بیمه‌بازار

بیمه بدنه 206

همانطور که می‌دانید بیمه خودرو به دو دسته کلی بیمه شخص ثالث و بيمه بدنه تقسیم می‌شود. برای خودرو 206 نیز می‌توان این دو بیمه یعنی بیمه شخص ثالث و بدنه را خریداری کرد.

در مقایسه با بیمه شخص ثالث 206، بيمه بدنه این خودرو اختیاری بوده و هنگام بروز خسارت الزامی بودن آن نمایان می‌شود، و خسارت‌های جبران ناپذیر بسیاری را جبران خواهد نمود. نکته‌ای که در محاسبه بيمه‌ بدنه 206 وجود دارد این است که دو نوع پوشش کلی در این بیمه‌نامه وجود دارد که اولین پوشش مربوط به خسارات اصلی و دومین پوشش مربوط به خسارات فرعی است. که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

خسارت‌های تحت پوشش بیمه بدنه 206

به طور کلی بیمه بدنه پژو 206، خسارات زیر را به عنوان خطرات اصلی تحت پوشش قرار می‌دهد:

  • برخورد اشیاء به اتومبیل (اتومبیل در حال حرکت و سکون)
  • برخورد دو وسیله نقلیه به یکدیگر یا برخورد با یک جسم ثابت یا متحرک
  • واژگونی و سقوط خودرو
  • آتش سوزی، صاعقه، انفجار
  • سرقت کلی خودرو (خسارت ناشی از سرقت کلی خودرو یا ناشی از آسیب دیدن وسایل اصلی یا اضافی درج‌شده در بیمه‌نامه هنگام سرقت)
  • خسارت وارد شده به خودرو آسیب دیده هنگام نجات یا انتقال آن
  • خسارت وارد شده به باطری و لاستیک های خودرو (تا ۵۰ درصد قیمت نو)

بيمه بدنه 206 در حالت عادی تنها خسارت‌های اصلی را تحت پوشش قرار می‌دهد. اما با پرداخت مبلغی اندک می‌توان بسیاری از خسارت‌هایی که امکان دارد برای خودرو رخ دهد را تحت پوشش بیمه بدنه پژو 206 قرار داد. برخی از پوشش‌های اضافی این بيمه‌نامه عبارتند از: سرقت جزئی لوازم و قطعات خودرو، نوسانات قیمت، شکسته شدن شیشه، هزینه ایاب و ذهاب، پاشیدن مواد شیمیایی و اسیدی ، میخ‌کشی و ... (درباره پوشش‌های بیمه بدنه بیشتر بخوانید)

 

عوامل موثر بر قیمت بیمه بدنه 206

در فرمول محاسبه بیمه بدنه عوامل متعددی مانند: مدل، سال ساخت، ارزش خودرو، پوشش‌های انتخابی و تخفیف تاثیر خواهند گذاشت. قیمت بیمه بدنه پژو 206 نیز از این عوامل متاثر بوده و با تغییر هر یک از آنها تغییر خواهد کرد.

 

دقت داشته باشید هنگام محاسبه قیمت بیمه بدنه 206 ارزش واقعی خودرو را وارد کنید. زیرا در صورت تعیین ارزش خودرو به مبلغی کمتر از ارزش واقعی، در صورت بروز حادثه شرکت بیمه مبلغی کمتر از خسارت واقعی را پرداخت می‌کند. بنابراین توصیه می‌شود خودروی خود را با ارزش واقعی آن بیمه کنید.

تخفیف بیمه بدنه 206

از دیگر عوامل تاثیرگذار بر نرخ بیمه بدنه تخفیف بيمه بدنه است. شرکت‌های بیمه هنگام خرید این بیمه‌نامه تخفیف‌های گوناگونی را به خریداران ارائه می‌دهند. این تخفیف‌ها عبارتند از: تخفیف خودرو صفر کیلومتر، تخفیف عدم خسارت بيمه بدنه، تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث، تخفیف‌های مناسبتی و سایر تخفیف‌ها (منطقه آزاد، هیئت علمی، ایثارگران)

با توجه به متغیر بودن تخفیف‌ها در بازه‌های زمانی متفاوت بهترین راه برای آگاهی از این تخفیف‌ها محاسبه آنلاین بیمه بدنه 206 است. بیمه‌بازار به عنوان نخستین سامانه خرید آنلاین بیمه این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با بهره‌مندی از تخفیف‌های گوناگون بيمه بدنه مورد نظر را خریداری کنید.

خرید بهترین بیمه بدنه 206

خرید بهترین بیمه بدنه 206 زمانی اتفاق می‌افتد که شرایط و قیمت همه شرکت‌های بیمه بررسی و مقایسه شود. بدون شک انجام این کار در محیط سنتی بسیار زمانبر بوده و نیاز به مراجعه حضوری یا تماس تلفنی با شرکت‌های بیمه دارد.

در چنین شرایطی بهترین راه استعلام قیمت بیمه بدنه از طریق سامانه‌های آنلاین بیمه است. بیمه بازار به عنوان نخستین وب سایت خرید بیمه این امکان را برای شما فراهم کرده است با چند کلیک قیمت و شرایط این بیمه‌نامه را در معتبرترین شرکت‌های بیمه مانند بیمه بدنه ایران، بیمه بدنه دانا و ... مشاهده و متناسب با نیاز خود بهترین بیمه بدنه را از بیمه بازار خریداری نمایید. و پس از خرید، بیمه نامه خود را در سامانه استعلام سنهاب استعلام کنید.

راحتی خرید
بهترین قیمت
پشتیبانی همه روزه
صدور آنی