health

بیمه درمان تکمیلی تعاون

بیمه موردنظر خود را انتخاب کنید.

ارزش‌های بیمه‌‌بازار

صدور بیمه نامه در همان روز
صدور بیمه نامه در همان روز
امکان خرید قسطی بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
پشتیبانی و همراهی تخصصی ۲۴ ساعته
پشتیبانی و همراهی تخصصی ۲۴ ساعته

شرکت‌های بیمه همراه بیمه بازار

توضیحات شرکت

بیمه تعاون
بیمه تعاون
رتبه رضایتمندی
1
دیدگاه کاربران
زمان پاسخگویی
رتبه رضایت مشتریان
سطح توانگری

بیمه درمان تکمیلی تعاون

بیمه درمان تکمیلی تعاون یکی از انواع بیمه‌های تکمیلی است که ایجاد شده تا با پوشش‌ها و مزایایی که دارد، خدماتی اضافه‌ بر بیمه تامین اجتماعی و بیمه سلامت به بیماران ارائه دهد. شرکت بیمه تعاون با بیش از هزار مرکز درمانی در سراسر ایران قرارداد همکاری دارد.

بیمه درمان تعاون شامل طرح‌های گروهی و انفرادی است و با پوشش‌ها و مزایایی که طراحی کرده یکی از بهترین گزینه‌ها برای جبران هزینه‌های درمان خانواده‌هاست.

مزایای خرید بیمه درمان تکمیلی تعاون

۱. تخفیف‌ها و طرح‌های تشویقی

پرداخت حق بیمه به صورت نقدی، داشتن خریدهای قبلی از بیمه تعاون و دریافت بیمه‌نامه برای خانواده‌‌ی بزرگ‌تر از ۳ نفر، هنگام دریافت بیمه‌نامه بیمه درمان تکمیلی تعاون، شامل تخفیف می‌شود.

۲. بیمه‌نامه گروهی و انفرادی

بیمه تکمیلی انفرادی تعاون در کنار بیمه گروهی تعاون، باعث شده همه افراد اعم از خانواده‌ها یا مدیران سازمان‌ها بتوانند از این بیمه درمان تکمیلی استفاده کنند.

۳. پرداخت اقساطی حق بیمه

شرکت بیمه تعاون امکانی دارد که بتوانید بیمه تکمیلی را اقساطی خریداری کنید. فقط با ۳۵٪ پیش‌پرداخت و ۵ قسط می‌توانید بیمه تکمیلی درمان بگیرید.

پوشش‌های بیمه درمان تکمیلی تعاون

جبران هزینه‌های بستری، شیمی‌درمانی، جراحی، آنژیوگرافی، رادیوتراپی، گامانایف، قلب، انواع سنگ‌شکن در بیمارستان یا مراکز حراجی سرپایی و DAY CARE

امکان افزایش سقف تعهد برای جراحی‌های مهم شامل مغز و اعصاب مرکزی و نخاع، سرطان، دیسک ستون فقرات، پیوند قلب، ریه، کبد، کلیه و مغز استخوان

جبران هزینه‌های نازایی و ناباروری

جبران هزینه‌های زایمان طبیعی و سزارین

جبران انواع هزینه‌های پاراکلینیکی:

سونوگرافی، ماموگرافی، انواع آندوسکوپی، اکوکاردیوگرافی، دانسیتومتری، انواع اسکن، ام آر آی، استرس اکو

تست آلرژی، نوار عضله، نوار مغز، شنوایی سنجی، هولتر مانیتورینگ قلب، تست ورزش، تست تنفس، نوار عصب، نوار مثانه، بینایی سنجی، آنژیو گرافی چشم

اعمال مجاز سرپایی مانند گچ‌گیری، شکستگی‌ها، بخیه، ختنه، اکسیزیون لیپوم، کرایوتراپی، بیوپسی، تخلیه کیست و لیزر درمانی

جبران هزینه‌های خدمات آزمایشگاهی، پاتولوژی، فیزیوتراپی، نوار قلب، رادیوگرافی، پاتولوژی

جبران هزینه‌های حمل و نقل بیمار با آمبولانس، به شرط بستری شدن بیمار

جبران هزینه‌های ویزیت و دارو
جبران هزینه‌های خدمت سرپایی

جبران هزینه‌های دندانپزشکی

سقف تعهدات بیمه درمان تکمیلی تعاون

فرانشیز تمام پوشش‌های بیمه تعاون ۱۰ درصد است و شامل ۶ طرح پوششی برنا، کوشا، رسا، دارا، پارسا، والا می‌شود.

