سیاست استفاده از کوکی
بیمه‌بازار، به منظور بهبود تجربه کاربران و بهینه‌سازی ارتباط با آنها، از کوکی استفاده می‌کند. با زدن دکمه «پذیرش همه» و بستن این پیام، با جمع‌آوری کوکی موافقت می‌کنید.
کوکی‌های ضروری
از این کوکی‌ها برای امنیت وب‌سایت و کارکردهای پایه‌ای آن استفاده می‌شود. بدون پذیرش این کوکی‌ها وب‌سایت قادر به کار کردن نخواهد بود.
کوکی‌های کاربردی
این کوکی‌های به انجام ویژگی‌های خاصی مانند به اشتراک‌گذاری محتوای وب‌سایت در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی کمک می‌کنند.
کوکی‌های تجزیه تحلیلی
این کوکی‌های برای درک نحوه تعامل بازدیدکنندگان با وب‌سایت استفاده می‌شوند.
کوکی‌های تبلیغاتی
این کوکی‌های برای ارائه تبلیغات سفارشی بر اساس صفحاتی که قبلاً بازدید کرده‌اید استفاده می‌شوند.
جزئیات
carbody

بیمه بدنه تجارت نو

لطفا پلاک خودروی خود را وارد کنید:
الف
الف
ب
پ
ت
ث
ج
ح
د
ر
ز
ژ
س
ش
ص
ض
ط
ظ
ع
ف
ق
ک
گ
ل
م
ن
و
ه
ی
D
S
ایـران
پرچم
کد ملی مالک خودرو
شماره پلاک خود را ندارید؟

ارزش‌های بیمه‌‌بازار

صدور بیمه نامه در همان روز
صدور بیمه نامه در همان روز
امکان خرید قسطی بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
پشتیبانی و همراهی تخصصی ۲۴ ساعته
پشتیبانی و همراهی تخصصی ۲۴ ساعته

شرکت‌های بیمه همراه بیمه بازار

توضیحات شرکت

بیمه تجارت نو
بیمه تجارت نو
رتبه رضایتمندی
3
دیدگاه کاربران
زمان پاسخگویی
رتبه رضایت مشتریان
سطح توانگری

بیمه بدنه شرکت تجارت نو

شـرکت بیمه تجارت ‌نو (سهامی عام)، در تاریخ 14/01/1395 با شماره ثبت 489341 و شناسه ملی 14005725237 در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری ایران به ثبت رسیده است. این شرکت انواع مختلفی از بیمه را صادر می‌کند که یکی از آن‌ها بیمه بدنه است. بیمه بدنه جز بیمه‌های خودرو است که اجباری نبوده اما داشتن آن مزایای زیادی به همراه خواهد داشت.

معرفی شـرکت بیمه تجارت ‌نو

هدف شرکت بیمه تجارت ‌نو به عنوان یک شرکت بیمه هوشمند این است تا با اتکاء به  توانایی کارکنانی شایسته، شبکه فروش توانمند، تمرکز بر خلق ارزش و خدمات متمایز به ارائه مفهومی نوین از بیمه‌گری به منظور صیانت از منافع والای بیمه‌گزاران، زیان‌دیدگان و سهام‌داران بپردازد. علاوه بر این می‌کوشد تا ر راستای اعتلای فرهنگ بیمه در سطح ملی گام بردارد.

این شرکت بیمه با شعار تجارت‌ نو یعنی هر روز یک گام در آینده، سعی در رسیدن به اهداف والای خود دارد. به صورتی که توانسته موفقیت‌های زیر را در زمینه ارائه تمامی بیمه‌ها ارئه دهد:

- اخذ قبولی اتکایی در پنج سالگی شرکت؛

- پیاده‌سازی استاندارد  ISO 34000؛

-  دریافت مهر تایید سطح یک توانگری؛

-  افزایش سرمایه شرکت به مبلغ 6,000,000 میلیون ریال؛

-  افتتاح سه شعبه جدید در شهرهای یاسوج، زاهدان و کاشان.

