بیمه بدنه پژو ۲۰۶

همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
صدور سریع بیمه
صدور سریع بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
صدور ۷۰۰ هزار بیمه‌نامه
صدور ۷۰۰ هزار بیمه‌نامه

استعلام قیمت بیمه بدنه پژو ۲۰۶

اگر شما هم صاحب خودروی پرطرفدار پژو ۲۰۶ هستید، بهتر است قبل از خرید بیمه بدنه با مقایسه‌ دقیق و استعلام قیمت معتبرترین شرکت‌های بیمه، از انتخاب بهترین بیمه‌ اطمینان حاصل کنید. بیمه‌بازار با فراهم آوردن امکان استعلام آنلاین قیمت از تمامی شرکت‌های بیمه در چند لحظه و مقایسه‌ی آن‌ها، شما را در انتخاب بهترین بیمه بدنه خودرو همراهی می‌کند.

برای استعلام قیمت بیمه بدنه پژو ۲۰۶ در بیمه‌بازار فقط کافی‌ست تا اطلاعات خودرو خود را وارد کرده و و به  دقت به سوالات پاسخ دهید. پس از استعلام و مقایسه در ادامه با بارگذاری مدارک  مورد نیاز و ثبت نهایی درخواست برای بازدید خودرو، به سمت مرحله‌ی پرداخت هدایت خواهید شد. نهایتا با بررسی و بازدید خودرو در محل دلخواه شما توسط کارشناس بیمه‌بازار، بیمه‌نامه شما در همان روز صادر شده و به دست شما خواهد رسید.

مراحل خرید بیمه بدنه پژو ۲۰۶

1
step
ورود اطلاعات خودرو
اطلاعات و مشخصات خوردو خود را به دقت وارد کنید.
2
step
استعلام قیمت بهترین بیمه
با امکان استعلام و مقایسه قیمت معتبرترین شرکت‌های بیمه، بهترین بیمه را انتخاب کنید.
3
step
تکمیل و بارگذاری مدارک
تصاویر مدارک مورد نیاز مانند گواهینامه،کارت ماشین و بیمه‌نامه قبلی خود را بارگذاری کنید.
4
step
بازدید خودرو
پس از ثبت نهایی و پرداخت، کارشناس بیمه‌بازار به محل دلخواه شما مراجعه و از خودرو شما بازدید ‌می‌کند.
5
step
صدور و دریافت بیمه‌نامه
پس از بررسی مدارک توسط کارشناسان بیمه‌بازار، بیمه‌نامه صادره را در همان روز تحویل بگیرید.

شرکت‌های بیمه همراه بیمه بازار

توضیحات تکمیلی بیمه بدنه پژو ۲۰۶

همانطور که می‌دانید بیمه خودرو به دو دسته کلی بیمه شخص ثالث و بيمه بدنه تقسیم می‌شود. برای خودرو 206 نیز می‌توان این دو بیمه یعنی بیمه شخص ثالث و بدنه را خریداری کرد.

در مقایسه با بیمه شخص ثالث 206، بيمه بدنه این خودرو اختیاری بوده و هنگام بروز خسارت الزامی بودن آن نمایان می‌شود، و خسارت‌های جبران ناپذیر بسیاری را جبران خواهد نمود. نکته‌ای که در محاسبه بيمه‌ بدنه 206 وجود دارد این است که دو نوع پوشش کلی در این بیمه‌نامه وجود دارد که اولین پوشش مربوط به خسارات اصلی و دومین پوشش مربوط به خسارات فرعی است. که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

خسارت‌های تحت پوشش بیمه بدنه 206

به طور کلی بیمه بدنه پژو 206، خسارات زیر را به عنوان خطرات اصلی تحت پوشش قرار می‌دهد:

