carbody

خرید بیمه بدنه رنو فلوئنس

لطفا پلاک خودروی خود را وارد کنید:
الف
الف
ب
پ
ت
ث
ج
ح
د
ر
ز
ژ
س
ش
ص
ض
ط
ظ
ع
ف
ق
ک
گ
ل
م
ن
و
ه
ی
D
S
ایـران
پرچم
کد ملی مالک خودرو
شماره پلاک خود را ندارید؟

ارزش‌های بیمه‌‌بازار

همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
صدور بیمه نامه در همان روز
صدور بیمه نامه در همان روز
امکان خرید قسطی بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
پشتیبانی و همراهی تخصصی ۲۴ ساعته
پشتیبانی و همراهی تخصصی ۲۴ ساعته

شرکت‌های بیمه همراه بیمه بازار

بیمه بدنه رنو فلوئنس

رنو فلوئنس (Renault Fluence) از سدان‌های فرانسوی معروفی است که در بازار ایرانی طرفداران زیادی دارد. این خودرو با موتور تنفس طبیعی ۲ لیتری و پیشرانه ۱۴۳ اسب بخار، عملکرد حرکتی بسیار مطلوبی از خود نشان می‌دهد. سیستم تعلیق نرم این خودرو و کیفیت خوبی که در سواری در اختیار سرنشینان خود قرار می‌دهد از امتیازات خاص و ویژه‌اش به‌شمار می‌رود. رنو فلوئنس آپشن‌ها و امکانات جانبی خوشایندی مانند سامانه کنترل توقف در سربالایی، سنسور پارک عقب و باران، سیستم کروزکنترل، تهویه اتوماتیک، نمایشگر لمسی و امکانات متنوع دیگری دارد. برای حفظ این خودرو از خطرات مختلف باید به‌فکر خرید بیمه بدنه برای آن هم باشید.

انواع خودرو رنو فلوئنس

این برندمدل خودرو در قالب رنو فلوئنس E2 و E4 در بازار به‌فروش می‌رسد. توان، گشتاور و حداکثر سرعت این خودروها با یکدیگر مشابه است و میزان سوخت ترکیبی هردو ۷.۸ لیتر عنوان می‌شود. این دو مدل از رنو فلوئنس در زمینه امکانات رفاهی با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند. برای مثال، رنو فلوئنس E2 فاقد صندلی چرمی است اما نمونه دیگر مجهز به این نوع از صندلی است. تفاوت‌هایی جزئی در زمینه امکانات جانبی و رفاهی میان این دو خودرو از برندمدل رنوفلوئنس وجود دارد. برای حفظ هر مدل از این برند از حوادث گوناگون، بهتر است که به‌فکر تهیه بیمه بدنه باشید. با این بیمه در زمان وقوع حوادث و رخدادهای مختلف، راحت‌تر توانایی پرداخت هزینه‌ها را پیدا خواهید کرد.

خرید بیمه بدنه رنو فلوئنس

با خرید بیمه بدنه رنو فلوئنس می‌توانید با خیال راحت‌تر رانندگی کنید. این بیمه پوشش‌های متنوعی دارد و در صورت وقوع حوادث گوناگون رانندگی و بروز اتفاقات متنوع برای خودرو، باعث می‌شود که مدیریت هزینه‌ها بسیار آسان‌تر شود. برای خرید بیمه بدنه می‌توانید از میان شرکت‌های مختلف مانند بیمه بدنه ایران و... دست‌به‌انتخاب بزنید. بیمه‌گران گوناگونی با خدمات متنوع در این زمینه فعالیت می‌کنند و دستتان را برای انتخاب و خرید بیمه بدنه رنو فلوئنس باز می‌گذارند.

قیمت بیمه بدنه رنو فلوئنس

هزینه‌ای که بابت بیمه بدنه هر خودرو می‌پردازید، به عوامل گوناگونی وابسته است. به‌عبارت دقیق‌تر، نرخ ثابتی بابت این خدمات وجود ندارد و هر شرکت، بنا به پوشش‌های مختلفی که ارائه می‌کند، هزینه‌های متنوعی هم از بیمه‌گذاران یا همان خریداران بیمه بدنه دریافت می‌کند. از جمله عوامل اثرگذار روی قیمت خدمات هر شرکت و بیمه بدنه هر خودرو از جمله رنو فلوئنس باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 • نوع خودرو؛

 • مدل خودرو؛

 • ارزش خودرو؛

 • خدمات بیمه‌گر و پوشش‌های آن؛

 • تخفیفات و طرح‌های ویژه شرکت‌های بیمه گوناگون.

