بیمه‌بازار

بیمه مسافرتی پاسارگاد

بیمه مسافرتی نوعی از بیمه غیر اجباری است که معمولا برای مسافران خارج از کشور پوشش بیمه‌ای مفید است. این بیمه برای دریافت کردن ویزا از بعضی سفارت‌خانه‌ها الزامی است و برای سایر سفارت‌خانه‌ها نیز توصیه می‌شود. بیمه پاسارگاد یکی از شرکت‌های ارائه دهنده این بیمه‌نامه است. بیمه مسافرتی پاسارگاد از بیمه‌گزاران در برابر حوادث احتمالی سفر محافظت می‌کند. مطابق پوشش‌های بیمه مسافرتی پاسارگاد این بیمه‌نامه خسارت‌های ناشی از حادثه، بیماری و صدمات بدنی مسافران خارج از کشور را پرداخت می‌نماید.

✔ می‌توانید برای محاسبه قیمت بیمه مسافرتی پاسارگاد و خرید آنلاین بیمه مسافرتی پاسارگاد بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

✔ تنها کافیست اطلاعات سفر را در فرم استعلام بیمه مسافرتی پاسارگاد وارد کنید و بیمه مسافرتی پاسارگاد آنلاین خریداری کنید.

✔ در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی بیمه بازار به شماره ۹۱۳۱۱۱۰۰-۰۲۱ تماس گرفته و با ما در ارتباط باشید.

پوشش های بیمه مسافرتی پاسارگاد چیست؟

پوشش‌های بیمه مسافرتی پاسارگاد مواردی است که شرکت بیمه پاسارگاد در صورت بروز خسارت در خارج از کشور بر عهده گرفته و پرداخت می‌کند. جدول زیر موارد تحت پوشش و سقف تعهدات بیمه مسافرتی پاسارگاد را نشان می‌دهد.

پوشش های بیمه مسافرتی پاسارگاد

در صورتی که بیمه مسافرتی خارج از کشور پاسارگاد:

برای کشورهای خاورمیانه، افریقا و ترکیه صادر شود، تعهدات بندهای 1و3 به ترتیب 10000 و 150 یورو می‌باشد.

برای کشورهای شنگن با تعهد 30000 یورو نیز مبلغ تعهدات بندهای 1و3 به ترتیب 30000 و 200 یورو می‌باشد.

قیمت بیمه مسافرتی پاسارگاد چگونه محاسبه می شود؟

عوامل گوناگونی هنگام محاسبه نرخ بیمه مسافرتی بر نرخ آن تاثیرگزار هستند. هزینه بیمه مسافرتی خارج از کشور پاسارگاد متناسب با سن بیمه‌گزار، کشور مقصد، نوع سفر، سقف تعهدات به یورو و مدت زمان سفر متفاوت خواهد بود. بازه سنی برای خرید بیمه مسافرتی پاسارگاد 0تا 85 سال است همچنین بیمه‌های صادر شده، شش ماهه و دوازده ماهه برای سفرهای متعدد معتبر می‌باشند؛ مشروط بر اینکه مدت هر سفر بیش از 92 روز متوالی نباشد.

بیمه مسافرتی پاسارگاد کدام مناطق جهان را پوشش می‌دهد؟

همانطور که در بالا اشاره شد نرخ بیمه مسافرتی پاسارگاد متناسب با کشوری که برای سفر انتخاب کرده‌اید، متفاوت خواهد بود. گستره مناطق تحت پوشش در بیمه مسافرتی پاسارگاد گسترده است و دسته‌بندی مناطق به ترتیب زیر است:

 1. منطقه سراسر جهان
 2. منطقه سراسر جهان به غیر از آمریکا، کانادا و ژاپن
 3. منطقه شنگن (بیشتر بخوانید)
 4. منطقه خاورمیانه، افریقا و ترکیه
 5. منطقه کشورهای عربی(بحرین ،کویت، عمان، عربستان سعودی، امارات و قطر)
 6. منطقه عربستان(حج)

بیمه مسافرتی پاسارگاد برای ارائه بهتر خدمات در خارج از کشور با دو شرکت کمک رسان ایران(sos) و شرکت کمک رسان اواسان(Evasan) همکاری می‌کند.

بیمه مسافرتی پاسارگاد

بیمه مسافرتی پاسارگاد چه خسارت‌هایی را پوشش نمی‌دهد؟

ممکن است برخی از خسارت‌هایی که در خارج از کشور اتفاق می‌افتد تحت پوشش این بیمه پاسارگاد قرار نگیرد. برخی از این موارد عبارتند از:

