carbody

خرید بیمه بدنه نیسان جوک

لطفا پلاک خودروی خود را وارد کنید:
الف
الف
ب
پ
ت
ث
ج
ح
د
ر
ز
ژ
س
ش
ص
ض
ط
ظ
ع
ف
ق
ک
گ
ل
م
ن
و
ه
ی
D
S
ایـران
پرچم
کد ملی مالک خودرو
شماره پلاک خود را ندارید؟

ارزش‌های بیمه‌‌بازار

همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
صدور بیمه نامه در همان روز
صدور بیمه نامه در همان روز
امکان خرید قسطی بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
پشتیبانی و همراهی تخصصی ۲۴ ساعته
پشتیبانی و همراهی تخصصی ۲۴ ساعته

شرکت‌های بیمه همراه بیمه بازار

بیمه بدنه نیسان جوک

نیسان جوک یک کراس اوور ساب کامپکت بخش B است که توسط خودروساز ژاپنی نیسان از سال 2010 تولید شده است. این خودرو به عنوان یک خودروی تولیدی در مارس 2010 در نمایشگاه موتور ژنو معرفی شد. همچنین در نمایشگاه بین‌المللی خودرو نیویورک 2010 به آمریکای شمالی معرفی شد تا برای مدل سال 2011 فروخته شودنسل دوم این خودرو در سپتامبر 2019 برای بازار اروپا معرفی شد و با استفاده از پلت فرم جدیدتر رنو-نیسان CMF-B ابعاد بزرگ‌تری ارائه می‌دهد. نسل دوم نشان دهنده خروج این مدل از اکثر بازارهای خارج از اروپا و استرالیا برای باز کردن نیسان کیکس است. خرید بیمه بدنه در کنار بیمه شخص ثالث به شما کمک می‌کند تا حوادث ناشی از تصادف و سرقت خودرو خود را کاهش دهید.

پوشش های بیمه بدنه نیسان جوک

در کنار پوشش‌های اصلی بیمه بدنه نیز پوشش‌های دیگری وجود دارد تحت عنوان پوشش‌های تکمیلی که به انتخاب خود فرد به پوشش‌ها اضافه می‌شود. این پوشش‌ها نیز در بیمه‌نامه نام برده خواهند شد و هزینه آن‌ها به هزینه اصلی اضافه می‌شود (در ادامه به بررسی تمامی این پوشش‌ها پرداخته‌ایم.).

بیمه‌گذاران با  خرید بیمه بدنه، می‌توانند از خدمات این بیمه‌نامه استفاده کنند. پیشنهاد ما این است که پوشش‌هایی با بالاترین سقف تعهدات مالی را انتخاب کنید تا در هنگام بروز خسارت، بیمه گر بخش عمده‌ای از خسارت وارد شده را به شما پرداخت کند.

پوشش‌های اصلی بیمه نامه برای تمامی خودرو ها بصورت یکسان در نظر گرفته شده و بیمه‌گر خسارت‌های وارد شده را تا حد معینی تقبل خواهد کرد.

پوشش‌های اصلی بیمه بدنه

پوشش‌های اصلی بیمه بدنه نیسان جوک عبارتند از:

 • تمامی خسارات ناشی از تصادف خودرو با جسم ثابت یا متحرک 

 • خسارت ناشی از انفجار، صاعقه، آتش سوزی و واژگونی خودرو 

 • سرقت کلی خودرو 

 • خسارت وارده به باطری و لاستیک خودرو تا 50 درصد ارزش لاستیک و باتری نو 

پوشش های اضافی بیمه بدنه نیسان جوک

استفاده از پوشش‌های اضافی بیمه بدنه نیسان جوک برای مالکین و بیمه گذاران این خودرو کاملا اختیاری است. هر فرد با توجه به شرایط خود، با پرداخت حق بیمه اضافه‌تر پوشش بیمه بدنه خود را افزایش داده و تحت حمایت پوشش‌های اضافی بیمه بدنه قرار می‌گیرد. برخی از این پوشش‌ها شامل موارد زیر می‌شود:

