خرید آنلاین انواع بیمه از بیمه بازار

بیمه ؛ ابزار قدرت دونالد ترامپ برای ورود به کاخ سفید!

1 590

دونالد ترامپ ابرتاجر، نویسنده، سرمایه‌گذار و رئیس هیئت مدیره و رئیس سازمان ترامپ است. ترامپ فرزند “فرد ترامپ”، ساختمان ساز ثروتمند است که شرکت پدرش را از ۱۹۷۱ تاکنون در اختیار گرفته است. او دانش آموخته مدرسه “وارتون” دانشگاه “پنسیلوانیا” است. ترامپ از چهره‌های مهم صنعت املاک و مستغلات آمریکا و یک ابرستاره رسانه‌‌ای بوده است.

روز گذشته، دونالد ترامپ، کاندیدای حزب جمهوری خواهان، توانست به عنوان چهل و پنجمین رییس جمهور ایالات متحده آمریکا، وارد کاخ سفید شود. ترامپ که به عنوان یکی از جنجال برانگیزترین کاندیداهای ریاست جمهوری در آمریکا و یا شاید در دنیا شناخته می‌شود، این فرصت را یافته است که شعارهای انتخاباتی خود را اجرایی سازد. البته باید دید تا چه حد همان شخصیت قبل از ریاست جمهوری خود را حفظ خواهد کرد.

دونالد ترامپ پیش از رسیدن به کرسی ریاست جمهوری، سیاست‌های عوام­گرایانه زیادی را در مقابل رقیب خود هیلاری کلینتون و حزب دموکرات عنوان کرده بود. یکی از این سیاست‌ها، اجرایی شدن طرح جدید در حوزه سلامت است. در حقیقت می‌خواهد طرح جدید خود را جایگزین طرح بیمه درمانی کنونی در آمریکا کند که چند سال پیش توسط “باراک اوباما” رئیس جمهوری آمریکا معرفی و به طرح “ObamaCare” و یا “Affordable Care Act” معروف شد.

این طرح، برای اصلاح کلی نظام بهداشتی و سلامت توسط باراک اوباما در سال ۲۰۱۲ توسط دیوان عالی کشور تصویب و به اجرا در آمد. هدف از این برنامه افزایش کیفیت خدمات بهداشتی، کاهش هزینه‌های بیمه‌های سلامت و هزینه‌های خدمات سلامت در آمریکا بود. بالا رفتن کیفیت این طرح از طریق ایجاد مقررات برای مصرف کننده، معافیت مالیاتی شرکتهای بیمه و سایر حمایت مالیت تأمین شد.

ترامپ برنامه دارد تا تمامی شهروندان آمریکایی تحت پوشش درمان قرار بگیرند. دونالد ترامپ بر این باور است که تنها از این طریق می‌توان مبالغ زیادی در هزینه‌های شهروندان صرفه‌جویی کرد. طبق برنامه درمانی او، باقی شهروندان آمریکا نیز برای خرید بیمه‌نامه درمان مشمول طرح خصوصی خواهند شد که طبق آن می توانند با شرکت های بیمه مستقیما وارد گفت و گو شوند تا بیمه‌نامه‌ای با قیمت ارزان و جامع‌تر از بیمه‌نامه‌های کنونی دریافت کنند. او عقیده دارد که هزینه‌های بیمه درمان شهروندان، بایستی از بخش مالیات آنها پرداخت شود. اکنون باید منتظر ماند و دید این میلیاردر آمریکایی، تا چه اندازه در برآورده کردن شعارهای خود موفق خواهد بود.

منبع : پایگاه اطلاع رسانی تخصصی صنعت بیمه

بیمه‌بازار:‌ مشاوره، مقایسه و خرید آنلاین بیمه

لطفا به این مقاله رای دهید:
امتیاز: ۰ از ۵ / تعداد نظرات: ۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. […] "طرحی خیلی بهتر و ارزان‌تر جایگزین خواهد شد". او اصلاح وضعیت بیمه‌ درمان در آمریکا را یکی از سیاست‌های خود برای ورود به کاخ سفید قرار […]