سیاست استفاده از کوکی
بیمه‌بازار، به منظور بهبود تجربه کاربران و بهینه‌سازی ارتباط با آنها، از کوکی استفاده می‌کند. با زدن دکمه «پذیرش همه» و بستن این پیام، با جمع‌آوری کوکی موافقت می‌کنید.
کوکی‌های ضروری
از این کوکی‌ها برای امنیت وب‌سایت و کارکردهای پایه‌ای آن استفاده می‌شود. بدون پذیرش این کوکی‌ها وب‌سایت قادر به کار کردن نخواهد بود.
کوکی‌های کاربردی
این کوکی‌های به انجام ویژگی‌های خاصی مانند به اشتراک‌گذاری محتوای وب‌سایت در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی کمک می‌کنند.
کوکی‌های تجزیه تحلیلی
این کوکی‌های برای درک نحوه تعامل بازدیدکنندگان با وب‌سایت استفاده می‌شوند.
کوکی‌های تبلیغاتی
این کوکی‌های برای ارائه تبلیغات سفارشی بر اساس صفحاتی که قبلاً بازدید کرده‌اید استفاده می‌شوند.
جزئیات
elevator

خرید بیمه آسانسور رازی

نوع کاربری

ارزش‌های بیمه‌‌بازار

صدور بیمه نامه در همان روز
صدور بیمه نامه در همان روز
امکان خرید قسطی بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
پشتیبانی و همراهی تخصصی ۲۴ ساعته
پشتیبانی و همراهی تخصصی ۲۴ ساعته

شرکت‌های بیمه همراه بیمه بازار

توضیحات شرکت

بیمه رازی
بیمه رازی
رتبه رضایتمندی
3
دیدگاه کاربران
زمان پاسخگویی
رتبه رضایت مشتریان
سطح توانگری

بیمه آسانسور رازی

یکی از بیمه‌های مخصوص ساختمان، بیمه آسانسور است. معمولا مدیرهای ساختمان برای پیشگیری از خطرات مربوط به آسانسور این بیمه را تهیه می‌کنند. شرکت بیمه رازی از جمله شرکت‌هایی است که این بیمه‌نامه را ارائه می‌کند. در این مطلب با شرایط خرید بیمه آسانسور شرکت رازی آشنا خواهید شد.  

چرا به بیمه آسانسور احتیاج دارید؟

تصور کنید در یک ساختمان اداری یا تجاری بزرگ در آسانسور گیر کنید و حادثه‌ای برای شما رخ دهد. در چنین مواقعی، بیمه آسانسور به کار شما می‌آید و هزینه‌های مربوط به خسارت‌های جانی را پرداخت می‌کند. از طرف دیگر، در ساختمان‌های تجاری، معمولا از آسانسور برای جابه‌جایی وسایل استفاده می‌کنند، بنابراین شما برای حفاظت از سرنشین‌های ساختمان به بیمه آسانسور احتیاج دارید. شرکت بیمه رازی از جمله شرکت‌هایی است که خدمات کاملی در خصوص بیمه آسانسور ارائه می‌کند. در ادامه، توضیحات مربوط به پوشش‌های بیمه آسانسور رازی را بیان می‌کنیم. 

پوشش‌های بیمه آسانسور ساختمان رازی

بیمه آسانسور ساختمان رازی یکی از بیمه‌های مسئولیت است و حوادث و خسارت‌های مربوط به آسانسور را پوشش می‌دهد. مثلا، اگر شخصی در آسانسور گیر کند و حادثه‌ای رخ دهد، شرکت بیمه هزینه‌های بیمارستان را پرداخت می‌کند. طبق قرارداد بیمه‌نامه آسانسور، فقط افراد و بار داخل آسانسور بیمه می‌شوند و بیمه آسانسور رازی خسارت‌های وارد شده به بدنه و دستگاه آسانسور را پوشش نمی‌دهد. 

در صورتی‌که آسانسور کاربری باری داشته باشد، شرکت بیمه رازی هزینه‌ غرامت‌های مالی را پرداخت می‌کند. نکته مهم این است که هر ساختمانی به بیمه آسانسور احتیاج دارد، چون ممکن است نقص فنی رخ دهد یا قطعات آسانسور کهنه و فرسوده شوند. برای پیشگیری از هزینه‌های سنگین بیمارستانی و جلوگیری از مشکلات روحی و روانی پس از حادثه، بهتر است بیمه آسانسور را تهیه کنید. 

قیمت بیمه آسانسور شرکت رازی

قیمت بیمه آسانسور رازی به کاربری آن، سن آسانسور، گنجایش، کاربری ساختمان، تعداد طبقه‌های ساختمان و نوع درب آسانسور بستگی دارد. هر چقدر تعداد طبقه‌هایی که آسانسور در آن توقف دارد، بیشتر باشد، حق بیمه بیشتری باید پرداخت کنید. ساختمان‌هایی که بیشتر از ۱۵ طبقه هستند، باید ۱۵ درصد حق بیمه بیشتری پرداخت کنند. 

اگر ساختمان شما تجاری یا اداری باشد، قیمت بیمه آسانسور ۲۰ درصد بیشتر می‌شود. به‌علاوه، سن و گنجایش آسانسور هم در قیمت نهایی بیمه‌نامه تاثیر می‌گذارد. احتمال وقوع حادثه در آسانسورهای قدیمی بیشتر است، بنابراین برای بیمه کردن این آسانسورها باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. در نهایت، اگر آسانسور درب داخلی نداشته باشد، حق بیمه ۵ درصد افزایش پیدا می‌کند.

خرید بیمه آسانسور رازی از بیمه بازار

شما می‌توانید مراحل خرید بیمه آسانسور شرکت رازی را به صورت آنلاین در سایت بیمه بازار انجام دهید. در ابتدا، باید نوع کاربری ساختمان را آسانسور را انتخاب کنید. اگر آسانسور ساختمان برای جابه‌جایی بار استفاده می‌شود، گزینه باربری را انتخاب کنید. گزینه‌های دیگر هم آسانسور ساختمان مسکونی، اداری و تجاری هستند. مرحله بعد تعیین ظرفیت آسانسور است. روی یکی از اعداد ۲ تا ۱۲ کلیک کنید. در مراحل بعدی، تعداد طبقه‌های ساختمان را مشخص کنید. اگر آسانسور درب داخلی دارد، گزینه بله را انتخاب کنید. در نهایت، بعد از مشخص کردن عمر آسانسور، انواع بیمه‌نامه‌های آسانسور نشان داده می‌شوند و شما می‌توانید شرایط و قیمت انواع بیمه‌های آسانسور را مشاهده کنید.

اپلیکیشن بیمه بازار

اپ موبایل

اپ بیمـه بــازار، بیمه نامه‌ای در جیب شما

با نصب اپلیکیشن بیمه‌بازار، در هر زمان و مکان به بیمه‌نامه‌ی دیجیتال خود دسترسی داشته باشید