 • پوشش نوسانات قیمت خودروی نیسان جوک 
 • پوشش بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله 
 • پوشش حذف فرانشیز 
 • پوشش افت قیمت 
 • پوشش مربوط به کشیدن میخ بر روی بدنه خودرو 
 • پوشش ترانزیت؛
 • خسارت ناشی از سرقت جزئی قطعات خودرو 

قیمت بیمه بدنه 

برای اطلاع از قیمت بیمه بدنه باید بدانید که نرخ بیمه بر‌اساس ارزش روز خودرو، نوع خودرو، کاربری خودرو و سال ساخت خودرو تعیین می‌شود. تعداد پوشش‌های اضافی درخواستی و تخفیف‌های اعمال شده نیز در تعیین قیمت بیمه بدنه نیسان جوک تاثیر دارند. برای مثال اعمال برخی تخفیفات مانند تخفیف عدم خسارت، تخفیف خودروهای صفر کیلومتر، تخفیف گروهی و مناسبتی باعث کاهش حق بیمه بدنه پرداختی نیسان جوک خواهد شد.

به عنوان مثال برخی شرکت‌های بیمه، تخفیفی 20 الی 30 درصدی را برای بیمه بدنه خودروهای صفر کیلومتر نیسان جوک خود در نظر می‌گیرند. به صورت کلی، تعیین یک قیمت ثابت برای بیمه بدنه کار آسانی نیست، چرا که شرایط استفاده از پوشش‌های اضافی بیمه بدنه در شرکت‌های مختلف بیمه با یکدیگر تفاوت زیادی دارد.

به صورت کلی عوامل موثر در تعیین قیمت بیمه بدنه نیسان جوک عبارتند از:

 • نوع و مدل خودروی نیسان جوک؛
 • سال ساخت خودرو: هر چه سال ساخت خودروی نیسان جوک شما بیشتر باشد، با توجه به افزایش میزان استعلاک خودرو، حق بیمه بیشتری به آن تعلق خواهد گرفت. برای خودرو های 15 سال به بالا نیز در زمان محاسبه نرخ بیمه بدنه، مبلغی تحت عنوان کهنگی در نظر گرفته می‌شود؛
 • تخفیف عدم خسارت: اگر بیمه گذار در مدت اعتبار بیمه نامه از بیمه‌گر خساراتی دریافت نکرده باشد، در هنگام تمدید بیمه نامه تخفیف عدم خسارت برای آن لحاظ خواهد شد. این مقدار برای سال اول 25%، سال دوم 35%، سال سوم 45% و سال چهارم به بعد 60% تخفیف عدم دریافت خسارت در نظر گرفته می‌شود؛
 • تخفیف پرداخت نقدی: امکان استفاده از تخفیف نقدی بیمه بدنه نیسان جوک با خرید نقدی بیمه نامه برای بیمه گر وجود دارد؛
 • تخفیف خودرو صفر: برای خودروهای صفر و کارنکرده نیسان جوک، تا 3 ماه پس از خروج از کارخانه، تخفیف خودرو صفر لحاظ خواهد شد؛
 • میزان پوشش‌های انتخاب شده توسط بیمه گذار نیز در تعیین عدد نهایی بیمه بدنه مهم است؛
 • ارزش مادی خودرو 

انواع تخفیف بیمه بدنه 

بیمه بدنه تمامی خودروها در برخی موارد شامل برخی تخفیفات میشود. شرایط تخفیف بیمه بدنه انواع مختلفی دارد که مهم‌ترین این تخفیفات عبارتند از:

 • تخفیف بیمه بدنه خودروی نیسان جوک صفر؛
 • تخفیف خرید نقدی بیمه بدنه نیسان جوک؛
 • تخفیف عدم خسارت بیمه بدنه؛
 • تخفیف گروهی بیمه بدنه؛
 • تخفیف مناسبتی بیمه بدنه؛
 • تخفیف خرید نقدی بیمه بدنه نیسان جوک.