بیمه بدنه شرکت تجارت نو

از دیگر انواع بیمه خودرو، بیمه بدنه است که هر شخصی می‌تواند از طریق این نوع بیمه وسیله نقلیه خود را در برابر حوادث و آسیب‌های مختلف بیمه کند. به دلیل غیر منتظره بودن بسیاری از اتفاقات، بالا بودن هزینه جبران ضررهای وارده به خودرو، بالا بودن هزینه قطعات خودرو و بسیاری از عوامل دیگر، پیشنهاد می‌شود که خرید بیمه بدنه را جدی بگیرید.

علاوه بر این با شناخت دقیق پوشش‌های مختلف بیمه بدنه اعم از پوشش‌های اصلی بیمه بدنه و پوشش‌های تکمیلی، اقدام به خرید کامل‌ترین بیمه بدنه با توجه به نیاز و شرایط خود نمایید. در زمان خرید این بیمه، شما با پوشش‌های اصلی بیمه بدنه که به صورت یک پکیج از سمت شرکت بیمه ارائه می‌َشوند و نیز پوشش‌های فرعی تکمیلی بیمه بدنه روبه رو خواهید شد. پوشش‌های تکمیلی، آن دسته پوشش‌های بیمه‌ای هستند که به دلخواه خود فرد به سایر پوشش‌ها افزوده شده و مبلغ آن با هزینه اصلی بیمه بدنه جمع زده می‌شود. بیمه بدنه شرکت تجارت نو نیز پوشش‌های بیمه‌ای وسیعی دارد که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم.

پوشش های بیمه بدنه تجارت نو

بیمه بدنه تجارت نو دو نوع پوشش اصلی و فرعی را شامل می‌شود. هر پوشش تعریف خاص خود را دارد که در ادامه به توضیح آن‌ها پرداخته‌ایم:  

پوشش‌‌‌های اصلی بیمه بدنه تجارت نو

پوشش‌‌‌های اصلی بیمه بدنه شرکت تجارت نو که در زمان خرید این بیمه ارائه می‌شوند عبارتند از:

 • پوشش تصادف و حادثه (برخورد خودرو به اجسام و برعکس)؛
 • پوشش واژگونی و سقوط؛
 • پوشش آتش‌‌‌سوزی، صاعقه و انفجار خودرو؛
 • پوشش سرقت کلی خودرو (سرقت خودرو به همراه تمام وسایل و تجهیزات).

پوشش‌‌‌های تکمیلی بیمه بدنه تجارت نو

پوشش‌های تکمیلی بیمه بدنه شرکت تجارت نو به هزینه ناشی از پوشش اصلی افزوده می‌شوند. هر فرد به دلخواه خود این موارد تکمیلی را به موارد اصلی پوشش‌های بیمه بدنه خودروی خود می‌افزاید. پوشش‌‌‌های اضافه بیمه بدنه شرکت تجارت نو شامل موارد زیر هستند.

 • سرقت درجا خودرو؛
 • شکست شیشه (بدون برخورد جسم برای مثال در اثر تغییرات دما)؛
 • پوشش بلایای طبیعی (سیل، زلزله، آتشفشان و ...)؛
 • پوشش هزینه ایاب و ذهاب؛
 • پاشیدن رنگ و مواد شیمیایی و اسیدی؛
 • پوشش نوسانات قیمت بازار؛
 • پوشش ترانزیت.

دلایل انتخاب شرکت بیمه تجارت نو

شرکت بیمه تجارت نو مزایا و ویژگی‌های زیادی دارد که می‌توانند دلیل خوبی برای انتخاب این شرکت برای خرید بیمه باشند. مزایایی از جمله:

 • نسبت توانگری مالی این شرکت در سال 1401 حدود 131 درصد برآورد شده است؛
 • شرکت بیمه تجارت نو 36 شعبه و 1065 نمایندگی فعال در رشته‌های بیمه زندگی و غیر زندگی دارد.

