بیمه بدنه پارسیان

همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
پشتیبانی بی‌وقفه 24x7
پشتیبانی بی‌وقفه 24x7
امکان خرید قسطی بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
صدور ۷۰۰ هزار بیمه‌نامه
صدور ۷۰۰ هزار بیمه‌نامه

استعلام بیمه بدنه پارسیان

خرید بیمه بدنه خودرو با امکان مقایسه‌ دقیق و استعلام قیمت معتبرترین شرکت‌های بیمه، همیشه یکی از دغدغه‌های اصلی صاحبان خودرو بوده است. بیمه‌بازار با فراهم آوردن امکان استعلام آنلاین قیمت از تمامی شرکت‌های بیمه در چند لحظه و مقایسه‌ی آن‌ها، شما را در انتخاب بهترین بیمه بدنه پارسیان همراهی می‌کند.

برای استعلام قیمت بیمه بدنه پارسیان در بیمه‌بازار فقط کافی‌ست تا اطلاعات خودرو خود را وارد کرده و و به دقت به سوالات پاسخ دهید. پس از استعلام و مقایسه در ادامه با بارگذاری مدارک و ثبت نهایی درخواست برای بازدید خودرو، به سمت مرحله‌ی پرداخت هدایت خواهید شد. نهایتا با بررسی و بازدید خودرو در محل دلخواه شما توسط کارشناس بیمه‌بازار، بیمه‌نامه شما در همان روز صادر شده و به دست شما خواهد رسید.

مراحل خرید بیمه بدنه پارسیان

1
step
ورود اطلاعات خودرو
اطلاعات و مشخصات خوردو خود را به دقت وارد کنید.
2
step
استعلام قیمت بهترین بیمه
با امکان استعلام و مقایسه قیمت معتبرترین شرکت‌های بیمه، بهترین بیمه را انتخاب کنید.
3
step
تکمیل و بارگذاری مدارک
تصاویر مدارک مورد نیاز مانند گواهینامه،کارت ماشین و بیمه‌نامه قبلی خود را بارگذاری کنید.
4
step
بازدید خودرو
پس از ثبت نهایی و پرداخت، کارشناس بیمه‌بازار به محل دلخواه شما مراجعه و از خودرو شما بازدید ‌می‌کند.
5
step
صدور و دریافت بیمه‌نامه
پس از بررسی مدارک توسط کارشناسان بیمه‌بازار، بیمه‌نامه صادره را در همان روز تحویل بگیرید.

شرکت‌های بیمه همراه بیمه بازار

آرمان
آسماری
آسیا
البرز
امید
ایران
تجارت نو
تعاون
حافظ
حکمت
خاورمیانه
دانا
دی
رازی
سامان
سرمد
سینا
ما
معلم
ملت
میهن
نوین
پارسیان
پاسارگاد
کارآفرین
کوثر

توضیحات شرکت

بیمه پارسیان
بیمه پارسیان
رتبه رضایتمندی
4
دیدگاه کاربران
زمان پاسخگویی
2
رتبه رضایت مشتریان
4
سطح توانگری
5

توضیحات تکمیلی بیمه بدنه پارسیان

بیمه بدنه پارسیان یکی از بیمه‌های مربوط به خودرو این شرکت است. در سایت بیمه‌بازار می‌توانید به سادگی و با چند کلیک، قیمت بیمه بدنه پارسیان را محاسبه کنید و پس از مقایسه قیمت با سایر شرکت‌های بیمه‌ای، بصورت اینترنتی بیمه بدنه پارسیان (یا هر شرکت دیگر) را خریداری نمایید. برای محاسبه بیمه بدنه خودرو پارسیان و خرید اینترنتی بیمه بدنه پارسیان:

تنها کافیست اطلاعات خودرو را در فرم محاسبه‌گر بیمه وارد کنید.

