خرید آنلاین انواع بیمه از بیمه بازار

در برنامه معرفی بیمه‌بازار دقیقا چه اتفاقی می‌افتد؟

0 706

بسیاری از کسب‌وکارها، با ایجاد امکان معرفی دیگران توسط مشتریان خود، به رشد خود کمک می‌کنند. بیمه‌بازار هم مثل خیلی از کسب و کارهای دیگر تصمیم گرفته امکان معرفی محصولش را برای مشتریان فراهم کند. در این روش، بیمه‌بازار بخشی از هزینه بازاریابی خود را در ازای معرفی، به شکل اعتبار و هدیه به همراهان خود خواهد داد. اتفاقی که در آن هم فرد معرفی کننده از درآمد کسب کرده خود خوشحال است، هم فرد معرفی شده از تخفیفی که دریافت کرده خوشحال است و هم ما از اضافه شدن مشتریان جدید به خانواده بزرگ بیمه‌بازار خوشحال خواهیم بود!

بیمه‌بازار با توجه به جامعه مخاطبان خود، تصمیم گرفته این روش را با کمی تغییر ارایه کند. تغییری که کماکان به سود همه ما خواهد بود! در این تغییر، فرد معرفی کننده می‌تواند اعتبار کسب کرده خود را نقد دریافت کند و مجبور نیست فقط از آن در خرید بیمه از بیمه‌بازار استفاده کند. با کمک این ویژگی، شما می‌توانید به این روش به عنوان یک روش جانبی کسب درآمد نگاه کنید. هر مشتری جدیدی که از طریق شما به خانواده بیمه‌بازار اضافه شود، برای شما نیز درآمد جدیدی را رقم خواهد زد!

همان‌طور که خودتان نیز حدس زده‌اید، ممکن است در زمانی که شما در حال معرفی بیمه‌بازار به دوستان و اطرافیان خود هستید، هیچ یک از آن‌ها نیاز به خرید بیمه نداشته باشند و این موضوع از معرفی کاربر جدید و کسب درآمد شما جلوگیری کند. برای حل این مشکل، بیمه‌بازار روش معرفی را کمی تغییر داده. در این روش، فردی که شما معرفی می‌کنید لازم نیست در همان زمان خرید کند، بلکه کافیست صرفا زمان اتمام بیمه خود را ثبت کند. با ثبت این یادآور، هم بیمه‌بازار اتمام بیمه را به شخص یادآوری خواهد کرد و هم تخفیف او تا زمان خرید در حسابش باقی خواهد ماند. شما نیز کاربر مورد نظرتان را معرفی کرده‌اید و هر زمان که او بیمه‌اش را خریداری نماید، شما درآمد خود را دریافت خواهید کرد.

فراموش نکنید شما دلایل کافی برای معرفی بیمه‌بازار به دوستان خود دارید، جدا از درآمد شما و تخفیفی که فرد دریافت می‌کند، بیمه‌بازار امکان مقایسه و خرید آنلاین بیمه را فراهم کرده است. به این صورت که دوستان شما که به بیمه‌بازار معرفی شده‌اند، می‌توانند بهترین بیمه را آنلاین خریداری کرده و با ارسال رایگان در آدرس خود تحویل بگیرند. مهم‌تر از همه، این را هم به یاد داشته باشید که در سال قبل، ۷۸٪ از خریداران بیمه‌بازار پس از مقایسه شرکت‌ها و شرایط آن‌ها، شرکت بیمه خود را عوض کرده‌اند! و این یعنی همه ما به این مقایسه و اطلاعات در زمان خرید بیمه خود نیاز داریم!

امیدواریم در این روش، بتوانیم با همکاری شما عزیزان، معامله برد-برد-بردی را با هم تجربه کنیم!

برای ورود به بخش معرفی و کسب درآمد بیمه‌بازاری کلیک کنید! 

 

لطفا به این مقاله رای دهید:
امتیاز: ۰ از ۵ / تعداد نظرات: ۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.