تضمین بهترین قیمت با صدور ۲۴ ساعته برای تهران و شهرستان‌ها. ارسال رایگان."/>
بیمه‌بازار

استعلام بیمه بدنه آسیا

بیمه آسیا یکی از پرطرفدارترین بیمه در میان ایرانیان است. در سایت بیمه‌بازار می‌توانید به سادگی و بصورت آنلاین، قیمت بیمه بدنه آسیا را محاسبه کنید و پس از مقایسه قیمت با سایر شرکت‌های بیمه‌ای، بصورت اینترنتی بیمه بدنه آسیا (یا هر شرکت دیگر) را خریداری نمایید. برای استعلام نرخ بیمه بدنه آسیا و خرید بیمه بدنه:

✔ تنها کافیست اطلاعات خودرو را در فرم بالا وارد کنید.

✔ پس از انتخاب بیمه بدنه آسیا از میان پیشنهادات ارائه شده در صفحه مقایسه بیمه‌ها، اطلاعات خودرو و شخصی خود را تکمیل فرمایید.

✔ پس از تکمیل اطلاعات، با پرداخت آنلاین، خرید بیمه خود را کامل کنید. 

✔ بیمه‌نامه شما در کمترین زمان و در همان روز صادر خواهد شد. شما می‌توانید در زمان و مکان انتخابی بیمه‌نامه خود را با ارسال رایگان تحویل بگیرید. 

✔ در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاوران بیمه‌بازار به شماره ۹۱۳۱۱۱۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

خرید بیمه بدنه آسیا

 در بیمه بدنه آسیا وسیله نقلیه بیمه‌شده با پرداخت مبلغی به عنوان حق بیمه در مقابل خطرات اصلی سرقت، صاعقه، آتش‌سوزی ،انفجار و تصادف تحت پوشش بیمه بدنه آسیا قرار گرفته و خسارت‌های جزئی و کلی وارد شده ناشی از خطرات اصلی به وسیله نقلیه بیمه‌شده به قیمت روز حادثه پرداخت می‌شود.


در این بیمه‌نامه علاوه بر پوشش‌های اصلی، می‌توان با پرداخت حق بیمه اضافی خودرو را در مقابل پوشش‌های اضافه‌ای مانند: حوادث طبیعی، شکسته شدن، هزینه ایاب و ذهاب، پاشیدن مواد شیمیایی و اسیدی، نوسانات قیمت، حوادث شخصی و ... بیمه کرد.

قیمت بیمه بدنه آسیا

عوامل متعددی مانند: مدل، سال ساخت، ارزش خودرو، پوشش‌های انتخابی و تخفیف هنگام محاسبه بیمه بدنه آسیا بر قیمت آن تاثیر خواهند گذاشت. وسایل نقلیه انواع گوناگونی دارند بنابراین هزینه بیمه بدنه متناسب با نوع وسیله نقلیه تغییر خواهد کرد. به طور مثال قیمت بیمه بدنه پراید با قیمت بیمه بدنه 206 متفاوت خواهد بود.

ارزش خودرو یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در تعیین نرخ بیمه بدنه است. دقت داشته باشید هنگام خرید بیمه بدنه آسیا ارزش واقعی خودرو را وارد کنید. زیرا در صورت تعیین ارزش خودرو به مبلغی کمتر از ارزش واقعی، در صورت بروز حادثه شرکت بیمه مبلغی کمتر از خسارت واقعی را پرداخت می‌کند. بنابراین توصیه می‌شود خودروی خود را با ارزش واقعی آن بیمه کنید.

تخفیف بیمه بدنه آسیا

از دیگر عوامل تاثیرگذار بر نرخ بیمه بدنه تخفیف است. بیمه آسیا هنگام خرید این بیمه‌نامه تخفیف‌های گوناگونی را به خریداران ارائه می‌دهد. این تخفیف‌ها عبارتند از: تخفیف خودرو صفر کیلومتر، تخفیف منطقه آزاد، تخفیف عدم خسارت بيمه بدنه، تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث آگاهی از تمام تخفیف‌های این بیمه‌نامه کاری زمان‌بر و دشوار است.

بیمه ‌بازار این مشکل را برطرف کرده است. در وب سایت بیمه بازار این امکان برای شما فراهم شده است تا با در نظر گرفتن تخفیف‌های موردنظرتان، قیمت بیمه بدنه آسیا با تخفیف را محاسبه نمایید. همچنین در این سامانه شما می‌توانید قیمت و شرایط این بیمه‌نامه را با شرایط دیگر شرکت‌ها مقایسه کنید و بدین ترتیب بهترین بیمه بدنه را خریداری نمایید. 

