بیمه‌بازار

استعلام و خرید بیمه بدنه پارسیان

بیمه بدنه پارسیان یکی از بیمه‌های مربوط به خودرو این شرکت است. در سایت بیمه‌بازار می‌توانید به سادگی و با چند کلیک، قیمت بیمه بدنه پارسیان را محاسبه کنید و پس از مقایسه قیمت با سایر شرکت‌های بیمه‌ای، بصورت اینترنتی بیمه بدنه پارسیان (یا هر شرکت دیگر) را خریداری نمایید. برای محاسبه بیمه بدنه خودرو پارسیان و خرید اینترنتی بیمه بدنه پارسیان:

تنها کافیست اطلاعات خودرو را در فرم محاسبه‌گر بیمه وارد کنید.

پس از انتخاب بیمه بدنه پارسیان از میان پیشنهادات ارائه شده در صفحه مقایسه بیمه‌ها، اطلاعات لازم را تکمیل نمایید.

پس از تکمیل اطلاعات، با پرداخت آنلاین، خرید آنلاین بیمه بدنه پارسیان خود را کامل کنید. 

بیمه‌نامه شما در کمترین زمان و در همان روز صادر خواهد شد. شما می‌توانید در زمان و مکان انتخابی بیمه‌نامه خود را با ارسال رایگان تحویل بگیرید. 

در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاوران بیمه‌بازار به شماره ۹۱۳۱۱۱۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

خرید بیمه بدنه پارسیان

شما می‌توانيد با خريد بيمه بدنه از شرکت بيمه پارسيان، در صورتی که مقصر حادثه باشيد یا زمانی که شما مقصر حادثه نبوده ولی بيمه‌نامه شخص ثالث فرد مقصر حادثه امكان جبران کل خسارت شما را نداشته باشد، از بیمه‌نامه بدنه خود برای جبران خسارت وارد شده به خودرو استفاده کنید.

خسارت‌های تحت پوشش بیمه بدنه پارسیان:

خسارت‌های تحت پوشش این بیمه‌نامه به دو دسته پوشش‌های اصلی و پوشش‌های اضافی تقسیم بندی می‌شود.

پوشش‌های اصلی بيمه بدنه پارسیان

 • خسارت‌های ناشی از آتش سوزی، صاعقه و انفجار 
 • خسارت‌های ناشی از سرقت کلی خودرو
 • خسارت‌هایی که به دلیل حادثه و تصادف با یک جسم ثابت یا متحرک به وسیله نقلیه وارد شود.

پوشش‌های اضافی بیمه بدنه پارسیان

بيمه بدنه پارسیان در حالت عادی تنها خسارت‌های اصلی را تحت پوشش قرار می‌دهد. اما با پرداخت مبلغی اندک می‌توان بسیاری از خسارت‌هایی که امکان دارد برای خودرو رخ دهد را تحت پوشش این بیمه‌نامه قرار داد. برخی از پوشش‌های اضافی این بيمه‌نامه عبارتند از: سرقت جزئی لوازم و قطعات خودرو، نوسانات قیمت، شکسته شدن شیشه، هزینه ایاب و ذهاب، پاشیدن مواد شیمیایی و اسیدی و ...

محاسبه قیمت بیمه بدنه پارسیان

هنگام محاسبه بیمه بدنه خودرو پارسیان می‌بایست به تاثیر عوامل متعددی مانند: مدل، سال ساخت خودرو، ارزش خودرو، پوشش‌های انتخابی و تخفیف توجه داشت. زیرا نرخ بیمه بدنه پارسیان با تغییر هر یک از عوامل ذکر شده تغییر خواهد کرد.
 به طور مثال هنگام محاسبه قیمت بیمه بدنه پراید پارسیان می‌بایست مدل پراید، سال ساخت آن، ارزش روز خودرو پراید را وارد کنید، همچنین پوشش‌های مورد نظر را انتخاب نمایید و در صورت داشتن تخفیف بیمه بدنه آن را وارد نمایید تا قیمت این بیمه‌نامه برای خودرو شما تعیین شود. 
دقت داشته باشید هنگام خرید بیمه بدنه حتما ارزش خودرو را به درستی ثبت کنید زیرا در صورت ثبت کردن ارزش خودرو به مبلغی کمتر از ارزش واقعی آن در صورت بروز خسارت شرکت بیمه مبلغی کمتر از خسارت تعیین شده پرداخت خواهد کرد.

تخفیف های بیمه بدنه پارسیان

بيمه پارسیان از جمله شرکت‌های بیمه‌ای است که تخفیف‌های گوناگونی را به خریداران این بیمه ارائه می‌دهد، همه افراد می‌توانند در صورت داشتن شرایط زیر، از تخفیف‌های این بیمه استفاده نمایند. البته مجموع این تخفیف‌ها نباید از سقف مشخصی که این شرکت تعیین می‌کند بیشتر بشود. حداکثر تخفیف بیمه بدنه پارسیان 70 درصد است.
این تخفیف‌ها عبارتند از:

 • تخفیف عدم خسارت بيمه بدنه پارسیان
 • تخفیف خودروهای صفر کیلومتر
 • تخفیف دارندگان بیمه شخص ثالث پارسیان 
 • تخفیف‌های گروهی بیمه بدنه
 • تخفيف جهت اعضاي هيت علمي دانشگاه
 • تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث
 • تخفیف نقدی
 • تخفیف‌های مناسبتی 

آگاهی از تمام تخفیف‌های این بیمه‌نامه کاری زمان‌بر و دشوار است. بیمه ‌بازار این مشکل را برطرف کرده است. در وب سایت بیمه بازار این امکان برای شما فراهم شده است تا با در نظر گرفتن تخفیف‌های موردنظرتان، قیمت بیمه بدنه را محاسبه نمایید. همچنین در این سامانه شما می‌توانید قیمت و شرایط این بیمه‌نامه را با شرایط دیگر شرکت‌ها مقایسه کنید و بدین ترتیب بیمه بدنه پارسیان با تخفیف خریداری نمایید.