تخفیفات بیمه بدنه رنو فلوئنس

برای خرید بیمه بدنه، با تخفیفات گوناگونی روبه‌رو می‌شوید که شرکت‌های بیمه‌گر برای خودروها در نظر می‌گیرند. این طرح‌های تخفیفاتی ثابت نیستند و در هر شرکت با دیگری متفاوت‌اند. ضمن اینکه از نقطه‌نظر زمانی هم همیشه ثابت نمی‌مانند و امکان دارد که یک طرح تخفیفی فقط برای مدتی از سوی بیمه‌گر عرضه شود. از جمله تخفیفات بیمه بدنه رنو فلوئنس باید به این موارد اشاره کنیم:

 • خرید نقدی

 • نداشتن خسارت بیمه

 • تخفیف خودروهای وارداتی

 • طرح‌های مخصوص خودروهای صفر

 • فروش ویژه برای دارندگان بیمه شخص ثالث و عمر

 • تخفیف به مناسبت‌های مختلف یا طرح‌های مخصوص مشاغل خاص

طرح‌های تحت پوشش بیمه بدنه رنو فلوئنس

پوشش‌های بیمه بدنه رنو فلوئنس به دو دسته اصلی و فرعی تقسیم می‌شود.

پوشش‌های اصلی شامل موارد زیر هستند:

 • دزدیده‌شدن خودرو

 • تصادم دو وسیله نقلیه

 • پرتاب از ارتفاع و سقوط خودرو

 • آتش‌گرفتن خودرو در نتیجه صاعقه و حوادث مشابه

 • ایجاد خسارت در بخش لاستیک‌ها و باتری رنو فلوئنس

 • برخورد اشیای مختلف با خودرو در حال حرکت یا ثابت

 • خسارت وارد بر خودرو در زمان انتقالش برای نجات از وضعیتی خطرناک

پوشش‌های فرعی بیمه بدنه رنو فلوئنس هم شامل موارد زیر است؛ این موارد تکمیلی هستند و برای استفاده از هریک از آنها باید مبلغی جداگانه بپردازید:

 • نوسانات قیمت

 • دزدی لوازم و قطعات خودرو

 • ایجاد خط‌وخش روی بدنه خودرو

 • تماس اسید و مواد شیمیایی آسیب‌زننده به وسیله نقلیه

 • حذف فرانشیز، یعنی سهم بیمه‌گذار در پرداخت حق بیمه برای رفع یک خسارت

پوشش‌های خارج از مسئولیت بیمه بدنه

بیمه بدنه تمام خسارت‌های وارد بر یک خودرو از جمله رنو فلوئنس را هم پوشش نمی‌دهد. برخی رخدادها و حوادث هزینه‌هایی در پی دارند که از سوی بیمه‌گران پوشش داده نمی‌شوند. برای مثال؛ هزینه خسارت‌های ناشی از:

 • مصرف مواد مخدر و الکل در رانندگی

 • بکسل‌کردن و کشیدن خودروهای دیگر

 • حمل بار زیاد و غیرمجاز با وسیله

 • هزینه‌های عمدی وارد بر خودرو

 • رانندگی بدون گواهینامه معتبر

 • جنگ، شورش و اعتصابات

 • انفجارهای هسته‌ای

 • فرار از پلیس

خرید اقساطی بیمه بدنه رنو فلوئنس

در صورتی‌که پرداخت هزینه نقدی استفاده از خدمات بیمه بدنه برایتان سنگین باشد، امکان خرید قسطی هم از شرکت‌های مختلف بیمه‌گر وجود دارد. باید بدانید که تمام شرایط در خرید قسطی مشابه خرید نقدی است و تنها تفاوت این دو در شیوه پرداخت هزینه‌ها است. در واقع، با خرید اقساطی، کماکان از همان خدمات و شرایط بیمه‌ای بهره‌مند می‌شوید که در صورت خرید نقدی در اختیارتان قرار می‌گیرد. موارد زیر در هر دو سبک خرید یکسان‌اند:

 • مبلغ

 • اعتبار بیمه‌نامه

 • کیفیت خدمات

 • شیوه پرداخت خسارت از سوی بیمه‌گر

بنا به اینکه بیمه را از چه بستر و شرکت بیمه‌گری می‌خرید، شکل و شیوه اقساط هم متفاوت خواهد بود. در این روند، بخشی از هزینه در زمان عقد قرارداد بیمه بدنه رنو فلوئنس و باقی در یک یا چند قسط پرداخت می‌شود.

