سیاست استفاده از کوکی
بیمه‌بازار، به منظور بهبود تجربه کاربران و بهینه‌سازی ارتباط با آنها، از کوکی استفاده می‌کند. با زدن دکمه «پذیرش همه» و بستن این پیام، با جمع‌آوری کوکی موافقت می‌کنید.
کوکی‌های ضروری
از این کوکی‌ها برای امنیت وب‌سایت و کارکردهای پایه‌ای آن استفاده می‌شود. بدون پذیرش این کوکی‌ها وب‌سایت قادر به کار کردن نخواهد بود.
کوکی‌های کاربردی
این کوکی‌های به انجام ویژگی‌های خاصی مانند به اشتراک‌گذاری محتوای وب‌سایت در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی کمک می‌کنند.
کوکی‌های تجزیه تحلیلی
این کوکی‌های برای درک نحوه تعامل بازدیدکنندگان با وب‌سایت استفاده می‌شوند.
کوکی‌های تبلیغاتی
این کوکی‌های برای ارائه تبلیغات سفارشی بر اساس صفحاتی که قبلاً بازدید کرده‌اید استفاده می‌شوند.
جزئیات
carbody

استعلام قیمت و خرید بیمه بدنه پژو 405

لطفا پلاک خودروی خود را وارد کنید:
الف
الف
ب
پ
ت
ث
ج
ح
د
ر
ز
ژ
س
ش
ص
ض
ط
ظ
ع
ف
ق
ک
گ
ل
م
ن
و
ه
ی
D
S
ایـران
پرچم
کد ملی مالک خودرو
شماره پلاک خود را ندارید؟

 آنچه باید از بیمه بدنه بدانید

ارزش‌های بیمه‌‌بازار

صدور بیمه نامه در همان روز
صدور بیمه نامه در همان روز
امکان خرید قسطی بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
پشتیبانی و همراهی تخصصی ۲۴ ساعته
پشتیبانی و همراهی تخصصی ۲۴ ساعته

مراحل خرید بیمه بدنه پژو ۴۰۵

1
step
ورود اطلاعات خودرو
اطلاعات و مشخصات خوردو خود را به دقت وارد کنید.
2
step
استعلام قیمت بهترین بیمه
با امکان استعلام و مقایسه قیمت معتبرترین شرکت‌های بیمه، بهترین بیمه را انتخاب کنید.
3
step
تکمیل و بارگذاری مدارک
تصاویر مدارک مورد نیاز مانند گواهینامه،کارت ماشین و بیمه‌نامه قبلی خود را بارگذاری کنید.
4
step
بازدید خودرو
پس از ثبت نهایی و پرداخت، کارشناس بیمه‌بازار به محل دلخواه شما مراجعه و از خودرو شما بازدید ‌می‌کند.
5
step
صدور و دریافت بیمه‌نامه
پس از بررسی مدارک توسط کارشناسان بیمه‌بازار، بیمه‌نامه صادره را در همان روز تحویل بگیرید.

شرکت‌های بیمه همراه بیمه بازار

توضیحات کامل بیمه بدنه پژو ۴۰۵

پژو 405 یکی از خودرو‌های محبوبی است که توسط شرکت ایران خودرو به بازار خودروسازی ایران عرضه شده است. خرید بیمه بدنه می‌تواند خیال رانندگان را از بابت پرداخت خسارت ناشی از تصادف و سرقت قطعات خودرو آسوده کند. در ادامه با نحوه استعلام قیمت و حرید آنلاین بیمه بدنه پژوه 405 آشنا خواهیم شد.

قیمت بیمه بدنه پژو 405 چقدر است؟

برخلاف قیمت بیمه شخص ثالث پژو 405 که در بیشتر شرکت‌ها مبلغی نسبتا ثابتی دارد قیمت بیمه بدنه پژو 405 به دلیل تخفیف‌های متفاوتی که شرکت‌های بیمه هنگام خرید این ‌بیمه‌نامه اعمال می‌کنند، در شرکت‌های مختلف بیمه تفاوت‌های بسیاری دارد. 
هنگام محاسبه بیمه بدنه پژو 405 عوامل مختلفی بر قیمت آن تأثیرگذار هستند. عواملی مثل:

ویژگی‌های خودرو: منظور از ویژگی‌های خودرو عواملی گوناگونی مانند ارزش خودرو، سال ساخت خودرو، نوع خودرو و کاربری خودرو است. مهم‌ترین عامل در تعیین مبلغ بیمه بدنه پژو 405، ارزش خودرو است. بنابراین توجه داشته باشید که حتما ارزش خودروی را به درستی وارد کنید زیرا در صورت تعیین ارزش خودرو به مبلغی کمتر از ارزش واقعی آن در صورت بروز حادثه، شرکت بیمه مبلغی کمتر از خسارت واقعی را پرداخت خواهد کرد و مابقی خسارت را می‌بایست از جیب پرداخت کرد.