پس از انتخاب بیمه بدنه پارسیان از میان پیشنهادات ارائه شده در صفحه مقایسه بیمه‌ها، اطلاعات لازم را تکمیل نمایید.

پس از تکمیل اطلاعات، با پرداخت آنلاین، خرید آنلاین بیمه بدنه پارسیان خود را کامل کنید. 

بیمه‌نامه شما در کمترین زمان و در همان روز صادر خواهد شد. شما می‌توانید در زمان و مکان انتخابی بیمه‌نامه خود را با ارسال رایگان تحویل بگیرید. 

در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاوران بیمه‌بازار به شماره ۹۱۳۱۱۱۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

خرید بیمه بدنه پارسیان

شما می‌توانيد با خريد بيمه بدنه از شرکت بيمه پارسيان، در صورتی که مقصر حادثه باشيد یا زمانی که شما مقصر حادثه نبوده ولی بيمه‌نامه شخص ثالث فرد مقصر حادثه امكان جبران کل خسارت شما را نداشته باشد، از بیمه‌نامه بدنه خود برای جبران خسارت وارد شده به خودرو استفاده کنید.

خسارت‌های تحت پوشش بیمه بدنه پارسیان:

خسارت‌های تحت پوشش این بیمه‌نامه به دو دسته پوشش‌های اصلی و پوشش‌های اضافی تقسیم بندی می‌شود.

پوشش‌های اصلی بيمه بدنه پارسیان

 • خسارت‌های ناشی از آتش سوزی، صاعقه و انفجار 
 • خسارت‌های ناشی از سرقت کلی خودرو
 • خسارت‌هایی که به دلیل حادثه و تصادف با یک جسم ثابت یا متحرک به وسیله نقلیه وارد شود.

پوشش‌های اضافی بیمه بدنه پارسیان

بيمه بدنه پارسیان در حالت عادی تنها خسارت‌های اصلی را تحت پوشش قرار می‌دهد. اما با پرداخت مبلغی اندک می‌توان بسیاری از خسارت‌هایی که امکان دارد برای خودرو رخ دهد را تحت پوشش این بیمه‌نامه قرار داد. برخی از پوشش‌های اضافی این بيمه‌نامه عبارتند از: سرقت جزئی لوازم و قطعات خودرو، نوسانات قیمت، شکسته شدن شیشه، هزینه ایاب و ذهاب، پاشیدن مواد شیمیایی و اسیدی و ...

محاسبه قیمت بیمه بدنه پارسیان

هنگام محاسبه بیمه بدنه خودرو پارسیان می‌بایست به تاثیر عوامل متعددی مانند: مدل، سال ساخت خودرو، ارزش خودرو، پوشش‌های انتخابی و تخفیف توجه داشت. زیرا نرخ بیمه بدنه پارسیان با تغییر هر یک از عوامل ذکر شده تغییر خواهد کرد.
 به طور مثال هنگام محاسبه قیمت بیمه بدنه پراید پارسیان می‌بایست مدل پراید، سال ساخت آن، ارزش روز خودرو پراید را وارد کنید، همچنین پوشش‌های مورد نظر را انتخاب نمایید و در صورت داشتن تخفیف بیمه بدنه آن را وارد نمایید تا قیمت این بیمه‌نامه برای خودرو شما تعیین شود. 
دقت داشته باشید هنگام خرید بیمه بدنه حتما ارزش خودرو را به درستی ثبت کنید زیرا در صورت ثبت کردن ارزش خودرو به مبلغی کمتر از ارزش واقعی آن در صورت بروز خسارت شرکت بیمه مبلغی کمتر از خسارت تعیین شده پرداخت خواهد کرد.