خرید اینترنتی بیمه بدنه از بیمه بازار

برای تهیه بهترین بیمه بدنه باید زمان زیادی را صرف شناسایی شرکت‌های مختلف و آگاهی از شرایط هریک کنید. چنین اقدامی سخت است اما از سوی دیگر، برای انتخاب بهترین گزینه‌ها به مقایسه و رصد شرایط هر شرکت نیاز دارید. برای خرید بیمه بدنه با خیالی راحت می‌توانید اطلاعات خوئروی خود را در همین صفحه وارد کنید؛ با استعلام قیمت و شرایط هر بیمه‌گر، امکان انتخاب بهینه برایتان فراهم می‌شود. 

تیم پشتیبانی بیمه بازار هم در تمام روزهای هفته در کنار کاربران‌اند و به پرسش‌ها و مشکلات احتمالی‌شان رسیدگی می‌کنند. برای مشاوره خرید بیمه آنلاین می‌توانید با شماره 02191007240 تماس بگیرید. اگر در انتخاب بیمه موردنظرتان دچار تردید باشید هم تماس با تیم پشتیبانی و دریافت مشاوره از آنها به رسیدن به نتیجه نهایی و بهینه به شما کمک می‌کند.

مشتریان بیمه بازار چه می‌گویند؟

اپلیکیشن بیمه بازار

اپ موبایل

اپ بیمـه بــازار، بیمه نامه‌ای در جیب شما

با نصب اپلیکیشن بیمه‌بازار، در هر زمان و مکان به بیمه‌نامه‌ی دیجیتال خود دسترسی داشته باشید

سوالات متداول

خرید بیمه شخص ثالث اجباری است ولی تهیه بیمه بدنه برای دارندگان خودرو اختیاری است و به تصمیم صاحب ماشین بستگی دارد. 

آیا خرید بیمه بدنه اجباری است؟

خیر. برای خرید بیمه بدنه داشتن گواهینامه معتبر الزامی است.

 آیا بیمه بدنه به راننده بدون گواهینامه تعلق می‌گیرد؟

بیمه بدنه دو نوع پوشش اصلی و اضافی دارد. پوشش اصلی، پوشش کلی بیمه بدنه و حذف نشدنی است. پوشش اضافی، پوششی است که بر اساس انتخاب صاحب ماشین تهیه می‌شود. 

بیمه بدنه ماشین چه پوشش‌هایی دارد؟

بله، اگر قصد تغییر شرکت بیمه را داشته باشید، پس از اتمام اعتبار بیمه‌نامه قبلی، می‌توانید بیمه‌نامه جدید را از شرکت دیگر و با همان مقدار تخفیف خریداری کنید.

آیا با تغییر شرکت بیمه تخفیفات بیمه‌نامه نیز منتقل می‌شود؟

بله. برای خرید بیمه بدنه بازدید کارشناس جهت بررسی خودرو الزامی است. بعد از ثبت سفارش بیمه بدنه در سایت بیمه بازار، با هماهنگی بیمه‌گذار کارشناس مربوطه در محل تعیین شده حضور پیدا خواهد کرد.

آیا بازدید از خودرو برای خرید بیمه بدنه اجباری است؟

بله، صاحب بیمه‌نامه می‌تواند با تهیه یک الحاقیه، تخفیف‌های خودروی قبلی را به بیمه‌ بدنه خودروی جدید منتقل کند.

آیا تخفیف عدم خسارت بیمه‌ بدنه قابل انتقال است؟

برای خودروهایی که از تولید و مونتاژ قطعات آن بیش از ۱۰ سال گذشته باشد، درازای هرسال اضافی ۵% درصد به نرخ حق بیمه بدنه اضافه می‌شود. برای خودروهای بالای ۲۰ سال صدور بیمه‌نامه نیازمند مجوز است.

چه خودروهایی تحت پوشش بیمه بدنه قرارنمی‌گیرند؟

خیر، کارت طلایی، به نوعی، ضمانت‌نامه کمپانی برای رفع مشکلات خودروی صفر کیلومتر است و نمی‌توان آن را به عنوان سابقه به بیمه بدنه اضافه کرد.