نحوه محاسبه بیمه بدنه شرکت بیمه تجارت نو

برای محاسبه قیمت بیمه بدنه شرکت بیمه تجارت نو می‌توانید از وبسایت بیمه بازار کمک بگیرید. بیمه بازار به شما این امکان را می‌دهد که در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام به انتخاب پوشش‌های بیمه بدنه مورد نظرتان و نیز محاسبه و خرید بیمه بدنه خودروی خود نمایید. این امکان به منظور تسهیل روند خرید بیمه از سمت این شرکت ارائه شده است. تا تمامی مالکین بتوانند در صورتی که شرایط خرید حضوری بیمه را ندارند، به صورت آنلاین قیمت بیمه مناسب خودروی خود محاسبه و آن را خریداری نمایند.

خرید بیمه بدنه شرکت بیمه تجارت نو از بیمه بازار

 در صورتی که قصد خرید بیمه بدنه از شرکت تجارت نو را دارید، کافی‌ست اطلاعات خودروی خود را در همین صفحه وارد کنید و با استعلام قیمت، برای خرید آنلاین بیمه اقدام نمایید. برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصین بیمه بازار می‌توانید با شماره 91007240 تماس بگیرید. 

مشتریان بیمه بازار چه می‌گویند؟

اپلیکیشن بیمه بازار

اپ موبایل

اپ بیمـه بــازار، بیمه نامه‌ای در جیب شما

با نصب اپلیکیشن بیمه‌بازار، در هر زمان و مکان به بیمه‌نامه‌ی دیجیتال خود دسترسی داشته باشید

سوالات متداول

خرید بیمه شخص ثالث اجباری است ولی تهیه بیمه بدنه برای دارندگان خودرو اختیاری است و به تصمیم صاحب ماشین بستگی دارد. 

آیا خرید بیمه بدنه اجباری است؟

خیر. برای خرید بیمه بدنه داشتن گواهینامه معتبر الزامی است.

 آیا بیمه بدنه به راننده بدون گواهینامه تعلق می‌گیرد؟

بیمه بدنه دو نوع پوشش اصلی و اضافی دارد. پوشش اصلی، پوشش کلی بیمه بدنه و حذف نشدنی است. پوشش اضافی، پوششی است که بر اساس انتخاب صاحب ماشین تهیه می‌شود. 

بیمه بدنه ماشین چه پوشش‌هایی دارد؟

بله، اگر قصد تغییر شرکت بیمه را داشته باشید، پس از اتمام اعتبار بیمه‌نامه قبلی، می‌توانید بیمه‌نامه جدید را از شرکت دیگر و با همان مقدار تخفیف خریداری کنید.

آیا با تغییر شرکت بیمه تخفیفات بیمه‌نامه نیز منتقل می‌شود؟

بله. برای خرید بیمه بدنه بازدید کارشناس جهت بررسی خودرو الزامی است. بعد از ثبت سفارش بیمه بدنه در سایت بیمه بازار، با هماهنگی بیمه‌گذار کارشناس مربوطه در محل تعیین شده حضور پیدا خواهد کرد.

آیا بازدید از خودرو برای خرید بیمه بدنه اجباری است؟

بله، صاحب بیمه‌نامه می‌تواند با تهیه یک الحاقیه، تخفیف‌های خودروی قبلی را به بیمه‌ بدنه خودروی جدید منتقل کند.

آیا تخفیف عدم خسارت بیمه‌ بدنه قابل انتقال است؟

برای خودروهایی که از تولید و مونتاژ قطعات آن بیش از ۱۰ سال گذشته باشد، درازای هرسال اضافی ۵% درصد به نرخ حق بیمه بدنه اضافه می‌شود. برای خودروهای بالای ۲۰ سال صدور بیمه‌نامه نیازمند مجوز است.

چه خودروهایی تحت پوشش بیمه بدنه قرارنمی‌گیرند؟

خیر، کارت طلایی، به نوعی، ضمانت‌نامه کمپانی برای رفع مشکلات خودروی صفر کیلومتر است و نمی‌توان آن را به عنوان سابقه به بیمه بدنه اضافه کرد.