تخفیف های بیمه بدنه پارسیان

بيمه پارسیان از جمله شرکت‌های بیمه‌ای است که تخفیف‌های گوناگونی را به خریداران این بیمه ارائه می‌دهد، همه افراد می‌توانند در صورت داشتن شرایط زیر، از تخفیف‌های این بیمه استفاده نمایند. البته مجموع این تخفیف‌ها نباید از سقف مشخصی که این شرکت تعیین می‌کند بیشتر بشود. حداکثر تخفیف بیمه بدنه پارسیان 70 درصد است.
این تخفیف‌ها عبارتند از:

 • تخفیف عدم خسارت بيمه بدنه پارسیان
 • تخفیف خودروهای صفر کیلومتر
 • تخفیف دارندگان بیمه شخص ثالث پارسیان 
 • تخفیف‌های گروهی بیمه بدنه
 • تخفيف جهت اعضاي هيت علمي دانشگاه
 • تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث
 • تخفیف نقدی
 • تخفیف‌های مناسبتی 

آگاهی از تمام تخفیف‌های این بیمه‌نامه کاری زمان‌بر و دشوار است. بیمه ‌بازار این مشکل را برطرف کرده است. در وب سایت بیمه بازار این امکان برای شما فراهم شده است تا با در نظر گرفتن تخفیف‌های موردنظرتان، قیمت بیمه بدنه را محاسبه نمایید. همچنین در این سامانه شما می‌توانید قیمت و شرایط این بیمه‌نامه را با شرایط دیگر شرکت‌ها مقایسه کنید و بدین ترتیب بیمه بدنه پارسیان با تخفیف خریداری نمایید.

استعلام اصالت بیمه بدنه پارسیان.


 برای استعلام بیمه بدنه پارسیان راه‌های متفاوتی وجود دارد. شما می‌توانید از طریق سامانه سنهاب بیمه مرکزی یا سایت بیمه پارسیان اقدام نمایید و نسبت به اصالت صدور این بیمه‌نامه اقدام کنید.

دریافت خسارت بیمه بدنه پارسیان

برای دریافت خسارت بيمه بدنه پارسیان می‌بایست ظرف مدت ۵ روز، خسارت را به این شرکت اطلاع دهید و به شعب پرداخت خسارت بيمه پارسيان مراجعه و مراحل زیر را طی کنید.

 • تکمیل کردن فرم پذیرش اعلام خسارت بیمه‌نامه بدنه خودرو

 • تحویل دادن مدارک به واحد پذیرش خسارت بیمه پارسیان
 • کارشناسی و ارزیابی خسارت خودرو بیمه‌شده توسط کارشناسان شرکت بیمه پارسیان
 • پرداخت خسارت مطابق با شرایط عمومی و خصوصی درج شده در بیمه‌نامه بدنه خودرو
 • برای دریافت خسارت حداکثر صرف مدت 5 روز به شعب بیمه پارسیان مراجعه شود.

مدارک لازم برای دریافت خسارت از بیمه بدنه خودرو پارسیان

 • بیمه نامه بدنه پارسیان
 • ارائه گواهینامه و کارت ملی راننده مقصر حادثه
 • کارت خودرو یا سند مالکیت خودرو
 • بیمه شخص ثالث خودرو بیمه‌شده
 • گزارش مقامات انتظامی ( با توجه به نوع خسارت)
 • در صورت نیاز بر اساس خسارت گزارش مقامات انتطامی
 • فاکتورهای مربوط به تعمیرات خودور و هزینه‌های حمل و نجات آن

نکته: برای  تشکیل پرونده و دریافت خسارت بیمه پارسیان باید حداکثر ظرف مدت ۱۵ روز تمامی مدارک لازم از جمله گواهینامه، کارت خودرو یا سند مالکیت خودرو، بیمه نامه شخص ثالث خودرو به شرکت بیمه ارسال شود. در صورت ارائه نکردن مدارک ذکر شده پرونده بدون تعهد تشکیل می‌شود.
 نکته: صورتی که خودرو دارای پوشش اضافی سرقت درجا لوازم باشد می‌بايست همراه سایر مدارک گزارش مقامات انتظامی شامل کلیه قطعات سرقت شده به همراه شرح دقیق نحوه وقوع و تاریخ دقیق وقوع آن را ارائه کند.
در خسارت‌های ناشی از آتش‌سوزی ارائه گزارش سازمان آتش‌نشانی و پلیس 110 الزامی است.