  • برخورد اشیاء به اتومبیل (اتومبیل در حال حرکت و سکون)
  • برخورد دو وسیله نقلیه به یکدیگر یا برخورد با یک جسم ثابت یا متحرک
  • واژگونی و سقوط خودرو
  • آتش سوزی، صاعقه، انفجار
  • سرقت کلی خودرو (خسارت ناشی از سرقت کلی خودرو یا ناشی از آسیب دیدن وسایل اصلی یا اضافی درج‌شده در بیمه‌نامه هنگام سرقت)
  • خسارت وارد شده به خودرو آسیب دیده هنگام نجات یا انتقال آن
  • خسارت وارد شده به باطری و لاستیک های خودرو (تا ۵۰ درصد قیمت نو)

بيمه بدنه 206 در حالت عادی تنها خسارت‌های اصلی را تحت پوشش قرار می‌دهد. اما با پرداخت مبلغی اندک می‌توان بسیاری از خسارت‌هایی که امکان دارد برای خودرو رخ دهد را تحت پوشش بیمه بدنه پژو 206 قرار داد. برخی از پوشش‌های اضافی این بيمه‌نامه عبارتند از: سرقت جزئی لوازم و قطعات خودرو، نوسانات قیمت، شکسته شدن شیشه، هزینه ایاب و ذهاب، پاشیدن مواد شیمیایی و اسیدی ، میخ‌کشی و ... (درباره پوشش‌های بیمه بدنه بیشتر بخوانید)

 

عوامل موثر بر قیمت بیمه بدنه 206

در فرمول محاسبه بیمه بدنه عوامل متعددی مانند: مدل، سال ساخت، ارزش خودرو، پوشش‌های انتخابی و تخفیف تاثیر خواهند گذاشت. قیمت بیمه بدنه پژو 206 نیز از این عوامل متاثر بوده و با تغییر هر یک از آنها تغییر خواهد کرد.

 

دقت داشته باشید هنگام محاسبه قیمت بیمه بدنه 206 ارزش واقعی خودرو را وارد کنید. زیرا در صورت تعیین ارزش خودرو به مبلغی کمتر از ارزش واقعی، در صورت بروز حادثه شرکت بیمه مبلغی کمتر از خسارت واقعی را پرداخت می‌کند. بنابراین توصیه می‌شود خودروی خود را با ارزش واقعی آن بیمه کنید.

تخفیف بیمه بدنه 206

از دیگر عوامل تاثیرگذار بر نرخ بیمه بدنه تخفیف بيمه بدنه است. شرکت‌های بیمه هنگام خرید این بیمه‌نامه تخفیف‌های گوناگونی را به خریداران ارائه می‌دهند. این تخفیف‌ها عبارتند از: تخفیف خودرو صفر کیلومتر، تخفیف عدم خسارت بيمه بدنه، تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث، تخفیف‌های مناسبتی و سایر تخفیف‌ها (منطقه آزاد، هیئت علمی، ایثارگران)

با توجه به متغیر بودن تخفیف‌ها در بازه‌های زمانی متفاوت بهترین راه برای آگاهی از این تخفیف‌ها محاسبه آنلاین بیمه بدنه 206 است. بیمه‌بازار به عنوان نخستین سامانه خرید آنلاین بیمه این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با بهره‌مندی از تخفیف‌های گوناگون بيمه بدنه مورد نظر را خریداری کنید.

خرید بهترین بیمه بدنه 206

خرید بهترین بیمه بدنه 206 زمانی اتفاق می‌افتد که شرایط و قیمت همه شرکت‌های بیمه بررسی و مقایسه شود. بدون شک انجام این کار در محیط سنتی بسیار زمانبر بوده و نیاز به مراجعه حضوری یا تماس تلفنی با شرکت‌های بیمه دارد.