محاسبه قیمت و خرید بیمه بدنه نیسان جوک با بیمه بازار

برای محاسبه قیمت و خرید بیمه بدنه نیسان جوک کافی‌ست اطلاعات خودروی خود را در همین صفحه از بیمه بازار وارد کنید. پس از انجام مراحل تایید مدارک در سایت و کارشناسی خودرو نسخه آنلاین بیمه بدنه خودرو شما صادر خواهد شد. برای دریافت مشاوره رایگان برای انتخاب ارزان‌ترین و بهترین بیمه بدنه نیز می‌توانید با شماره 91007240 با کارشناسان بیمه بازار در ارتباط باشید.

صفحات مرتبط:

بیمه شخص ثالث نیسان جوک

بیمه بدنه ایران

مشتریان بیمه بازار چه می‌گویند؟

اپلیکیشن بیمه بازار

اپ موبایل

اپ بیمـه بــازار، بیمه نامه‌ای در جیب شما

با نصب اپلیکیشن بیمه‌بازار، در هر زمان و مکان به بیمه‌نامه‌ی دیجیتال خود دسترسی داشته باشید

سوالات متداول

خرید بیمه شخص ثالث اجباری است ولی تهیه بیمه بدنه برای دارندگان خودرو اختیاری است و به تصمیم صاحب ماشین بستگی دارد. 

آیا خرید بیمه بدنه اجباری است؟

خیر. برای خرید بیمه بدنه داشتن گواهینامه معتبر الزامی است.

 آیا بیمه بدنه به راننده بدون گواهینامه تعلق می‌گیرد؟

بیمه بدنه دو نوع پوشش اصلی و اضافی دارد. پوشش اصلی، پوشش کلی بیمه بدنه و حذف نشدنی است. پوشش اضافی، پوششی است که بر اساس انتخاب صاحب ماشین تهیه می‌شود. 

بیمه بدنه ماشین چه پوشش‌هایی دارد؟

بله، اگر قصد تغییر شرکت بیمه را داشته باشید، پس از اتمام اعتبار بیمه‌نامه قبلی، می‌توانید بیمه‌نامه جدید را از شرکت دیگر و با همان مقدار تخفیف خریداری کنید.

آیا با تغییر شرکت بیمه تخفیفات بیمه‌نامه نیز منتقل می‌شود؟

بله. برای خرید بیمه بدنه بازدید کارشناس جهت بررسی خودرو الزامی است. بعد از ثبت سفارش بیمه بدنه در سایت بیمه بازار، با هماهنگی بیمه‌گذار کارشناس مربوطه در محل تعیین شده حضور پیدا خواهد کرد.

آیا بازدید از خودرو برای خرید بیمه بدنه اجباری است؟

بله، صاحب بیمه‌نامه می‌تواند با تهیه یک الحاقیه، تخفیف‌های خودروی قبلی را به بیمه‌ بدنه خودروی جدید منتقل کند.

آیا تخفیف عدم خسارت بیمه‌ بدنه قابل انتقال است؟

برای خودروهایی که از تولید و مونتاژ قطعات آن بیش از ۱۰ سال گذشته باشد، درازای هرسال اضافی ۵% درصد به نرخ حق بیمه بدنه اضافه می‌شود. برای خودروهای بالای ۲۰ سال صدور بیمه‌نامه نیازمند مجوز است.

چه خودروهایی تحت پوشش بیمه بدنه قرارنمی‌گیرند؟

خیر، کارت طلایی، به نوعی، ضمانت‌نامه کمپانی برای رفع مشکلات خودروی صفر کیلومتر است و نمی‌توان آن را به عنوان سابقه به بیمه بدنه اضافه کرد.

آیا کارت طلایی جزو سوابق بیمه بدنه محسوب می‌شود؟

اگر لوازم خودرو (به‌صورت جزئی) مانند، رادیوپخش، رینگ، لاستیک، و سیستم صوتی… بدون تغییر مکان توقف خودرو سرقت شود، با ارائه گزارش مقامات انتظامی و آگاهی، خسارت پرداخت می‌گردد، به این سرقت درجا گفته می‌شود.و اگر خودرو به‌صورت کامل از محل توقف خود جابه‌جا گردید و به محل نامعلومی انتقال داده شود، سرقت کلی اتفاق افتاده است. لازم به ذکر است سرقت جزئی(درجا) جزو پوشش‌های اضافی بیمه بدنه است که با پرداخت مبلغی اضافی تحت پوشش قرار می‌‌گیرد.