خرید اینترنتی بیمه بدنه پارسیان

برای خرید این بیمه‌نامه چند راه وجود دارد. معمول‌ترین روش خرید بیمه با مراجعه حضوری به نمایندگی‌های بیمه است این روش زمانبر بوده ضمن اینکه در این روش نمی‌توان قیمت و شرایط بیمه بدنه این شرکت را با شرایط شرکت‌های دیگر مقایسه کرد و بهترین بیمه بدنه را انتخاب نمود.
روش دیگر خرید اینترنتی بیمه بدنه پارسیان است. در این روش می‌توان از سامانه‌های آنلاین ارائه‌دهنده خدمات بیمه استفاده کرد. بیمه بازار به عنوان نخستین وب سایت خرید آنلاین بیمه این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با چند کلیک و به آسانی این بیمه را خریداری کنید. 
در این سامانه شما می‌توانید شرایط و قیمت بیمه بدنه پارسیان را با شرایط و قیمت دیگر شرکت‌های ارائه دهنده بیمه مقایسه کنید، از طرح‌های تخفیفی بیمه بدنه پارسیان و سایر شرکت‌های بیمه مطلع شوید و متناسب با نیاز خود بهترین بیمه بدنه خودرو را خریداری کنید.

}تمدید بیمه بدنه پارسیان

برای تمدید بیمه بدنه پارسیان نیازی به مراجعه حضوری شرکت بیمه نیست. شما می‌توانید به صورت آنلاین و با چند کلیک از طریق سامانه بیمه‌ بازار نسبت به تمدید این بیمه‌نامه اقدام نمایید. برای اینکار تنها کافیست اطلاعات خودرو را ثبت نمایید.
 با تمدید بیمه بدنه از طریق این سامانه کارشناسان بیمه در زمان و مکان دلخواه شما جهت کارشناسی و بازدید خودرو مراجعه خواهند کرد.

مشتریان بیمه بازار چه می‌گویند؟

سوشال
تو بیمه بازار سفارشمو دادم الانم بیمم رو طبق زمان‌بندی فرستادن پشتیبانی تماس گرفت بیمه آمادست رو دشبورد حتی میتونیم تلگرام کنیم و فرستاد پرینت گرفتم. اینجا فرق برندی که دنبال مشتریه و برندی که مشتری باید بدوئه دنبالش مشخص میشه
آواتار
بهرام حبیبی
سوشال
من هربار برای تمدید بیمه بدنه باید مرخصی می‌گرفتم. یه بار شنیدم بیمه‌بازار بازدید خوردرو در محل داره و بیمه‌ام رو آنلاین خریدم. انقدر این پروسه سریع و راحت اتفاق افتاد که دیگه حاضر نیستم برم نمایندگی بیمه بخرم.
آواتار
سعیده جوادی
سوشال
خوبی خرید از بیمه بازار اینه که میشه قیمت همه بیمه‌ها رو استعلام گرفت و همیشه ارزون‌ترینش رو خرید. تازه همیشه کلی تخفیف هم روی بیمه‌های مختلف دارن که حس خوبی از خرید به آدم می‌ده.
آواتار
حدیث ابولقاسمی
سوشال
امروز با بیمه بازار ثالث ماشینو تمدید کردم، خیلی راحت و سریع و ارزون تر از همه، کسیم هی مخمو کار نگرفت که بیا بیمه عمر فلان پکیجیو بخر، اینم متوجه شدم که دیگه نیازی به گرفتن بیمه نامه کاغذی هم نیس! همون تصویرش کافیه
آواتار
محمدرضا بخشایش
سوشال
من بیمه از اینجا خریدم، با اینکه به اشتباه تخفیفم رو وارد کرده بودم، ولی به خوبی پیگری شد و قبل از اینکه از تاریخ ابطال بیمه بگذره، بیمه رو برام صادر کردند. بسته بندی ارسالشون رو دوست داشتم
آواتار
وحیدرضا جهان‌مرد

