استعلام قیمت بیمه بدنه پژو 405

همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
پشتیبانی بی‌وقفه 24x7
پشتیبانی بی‌وقفه 24x7
امکان خرید قسطی بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
صدور ۷۰۰ هزار بیمه‌نامه
صدور ۷۰۰ هزار بیمه‌نامه

مراحل خرید بیمه بدنه پژو ۴۰۵

1
step
ورود اطلاعات خودرو
اطلاعات و مشخصات خوردو خود را به دقت وارد کنید.
2
step
استعلام قیمت بهترین بیمه
با امکان استعلام و مقایسه قیمت معتبرترین شرکت‌های بیمه، بهترین بیمه را انتخاب کنید.
3
step
تکمیل و بارگذاری مدارک
تصاویر مدارک مورد نیاز مانند گواهینامه،کارت ماشین و بیمه‌نامه قبلی خود را بارگذاری کنید.
4
step
بازدید خودرو
پس از ثبت نهایی و پرداخت، کارشناس بیمه‌بازار به محل دلخواه شما مراجعه و از خودرو شما بازدید ‌می‌کند.
5
step
صدور و دریافت بیمه‌نامه
پس از بررسی مدارک توسط کارشناسان بیمه‌بازار، بیمه‌نامه صادره را در همان روز تحویل بگیرید.

شرکت‌های بیمه همراه بیمه بازار

آرمان
آسماری
آسیا
البرز
امید
ایران
تجارت نو
تعاون
حافظ
حکمت
خاورمیانه
دانا
دی
رازی
سامان
سرمد
سینا
ما
معلم
ملت
میهن
نوین
پارسیان
پاسارگاد
کارآفرین
کوثر

توضیحات کامل بیمه بدنه پژو ۴۰۵

استعلام هزینه بیمه بدنه پژو 405

استعلام قیمت بیمه بدنه پژو 405 با حداکثر تخفیف ممکن در سایت بیمه‌بازار امکان پذیر است. برای خرید راحت و آسان بیمه پژو 405 ( بیمه شخص ثالث پژو 405 یا بیمه بدنه)، می‌توانید مشخصات خودروی خود را در سایت تعین کنید و نرخ بیمه‌نامه خود را در تمامی شرکت‌های بیمه استعلام کنید.

پس از استعلام بیمه‌نامه خودرو با توجه به سال ساخت و سایر معیارهای تعیین قیمت، شرایط و هزینه بیمه پژو 405 را در تمامی شرکت‌های بیمه‌گر ارائه دهنده مقایسه کنید و بصورت آنلاین خریداری کنید. بیمه‌بازار به راحتی این امکان را فراهم ساخته است تا بتوانید به سادگی بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه خودروی خود را از هر شرکت دلخواهی خریداری نمایید. دقت داشته باشید در هنگام استعلام قیمت بیمه بدنه پژو 405، پوشش‌های مورد نیاز و همچنین تخفیف‌های بیمه بدنه را بطور کامل انتخاب نمایید تا هزینه بیمه‌نامه شما بصورت کامل محاسبه گردد.

برای محاسبه بیمه بدنه پژو ۴۰۵ در سال ۱۴۰۰ و از محاسبه گر بالا استفاده کنید. در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره ۹۱۳۱۱۱۰۰-۰۲۱ با بیمه بازار در ارتباط باشید.

قیمت بیمه بدنه پژو 405 چقدر است؟

برخلاف قیمت بیمه شخص ثالث پژو 405 که در بیشتر شرکت‌ها مبلغی نسبتا ثابتی دارد قیمت بیمه بدنه پژو 405 به دلیل تخفیف‌های متفاوتی که شرکت‌های بیمه هنگام خرید این ‌بیمه‌نامه اعمال می‌کنند، در شرکت‌های مختلف بیمه تفاوت‌های بسیاری دارد. 
هنگام محاسبه بیمه بدنه پژو 405 عوامل مختلفی بر قیمت آن تأثیرگذار هستند. عواملی مثل:

ویژگی‌های خودرو: منظور از ویژگی‌های خودرو عواملی گوناگونی مانند ارزش خودرو، سال ساخت خودرو، نوع خودرو و کاربری خودرو است. مهم‌ترین عامل در تعیین مبلغ بیمه بدنه پژو 405، ارزش خودرو است. بنابراین توجه داشته باشید که حتما ارزش خودروی را به درستی وارد کنید زیرا در صورت تعیین ارزش خودرو به مبلغی کمتر از ارزش واقعی آن در صورت بروز حادثه، شرکت بیمه مبلغی کمتر از خسارت واقعی را پرداخت خواهد کرد و مابقی خسارت را می‌بایست از جیب پرداخت کرد.

