بیمه بدنه آسیا

همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
پشتیبانی بی‌وقفه 24x7
پشتیبانی بی‌وقفه 24x7
امکان خرید قسطی بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
صدور ۷۰۰ هزار بیمه‌نامه
صدور ۷۰۰ هزار بیمه‌نامه

استعلام بیمه بدنه آسیا

خرید بیمه بدنه خودرو با امکان مقایسه‌ دقیق و استعلام قیمت معتبرترین شرکت‌های بیمه، همیشه یکی از دغدغه‌های اصلی صاحبان خودرو بوده است. بیمه‌بازار با فراهم آوردن امکان استعلام آنلاین قیمت از تمامی شرکت‌های بیمه در چند لحظه و مقایسه‌ی آن‌ها، شما را در انتخاب بهترین بیمه بدنه آسیا همراهی می‌کند.

برای استعلام قیمت بیمه بدنه آسیا در بیمه‌بازار فقط کافی‌ست تا اطلاعات خودرو خود را وارد کرده و و به دقت به سوالات پاسخ دهید. پس از استعلام و مقایسه در ادامه با بارگذاری مدارک و ثبت نهایی درخواست برای بازدید خودرو، به سمت مرحله‌ی پرداخت هدایت خواهید شد. نهایتا با بررسی و بازدید خودرو در محل دلخواه شما توسط کارشناس بیمه‌بازار، بیمه‌نامه شما در همان روز صادر شده و به دست شما خواهد رسید.

مراحل خرید بیمه بدنه آسیا

1
step
ورود اطلاعات خودرو
اطلاعات و مشخصات خوردو خود را به دقت وارد کنید.
2
step
استعلام قیمت بهترین بیمه
با امکان استعلام و مقایسه قیمت معتبرترین شرکت‌های بیمه، بهترین بیمه را انتخاب کنید.
3
step
تکمیل و بارگذاری مدارک
تصاویر مدارک مورد نیاز مانند گواهینامه،کارت ماشین و بیمه‌نامه قبلی خود را بارگذاری کنید.
4
step
بازدید خودرو
پس از ثبت نهایی و پرداخت، کارشناس بیمه‌بازار به محل دلخواه شما مراجعه و از خودرو شما بازدید ‌می‌کند.
5
step
صدور و دریافت بیمه‌نامه
پس از بررسی مدارک توسط کارشناسان بیمه‌بازار، بیمه‌نامه صادره را در همان روز تحویل بگیرید.

شرکت‌های بیمه همراه بیمه بازار

آرمان
آسماری
آسیا
البرز
امید
ایران
تجارت نو
تعاون
حافظ
حکمت
خاورمیانه
دانا
دی
رازی
سامان
سرمد
سینا
ما
معلم
ملت
میهن
نوین
پارسیان
پاسارگاد
کارآفرین
کوثر

توضیحات شرکت

بیمه آسیا
بیمه آسیا
رتبه رضایتمندی
5
دیدگاه کاربران
زمان پاسخگویی
1
رتبه رضایت مشتریان
5
سطح توانگری
5

توضیحات تکمیلی بیمه بدنه آسیا

بیمه آسیا یکی از پرطرفدارترین بیمه در میان ایرانیان است. در سایت بیمه‌بازار می‌توانید به سادگی و بصورت آنلاین، قیمت بیمه بدنه آسیا را محاسبه کنید و پس از مقایسه قیمت با سایر شرکت‌های بیمه‌ای، بصورت اینترنتی بیمه بدنه آسیا (یا هر شرکت دیگر) را خریداری نمایید. برای استعلام نرخ بیمه بدنه آسیا و خرید بیمه بدنه:

✔ تنها کافیست اطلاعات خودرو را در فرم بالا وارد کنید.

✔ پس از انتخاب بیمه بدنه آسیا از میان پیشنهادات ارائه شده در صفحه مقایسه بیمه‌ها، اطلاعات خودرو و شخصی خود را تکمیل فرمایید.

✔ پس از تکمیل اطلاعات، با پرداخت آنلاین، خرید بیمه خود را کامل کنید. 

✔ بیمه‌نامه شما در کمترین زمان و در همان روز صادر خواهد شد. شما می‌توانید در زمان و مکان انتخابی بیمه‌نامه خود را با ارسال رایگان تحویل بگیرید. 

