بیمه بدنه پژو ۲۰۶

بیمه بدنه ۲۰۶؛ محاسبه قیمت و خرید اینترنتی

با چند کلیک می‌توانید قیمت بیمه بدنه ماشین ۲۰۶ خود را در بیمه بازار محاسبه کنید. تنها کافیست مشخصات خودروی ۲۰۶ خود را در فرم محاسبه‌گر بیمه وارد کنید تا جدول نرخ بیمه بدنه ۲۰۶ برای تمامی شرکت‌های بیمه نمایش داده شود. بیمه‌نامه ۲۰۶ شما در کمترین زمان صادر خواهد شد و می‌توانید با انتخاب زمان دلخواه، آن را با هزینه ارسال رایگان دریافت کنید.

بیمه بدنه ۲۰۶

همانطور که می‌دانید بیمه خودرو به دو دسته کلی بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه تقسیم می‌شود. برای خودرو ۲۰۶ نیز می‌توان این دو بیمه یعنی بیمه شخص ثالث و بدنه را خریداری کرد.

در مقایسه با بیمه شخص ثالث ۲۰۶، بیمه بدنه این خودرو اختیاری بوده و هنگام بروز خسارت الزامی بودن آن نمایان می‌شود، و خسارت‌های جبران ناپذیر بسیاری را جبران خواهد نمود. نکته‌ای که در محاسبه بیمه‌ بدنه ۲۰۶ وجود دارد این است که دو نوع پوشش کلی در این بیمه‌نامه وجود دارد که اولین پوشش مربوط به خسارات اصلی و دومین پوشش مربوط به خسارات فرعی است. که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

خسارت‌های تحت پوشش بیمه بدنه ۲۰۶

به طور کلی بیمه بدنه پژو ۲۰۶، خسارات زیر را به عنوان خطرات اصلی تحت پوشش قرار می‌دهد:

  • برخورد اشیاء به اتومبیل (اتومبیل در حال حرکت و سکون)
  • برخورد دو وسیله نقلیه به یکدیگر یا برخورد با یک جسم ثابت یا متحرک
  • واژگونی و سقوط خودرو
  • آتش سوزی، صاعقه، انفجار
  • سرقت کلی خودرو (خسارت ناشی از سرقت کلی خودرو یا ناشی از آسیب دیدن وسایل اصلی یا اضافی درج‌شده در بیمه‌نامه هنگام سرقت)
  • خسارت وارد شده به خودرو آسیب دیده هنگام نجات یا انتقال آن
  • خسارت وارد شده به باطری و لاستیک های خودرو (تا ۵۰ درصد قیمت نو)
بیشتر بخوانید  بهترین بیمه بدنه خودرو را کدام شرکت ارائه می‌دهد؟

بیمه بدنه ۲۰۶ در حالت عادی تنها خسارت‌های اصلی را تحت پوشش قرار می‌دهد. اما با پرداخت مبلغی اندک می‌توان بسیاری از خسارت‌هایی که امکان دارد برای خودرو رخ دهد را تحت پوشش بیمه بدنه پژو ۲۰۶ قرار داد. برخی از پوشش‌های اضافی این بیمه‌نامه عبارتند از: سرقت جزئی لوازم و قطعات خودرو، نوسانات قیمت، شکسته شدن شیشه، هزینه ایاب و ذهاب، پاشیدن مواد شیمیایی و اسیدی ، میخ‌کشی و … (بیشتر بخوانید)

عوامل موثر بر قیمت بیمه بدنه ۲۰۶

در فرمول محاسبه بیمه بدنه عوامل متعددی مانند: مدل، سال ساخت، ارزش خودرو، پوشش‌های انتخابی و تخفیف تاثیر خواهند گذاشت. قیمت بیمه بدنه پژو ۲۰۶ نیز از این عوامل متاثر بوده و با تغییر هر یک از آنها تغییر خواهد کرد.

محاسبه قیمت بیمه بدنه 206

دقت داشته باشید هنگام محاسبه قیمت بیمه بدنه ۲۰۶ ارزش واقعی خودرو را وارد کنید. زیرا در صورت تعیین ارزش خودرو به مبلغی کمتر از ارزش واقعی، در صورت بروز حادثه شرکت بیمه مبلغی کمتر از خسارت واقعی را پرداخت می‌کند. بنابراین توصیه می‌شود خودروی خود را با ارزش واقعی آن بیمه کنید.

تخفیف بیمه بدنه ۲۰۶

از دیگر عوامل تاثیرگذار بر نرخ بیمه بدنه ۲۰۶ تخفیف بیمه بدنه است. شرکت‌های بیمه هنگام خرید این بیمه‌نامه تخفیف‌های گوناگونی را به خریداران ارائه می‌دهند. این تخفیف‌ها عبارتند از: تخفیف خودرو صفر کیلومتر، تخفیف عدم خسارت بیمه بدنه، تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث، تخفیف‌های مناسبتی و سایر تخفیف‌ها (منطقه آزاد، هیئت علمی، ایثارگران)

بیشتر بخوانید  پوشش بیمه بدنه شامل چه مواردی نمی‌شود؟

با توجه به متغیر بودن تخفیف‌ها در بازه‌های زمانی متفاوت بهترین راه برای آگاهی از این تخفیف‌ها محاسبه آنلاین بیمه بدنه ۲۰۶ است. بیمه‌بازار به عنوان نخستین سامانه خرید آنلاین بیمه این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با بهره‌مندی از تخفیف‌های گوناگون بیمه بدنه مورد نظر را خریداری کنید.

خرید بهترین بیمه بدنه ۲۰۶

خرید بهترین بیمه بدنه ۲۰۶ زمانی اتفاق می‌افتد که شرایط و قیمت همه شرکت‌های بیمه بررسی و مقایسه شود. بدون شک انجام این کار در محیط سنتی بسیار زمانبر بوده و نیاز به مراجعه حضوری یا تماس تلفنی با شرکت‌های بیمه دارد.

در چنین شرایطی بهترین راه استعلام قیمت بیمه بدنه از طریق سامانه‌های آنلاین بیمه است. بیمه بازار به عنوان نخستین وب سایت خرید بیمه این امکان را برای شما فراهم کرده است با چند کلیک قیمت و شرایط این بیمه‌نامه را در معتبرترین شرکت‌های بیمه مانند بیمه بدنه ایران، بیمه بدنه دانا و … مشاهده و متناسب با نیاز خود بهترین بیمه بدنه را از بیمه بازار خریداری نمایید. و پس از خرید، بیمه نامه خود را در سایت سنهاب استعلام کنید.

[تعداد: ۱۰   میانگین: ۴.۲/۵]