تفاوت این طرح‌ها در سقف تعهداتی است که برای هر کدام از پوشش‌های گفته شده در بالا، به عهده می‌گیرند. در واقع برای استعلام قیمت بیمه درمان تکمیلی تعاون و اطلاع از سقف تعهدات، ۶ گزینه انتخابی دارید که هر کدام بر اساس نیازمندی شما و خدماتی که لازم دارید، قیمت متفاوتی دارند.

برای استعلام بیمه درمان تکمیلی تعاون می‌توانید به نمایندگی‌های این بیمه مراجعه کنید یا به صورت آنلاین از سایت بیمه بازار خیلی سریع به همه طرح‌ها همراه با قیمت و موارد تحت پوشش بیمه دسترسی داشته باشید.

دوره انتظار بیمه درمان تکمیلی تعاون

شما نمی‌توانید بلافاصله پس از خرید بیمه‌نامه از آن استفاده کنید. برای استفاده از برخی پوشش‌های بیمه باید تا سپری شدن دوره انتظار صبر کنید. در مورد بیمه تکمیلی تعاون، دوره انتظار برای زایمان و باروری ۹ ماه و برای خدمات بستری و بیماری‌های مزمن ۳ ماه است.

خرید آنلاین بیمه درمان تکمیلی تعاون

سایت بیمه بازار برای خرید بیمه تکمیلی از صفر تا صد با مشاوره و مقایسه و خرید در کنار شماست. در چند مرحله‌ی خیلی راحت، طرح‌ها و پوشش‌ها را ببینید، قیمت‌ها را مقایسه کنید در صورت اقدام برای خرید بیمه جهت عقد قرارداد با کارشناسان بیمه بازر تماس بگیرید.  

اپلیکیشن بیمه بازار

اپ موبایل

اپ بیمـه بــازار، بیمه نامه‌ای در جیب شما

با نصب اپلیکیشن بیمه‌بازار، در هر زمان و مکان به بیمه‌نامه‌ی دیجیتال خود دسترسی داشته باشید

سوالات متداول

بیمه تامین اجتماعی به عنوان بیمه پایه شناخته می‌شود و فقط بخش کمی از هزینه‌های درمان را جبران می‌کند. بنابراین، برای جبران سایر هزینه‌های درمانی، بهتر است بیمه تکمیلی تهیه کنیم.  از این رو به تامین اجتماعی، بیمه پایه و به طرح‌های درمانی که شرکت‌های بیمه می‌فروشند؛ بیمه تکمیلی می‌گویند تا کامل کننده بیمه پایه باشد. 

بیمه تکمیلی چه فرقی با بیمه تامین اجتماعی دارد؟

بیمه‌های تکمیلی عموما به صورت گروهی و سازمانی ارائه می‌شوند. اما برخی شرکت‌های بیمه، طرح‌های بیمه تکمیلی انفرادی را نیز ارائه می‌دهند. این نوع از بیمه تکمیلی برای کسانی است که یا بیمه پایه ندارند یا نمی‌توانند بیمه تکمیلی را به صورت گروهی و سازمانی تهیه کنند.

بیمه تکمیلی انفرادی چیست؟

در بیمه تکمیلی انفرادی همه‌چیز از جمله هزینه، به صورت کلی، به طرحی بستگی دارد که از سوی متقاضی خریداری می‌شود. 

هزینه بیمه تکمیلی انفرادی چه تفاوتی با بیمه تکمیلی گروهی و سازمانی دارد؟

هر شرکت بیمه‌ای با توجه به سیاست‌های داخلی خودش برای طرح‌های مختلف بیمه اقدام می‌کند. از آنجا که درصد ریسک جبران هزینه‌ها در بیمه‌های تکمیلی بالاست؛ شرکت‌های محدودی حاضر می‌شوند تا بیمه تکمیلی انفرادی را ارائه کنند. 