✔ در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاوران بیمه‌بازار به شماره ۹۱۳۱۱۱۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

خرید بیمه بدنه آسیا

 در بیمه بدنه آسیا وسیله نقلیه بیمه‌شده با پرداخت مبلغی به عنوان حق بیمه در مقابل خطرات اصلی سرقت، صاعقه، آتش‌سوزی ،انفجار و تصادف تحت پوشش بیمه بدنه آسیا قرار گرفته و خسارت‌های جزئی و کلی وارد شده ناشی از خطرات اصلی به وسیله نقلیه بیمه‌شده به قیمت روز حادثه پرداخت می‌شود.


در این بیمه‌نامه علاوه بر پوشش‌های اصلی، می‌توان با پرداخت حق بیمه اضافی خودرو را در مقابل پوشش‌های اضافه‌ای مانند: حوادث طبیعی، شکسته شدن، هزینه ایاب و ذهاب، پاشیدن مواد شیمیایی و اسیدی، نوسانات قیمت، حوادث شخصی و ... بیمه کرد.

قیمت بیمه بدنه آسیا

عوامل متعددی مانند: مدل، سال ساخت، ارزش خودرو، پوشش‌های انتخابی و تخفیف هنگام محاسبه بیمه بدنه آسیا بر قیمت آن تاثیر خواهند گذاشت. وسایل نقلیه انواع گوناگونی دارند بنابراین هزینه بیمه بدنه متناسب با نوع وسیله نقلیه تغییر خواهد کرد. به طور مثال قیمت بیمه بدنه پراید با قیمت بیمه بدنه 206 متفاوت خواهد بود.

ارزش خودرو یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در تعیین نرخ بیمه بدنه است. دقت داشته باشید هنگام خرید بیمه بدنه آسیا ارزش واقعی خودرو را وارد کنید. زیرا در صورت تعیین ارزش خودرو به مبلغی کمتر از ارزش واقعی، در صورت بروز حادثه شرکت بیمه مبلغی کمتر از خسارت واقعی را پرداخت می‌کند. بنابراین توصیه می‌شود خودروی خود را با ارزش واقعی آن بیمه کنید.

تخفیف بیمه بدنه آسیا

از دیگر عوامل تاثیرگذار بر نرخ بیمه بدنه تخفیف است. بیمه آسیا هنگام خرید این بیمه‌نامه تخفیف‌های گوناگونی را به خریداران ارائه می‌دهد. این تخفیف‌ها عبارتند از: تخفیف خودرو صفر کیلومتر، تخفیف منطقه آزاد، تخفیف عدم خسارت بيمه بدنه، تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث آگاهی از تمام تخفیف‌های این بیمه‌نامه کاری زمان‌بر و دشوار است.

بیمه ‌بازار این مشکل را برطرف کرده است. در وب سایت بیمه بازار این امکان برای شما فراهم شده است تا با در نظر گرفتن تخفیف‌های موردنظرتان، قیمت بیمه بدنه آسیا با تخفیف را محاسبه نمایید. همچنین در این سامانه شما می‌توانید قیمت و شرایط این بیمه‌نامه را با شرایط دیگر شرکت‌ها مقایسه کنید و بدین ترتیب بهترین بیمه بدنه را خریداری نمایید. 

صدور بیمه بدنه آسیا

مدارک لازم جهت صدور بیمه نامه بدنه:

 • اصل سوابق بیمه نامه قبلی و سند وسیله نقلیه
 • اصل کارت شهربانی وسیله نقلیه
 • اصل کارت ملی مالک وسیله نقلیه
 • حضور وسیله نقلیه موضوع بیمه جهت بازدید اولیه (در صورتی که خودرو دارای بیمه‌نامه بدنه معتبر نزد شرکت بيمه آسيا باشد و دارنده آن درخواست افزایش سرمایه یا اضافه نمودن دیگر پوشش بیمه‌ای نداشته باشد نیازی به بازدید خودرو توسط کارشناس نمی‌باشد)
 • تکمیل فرم پرسشنامه و امضاء آن توسط متقاضی یا نماینده قانونی آن

با خرید اینترنتی بیمه بدنه آسیا نیازی به ارائه مدارک بالا جهت صدور بیمه‌نامه نبوده و تنها کافیست مشخصات وسیله نقلیه و تصویر مدارک را از طریق سایت بیمه بازار ارسال نمایید تا بیمه‌نامه صادر شده و در زمان و مکان دلخواه شما به صورت رایگان ارسال شود.
همچنین با خرید بیمه بدنه بیمه بازار نیازی به مراجعه حضوری به شرکت بیمه جهت بازدید خودرو نبوده، کارشناسان بیمه در زمان و مکان دلخواه شما جهت بازدید مراجعه خواهند کرد.