پوشش‌های اضافی بیمه بدنه: نوع پوشش انتخابی یکی دیگر از عوامل تاثیرگزار بر قیمت بیمه بدنه پژو 405 خواهد بود. بیمه بدنه 405 در حال کلی تنها خسارت ناشی از حادثه، آتش سوزی (صاعقه و یا انفجار ) و سرقت کلی را تحت پوشش قرار می‌دهد. علاوه بر این پوشش‌ها شما می‌توانید پوشش‌های دیگری مانند نوسانات قیمت، بلایای طبیعی، پاشیدن مواد شیمیایی و اسیدی و . . .  را خریداری نمایید. به ازای انتخاب هر کدام از پوشش‌های اضافی، مبلغی به بیمه‌نامه بدنه خودرو شما افزوده خواهد شد. 

تخفیف‌های بیمه بدنه: تخفیف‌هایی مانند تخفیف عدم خسارت، تخفیف خودروی صفر کیلومتر، تخفیف خرید نقدی، تخفیف‌های گروهی بیمه بدنه و ...

تخفیف بیمه بدنه پژو 405

تخفیف‌های بیمه بدنه پژو 405 به دو دسته تخفیف‌های اصلی و فرعی تقسیم می‌شود:
تخفیف‌های اصلی شامل موارد زیر است:

  • تخفیف عدم خسارت بیمه بدنه
  • تخفیف خودروهای صفر کیلومتر
  • تخفیف خرید نقدی بیمه بدنه

و تخفیف‌های فرعی این بیمه‌نامه عبارنتد از:

  • تخفیف ارزش خودرو
  • تخفیف‌های گروهی بیمه بدنه
  • تخفیف خودروهای وارداتی
  • تخفیف مناطق آزاد
  • تخفیف برخی از مشاغل
  • تخفیف‌های مناسبتی مانند اعیاد و زمان‌های خاص و ...

این گروه از تخفیف‌ها در شرکت‌های مختلف بیمه متفاوت خواهد بود. با وارد کردن اطلاعات خودرو در وبسایت بیمه بازار به سادگی و در عرض چند دقیقه می‌توانید از تخفیف‌های بیمه بدنه پژو 405 در تمامی شرکت‌های معتبر بیمه مطلع شوید آنها را با یکدیگر مقایسه کنید و بهترین بیمه بدنه پژو 405 را خریداری کنید. 

خرید بهترین بیمه بدنه برای پژو 405

هنگام خرید بیمه بدنه ماشین حتما این سوال برای شما پیش آمده است که کدام شرکت بیمه بهترین بیمه بدنه را ارائه می‌دهد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت بر اساس معیارهای هر فرد متفاوت خواهد بود. به طور مثال ممکن است برای فردی ارزانترین بیمه بدنه پژو 405 بهترین بیمه باشد و برای فردی دیگری داشتن پوشش بیمه مناسب یا تعداد مراکز بالای خسارت.
به طور کلی برای خرید بیمه‌نامه بدنه لازم است شرایط و قیمت این بیمه را در شرکت‌های مختلف بیمه بررسی و با یکدیگر مقایسه کرد. انجام این کار با مراجعه حضوری به نمایندگی‌های شرکت بیمه کاری سخت و زمان بر است. 
بیمه بازار نخستین سامانه آنلاین خرید بیمه به شما کمک می‌کند تا با  وارد کردن مشخصات خودروی خود شرایط و نرخ بیمه بدنه پژو ۴۰۵ را در برترین شرکت‌های بیمه مشاهده کرده و بهترین انتخاب را داشته باشید.

ارزانترین بیمه بدنه پژو 405

یکی از معیارهایی که بسیاری از افراد هنگام خرید بیمه بدنه پژو 405 به دنبال آن هستند، پایین بودن قیمت بیمه‌نامه است. اگر به دنبال ارزان ترین بیمه بدنه برای خودور خود هستید بهتر است شرکت بیمه‌ای را که تخفیف بیشتری ارائه می‌دهد انتخاب نمایید.
اطلاع از تمامی تخفیف‌های ارائه شده در شرکت‌های مختلف و مقایسه آن با یکدیگر در صورت تمایل به خرید از نمایندگی‌های بیمه کاری سخت و زمانبر است. اما با خرید از وبسایت بیمه بازار به سادگی می‌توانید از تمامی تخفیف‌های شرکت‌های بیمه مطلع شده و ارزانترین بیمه بدنه را خریداری کنید. 