آیا کارت طلایی جزو سوابق بیمه بدنه محسوب می‌شود؟

اگر لوازم خودرو (به‌صورت جزئی) مانند، رادیوپخش، رینگ، لاستیک، و سیستم صوتی… بدون تغییر مکان توقف خودرو سرقت شود، با ارائه گزارش مقامات انتظامی و آگاهی، خسارت پرداخت می‌گردد، به این سرقت درجا گفته می‌شود.و اگر خودرو به‌صورت کامل از محل توقف خود جابه‌جا گردید و به محل نامعلومی انتقال داده شود، سرقت کلی اتفاق افتاده است. لازم به ذکر است سرقت جزئی(درجا) جزو پوشش‌های اضافی بیمه بدنه است که با پرداخت مبلغی اضافی تحت پوشش قرار می‌‌گیرد.

پرداخت خسارت در سرقت جزئی (درجا) و کلی اتومبیل به چه نحوی است؟

اگر تا ۶۰ روز بعد از اعلام سرقت، خودرو پیدا نشد؛ صاحب ماشین می‌تواند خسارت را با کسر ۱۰ درصد فرانشیز دریافت کند. 

چه زمانی خسارت مربوط به سرقت کلی پرداخت می‌شود؟

خسارت‌های ناشی از جنگ، شورش، اعتصاب، تهاجم، خسارت‌های عمدی، خسارتی که به خاطر رانندگی فرد بدون گواهینامه وارد شود، خسارت ناشی از مصرف الکل و مواد مخدر و خسارت‌هایی که خارج از پوشش‌های بیمه بدنه باشند؛ هزینه‌هایش جبران نخواهد شد. 

چه زمانی خسارت در بیمه بدنه پرداخت نمی‌شود؟

برخی شرکت‌های بیمه، تخفیفی را با توجه به موارد زیر برای بیمه بدنه قائل می‌شوند: تخفیف صفرکیلومتر برای خودروهای صفرکیلومتر 1. تخفیف منطقه آزاد برای خودروهایی که پلاک منطقه آزاد دارند 2. دارندگان حساب بلندمدت 3. هیات علمی 4. بیمه عمر یکسان 5. بیمه شخص ثالث از همان شرکت.

چطور از تخفیف‌ بیمه بدنه‌ استفاده کنیم؟

در صورتی که بیمه بدنه منقضی نشده و در طی این مدت از بیمه‌نامه استفاده نشده باشد. به علاوه، خرید بیمه بدنه باید از همان شرکت قبلی انجام شود. در این صورت بازدید الزامی نیست. 

در چه شرایطی خرید بیمه بدنه نیازی به بازدید ندارد؟

چون بیمه بدنه برخلاف بیمه شخص ثالث شرایط «تعیین قیمت رقابتی» دارد. بنابراین هر شرکت بیمه براساس قیمت پایه ماشین، پوشش‌اصلی و اضافی ، ارزیابی میزان خسارت سال‌های قبل و تخفیف‌های ثابت و دوره‌ای، قیمت‌های متفاوتی برای بیمه بدنه اعلام می‌کنند. 

چرا قیمت بیمه بدنه متفاوت است؟

اگر بیمه بدنه بر اساس قیمت کمتر و غیر واقعی تهیه شود؛ در زمان خسارت، بیمه بدنه هزینه‌ها را بر اساس حق بیمه پرداختی جبران می‌کند. به این موقعیت «اعمال ماده ۱۰ قانون» می‌گویند. یعنی اگر ارزش واقعی یک ماشین ۵۰۰ میلیون تومان باشد اما بیمه بدنه آن را ۲۰۰ میلیون تومان خریده باشند؛ در زمان وقوع خسارت مبنای جبران هزینه‌ها همان ۲۰۰ میلیون تومان پرداختی خواهد بود. 

چرا باید بیمه بدنه را بر اساس قیمت واقعی خودرو تهیه کرد؟

با خرید اقساطیِ بیمه بدنه دیگر نمی‌توان از تخفیف ۱۰ درصدی بیمه نقدی استفاده کرد. 

خرید اقساطی بیمه بدنه چه فرقی با خرید نقدی آن دارد؟

سایت‌های ارزیابی قیمت خودرو یکی از بهترین روش‌های برای فهمیدن قیمت واقعی و به روز ماشین‌هاست. یکی از خدمات این سایت‌ها، فرستادن کارشناس برای ارزیابی قیمت حقیقی خودرو است. 

از چه راهی می‌توان ارزش واقعی خودرو را برآورد کرد؟