پوشش‌های اضافی بیمه بدنه:  نوع پوشش انتخابی یکی دیگر از عوامل تاثیرگزار بر قیمت بیمه بدنه پژو 405 خواهد بود. بیمه بدنه 405 در حال کلی تنها خسارت ناشی از حادثه، آتش سوزی (صاعقه و یا انفجار ) و سرقت کلی را تحت پوشش قرار می‌دهد. علاوه بر این پوشش‌ها شما می‌توانید پوشش‌های دیگری مانند نوسانات قیمت، بلایای طبیعی، پاشیدن مواد شیمیایی و اسیدی و . . .  را خریداری نمایید. به ازای انتخاب هر کدام از پوشش‌های اضافی، مبلغی به بیمه‌نامه بدنه خودرو شما افزوده خواهد شد. 

تخفیف‌های بیمه بدنه:  تخفیف‌هایی مانند تخفیف عدم خسارت، تخفیف خودروی صفر کیلومتر، تخفیف خرید نقدی، تخفیف‌های گروهی بیمه بدنه و ...

تخفیف بیمه بدنه پژو 405

تخفیف‌های بیمه بدنه پژو 405 به دو دسته تخفیف‌های اصلی و فرعی تقسیم می‌شود:
تخفیف‌های اصلی شامل موارد زیر است:

  • تخفیف عدم خسارت بیمه بدنه
  • تخفیف خودروهای صفر کیلومتر
  • تخفیف خرید نقدی بیمه بدنه

و تخفیف‌های فرعی این بیمه‌نامه عبارنتد از:

  • تخفیف ارزش خودرو
  • تخفیف‌های گروهی بیمه بدنه
  • تخفیف خودروهای وارداتی
  • تخفیف مناطق آزاد
  • تخفیف برخی از مشاغل
  • تخفیف‌های مناسبتی مانند اعیاد و زمان‌های خاص و ...

این گروه از تخفیف‌ها در شرکت‌های مختلف بیمه متفاوت خواهد بود. با وارد کردن اطلاعات خودرو در وبسایت بیمه بازار به سادگی و در عرض چند دقیقه می‌توانید از تخفیف‌های بیمه بدنه پژو 405 در تمامی شرکت‌های معتبر بیمه مطلع شوید آنها را با یکدیگر مقایسه کنید و بهترین بیمه بدنه پژو 405 را خریداری کنید. 

خرید بهترین بیمه بدنه برای پژو 405

هنگام خرید بیمه بدنه حتما این سوال برای شما پیش آمده است که کدام شرکت بیمه بهترین بیمه بدنه پژو 405 را ارائه می‌دهد. در پاسخ به این سوال باید گفت بر اساس معیارهای هر فرد متفاوت خواهد بود. به طور مثال ممکن است برای فردی ارزانترین بیمه بدنه پژو 405 بهترین بیمه باشد و برای فردی دیگری داشتن پوشش بیمه مناسب یا تعداد مراکز بالای خسارت.


به طور کلی برای انتخاب بهترین بیمه می‎‌بایست شرایط و قیمت این بیمه را در شرکت‌های مختلف بیمه بررسی و با یکدیگر مقایسه کرد. انجام این کار با مراجعه حضوری به نمایندگی‌های شرکت بیمه کاری سخت و زمان بر است. 
بیمه بازار نخستین سامانه آنلاین خرید بیمه به شما کمک می‌کند تا با چند کلیک و وارد کردن مشخصات خودروی، شرایط و نرخ بیمه بدنه پژو ۴۰۵ را در برترین شرکت‌های بیمه مشاهده کرده و بهترین انتخاب را داشته باشید.

ارزانترین بیمه بدنه پژو 405

یکی از معیارهایی که بسیاری از افراد هنگام خرید بیمه بدنه پژو 405 به دنبال آن هستند، پایین بودن قیمت بیمه‌نامه است. اگر به دنبال ارزان ترین بیمه بدنه برای خودور خود هستید بهتر است شرکت بیمه‌ای را که تخفیف بیشتری ارائه می‌دهد انتخاب نمایید.
اطلاع از تمامی تخفیف‌های ارائه شده در شرکت‌های مختلف و مقایسه آن با یکدیگر در صورت تمایل به خرید از نمایندگی‌های بیمه کاری سخت و زمانبر است. اما با خرید از وبسایت بیمه بازار به سادگی می‌توانید از تمامی تخفیف‌های شرکت‌های بیمه مطلع شده و ارزانترین بیمه بدنه را خریداری کنید. 

