذاری به همراه سود آن به اضافه مبالغ اضافی ناشی از تخصیص سود مشاركت در منافع به بیمه‌شده پرداخت می‌شود. در صورت فوت بیمه‌شده در طول مدت بیمه و قبل از اتمام قرارداد بیمه نیز، سرمایه بیمه‌ای به علاوه موجودی اندوخته سرمایه‌گذاری در هر زمان به بازماندگان یا افراد تعیین شده توسط وی، پرداخت خواهد شد.
با توجه به اهمیت این بیمه در ادامه به توضیح بیشتر این بیمه‌نامه می‌پردازیم:

شرایط بیمه عمر پارسیان

بیمه عمر پارسیان شرایط متفاوتی دارد که در جدول زیر شرایط مختلف آن نمایش داده شده است.

شرایط بیمه عمر پارسیان
 

مزایای بیمه عمر پارسیان

 • محاسبه کردن سود به صورت روزشمار 
 • دریافت سود تشویقی در صورت پرداخت کردن حق‌بیمه زودتر از تاریخ سررسید 
 • نداشتن جریمه دیركرد در پرداخت حق ‌بیمه 
 • انعطاف‌پذیری در بیمه‌نامه 
 • تعلیق نکردن بیمه‌نامه در صورت تاخیر افتادن در پرداخت حق بیمه به شرط داشتن اندوخته
 • پوشش بیمه‌ای در مدت زمان انتظار صدور بیمه‌نامه 
 • امكان تغییر در شرایط بیمه‌نامه در ابتدای هر سال بیمه‌ای در طی مدت زمان قرار داد

محاسبه بیمه عمر پارسیان

در فرم استعلام بیمه عمر پارسیان موارد خواسته شده جهت محاسبه بیمه عمر شامل چند بخش است. یک بخش شامل ثبت اطلاعات شخصی بیمه‌گزار و بخش دیگر در مورد پوشش‌های درخواستی و خصوصیات بیمه عمر است. بیمه‌گزار می‌بایست از قبل بداند چه مبلغی را می‌خواهد به عنوان حق بیمه و در چه بازه‌های زمانی پرداخت کند؛ قرارداد بیمه عمر را برای چه مدت‌زمانی برقرار کند، چه مواردی را تحت پوشش بیمه عمر خود قرار دهد.


با توجه به پیچیده بودن فرایند تعیین نرخ بیمه عمر، بیمه بازار این امکان را برای شما فراهم کرده است تا به آسانی و با چند کلیک نرخ بیمه عمر پارسیان را محاسبه کرده و با قیمت بیمه عمر در سایر شرکت‌های بیمه مقایسه کنید و  متناسب با نیاز خود بهترین بیمه عمر را خریداری کنید.
در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر درباره این بیمه‌نامه با مشاوران بیمه‌بازار ۹۱۳۱۱۱۰۰-۰۲۱ در ارتباط باشید. 
در زیر نمونه‌ای از جدول محاسبه بیمه عمر پارسیان در بیمه بازار نمایش داده شده است.

جدول محاسبه بیمه عمر پارسیان

وام بیمه عمر پارسیان

يكي از مزایای بيمه‌ عمر و سرمایه گذاری پارسیان، امكان دريافت وام بدون ضامن و ارائه وثیقه است. 

شرايط دريافت وام بیمه عمر پارسیان

پرداخت بیمه عمر پارسیان

شما می‌توانید متناسب با شرایط خود اقساط بیمه عمر پارسیان را به صورت ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و سالانه پرداخت کنید.
برای پرداخت حق بیمه عمر روش‌های گوناگونی وجود دارد. معمول‌ترین روش پرداخت حضوری حق بیمه است. این روش زمانبر بوده و وقت بسیاری را خواهد گرفت. روش دیگر پرداخت الکترونیک اقساط بیمه عمر پارسیان است. این شرکت این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بدون مراجعه حضوری به نمایندگی‌ بتوانید حق بیمه را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

خرید آنلاین بیمه عمر پارسیان

بیمه بازار این امکان را فراهم کرده است تا به جای مراجعه حضوری و استعلام بیمه عمر پارسیان، به صورت آنلاین قیمت این بیمه‌نامه را استعلام بگیرید. برای اینکار کافیست اطلاعات فردی و بیمه‌ای را در سایت بیمه بازار وارد کرده و قیمت بیمه عمر پارسیان را محاسبه کنید. 
در این سامانه شما می‌توانید قیمت و شرایط این بیمه‌نامه را با سایر شرکت‌های بیمه مانند بیمه عمر ایران، بیمه عمر پاسارگاد، بیمه عمر سامان و . . . مقایسه کنید و بدین ترتیب متناسب با نیاز خود بهترین بیمه عمر را خریداری کنید.
 

 • جهت دريافت وام از انتهای سال دوم بيمه‌نامه می‌توان اقدام كرد.
 • مبلغ وام تخصیص داده شده معادل 90% ارزش بازخریدی بيمه‌نامه در هر زمان است.
 • مدت زمان استهلاك مبلغ وام برابر با حداكثر 4 سال است.
 • تمامي حق‌بيمه‌ها، پرداخت شده باشد. در صورت وجود حق بيمه‌ معوق، قبل از دريافت وام مي‌بايست اين حق‌بيمه‌ها پرداخت شود.
 • نرخ بهره پرداخت وام بیمه عمر پارسیان  4 درصد از بیشتر از سود تضمینی بیمه است. 
راحتی خرید
بهترین قیمت
پشتیبانی همه روزه
صدور آنی