خرید آنلاین انواع بیمه

کدام بیمه تکمیلی پوشش بهتری برای دندانپزشکی دارد؟

2 5,356

خیلی جالبه بدونید هزینه‌های دندانپزشکی نزدیک ۲۰% کل هزینه‌های خدمات درمانی در کشور هست که بعد از هزینه‌های بستری، بالاترین هزینه‌های درمان رو شامل می‌شه! هزینه‌های دندانپزشکی اونقدر بالاست که هنوز خیلی از افراد از پس پرداختش به‌راحتی برنمیان. می‌دونید که هزینه‌های دندانپزشکی تحت پوشش بیمه‌های پایه نیست و بیمه‌های درمان تکمیلی هم تا سقف محدودی از آن حمایت می‌کنن! اگر دنبال راهی برای کاهش هزینه خدمات دندانپزشکی خودتون هستید، این مقاله رو از دست ندید!

شرکت کمک‌رسان SOS

اگر عضو شرکت کمک‌رسان هستید، می‌تونید از خدمات خوب و متنوع این شرکت استفاده کنین، اگر هم عضو نیستید به‌راحتی می‌تونید با پرداخت حق اشتراک عضو بشید. روش کار این شرکت به این صورت هست که پوشش‌های مناسب از طرف بیمه‌گر رو دریافت می‌کنه و از طرفی با ساختن یک شبکه قویِ خدمات پزشکی که ده‌ها کلینیک تخصصی رو شامل می‌شه، بهترین خدمات رو به مشتریان خودش ارائه می‌ده.

طرح‌های ویژه دندانپزشکی شرکت کمک‌رسان

شرکت کمک‌رسان ایران دو طرح با حق بیمه‌ها و سقف تعهدهای متفاوت برای مشتریان خودش در نظر گرفته.

 1. طرح طلایی: با پرداخت حق عضویت یک‌ساله ۶۶۰ هزار تومان، تا سقف ۳ میلیون تومان تحت پوشش قرار می‌گیرید.
 2. طرح نقره‌ای: با پرداخت حق عضویت یک‌ساله ۳۹۰ هزار تومان، تا سقف ۱ میلیون ۲۰۰ هزار تومان تحت پوشش قرار می‌گیرید.

میزان فرانشیز این طرح‌ها ۳۰% و دوره انتظار هم ۳ ماه است.

این شرکت با ۵۶ مرکز و کلینیک در تهران طرف قرارداد هست که البته امکان استفاده از مراکز غیر طرف قرارداد هم وجود داره، اما هزینه‌ها براساس تعرفه‌های قراردادی محاسبه می‌شه!

مدارک لازم برای ثبت‌نام

 1. تکمیل فرم درخواست عضویت
 2. تصویر کارت ملی
 3. تصویر صفحات اول و دوم شناسنامه
 4. ۲ قطعه عکس

برای مشاهده و خرید طرح‌های این شرکت کلیک کنید!

بیمه دندانپزشکی

شرکت بنیان سلامت پاسارگاد

شرکت دیگری که برای  جبران هزینه‌های سرسام‌آور دندانپزشکی در سال ۹۰ با موافقت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و وزارت کار و امور اجتماعی  شروع به کار کرد، شرکت بنیان سلامت پاسارگاد هست که خدمات بسیار مناسب و البته متنوعی داره. شرکت بنیان سلامت که با فروش کارت‌های انفرادی و خانوادگی و ارائه به سراسر کشور تونسته بخش خوبی از بازار رو به خودش اختصاص بده.

همکاری با ۴۲۰ مرکز دندانپزشکی در سراسر ایران

این شرکت با ۴۲۰ مرکز دندانپزشکی در تهران و باقی شهرها قرارداد داره که می‌تونین با پرداخت حق بیمه کمی تا ۷۰ درصد تخفیف خدمات دندانپزشکی مثل ارتودنسی، ترمیمی، پروتز و… رو دریافت کنید.

سه طرح متنوع بنیان سلامت

 1. عضویت طلایی: با ۷۰% تخفیف که البته این طرح فقط به‌صورت گروهی به سازمان و شرکت‌های بالای ۱۵۰ نفر ارائه می‌شه.
 2. عضویت نقره‌ای: با ۵۰% تخفیف که هم به‌صورت گروهی و هم انفرادی و خانواده ارائه می‌شه.
 3. عضویت فیروزه‌ای: ۳۰% تخفیف فقط مخصوص خانواده‌ها و انفرادی

حق اشتراک سالیانه بنیان کارت به‌صورت خانوادگی و انفرادی

 • کارت نقره‌ای

حق اشتراکی که باید به‌صورت انفرادی پرداخت کنین، ۱۳۹ هزار تومان برای یک سال هست که با این کارت شما می‌تونین از ۵۰% تخفیف هزینه‌های دندانپزشکی تا سقف نامحدود استفاده کنین.

 • کارت فیروزه‌ای

حق اشتراکی که باید به‌صورت انفرادی پرداخت کنین ۵۹ هزار تومان برای یک سال هست که با این کارت شما می‌تونین از ۳۰% تخفیف هزینه‌های دندانپزشکی تا سقف نامحدود استفاده کنین.

حق اشتراک انفرادی و خانوادگی باید به‌صورت نقدی پرداخت شود.

حق اشتراک سالیانه بنیان کارت برای سازمان‌ها

 1. طرح طلایی: حق اشتراک سالیانه برای یک‌سال، ۲۷۰ هزار تومان هست که با داشتن این طرح می‌تونید با ۷۰% تخفیف از خدمات دندانپزشکی استفاده کنید. البته تا سقف ۳ میلیون تومان.
 2. طرح نقره‌ای: حق اشتراک سالیانه برای یک‌سال، ۱۲۰ هزار تومان هست که با داشتن این طرح می‌تونید با ۵۰% تخفیف از خدمات دندانپزشکی استفاده کنید. بازهم تا سقف ۳ میلیون تومان.

نکته جالب این طرح‌ها نسبت به SOS، نداشتن دوره انتظار هست. یعنی به‌محض بستن قرارداد، بدون دوره انتظار می‌تونید از خدمات دندانپزشکی در تمامی مراکز طرف قرارداد با این شرکت استفاده کنید.

برای مشاهده و خرید طرح‌های این شرکت کلیک کنید!

بیمه‌بازار خرید آگاهانه بیمه

بیمه‌بازار اولین وب‌سایت مقایسه، مشاوره و خرید آنلاین انواع بیمه ثالث ، بدنه، آتش سوزی و زلزله، عمر، درمان گروهی و انفرادی، موتورسیکلت، مسافرتی است که به شما عزیزان قدرت انتخاب اگاهانه بیمه را می‌دهد.

لطفا به این مقاله رای دهید:
امتیاز: ۲.۸ از ۵ / تعداد نظرات: ۵

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
 1. امير می گوید

  سلام روز خوش میخواستم ببینم نحوه ثبت نام بیمه دندانپزشکى و صحبت با مشاورین چطورى؟

  1. الهام محمدی می گوید

   سلام لینک رو داخل مطلب گذاشتیم. وارد سایتشون که بشید میتونین راحت تماس بگیرین و مشاوره بشید