سوالات متداول بیمه خودرو، عمر و بیمه آتش سوزی

مهمترین سوالات متداول حوزه بیمه

شما می‌توانید در تمام ساعات شبانه روز سفارش خود را ثبت کنید؛ سفارش‌هایی که از ساعت 3 بعد از ظهر روز گذشته تا ساعت 3 بعد از ظهر روز جاری ثبت شده است، تا پایان روز جاری برای شما ارسال می‌شود.

ارسال سفارش‌ها از طریق پیک موتوری انجام شده و پرداخت هزینه ارسال بر عهده بیمه‌بازار است.

بیمه‌بازار در حال حاضر به تمامی مراکز استان‌ها سرویس‌دهی می‌کند.

بیمه‌نامه شخص ثالث قبلی، به همراه کوپن‌های تخفیفی که تصویر آن در تصویر ارسالی به بیمه بازار وجود دارد، بایستی در هنگام تحویل بیمه‌نامه صادر شده، به پیک بیمه بازار تحویل داده شود، در غیر این صورت بیمه‌نامه صادر شده، به شما تحویل داده نمی‌شود.

خیر. چون بیمه شخص ثالث را نمی‌شود فسخ کرد و ما باید پول را نقدا به حساب شرکت بیمه واریز کنیم، باید بصورت آنلاین حق بیمه را پرداخت کنید یا کارت به کارت کنید

خیر. چون بیمه شخص ثالث عقد لازم بوده و تاخیر پرداخت قسط سبب فسخ آن نمی‌شود.

(برای تهران نقدی): در صورت ثبت سفارش در روزهای کاری قبل از ساعت 3 بعد از ظهر همان روز و درغیر اینصورت صدور و ارسال در فردای کاری انجام می‌شود.

(برای تهران اقساطی و شهرستان): در صورت ثبت سفارش در روزهای کاری قبل از ساعت 3 بعد از ظهر همان روز بیمه صادر می‌شود و فردا به دستتان می‌رسد.

اطلاعات نمایندگی خود را (کد نمایندگی، شرکت، آدرس، اطلاعات تماس) به ایمیل info@bimebazar.ir ارسال کنید در صورت نیاز با شما تماس بگیریم.

عکس پشت و روی کارت ماشین و بیمه نامه قبلی، به همراه شماره تماس و آدرس ارسال را به شماره 09224757405 تلگرام کنید. همچنین می‌توانید شماره موبایلی که تلگرام دارد بفرمایید که یک پیام خالی به شما ارسال شود.

  • نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت داریم (این نمادی هست که وزارت صنعت، معدن و تجارت، بعد از بررسی مجوزها و روال فروش، به کسب و کارهای اینترنتی مورد تایید میده).
  • آدرس و اطلاعات کامل شرکت درسایت در بخش تماس با ما وجود دارد.

در قیمت اعلام شده در سایت بیمه‌بازار همه موارد از قبیل مالیات، عوارض و ... محاسبه شده است.

بیمه‌ای که امروز صادر می‌شود، از ساعت 12 شب شروع می‌شود (اگر تاریخ بیمه گذشته باشه، از الان تا ساعت 12 شب بیمه نیستید)

بله. کلیه تخفیف‌های بیمه قبلی به بیمه‌نامه جدید شما منتقل می‌شود.

 

در اینصورت بهتر است کروکی داشته و به همراه سایر مدارک خودرو به بیمه مراجعه نمایید.

کروکی سازشی و غیر سازشی، بیمه نامه، کارت شناسایی، گواهینامه، کارت ماشین

علاوه بر سایر مراحل تصادفات دیگر نیاز به ارجاع به پزشکی قانونی نیز دارد.

بسته به میزان خسارت و سالهای تخفیف دارد برای مثال اگر 7 سال تخفیف دارید و 500 هزارتومان خسارت زدید بهتر از جیب بدهید چراکه تا 7 سال باید بیمه‌تان را گران‌تر بخرید که مبلغی بیشتر از 500 هزار تومان است.

در حال حاضر بیمه ثالث اقساطی فقط در تهران و فقط توسط بیمه پارسیان صادر می‌شود. 30 درصد حق بیمه به صورت آنلاین پرداخت می‌شود و دو عدد چک 35 درصدی، یکی برای دو ماه دیگر و یکی برای چهار ماه دیگر. اگر سفارش تا ساعت 3 امروز که ثبت شود، همین امروز صادر شده و فردا به دستتان می‌رسد.

قیمت های بیمه ثالث ثابت هستند و از طرف بیمه مرکزی شرکتها تا سقف 5/2 درصد میتوانند تخفیف بدهند. همه تخفیف ها در سایت بیمه بازار لحاظ شده است. خوب است بدانید به جز بیمه ایران که این تخفیف را نمی‌دهد باقی شرکت‌ها این تخفیف را اعمال می‌کنند.

پوشش جانی تا 280 میلیون افزایش میابد. اما پوشش مالی تغییری نمیکند.

 

بله. به صورت 3 ماه 6 ماه و 9 ماه

بیمه‌ای که امروز صادر می‌شود، از ساعت 12 شب شروع می‌شود (اگر تاریخ بیمه گذشته باشه، از الان تا ساعت 12 شب بیمه نیستید)

اتوموبیل‌های با سن کمتر از 30 سال می‌توانند بیمه شخص ثالث شوند.

بله، قیمتهایی که در سایت بیمه بازار است همان قیمتی است که روی بیمه نامه درج شده، به علاوه بیمه نامه توسط بیمه بازار با ارسال رایگان به دست شما می‌رسد.

ما طبق قراردادی که با نمایندگی‌های بیمه بستیم، بازاریاب آن‌ها هستیم و کار فروش را برایشان انجام میدهیم. البته صدور توسط نماینده‌ها انجام می‌شود و ما فقط مشتری را معرفی می‌کنیم.

بیمه مرکزی مجوزی برای فعالیت بازاریابها ندارد و ما طبق قرارداد با نمایندگی‌ها امکان بازاریابی برای آن‌ها را داریم.

بیمه بازار
حساب کاربری
يادآور تمدید زمان بیمه