خرید آنلاین انواع بیمه از بیمه بازار

همه چیز درباره بیمه شخص ثالث ایران

مقایسه و خرید بیمه شخص ثالث ایران

لطفا به این مقاله رای دهید:
امتیاز: ۴.۵ از ۵ / تعداد نظرات: ۸

با چند کلیک می‌توانید بیمه ایران شخص ثالث را در بیمه بازار محاسبه کرده و خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث ایران را تجربه کنید. تنها کافیست مشخصات خودروی خود را در فرم وارد کنید و بیمه ثالث ایران را استعلام قیمت کنید. بیمه‌نامه شما در کمترین زمان صادر خواهد شد و می‌توانید با انتخاب زمان دلخواه، آن را با هزینه ارسال رایگان دریافت کنید.

بیمه شخص ثالث ایران چه مواردی را پوشش می‌دهد؟

باید بدانید در یک حادثه رانندگی بیمه شخص ثالث به غیر از راننده مقصر، تمامی خسارت‌های جانی و مالی وارد شده به افراد ثالثِ زیان‌دیده را جبران می‌کند. بنابراین چه سرنشینان خودروی مقصر و چه سرنشینان خودروی زیان‌دیده، همگی شخص ثالث محسوب می‌شوند.

خسارت‌های جانی بیمه ثالث ایران  برای هر فرد تا سقف ۳۰۸ میلیون (برابر با دیه کامل یک مسلمان در ماه حرام) پرداخت خواهد شد.  خسارت‌های مالی بیمه خودرو ایران تا سقف پوششی که هنگام خرید بیمه ثالث انتخاب کرده اید (در سال ۹۷ بین ۷/۷ میلیون تا ۱۵۴ میلیون تومان) پرداخت خواهد شد.

 در یک حادثه رانندگی راننده مقصر تحت پوشش بیمه حوادث راننده ایران قرار می‌گیرد. البته این بیمه تنها خسارت‌های جانی را تحت پوشش قرار داده و خسارت‌های مالی و هزینه‌های درمان راننده مقصر را پرداخت نمی‌کند.

برای دریافت خسارت‌های وارد شده به خودرو راننده مقصر در صورت داشتن بیمه بدنه ایران،‌ این بیمه خسارت وارد شده را پرداخت خواهد کرد.

 

خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث ایران

محاسبه نرخ بیمه شخص ثالث ایران 

هنگام محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث ایران عوامل گوناگونی مانند: نوع، مدل و سال ساخت خودرو، کاربری خودور، تخفیف عدم خسارت، جریمه دیرکرد بیمه، مدت اعتبار بیمه و نوع پوشش‌ انتخابی بر قیمت آن تاثیر خواهند گذاشت.

بیمه مرکزی برای تمامی شرکت‌های بیمه این امکان را فراهم کرده است که به مشتریان خود تا ۲.۵درصد تخفیف خرید بیمه شخص ثالث ارائه دهند. بیمه ایران این تخفیف را برای مشتریان خود در نظر نگرفته است و به همین دلیل این امکان وجود دارد قیمت بیمه اتومبیل ایران از سایر شرکت‌ها اندکی بیشتر باشد.

برای استعلام  قیمت نیازی به جدول نرخ بیمه شخص ثالث بیمه ایران نخواهید داشت. همین حالا برای استعلام بیمه شخص ثالث ایران بر  روی دکمه زیر  کلیک کنید و نرخ بیمه شخص ثالث ایران را برای خودروی خود محاسبه کنید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید قیمت و شرایط شرکت‌های دیگر بیمه را با این شرکت مقایسه کنید و بهترین بیمه را خریداری نمایید.

بیمه شخص ثالث ایران

جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث ایران

از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت بیمه ثالث ایران جریمه دیرکرد است. از آنجایی که خرید این بیمه‌نامه اجباری است در صورتی که تاخیری در تمدید بیمه شخص ثالث بیفتد علاوه بر حق بیمه بایستی مبلغی را تحت عنوان جریمه دیرکرد پرداخت کرد.

مبلغ این جریمه به صورت روزشمار و حداکثر تا ۳۶۵ روز (یک سال) محاسبه می‌شود. بنابراین اگر دیرکرد این بیمه بیشتر از یک سال باشد بیمه‌گزار بایستی تنها جریمه ۳۶۵ روز را پرداخت کند.

در صورتی که جز آن دسته از افرادی هستید که تاریخ انقضا بیمه را فراموش می‌کنید،‌ همین حالا تاریخ انقضا بیمه را در یادآور بیمه بازار ثبت کنید و  یادآوری تمدید بیمه را به ما بسپارید.تخفیف خرید اولین بیمه شخص ثالث

تمدید اینترنتی بیمه شخص ثالث ایران

همانطور که گفته شد بیمه شخص ثالث برای تمامی دارندگان وسایل نقلیه اجباری است، بنابراین تاخیر در زمان تمدید این بیمه‌نامه منجر به اضافه شدن مبلغی به صورت روزشمار (جریمه دیرکرد ) به حق بیمه خواهد شد. بیمه بازار این امکان را برای شما فراهم ساخته است تا به آسانی و با یک کلیک نسبت به تمدید اینترنتی بیمه شخص ثالث ایران اقدام کنید.