خرید اقساطی بیمه بدنه پژو 405

با توجه به بالا بودن نرخ این بیمه‌نامه، خرید قسطی بیمه بدنه پژو 405 طرفداران بسیاری دارد. به همین دلیل بیمه بازار با در نظر گرفتن شرایط شما عزیزان امکان خرید قسطی بیمه بدنه پژو 405 را فراهم کرده است. 
شرایط، مبلغ،‌ اعتبار بیمه‌نامه، کیفیت ارائه خدمات و نحوه پرداخت خسارت در خرید اقساطی بیمه بدنه، هیچگونه تفاوتی با خرید نقدی ندارد و تنها تفاوت در نحوه پرداخت خسارت است.
شرایط خرید اقساطی این بیمه‌نامه از بیمه بازار به این صورت است، ابتدا می‌بایست ۵۰ درصد حق بیمه را به عنوان پیش پرداخت به صورت نقدی پرداخت کنید سپس باقیمانده مبلغ را در چند قسط (متناسب با شرایط شرکت بیمه انتخابی) و توسط چک پرداخت کنید. چک‌ها باید دارای “آرم صیاد” باشند.

خرید اینترنتی بیمه بدنه پژو 405 از بیمه بازار

خرید حضوری بیمه بدنه بسیار زمان‌بر است ضمن اینکه در این روش نمی‌توان شرایط و هزینه بیمه بدنه پژو 405 را در شرکت‌های دیگر مقایسه کرد و بهترین بیمه بدنه را انتخاب نمود. بنابراین می‌توان گفت بهترین روش برای خرید بیمه، خرید آنلاین بیمه است.
برای خرید آنلاین بیمه می‌توانید از سامانه‌های آنلاین ارائه دهنده خدمات بیمه استفاده کنید. بیمه بازار به عنوان نخستین وب سایت خرید آنلاین بیمه این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با چند کلیک و به آسانی این بیمه را خریداری کنید.
 خرید بیمه خودرو از شرکت بیمه بدنه ایران و دیگر شرکت‌هتای معتبر از بیمه بازار به آسانی صورت می‌گیرد. تنها کافیست اطلاعات خودرو را وارد کنید، استعلام قیمت گرفته و پس از مقایسه قیمت تمامی شرکت‌های بیمه، به آسانی بیمه بدنه پژو 405 را خریداری کنید و با ارسال رایگان در زمان و مکان دلخواه تحویل بگیرید.

مشتریان بیمه بازار چه می‌گویند؟

اپلیکیشن بیمه بازار

اپ موبایل

اپ بیمـه بــازار، بیمه نامه‌ای در جیب شما

با نصب اپلیکیشن بیمه‌بازار، در هر زمان و مکان به بیمه‌نامه‌ی دیجیتال خود دسترسی داشته باشید

سوالات متداول

خرید بیمه شخص ثالث اجباری است ولی تهیه بیمه بدنه برای دارندگان خودرو اختیاری است و به تصمیم صاحب ماشین بستگی دارد. 

آیا خرید بیمه بدنه اجباری است؟

خیر. برای خرید بیمه بدنه داشتن گواهینامه معتبر الزامی است.

 آیا بیمه بدنه به راننده بدون گواهینامه تعلق می‌گیرد؟

بیمه بدنه دو نوع پوشش اصلی و اضافی دارد. پوشش اصلی، پوشش کلی بیمه بدنه و حذف نشدنی است. پوشش اضافی، پوششی است که بر اساس انتخاب صاحب ماشین تهیه می‌شود. 

بیمه بدنه ماشین چه پوشش‌هایی دارد؟

بله، اگر قصد تغییر شرکت بیمه را داشته باشید، پس از اتمام اعتبار بیمه‌نامه قبلی، می‌توانید بیمه‌نامه جدید را از شرکت دیگر و با همان مقدار تخفیف خریداری کنید.

آیا با تغییر شرکت بیمه تخفیفات بیمه‌نامه نیز منتقل می‌شود؟

بله. برای خرید بیمه بدنه بازدید کارشناس جهت بررسی خودرو الزامی است. بعد از ثبت سفارش بیمه بدنه در سایت بیمه بازار، با هماهنگی بیمه‌گذار کارشناس مربوطه در محل تعیین شده حضور پیدا خواهد کرد.

آیا بازدید از خودرو برای خرید بیمه بدنه اجباری است؟

بله، صاحب بیمه‌نامه می‌تواند با تهیه یک الحاقیه، تخفیف‌های خودروی قبلی را به بیمه‌ بدنه خودروی جدید منتقل کند.

آیا تخفیف عدم خسارت بیمه‌ بدنه قابل انتقال است؟

برای خودروهایی که از تولید و مونتاژ قطعات آن بیش از ۱۰ سال گذشته باشد، درازای هرسال اضافی ۵% درصد به نرخ حق بیمه بدنه اضافه می‌شود. برای خودروهای بالای ۲۰ سال صدور بیمه‌نامه نیازمند مجوز است.