دریافت خسارت بیمه بدنه آسیا

برای دریافت خسارت بیمه بدنه، بیمه‌گزار موظف است با همراه داشتن مدارک زیر به یکی از مراکز پرداخت خسارت بیمه آسیا مراجعه کرده و مراحل زیر را طی کند.

مدارک لازم جهت اعلام و دریافت خسارت بیمه بدنه

 • اصل و تصویر بيمه بدنه آسیا به همراه الحاقیه‌های بیمه بدنه آسیا
 • اصل و تصویر بیمه شخص ثالث خودرو و گواهینامه راننده 
 • ارائه گزارش (کروکی) مقامات انتظامی 
 • اصل و تصویر کارت ملی بیمه‌گزار و راننده 
 • اصل و تصویر شناسنامه مالکیت وسیله نقلیه و بنچاق 
 • اصل فاکتور هزینه‌های حمل و نجات خودرو در صورت غیر قابل حرکت بودن آن
 • اصل فاکتور رسمی لوازم
 • داغی قطعات تعویضی با نظر کارشناس ارزیاب و مشاهده سلامت خودرو

فرایند دریافت خسارت بیمه بدنه

 1. مراجعه بیمه‌گزار یا مالک یا نماینده قانونی آن به بخش پذیرش جهت اعلام خسارت و تشکیل پرونده 
 2. مراجعه به بخش ارزیابی خسارت به همراه پرونده تشکیل شده جهت برآورد خسارت 
 3. مراجعه به بخش پذیرش جهت انجام اقدامات بعدی و دریافت رسید مربوطه 
 4. اقدام برای انجام تعمیرات خودرو توسط بیمه‌گزار
 5. دریافت پرونده از بایگانی اداره و مراجعه به بخش کارشناسی خسارت جهت مشاهده سلامت خودرو و ارائه فاکتور و داغی لوازم در صورت نیاز 
 6. مراجعه به بخش محاسبه خسارت اداره جهت تعیین شدن مبلغ نهایی خسارت قابل پرداخت 
 7. مراجعه به بخش صدور چک و دریافت خسارت بیمه

خرید اینترنتی بیمه بدنه آسیا

برای خرید این بیمه‌نامه چند راه وجود دارد. معمول‌ترین روش خرید بیمه با مراجعه حضوری به نمایندگی‌های بیمه است. این روش زمان‌بر بوده ضمن اینکه در این روش نمی‌توان قیمت و شرایط بیمه بدنه آسیا را با شرایط دیگر شرکت‌های بیمه مقایسه کرد و ارزانترین بیمه بدنه را انتخاب نمود.


روش دیگر خرید اینترنتی بیمه بدنه آسیا است. در این روش می‌توان از سامانه‌های آنلاین ارائه‌دهنده خدمات بیمه استفاده کرد. بیمه بازار به عنوان نخستین وب سایت خرید آنلاین بیمه این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با چند کلیک و به آسانی این بیمه را خریداری کنید. 


سفارش در بیمه بازار به آسانی صورت می‌گیرد تنها کافیست مشخصات خودروی خود را در فرم محاسبه گر بیمه وارد کنید و نسبت به استعلام نرخ بیمه بدنه آسیا اقدام کنید. 
در این سامانه شما می‌توانید قیمت و شرایط دیگر شرکت‌های ارائه دهنده بیمه را با یکدیگر مقایسه کنید، از طرح‌های تخفیفی بیمه بدنه آسیا و سایر شرکت‌های بیمه مطلع شوید و متناسب با نیاز خود مناسب‌ترین بیمه را خریداری کنید.