 • عوامل و بلایای طبیعی مانند سیل، زلزله، طوفان و ...
 • خسارت‌های ناشی از تروریسم، نافرمانی یا آشوب گروهی، اقدامات نیروهای مسلح، جنگ
 • خسارت ناشی از حضور بیمه‌شده در شرط بندی، دعوا( به استثنا زمانی که بیمه‌گزار قصد دفاع از خود را داشته باشد.)
 • هزینه‌های درمان برای بیماری‌ها یا صدمات جسمی که بیمه‌شده قبل از سفر به آنها مبتلا بوده است.
 • خسارت‌های ناشی از شرکت بیمه‌شده در ورزش‌هایی که خطرناک ‌می‌باشند مانند: مشت‌زنی، سقوط آزاد، موتورسواری، اسکی و…
 • خسارت‌های وارد شده به دانشجویان یا افرادی که اقامت دائم دارند.
 • خسارت‌های مربوط به بیماری‌های صعب العلاج و درمان توانبخشی
 • خسارت ناشی از حاملگی، زایمان، سقط جنین و عوارض ناشی از آن
 • خسارت‌های ناشی از بسته‌بندی نامناسب بار، همچنین بار شکننده یا حاوی مواد فاسد شدنی
 • هزینه‌های مربوط به پروتز، وسایل کمک ارتوپدی، ارتودنسی
 • خسارت ناشی از ریسک‌های شغلی بیمه‌گزار
 • مرگ یا صدمات ناشی از خودکشی
 • و . . . 

فرانشیز بیمه مسافرتی پاسارگاد چقدر است؟

فرانشیز بیمه مسافرتی پاسارگاد 25 یورو است که در برخی از پوشش‌‌ها مانند پرداخت هزینه‌های فوری دندانپزشکی و هزینه‌های پزشکی و بستری در بیمارستان خارج از کشور اعمال می‌شود. این بدان معناست که در صورتی که خسارت یک حادثه 100 یورو باشد و سقف تعهد خسارت نیز بیش از 100 یورو باشد، شرکت بیمه تنها 75 یورو را پرداخت کرده و پرداخت 25 یورو باقیمانده بر عهده بیمه‌گزار است.

  چگونه می توان خسارت بیمه مسافرتی پاسارگاد را دریافت کرد؟

  در صورت نیاز به استفاده از خدمات این بیمه در خارج از کشور می‌بایست قبل از هرگونه اقدام شخصی با یکی از شماره‌های زیر تماس بگیرد و نام کامل خود، شماره بیمه ‌نامه، تاریخ اعتبار بیمه‌نامه، شماره گذرنامه، تلفن و نشانی محل تماس و شرح مختصری از مشکل به وجود آمده را گزارش نمایید.

  در صورتی که بیمه‌شده با خطر جانی روبه‌رو باشد، می تواند فورا به نزدیکترین بیمارستان منتقل شده و در اولین فرصت مراتب را به شرکت کمک رسان اطلاع دهد.

  در موارد بستری، بیمه شده بایستی قبل از ترخیص و حداکثر ظرف 168 ساعت (7 روز)از زمان بستری شدن موضوع را به اطلاع شرکت کمک رسان برساند. در صورت اعلام خسارت پس از این مهلت، شرکت کمک رسان خسارتی پرداخت نخواهد کرد.

  در صورتی که بیمه شده در رابطه با انتقال به کشور محل اقامت اعلام خسارت نماید، بایستی اطلاعات زیر را در اختیار شرکت کمک رسان قرار دهد:

  الف) نام، نشانی و شماره تلفن بیمارستانی که بیمه‌شده به آنجا انتقال یافته است.

  ب)نام، نشانی و شماره تلفن پزشک معالج

  شرکت کمک رسان در صورت عدم دسترسی به بیمه‌شده (مگر در موارد قابل قبول) خسارتی پرداخت نخواهد کرد.

  شرکت کمک رسان با موافقت پزشک معالج تاریخ و نوع وسیله حمل را مشخص می‌کند.

  زمانیکه شرکت کمک رسان هزینه انتقال بیمه‌شده را پرداخت می‌کند، بیمه شده بایستی قسمتی از بلیط خود را که از آن استفاده نکرده است به شرکت واگذار کرده یا معادل آن را پرداخت کنید.

  بیمه شده برای دریافت خسارت بایستی تمام مدارک لازم را تهیه و در اختیار شرکت کمک رسان قرار دهد.

  چگونه بیمه مسافرتی پاسارگاد را آنلاین خریداری کنیم؟

  برای خرید بیمه مسافرتی سامان روش‌های مختلفی وجود دارد. متداول‌ترین راه خرید حضوری است. این روش بسیار زمانبر بوده  ضمن اینکه در این روش نمی‌توان قیمت و شرایط بیمه مسافرتی را در شرکت‌های دیگر مقایسه کرد. 

  بهترین روش برای خرید این بیمه‌نامه خرید اینترنتی بیمه مسافرتی پاسارگاد از طریق سامانه‌های آنلاین ارائه دهنده خدمات بیمه است. بیمه بازار به عنوان نخستین وب سایت خرید آنلاین بیمه این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با چند کلیک بیمه مسافرتی پاسارگاد را استعلام گرفته و خریداری کنید. همچنین در این سامانه می‌توانید قیمت و شرایط دیگر شرکت‌های ارائه دهنده بیمه را مقایسه و بهترین بیمه مسافرتی را خریداری نمایید. 

  راحتی خرید
  بهترین قیمت
  پشتیبانی همه روزه
  صدور آنی