اپلیکیشن بیمه بازار

اپ موبایل

اپ بیمـه بــازار، بیمه نامه‌ای در جیب شما

با نصب اپلیکیشن بیمه‌بازار، در هر زمان و مکان به بیمه‌نامه‌ی دیجیتال خود دسترسی داشته باشید
google
myket
bazaar

سوالات متداول

آیا با تغییر شرکت بیمه تخفیفات بیمه‌نامه نیز منتقل می‌شود؟

بله، اگر قصد تغییر شرکت بیمه را داشته باشید، پس از اتمام اعتبار بیمه‌نامه قبلی، می‌توانید بیمه‌نامه جدید را از شرکت دیگر و با همان مقدار تخفیف خریداری کنید.

پرداخت خسارت در سرقت جزئی (درجا) و کلی اتومبیل به چه نحوی است؟

اگر لوازم خودرو (به‌صورت جزئی) مانند، رادیوپخش، رینگ، لاستیک، و سیستم صوتی… بدون تغییر مکان توقف خودرو سرقت شود، با ارائه گزارش مقامات انتظامی و آگاهی، خسارت پرداخت می‌گردد، به این سرقت درجا گفته می‌شود.و اگر خودرو به‌صورت کامل از محل توقف خود جابه‌جا گردید و به محل نامعلومی انتقال داده شود، سرقت کلی اتفاق افتاده است. لازم به ذکر است سرقت جزئی(درجا) جزو پوشش‌های اضافی بیمه بدنه است که با پرداخت مبلغی اضافی تحت پوشش قرار می‌‌گیرد.

آیا خرید بیمه بدنه اجباری است؟

خیر، برخلاف بیمه شخص ثالث، خرید بیمه بدنه اجباری نیست اما به ‌لحاظ پیش آمدن هزینه‌های احتمالی که بخشی از آن‌ها غیرمنتظره است، داشتن بیمه بدنه بسیار مقرون به‌صرفه می‌باشد.

چه خودروهایی تحت پوشش بیمه بدنه قرارنمی‌گیرند؟

برای خودروهایی که از تولید و مونتاژ قطعات آن بیش از ۱۰ سال گذشته باشد، درازای هرسال اضافی ۵% درصد به نرخ حق بیمه بدنه اضافه می‌شود. برای خودروهای بالای ۲۰ سال صدور بیمه‌نامه نیازمند مجوز است.

چطور از تخفیف‌ بیمه بدنه‌ استفاده کنیم؟

برخی شرکت‌های بیمه، تخفیفی را با توجه به موارد زیر برای بیمه بدنه قائل می‌شوند: تخفیف صفرکیلومتر برای خودروهای صفرکیلومتر 1. تخفیف منطقه آزاد برای خودروهایی که پلاک منطقه آزاد دارند 2. دارندگان حساب بلندمدت 3. هیات علمی 4. بیمه عمر یکسان 5. بیمه شخص ثالث از همان شرکت

آیا تخفیف عدم خسارت با تمدید بیمه نامه قابل انتقال است؟

بله، تا پیش از این در صورت تغییر مالکیت (تغییر پلاک) وسیله نقلیه، تخفیفات بیمه‌نامه قبلی با تمدید بیمه‌نامه به بیمه‌نامه جدید منتقل می‌شد اما براساس مصوبه جدید بیمه مرکزی، اعطای تخفیفات بیمه‌نامه قبلی در این شرایط به هیچ وجه امکان‌پذیر نیست!

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به بیمه بازار می باشد
بیمه مرکزی
تحت نظارت بیمه مرکزی