استعلام اصالت بیمه بدنه پارسیان.


 برای استعلام بیمه بدنه پارسیان راه‌های متفاوتی وجود دارد. شما می‌توانید از طریق سامانه سنهاب بیمه مرکزی یا سایت بیمه پارسیان اقدام نمایید و نسبت به اصالت صدور این بیمه‌نامه اقدام کنید.

دریافت خسارت بیمه بدنه پارسیان

برای دریافت خسارت بيمه بدنه پارسیان می‌بایست ظرف مدت ۵ روز، خسارت را به این شرکت اطلاع دهید و به شعب پرداخت خسارت بيمه پارسيان مراجعه و مراحل زیر را طی کنید.

 • تکمیل کردن فرم پذیرش اعلام خسارت بیمه‌نامه بدنه خودرو

 • تحویل دادن مدارک به واحد پذیرش خسارت بیمه پارسیان
 • کارشناسی و ارزیابی خسارت خودرو بیمه‌شده توسط کارشناسان شرکت بیمه پارسیان
 • پرداخت خسارت مطابق با شرایط عمومی و خصوصی درج شده در بیمه‌نامه بدنه خودرو
 • برای دریافت خسارت حداکثر صرف مدت 5 روز به شعب بیمه پارسیان مراجعه شود.

مدارک لازم برای دریافت خسارت از بیمه بدنه خودرو پارسیان

 • بیمه نامه بدنه پارسیان
 • ارائه گواهینامه و کارت ملی راننده مقصر حادثه
 • کارت خودرو یا سند مالکیت خودرو
 • بیمه شخص ثالث خودرو بیمه‌شده
 • گزارش مقامات انتظامی ( با توجه به نوع خسارت)
 • در صورت نیاز بر اساس خسارت گزارش مقامات انتطامی
 • فاکتورهای مربوط به تعمیرات خودور و هزینه‌های حمل و نجات آن

نکته: برای  تشکیل پرونده و دریافت خسارت بیمه پارسیان باید حداکثر ظرف مدت ۱۵ روز تمامی مدارک لازم از جمله گواهینامه، کارت خودرو یا سند مالکیت خودرو، بیمه نامه شخص ثالث خودرو به شرکت بیمه ارسال شود. در صورت ارائه نکردن مدارک ذکر شده پرونده بدون تعهد تشکیل می‌شود.
 نکته: صورتی که خودرو دارای پوشش اضافی سرقت درجا لوازم باشد می‌بايست همراه سایر مدارک گزارش مقامات انتظامی شامل کلیه قطعات سرقت شده به همراه شرح دقیق نحوه وقوع و تاریخ دقیق وقوع آن را ارائه کند.
در خسارت‌های ناشی از آتش‌سوزی ارائه گزارش سازمان آتش‌نشانی و پلیس 110 الزامی است.

خرید اینترنتی بیمه بدنه پارسیان

برای خرید این بیمه‌نامه چند راه وجود دارد. معمول‌ترین روش خرید بیمه با مراجعه حضوری به نمایندگی‌های بیمه است این روش زمانبر بوده ضمن اینکه در این روش نمی‌توان قیمت و شرایط بیمه بدنه این شرکت را با شرایط شرکت‌های دیگر مقایسه کرد و بهترین بیمه بدنه را انتخاب نمود.
روش دیگر خرید اینترنتی بیمه بدنه پارسیان است. در این روش می‌توان از سامانه‌های آنلاین ارائه‌دهنده خدمات بیمه استفاده کرد. بیمه بازار به عنوان نخستین وب سایت خرید آنلاین بیمه این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با چند کلیک و به آسانی این بیمه را خریداری کنید. 
در این سامانه شما می‌توانید شرایط و قیمت بیمه بدنه پارسیان را با شرایط و قیمت دیگر شرکت‌های ارائه دهنده بیمه مقایسه کنید، از طرح‌های تخفیفی بیمه بدنه پارسیان و سایر شرکت‌های بیمه مطلع شوید و متناسب با نیاز خود بهترین بیمه بدنه خودرو را خریداری کنید.

تمدید بیمه بدنه پارسیان

برای تمدید بیمه بدنه پارسیان نیازی به مراجعه حضوری شرکت بیمه نیست. شما می‌توانید به صورت آنلاین و با چند کلیک از طریق سامانه بیمه‌ بازار نسبت به تمدید این بیمه‌نامه اقدام نمایید. برای اینکار تنها کافیست اطلاعات خودرو را ثبت نمایید.
 با تمدید بیمه بدنه از طریق این سامانه کارشناسان بیمه در زمان و مکان دلخواه شما جهت کارشناسی و بازدید خودرو مراجعه خواهند کرد.

راحتی خرید
بهترین قیمت
پشتیبانی همه روزه
صدور آنی