مدت اعتبار بیمه‌نامه خودرو ایران

شما می‌توانید بیمه‌نامتان را از بیمه ایران به‌صورت یک‌ساله یا کوتاه‌مدت از چند روز تا چند ماه بخرید! در خرید بیمه کوتاه‌مدت، قیمت کمی بالاتر محاسبه می‌شود. بیمه‌بازار، امکان خرید کوتاه‌مدت بیمه ۳ ماه، ۶ ماه و ۹ و یک‌ساله را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

کاربری خودرو

حق بیمه ثالث با توجه به کاربری خودرو تعیین می‌شود. برای مثال خودروهای تاکسی و یا آموزش رانندگی بیشتر در معرض تصادفات هستند پس طبیعی ست که حق بیمه بیشتری را پرداخت کنند. شما می‌توانید در سایت بیمه‌بازار با انتخاب  نوع کاربری خودروتان قیمت بیمه ثالث را استعلام بگیرید.

تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث ایران

منظور از تخفیف عدم خسارت بیمه ثالث ایران تعداد سال‌هایی است که بیمه‌گزار از بیمه شخص ثالث خود استفاده نکرده است در واقع می‌توان گفت تعداد سال‌های بدون خسارت بیمه‌نامه است.

میزان تخفیف در سال‌های مختلف بیمه متفاوت بوده و به شرح زیر است:

تخفیف عدم خسارت بیمه ثالث

چگونه تخفیف بیمه شخص ثالث ایران را انتقال دهیم؟

می‌توانید بیمه‌نامه‌تان را به مالک جدید خودور منتقل کنید یا در صورت تمایل تخفیف‌های عدم خسارت‌تان را به خودرو دیگر خود یا بستگان درجه ۱ مثل پدر، مادر، همسر و فرزندان انتقال دهید. در انتقال بیمه ثالث باید به قانون خودروهای مشابه دقت کنید، یعنی تخفیف بیمه‌نامه خودروی سواری‌تان را نمی‌توانید به خودروی بارکش انتقال دهید.


محاسبه و مقایسه قیمت بیمه ثالث و بدنه خودرو در تمامی شرکت‌های بیمه، فقط با چند کلیک

محاسبه آنلاین بیمه شخص ثالث


چگونه خرید اقساطی بیمه شخص ثالث ایران داشته باشیم؟

بیمه بازار این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بیمه ثالث ایران را به صورت اقساطی خریداری کنید. برای خرید اقساطی بیمه  کافیست هنگام ثبت سفارش گزینه قسطی را انتخاب کنید.

با انتخاب این گزینه می‌توانید به جای پرداخت یک‌جا، حق بیمه خود را اقساطی پرداخت نمایید؛ بدین صورت که ۵۰ درصد مبلغ حق بیمه را به‌عنوان پیش پرداخت به‌صورت نقدی و ۵۰ درصد باقی‌مانده را در دو قسط پرداخت کنید.

در حال حاضر خرید قسطی تنها در شهر تهران امکان‌پذیر است. فرایند صدور پس از واریز پیش پرداخت از درگاه بیمه بازار، آغاز خواهد شد. چک‌ ارائه شده در زمان تحویل بیمه‌نامه از شما دریافت می‌شود و باید دارای “آرم صیاد” و در وجه شرکت بیمه ایران باشد.

خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث ایران

امروزه با پیشرفت صنعت بیمه این امکان برای شما فراهم شده است تا بدون مراجعه به دفاتر نمایندگی به صورت آنلاین بیمه مورد نظر را خریداری نمایید. بیمه بازار اولین و بزرگترین سامانه اینترنتی بیمه این امکان را برای شما فراهم کرده است تا به آسانی با وارد کردن اطلاعات خودرو مانند نوع، مدل خودرو، سال ساخت، تاریخ انقضا و تعداد سال‌های تخفیف، بیمه شخص ثالث خودرو خود را محاسبه کنید؛ سپس با تکمیل مشخصات فردی و مدارک مورد نیاز، خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث ایران را تجربه کنید.

خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث ایران

همچنین در این سامانه شما می‌توانید شرایط و قیمت بیمه اتومبیل ایران را با سایر شرکت‌های بیمه مقایسه کنید و متناسب با نیاز خود بهترین بیمه ثالث بیمه بازار را خریداری و به صورت رایگان در محل مورد نظر دریافت نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

]