چرا طرح انفرادی بیمه تکمیلی از سوی همه شرکت‌های بیمه ارائه نمی‌شود؟

فرانشیز درصدی از هزینه‌های درمان است که شخص بیمه شده باید پرداخت کند. مابقی هزینه‌ها بر عهده شرکت بیمه است که جبران کند. 

فرانشیز چیست؟

خیر، چون طرح‌های بیمه تکمیلی انفرادی به صورت یک پکیج کلی فروخته می‌شود؛ نمی‌توان یک یا چند پوشش آن را حذف کرد یا تغییر داد. حتی اگر استفاده نکردن از آن پوشش برای بیمه‌گذار قطعی باشد. مثل انتخاب پوششی که هزینه‌های زایمان را هم جبران می‌کند اما خریدار آن نوع پوشش آقاست و امکان استفاده از آن را ندارد. 

آیا امکان ویرایش پوشش در طرح‌ بیمه تکمیلی انفرادی وجود دارد تا هزینه کمتری پرداخت شود ؟ 

بیمه‌های تکمیلی از زمانی که صادر می‌شوند قابل استفاده هستند. به بیانی دیگر، از ساعت ۲۴ روزی که بیمه تکمیلی صادر شود می‌توان از آن استفاده کرد. به جز یک سری خدمات که نیاز به گذراندن دوره انتظار دارند.

تنها مرحله‌ای که ممکن است روند صدور بیمه تکمیلی را به تاخیر بیاندازد؛ تایید پرسشنامه‌ تکمیل شده‌ای است که پزشک معتمد شرکت بیمه باید آن را امضا کند. پس از تایید این پزشک، بیمه‌نامه صادر می‌شود و قابل استفاده است.

دقیقا از چه زمانی می‌توانیم برای گرفتن هزینه‌های درمان در بیمه‌های تکمیلی اقدام کنیم؟

دوره انتظار مربوط به برخی پوشش‌ها در بیمه تکمیلی است که بعد از صدور بیمه‌نامه امکان استفاده بلافاصله از آن وجود ندارد که بسته به نوع آن، باید بعد از طی شدن ۳ ، ۶ یا ۹ ماه از زمان صدور صبر کنیم تا اجازه استفاده را به دست بیاوریم. در این مدت، هزینه پوشش‌های دوره انتظار بر عهده بیمه‌گذار است و شرکت بیمه، هزینه‌ای را جبران نمی‌کند.

برخی از پوشش‌های مربوط به دوره انتظار ۳ ماهه: بیماری‌های مزمن، هزینه‌های جراحی و بستری در بیمارستان و....
برخی از پوشش‌های مربوط به دوره انتظار بیشتر از ۳ ماه: هزینه‌های مربوط به زایمان برای خانم‌ها و نازایی برای خانم‌ها و آقایان و.....
 

دوره انتظار در بیمه تکمیلی مربوط به کدام خدمات است؟

از طریق دو روش مستقیم و غیر مستقیم می‌توان از بیمه تکمیلی استفاده کرد. 
در روش غیر مستقیم یا آنلاین می‌توان با مراجعه به مراکز طرف قرارداد با شرکت بیمه تکمیلی و ارائه کدملی، فقط فرانشیز بیمه را پرداخت کرد.
روش مستقیم یا آفلاین مربوط به مراکز درمانی است که قراردادی با شرکت بیمه ندارند. در نتیجه، بیمه‌گذار تمامی هزینه‌ها را پرداخت می‌کند. بعد از آن باید مستقیما به شعبه مورد نظر شرکت بیمه برود و اسناد و مدارک مورد نیاز را ارائه کند تا پس از بررسی و تایید، هزینه‌های درمانی بعد از کسر فرانشیز تا سقف مشخص به حسابش واریز شود. 

چگونه از بیمه تکمیلی استفاده کنیم؟