سیاست استفاده از کوکی
بیمه‌بازار، به منظور بهبود تجربه کاربران و بهینه‌سازی ارتباط با آنها، از کوکی استفاده می‌کند. با زدن دکمه «پذیرش همه» و بستن این پیام، با جمع‌آوری کوکی موافقت می‌کنید.
کوکی‌های ضروری
از این کوکی‌ها برای امنیت وب‌سایت و کارکردهای پایه‌ای آن استفاده می‌شود. بدون پذیرش این کوکی‌ها وب‌سایت قادر به کار کردن نخواهد بود.
کوکی‌های کاربردی
این کوکی‌های به انجام ویژگی‌های خاصی مانند به اشتراک‌گذاری محتوای وب‌سایت در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی کمک می‌کنند.
کوکی‌های تجزیه تحلیلی
این کوکی‌های برای درک نحوه تعامل بازدیدکنندگان با وب‌سایت استفاده می‌شوند.
کوکی‌های تبلیغاتی
این کوکی‌های برای ارائه تبلیغات سفارشی بر اساس صفحاتی که قبلاً بازدید کرده‌اید استفاده می‌شوند.
جزئیات
elevator

خرید بیمه آسانسور البرز

نوع کاربری

ارزش‌های بیمه‌‌بازار

صدور بیمه نامه در همان روز
صدور بیمه نامه در همان روز
امکان خرید قسطی بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
پشتیبانی و همراهی تخصصی ۲۴ ساعته
پشتیبانی و همراهی تخصصی ۲۴ ساعته

شرکت‌های بیمه همراه بیمه بازار

توضیحات شرکت

بیمه البرز
بیمه البرز
رتبه رضایتمندی
3
دیدگاه کاربران
زمان پاسخگویی
رتبه رضایت مشتریان
سطح توانگری

بیمه آسانسور البرز

اگر آپارتمان‌نشین هستید یا در ساختمان اداری و تجاری شما آسانسور دارد، به بیمه آسانسور احتیاج دارید. این بیمه خسارت‌های مالی و جانی در اثر سقوط و نقص فنی آسانسور را پرداخت می‌کند. یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده بیمه آسانسور، شرکت بیمه البرز است. شما می‌توانید مراحل خرید بیمه آسانسور البرز را به صورت آنلاین در سایت بیمه بازار انجام دهید و بیمه‌نامه الکترونیکی خودتان را امروز تحویل بگیرید. 

ضرورت خرید بیمه آسانسور

  یکی از ترس‌ها و نگرانی‌های متداول بین مردم، ترس از سقوط آسانسور است. اگر آسانسور سقوط کند و سرنشین‌های آن آسیب ببینند، چه اتفاقی می‌افتد؟ چه کسی هزینه‌های مربوط به بیمارستان را پرداخت می‌کند؟ بیمه آسانسور ساختمان البرز به کمک شما آمده است تا دیگر نگران خسارت‌های مالی و جانی آسانسور نباشید. اگر عضو هیئت مدیره ساختمان هستید، می‌توانید بهترین نوع بیمه آسانسور البرز را امروز خریداری کنید و قرارداد آن را تحویل بگیرید.

پوشش‌های بیمه آسانسور البرز

پوشش‌های بیمه آسانسور البرز به نوع کاربری، انواع آسانسور، مشخصات و تعداد ظرفیت آسانسور بستگی دارد. شما هنگام خرید بیمه آسانسور البرز می‌توانید پوشش‌ها را بررسی کنید و قرارداد بیمه را تنظیم کنید. اگر ساختمان شما مسکونی یا تجاری است، شرکت بیمه البرز فقط هزینه حوادث جانی را پرداخت می‌کند. اما در صورتی‌که از آسانسور برای حمل بار استفاده می‌کنید، باید آسانسور باربری را انتخاب کنید. در این شرایط، شرکت بیمه البرز هزینه خسارت‌های مالی را هم پرداخت می‌کند. به‌طور کلی، پوشش‌های بیمه آسانسور البرز به شرح زیر هستند:

  • پوشش فوت

  • پوشش نقص عضو

  • پرداخت هزینه‌های پزشکی

  • پوشش خسارت مالی برای آسانسورهای باربر

استثنائات بیمه آسانسور البرز

هنگام خرید بیمه آسانسور البرز باید به این نکته توجه کنید که بیمه‌نامه آسانسور فقط شامل خسارت‌های داخل کابین است و هزینه تعمیر آسانسور را پوشش نمی‌دهد. مثلا، اگر آسانسور خراب شود یا بدنه آن آسیب ببیند، اعضای ساختمان باید هزینه نگهداری و تعمیر آن را پرداخت کنند. به‌‌علاوه، بیمه آسانسور ساختمان البرز خسارت‌های ناشی از تخلف قوانین، خسارت‌های انفجار هسته‌ای و خسارت‌های ناشی از آسیب‌های فنی قبل از دریافت بیمه‌نامه را پوشش نمی‌دهد.

قیمت بیمه آسانسور البرز

قیمت بیمه آسانسور به ظرفیت، تعداد طبقه‌ها و عمر آسانسور بستگی دارد. همچنین، اگر آسانسور درب داخلی داشته باشد، باید هزینه بیشتری برای خرید بیمه‌نامه پرداخت کنید. در صورتی‌که هنگام خرید بیمه آسانسور البرز، گزینه هزینه پزشکی را صفر تومان انتخاب کنید، هزینه نهایی بیمه‌نامه کاهش پیدا می‌کند و شرکت بیمه البرز فقط هزینه دیه را پرداخت می‌کند. به‌علاوه، سقف هزینه‌های پزشکی هم در قیمت بیمه آسانسور تاثیر می‌گذارند. شما می‌توانید هنگام خرید بیمه، انواع بیمه‌نامه‌ها را براساس قیمت و طرح مرتب کنید.

خرید بیمه آسانسور البرز از بیمه بازار

برای خرید بیمه آسانسور ساختمان البرز کافیست اطلاعات مربوط به ساختمان را در سایت بیمه بازار وارد کنید. اول از همه نوع کاربری ساختمان را انتخاب کنید. در مراحل بعدی باید ظرفیت آسانسور، تعداد طبقه‌های آسانسور و عمر آن را مشخص کنید. منظور از تعداد طبقه‌های آسانسور، تعداد طبقاتی است که آسانسور در آن‌ها توقف می‌کند. 

بعد از مشخص کردن این عوامل، شما می‌توانید انواع بیمه‌های آسانسور را مشاهده کنید و شرایط آن‌ها را بررسی کنید. کارشناس‌های بیمه بازار هم به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما هستند و در انتخاب بهترین بیمه آسانسور به شما کمک می‌کنند. در نهایت، بعد از خرید بیمه آسانسور البرز، بیمه‌نامه شما بین ۱ تا ۷ روز کاری به دست شما می‌رسد. 

اپلیکیشن بیمه بازار

اپ موبایل

اپ بیمـه بــازار، بیمه نامه‌ای در جیب شما

با نصب اپلیکیشن بیمه‌بازار، در هر زمان و مکان به بیمه‌نامه‌ی دیجیتال خود دسترسی داشته باشید