صدور بیمه بدنه آسیا

مدارک لازم جهت صدور بیمه نامه بدنه:

 • اصل سوابق بیمه نامه قبلی و سند وسیله نقلیه
 • اصل کارت شهربانی وسیله نقلیه
 • اصل کارت ملی مالک وسیله نقلیه
 • حضور وسیله نقلیه موضوع بیمه جهت بازدید اولیه (در صورتی که خودرو دارای بیمه‌نامه بدنه معتبر نزد شرکت بيمه آسيا باشد و دارنده آن درخواست افزایش سرمایه یا اضافه نمودن دیگر پوشش بیمه‌ای نداشته باشد نیازی به بازدید خودرو توسط کارشناس نمی‌باشد)
 • تکمیل فرم پرسشنامه و امضاء آن توسط متقاضی یا نماینده قانونی آن

با خرید اینترنتی بیمه بدنه آسیا نیازی به ارائه مدارک بالا جهت صدور بیمه‌نامه نبوده و تنها کافیست مشخصات وسیله نقلیه و تصویر مدارک را از طریق سایت بیمه بازار ارسال نمایید تا بیمه‌نامه صادر شده و در زمان و مکان دلخواه شما به صورت رایگان ارسال شود.
همچنین با خرید بیمه بدنه بیمه بازار نیازی به مراجعه حضوری به شرکت بیمه جهت بازدید خودرو نبوده، کارشناسان بیمه در زمان و مکان دلخواه شما جهت بازدید مراجعه خواهند کرد.

دریافت خسارت بیمه بدنه آسیا

برای دریافت خسارت بیمه بدنه، بیمه‌گزار موظف است با همراه داشتن مدارک زیر به یکی از مراکز پرداخت خسارت بیمه آسیا مراجعه کرده و مراحل زیر را طی کند.

مدارک لازم جهت اعلام و دریافت خسارت بیمه بدنه

 • اصل و تصویر بيمه بدنه آسیا به همراه الحاقیه‌های بیمه بدنه آسیا
 • اصل و تصویر بیمه شخص ثالث خودرو و گواهینامه راننده 
 • ارائه گزارش (کروکی) مقامات انتظامی 
 • اصل و تصویر کارت ملی بیمه‌گزار و راننده 
 • اصل و تصویر شناسنامه مالکیت وسیله نقلیه و بنچاق 
 • اصل فاکتور هزینه‌های حمل و نجات خودرو در صورت غیر قابل حرکت بودن آن
 • اصل فاکتور رسمی لوازم
 • داغی قطعات تعویضی با نظر کارشناس ارزیاب و مشاهده سلامت خودرو

فرایند دریافت خسارت بیمه بدنه

 1. مراجعه بیمه‌گزار یا مالک یا نماینده قانونی آن به بخش پذیرش جهت اعلام خسارت و تشکیل پرونده 
 2. مراجعه به بخش ارزیابی خسارت به همراه پرونده تشکیل شده جهت برآورد خسارت 
 3. مراجعه به بخش پذیرش جهت انجام اقدامات بعدی و دریافت رسید مربوطه 
 4. اقدام برای انجام تعمیرات خودرو توسط بیمه‌گزار
 5. دریافت پرونده از بایگانی اداره و مراجعه به بخش کارشناسی خسارت جهت مشاهده سلامت خودرو و ارائه فاکتور و داغی لوازم در صورت نیاز 
 6. مراجعه به بخش محاسبه خسارت اداره جهت تعیین شدن مبلغ نهایی خسارت قابل پرداخت 
 7. مراجعه به بخش صدور چک و دریافت خسارت بیمه

خرید اینترنتی بیمه بدنه آسیا

برای خرید این بیمه‌نامه چند راه وجود دارد. معمول‌ترین روش خرید بیمه با مراجعه حضوری به نمایندگی‌های بیمه است. این روش زمان‌بر بوده ضمن اینکه در این روش نمی‌توان قیمت و شرایط بیمه بدنه آسیا را با شرایط دیگر شرکت‌های بیمه مقایسه کرد و ارزانترین بیمه بدنه را انتخاب نمود.


روش دیگر خرید اینترنتی بیمه بدنه آسیا است. در این روش می‌توان از سامانه‌های آنلاین ارائه‌دهنده خدمات بیمه استفاده کرد. بیمه بازار به عنوان نخستین وب سایت خرید آنلاین بیمه این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با چند کلیک و به آسانی این بیمه را خریداری کنید. 


سفارش در بیمه بازار به آسانی صورت می‌گیرد تنها کافیست مشخصات خودروی خود را در فرم محاسبه گر بیمه وارد کنید و نسبت به استعلام نرخ بیمه بدنه آسیا اقدام کنید. 
در این سامانه شما می‌توانید قیمت و شرایط دیگر شرکت‌های ارائه دهنده بیمه را با یکدیگر مقایسه کنید، از طرح‌های تخفیفی بیمه بدنه آسیا و سایر شرکت‌های بیمه مطلع شوید و متناسب با نیاز خود مناسب‌ترین بیمه را خریداری کنید.

 

راحتی خرید
بهترین قیمت
پشتیبانی همه روزه
صدور آنی