آیا کارت طلایی جزو سوابق بیمه بدنه محسوب می‌شود؟

اگر لوازم خودرو (به‌صورت جزئی) مانند، رادیوپخش، رینگ، لاستیک، و سیستم صوتی… بدون تغییر مکان توقف خودرو سرقت شود، با ارائه گزارش مقامات انتظامی و آگاهی، خسارت پرداخت می‌گردد، به این سرقت درجا گفته می‌شود.و اگر خودرو به‌صورت کامل از محل توقف خود جابه‌جا گردید و به محل نامعلومی انتقال داده شود، سرقت کلی اتفاق افتاده است. لازم به ذکر است سرقت جزئی(درجا) جزو پوشش‌های اضافی بیمه بدنه است که با پرداخت مبلغی اضافی تحت پوشش قرار می‌‌گیرد.

پرداخت خسارت در سرقت جزئی (درجا) و کلی اتومبیل به چه نحوی است؟

اگر تا ۶۰ روز بعد از اعلام سرقت، خودرو پیدا نشد؛ صاحب ماشین می‌تواند خسارت را با کسر ۱۰ درصد فرانشیز دریافت کند. 

چه زمانی خسارت مربوط به سرقت کلی پرداخت می‌شود؟

خسارت‌های ناشی از جنگ، شورش، اعتصاب، تهاجم، خسارت‌های عمدی، خسارتی که به خاطر رانندگی فرد بدون گواهینامه وارد شود، خسارت ناشی از مصرف الکل و مواد مخدر و خسارت‌هایی که خارج از پوشش‌های بیمه بدنه باشند؛ هزینه‌هایش جبران نخواهد شد. 

چه زمانی خسارت در بیمه بدنه پرداخت نمی‌شود؟

برخی شرکت‌های بیمه، تخفیفی را با توجه به موارد زیر برای بیمه بدنه قائل می‌شوند: تخفیف صفرکیلومتر برای خودروهای صفرکیلومتر 1. تخفیف منطقه آزاد برای خودروهایی که پلاک منطقه آزاد دارند 2. دارندگان حساب بلندمدت 3. هیات علمی 4. بیمه عمر یکسان 5. بیمه شخص ثالث از همان شرکت.

چطور از تخفیف‌ بیمه بدنه‌ استفاده کنیم؟

در صورتی که بیمه بدنه منقضی نشده و در طی این مدت از بیمه‌نامه استفاده نشده باشد. به علاوه، خرید بیمه بدنه باید از همان شرکت قبلی انجام شود. در این صورت بازدید الزامی نیست. 

در چه شرایطی خرید بیمه بدنه نیازی به بازدید ندارد؟

چون بیمه بدنه برخلاف بیمه شخص ثالث شرایط «تعیین قیمت رقابتی» دارد. بنابراین هر شرکت بیمه براساس قیمت پایه ماشین، پوشش‌اصلی و اضافی ، ارزیابی میزان خسارت سال‌های قبل و تخفیف‌های ثابت و دوره‌ای، قیمت‌های متفاوتی برای بیمه بدنه اعلام می‌کنند. 

چرا قیمت بیمه بدنه متفاوت است؟

اگر بیمه بدنه بر اساس قیمت کمتر و غیر واقعی تهیه شود؛ در زمان خسارت، بیمه بدنه هزینه‌ها را بر اساس حق بیمه پرداختی جبران می‌کند. به این موقعیت «اعمال ماده ۱۰ قانون» می‌گویند. یعنی اگر ارزش واقعی یک ماشین ۵۰۰ میلیون تومان باشد اما بیمه بدنه آن را ۲۰۰ میلیون تومان خریده باشند؛ در زمان وقوع خسارت مبنای جبران هزینه‌ها همان ۲۰۰ میلیون تومان پرداختی خواهد بود. 

چرا باید بیمه بدنه را بر اساس قیمت واقعی خودرو تهیه کرد؟

با خرید اقساطیِ بیمه بدنه دیگر نمی‌توان از تخفیف ۱۰ درصدی بیمه نقدی استفاده کرد. 

خرید اقساطی بیمه بدنه چه فرقی با خرید نقدی آن دارد؟

سایت‌های ارزیابی قیمت خودرو یکی از بهترین روش‌های برای فهمیدن قیمت واقعی و به روز ماشین‌هاست. یکی از خدمات این سایت‌ها، فرستادن کارشناس برای ارزیابی قیمت حقیقی خودرو است. 

از چه راهی می‌توان ارزش واقعی خودرو را برآورد کرد؟