پرداخت خسارت در سرقت جزئی (درجا) و کلی اتومبیل به چه نحوی است؟

اگر تا ۶۰ روز بعد از اعلام سرقت، خودرو پیدا نشد؛ صاحب ماشین می‌تواند خسارت را با کسر ۱۰ درصد فرانشیز دریافت کند. 

چه زمانی خسارت مربوط به سرقت کلی پرداخت می‌شود؟

خسارت‌های ناشی از جنگ، شورش، اعتصاب، تهاجم، خسارت‌های عمدی، خسارتی که به خاطر رانندگی فرد بدون گواهینامه وارد شود، خسارت ناشی از مصرف الکل و مواد مخدر و خسارت‌هایی که خارج از پوشش‌های بیمه بدنه باشند؛ هزینه‌هایش جبران نخواهد شد. 

چه زمانی خسارت در بیمه بدنه پرداخت نمی‌شود؟

برخی شرکت‌های بیمه، تخفیفی را با توجه به موارد زیر برای بیمه بدنه قائل می‌شوند: تخفیف صفرکیلومتر برای خودروهای صفرکیلومتر 1. تخفیف منطقه آزاد برای خودروهایی که پلاک منطقه آزاد دارند 2. دارندگان حساب بلندمدت 3. هیات علمی 4. بیمه عمر یکسان 5. بیمه شخص ثالث از همان شرکت.

چطور از تخفیف‌ بیمه بدنه‌ استفاده کنیم؟

در صورتی که بیمه بدنه منقضی نشده و در طی این مدت از بیمه‌نامه استفاده نشده باشد. به علاوه، خرید بیمه بدنه باید از همان شرکت قبلی انجام شود. در این صورت بازدید الزامی نیست. 

در چه شرایطی خرید بیمه بدنه نیازی به بازدید ندارد؟

چون بیمه بدنه برخلاف بیمه شخص ثالث شرایط «تعیین قیمت رقابتی» دارد. بنابراین هر شرکت بیمه براساس قیمت پایه ماشین، پوشش‌اصلی و اضافی ، ارزیابی میزان خسارت سال‌های قبل و تخفیف‌های ثابت و دوره‌ای، قیمت‌های متفاوتی برای بیمه بدنه اعلام می‌کنند. 

چرا قیمت بیمه بدنه متفاوت است؟

اگر بیمه بدنه بر اساس قیمت کمتر و غیر واقعی تهیه شود؛ در زمان خسارت، بیمه بدنه هزینه‌ها را بر اساس حق بیمه پرداختی جبران می‌کند. به این موقعیت «اعمال ماده ۱۰ قانون» می‌گویند. یعنی اگر ارزش واقعی یک ماشین ۵۰۰ میلیون تومان باشد اما بیمه بدنه آن را ۲۰۰ میلیون تومان خریده باشند؛ در زمان وقوع خسارت مبنای جبران هزینه‌ها همان ۲۰۰ میلیون تومان پرداختی خواهد بود. 

چرا باید بیمه بدنه را بر اساس قیمت واقعی خودرو تهیه کرد؟

با خرید اقساطیِ بیمه بدنه دیگر نمی‌توان از تخفیف ۱۰ درصدی بیمه نقدی استفاده کرد. 

خرید اقساطی بیمه بدنه چه فرقی با خرید نقدی آن دارد؟

سایت‌های ارزیابی قیمت خودرو یکی از بهترین روش‌های برای فهمیدن قیمت واقعی و به روز ماشین‌هاست. یکی از خدمات این سایت‌ها، فرستادن کارشناس برای ارزیابی قیمت حقیقی خودرو است. 

از چه راهی می‌توان ارزش واقعی خودرو را برآورد کرد؟