چه خودروهایی تحت پوشش بیمه بدنه قرارنمی‌گیرند؟

خیر، کارت طلایی، به نوعی، ضمانت‌نامه کمپانی برای رفع مشکلات خودروی صفر کیلومتر است و نمی‌توان آن را به عنوان سابقه به بیمه بدنه اضافه کرد.

آیا کارت طلایی جزو سوابق بیمه بدنه محسوب می‌شود؟

اگر لوازم خودرو (به‌صورت جزئی) مانند، رادیوپخش، رینگ، لاستیک، و سیستم صوتی… بدون تغییر مکان توقف خودرو سرقت شود، با ارائه گزارش مقامات انتظامی و آگاهی، خسارت پرداخت می‌گردد، به این سرقت درجا گفته می‌شود.و اگر خودرو به‌صورت کامل از محل توقف خود جابه‌جا گردید و به محل نامعلومی انتقال داده شود، سرقت کلی اتفاق افتاده است. لازم به ذکر است سرقت جزئی(درجا) جزو پوشش‌های اضافی بیمه بدنه است که با پرداخت مبلغی اضافی تحت پوشش قرار می‌‌گیرد.

پرداخت خسارت در سرقت جزئی (درجا) و کلی اتومبیل به چه نحوی است؟

اگر تا ۶۰ روز بعد از اعلام سرقت، خودرو پیدا نشد؛ صاحب ماشین می‌تواند خسارت را با کسر ۱۰ درصد فرانشیز دریافت کند. 

چه زمانی خسارت مربوط به سرقت کلی پرداخت می‌شود؟

خسارت‌های ناشی از جنگ، شورش، اعتصاب، تهاجم، خسارت‌های عمدی، خسارتی که به خاطر رانندگی فرد بدون گواهینامه وارد شود، خسارت ناشی از مصرف الکل و مواد مخدر و خسارت‌هایی که خارج از پوشش‌های بیمه بدنه باشند؛ هزینه‌هایش جبران نخواهد شد. 

چه زمانی خسارت در بیمه بدنه پرداخت نمی‌شود؟

برخی شرکت‌های بیمه، تخفیفی را با توجه به موارد زیر برای بیمه بدنه قائل می‌شوند: تخفیف صفرکیلومتر برای خودروهای صفرکیلومتر 1. تخفیف منطقه آزاد برای خودروهایی که پلاک منطقه آزاد دارند 2. دارندگان حساب بلندمدت 3. هیات علمی 4. بیمه عمر یکسان 5. بیمه شخص ثالث از همان شرکت.

چطور از تخفیف‌ بیمه بدنه‌ استفاده کنیم؟

در صورتی که بیمه بدنه منقضی نشده و در طی این مدت از بیمه‌نامه استفاده نشده باشد. به علاوه، خرید بیمه بدنه باید از همان شرکت قبلی انجام شود. در این صورت بازدید الزامی نیست. 

در چه شرایطی خرید بیمه بدنه نیازی به بازدید ندارد؟

چون بیمه بدنه برخلاف بیمه شخص ثالث شرایط «تعیین قیمت رقابتی» دارد. بنابراین هر شرکت بیمه براساس قیمت پایه ماشین، پوشش‌اصلی و اضافی ، ارزیابی میزان خسارت سال‌های قبل و تخفیف‌های ثابت و دوره‌ای، قیمت‌های متفاوتی برای بیمه بدنه اعلام می‌کنند. 

چرا قیمت بیمه بدنه متفاوت است؟

اگر بیمه بدنه بر اساس قیمت کمتر و غیر واقعی تهیه شود؛ در زمان خسارت، بیمه بدنه هزینه‌ها را بر اساس حق بیمه پرداختی جبران می‌کند. به این موقعیت «اعمال ماده ۱۰ قانون» می‌گویند. یعنی اگر ارزش واقعی یک ماشین ۵۰۰ میلیون تومان باشد اما بیمه بدنه آن را ۲۰۰ میلیون تومان خریده باشند؛ در زمان وقوع خسارت مبنای جبران هزینه‌ها همان ۲۰۰ میلیون تومان پرداختی خواهد بود. 

چرا باید بیمه بدنه را بر اساس قیمت واقعی خودرو تهیه کرد؟

با خرید اقساطیِ بیمه بدنه دیگر نمی‌توان از تخفیف ۱۰ درصدی بیمه نقدی استفاده کرد. 

خرید اقساطی بیمه بدنه چه فرقی با خرید نقدی آن دارد؟

سایت‌های ارزیابی قیمت خودرو یکی از بهترین روش‌های برای فهمیدن قیمت واقعی و به روز ماشین‌هاست. یکی از خدمات این سایت‌ها، فرستادن کارشناس برای ارزیابی قیمت حقیقی خودرو است. 

از چه راهی می‌توان ارزش واقعی خودرو را برآورد کرد؟