در چنین شرایطی بهترین راه استعلام قیمت بیمه بدنه از طریق سامانه‌های آنلاین بیمه است. بیمه بازار به عنوان نخستین وب سایت خرید بیمه این امکان را برای شما فراهم کرده است با چند کلیک قیمت و شرایط این بیمه‌نامه را در معتبرترین شرکت‌های بیمه مانند بیمه بدنه ایران، بیمه بدنه دانا و ... مشاهده و متناسب با نیاز خود بهترین بیمه بدنه را از بیمه بازار خریداری نمایید. و پس از خرید، بیمه نامه خود را در سامانه استعلام سنهاب استعلام کنید.

مشتریان بیمه بازار چه می‌گویند؟

اپلیکیشن بیمه بازار

اپ موبایل

اپ بیمـه بــازار، بیمه نامه‌ای در جیب شما

با نصب اپلیکیشن بیمه‌بازار، در هر زمان و مکان به بیمه‌نامه‌ی دیجیتال خود دسترسی داشته باشید
googlemyketbazaar

سوالات متداول

بله، اگر قصد تغییر شرکت بیمه را داشته باشید، پس از اتمام اعتبار بیمه‌نامه قبلی، می‌توانید بیمه‌نامه جدید را از شرکت دیگر و با همان مقدار تخفیف خریداری کنید.

آیا با تغییر شرکت بیمه تخفیفات بیمه‌نامه نیز منتقل می‌شود؟

اگر لوازم خودرو (به‌صورت جزئی) مانند، رادیوپخش، رینگ، لاستیک، و سیستم صوتی… بدون تغییر مکان توقف خودرو سرقت شود، با ارائه گزارش مقامات انتظامی و آگاهی، خسارت پرداخت می‌گردد، به این سرقت درجا گفته می‌شود.و اگر خودرو به‌صورت کامل از محل توقف خود جابه‌جا گردید و به محل نامعلومی انتقال داده شود، سرقت کلی اتفاق افتاده است. لازم به ذکر است سرقت جزئی(درجا) جزو پوشش‌های اضافی بیمه بدنه است که با پرداخت مبلغی اضافی تحت پوشش قرار می‌‌گیرد.

پرداخت خسارت در سرقت جزئی (درجا) و کلی اتومبیل به چه نحوی است؟

خیر، برخلاف بیمه شخص ثالث، خرید بیمه بدنه اجباری نیست اما به ‌لحاظ پیش آمدن هزینه‌های احتمالی که بخشی از آن‌ها غیرمنتظره است، داشتن بیمه بدنه بسیار مقرون به‌صرفه می‌باشد.

آیا خرید بیمه بدنه اجباری است؟

برای خودروهایی که از تولید و مونتاژ قطعات آن بیش از ۱۰ سال گذشته باشد، درازای هرسال اضافی ۵% درصد به نرخ حق بیمه بدنه اضافه می‌شود. برای خودروهای بالای ۲۰ سال صدور بیمه‌نامه نیازمند مجوز است.

چه خودروهایی تحت پوشش بیمه بدنه قرارنمی‌گیرند؟

برخی شرکت‌های بیمه، تخفیفی را با توجه به موارد زیر برای بیمه بدنه قائل می‌شوند: تخفیف صفرکیلومتر برای خودروهای صفرکیلومتر 1. تخفیف منطقه آزاد برای خودروهایی که پلاک منطقه آزاد دارند 2. دارندگان حساب بلندمدت 3. هیات علمی 4. بیمه عمر یکسان 5. بیمه شخص ثالث از همان شرکت

چطور از تخفیف‌ بیمه بدنه‌ استفاده کنیم؟

بله، تا پیش از این در صورت تغییر مالکیت (تغییر پلاک) وسیله نقلیه، تخفیفات بیمه‌نامه قبلی با تمدید بیمه‌نامه به بیمه‌نامه جدید منتقل می‌شد اما براساس مصوبه جدید بیمه مرکزی، اعطای تخفیفات بیمه‌نامه قبلی در این شرایط به هیچ وجه امکان‌پذیر نیست!

آیا تخفیف عدم خسارت با تمدید بیمه نامه قابل انتقال است؟