مشتریان بیمه بازار چه می‌گویند؟

سوشال
تو بیمه بازار سفارشمو دادم الانم بیمم رو طبق زمان‌بندی فرستادن پشتیبانی تماس گرفت بیمه آمادست رو دشبورد حتی میتونیم تلگرام کنیم و فرستاد پرینت گرفتم. اینجا فرق برندی که دنبال مشتریه و برندی که مشتری باید بدوئه دنبالش مشخص میشه
آواتار
بهرام حبیبی
سوشال
من هربار برای تمدید بیمه بدنه باید مرخصی می‌گرفتم. یه بار شنیدم بیمه‌بازار بازدید خوردرو در محل داره و بیمه‌ام رو آنلاین خریدم. انقدر این پروسه سریع و راحت اتفاق افتاد که دیگه حاضر نیستم برم نمایندگی بیمه بخرم.
آواتار
سعیده جوادی
سوشال
خوبی خرید از بیمه بازار اینه که میشه قیمت همه بیمه‌ها رو استعلام گرفت و همیشه ارزون‌ترینش رو خرید. تازه همیشه کلی تخفیف هم روی بیمه‌های مختلف دارن که حس خوبی از خرید به آدم می‌ده.
آواتار
حدیث ابولقاسمی
سوشال
امروز با بیمه بازار ثالث ماشینو تمدید کردم، خیلی راحت و سریع و ارزون تر از همه، کسیم هی مخمو کار نگرفت که بیا بیمه عمر فلان پکیجیو بخر، اینم متوجه شدم که دیگه نیازی به گرفتن بیمه نامه کاغذی هم نیس! همون تصویرش کافیه
آواتار
محمدرضا بخشایش
سوشال
من بیمه از اینجا خریدم، با اینکه به اشتباه تخفیفم رو وارد کرده بودم، ولی به خوبی پیگری شد و قبل از اینکه از تاریخ ابطال بیمه بگذره، بیمه رو برام صادر کردند. بسته بندی ارسالشون رو دوست داشتم
آواتار
وحیدرضا جهان‌مرد

اپلیکیشن بیمه بازار

اپ موبایل

اپ بیمـه بــازار، بیمه نامه‌ای در جیب شما

با نصب اپلیکیشن بیمه‌بازار، در هر زمان و مکان به بیمه‌نامه‌ی دیجیتال خود دسترسی داشته باشید
google
myket
bazaar

سوالات متداول

آیا با تغییر شرکت بیمه تخفیفات بیمه‌نامه نیز منتقل می‌شود؟

بله، اگر قصد تغییر شرکت بیمه را داشته باشید، پس از اتمام اعتبار بیمه‌نامه قبلی، می‌توانید بیمه‌نامه جدید را از شرکت دیگر و با همان مقدار تخفیف خریداری کنید.

پرداخت خسارت در سرقت جزئی (درجا) و کلی اتومبیل به چه نحوی است؟

اگر لوازم خودرو (به‌صورت جزئی) مانند، رادیوپخش، رینگ، لاستیک، و سیستم صوتی… بدون تغییر مکان توقف خودرو سرقت شود، با ارائه گزارش مقامات انتظامی و آگاهی، خسارت پرداخت می‌گردد، به این سرقت درجا گفته می‌شود.و اگر خودرو به‌صورت کامل از محل توقف خود جابه‌جا گردید و به محل نامعلومی انتقال داده شود، سرقت کلی اتفاق افتاده است. لازم به ذکر است سرقت جزئی(درجا) جزو پوشش‌های اضافی بیمه بدنه است که با پرداخت مبلغی اضافی تحت پوشش قرار می‌‌گیرد.

آیا خرید بیمه بدنه اجباری است؟

خیر، برخلاف بیمه شخص ثالث، خرید بیمه بدنه اجباری نیست اما به ‌لحاظ پیش آمدن هزینه‌های احتمالی که بخشی از آن‌ها غیرمنتظره است، داشتن بیمه بدنه بسیار مقرون به‌صرفه می‌باشد.

چه خودروهایی تحت پوشش بیمه بدنه قرارنمی‌گیرند؟

برای خودروهایی که از تولید و مونتاژ قطعات آن بیش از ۱۰ سال گذشته باشد، درازای هرسال اضافی ۵% درصد به نرخ حق بیمه بدنه اضافه می‌شود. برای خودروهای بالای ۲۰ سال صدور بیمه‌نامه نیازمند مجوز است.

چطور از تخفیف‌ بیمه بدنه‌ استفاده کنیم؟

برخی شرکت‌های بیمه، تخفیفی را با توجه به موارد زیر برای بیمه بدنه قائل می‌شوند: تخفیف صفرکیلومتر برای خودروهای صفرکیلومتر 1. تخفیف منطقه آزاد برای خودروهایی که پلاک منطقه آزاد دارند 2. دارندگان حساب بلندمدت 3. هیات علمی 4. بیمه عمر یکسان 5. بیمه شخص ثالث از همان شرکت

آیا تخفیف عدم خسارت با تمدید بیمه نامه قابل انتقال است؟

بله، تا پیش از این در صورت تغییر مالکیت (تغییر پلاک) وسیله نقلیه، تخفیفات بیمه‌نامه قبلی با تمدید بیمه‌نامه به بیمه‌نامه جدید منتقل می‌شد اما براساس مصوبه جدید بیمه مرکزی، اعطای تخفیفات بیمه‌نامه قبلی در این شرایط به هیچ وجه امکان‌پذیر نیست!

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به بیمه بازار می باشد
بیمه مرکزی
تحت نظارت بیمه مرکزی