خرید اقساطی بیمه بدنه پژو 405

با توجه به بالا بودن نرخ این بیمه‌نامه، خرید قسطی بیمه بدنه پژو 405 طرفداران بسیاری دارد. به همین دلیل بیمه بازار با در نظر گرفتن شرایط شما عزیزان امکان خرید قسطی بیمه بدنه پژو 405 را فراهم کرده است. 
شرایط، مبلغ،‌ اعتبار بیمه‌نامه، کیفیت ارائه خدمات و نحوه پرداخت خسارت در خرید اقساطی بیمه بدنه، هیچگونه تفاوتی با خرید نقدی ندارد و تنها تفاوت در نحوه پرداخت خسارت است.
شرایط خرید اقساطی این بیمه‌نامه از بیمه بازار به این صورت است، ابتدا می‌بایست ۵۰ درصد حق بیمه را به عنوان پیش پرداخت به صورت نقدی پرداخت کنید سپس باقیمانده مبلغ را در چند قسط (متناسب با شرایط شرکت بیمه انتخابی) و توسط چک پرداخت کنید. چک‌ها باید دارای “آرم صیاد” باشند.

خرید اینترنتی بیمه بدنه پژو 405

خرید حضوری بیمه بدنه بسیار زمان‌بر است ضمن اینکه در این روش نمی‌توان شرایط و هزینه بیمه بدنه پژو 405 را در شرکت‌های دیگر مقایسه کرد و بهترین بیمه بدنه را انتخاب نمود. بنابراین می‌توان گفت بهترین روش برای خرید بیمه، خرید آنلاین بیمه است.
برای خرید اینترنتی بیمه بدنه پژو 405 می‌توان از سامانه‌های آنلاین ارائه دهنده خدمات بیمه استفاده کرد. بیمه بازار به عنوان نخستین وب سایت خرید آنلاین بیمه این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با چند کلیک و به آسانی این بیمه را خریداری کنید.
سفارش در بیمه بازار به آسانی صورت می‌گیرد. تنها کافیست اطلاعات خودرو را وارد کنید، استعلام قیمت گرفته و پس از مقایسه قیمت تمامی شرکت‌های بیمه، به آسانی بیمه بدنه پژو 405 را خریداری کنید و با ارسال رایگان در زمان و مکان دلخواه تحویل بگیرید.

مشتریان بیمه بازار چه می‌گویند؟

سوشال
تو بیمه بازار سفارشمو دادم الانم بیمم رو طبق زمان‌بندی فرستادن پشتیبانی تماس گرفت بیمه آمادست رو دشبورد حتی میتونیم تلگرام کنیم و فرستاد پرینت گرفتم. اینجا فرق برندی که دنبال مشتریه و برندی که مشتری باید بدوئه دنبالش مشخص میشه
آواتار
بهرام حبیبی
سوشال
من هربار برای تمدید بیمه بدنه باید مرخصی می‌گرفتم. یه بار شنیدم بیمه‌بازار بازدید خوردرو در محل داره و بیمه‌ام رو آنلاین خریدم. انقدر این پروسه سریع و راحت اتفاق افتاد که دیگه حاضر نیستم برم نمایندگی بیمه بخرم.
آواتار
سعیده جوادی
سوشال
خوبی خرید از بیمه بازار اینه که میشه قیمت همه بیمه‌ها رو استعلام گرفت و همیشه ارزون‌ترینش رو خرید. تازه همیشه کلی تخفیف هم روی بیمه‌های مختلف دارن که حس خوبی از خرید به آدم می‌ده.
آواتار
حدیث ابولقاسمی
سوشال
امروز با بیمه بازار ثالث ماشینو تمدید کردم، خیلی راحت و سریع و ارزون تر از همه، کسیم هی مخمو کار نگرفت که بیا بیمه عمر فلان پکیجیو بخر، اینم متوجه شدم که دیگه نیازی به گرفتن بیمه نامه کاغذی هم نیس! همون تصویرش کافیه
آواتار
محمدرضا بخشایش
سوشال
من بیمه از اینجا خریدم، با اینکه به اشتباه تخفیفم رو وارد کرده بودم، ولی به خوبی پیگری شد و قبل از اینکه از تاریخ ابطال بیمه بگذره، بیمه رو برام صادر کردند. بسته بندی ارسالشون رو دوست داشتم
آواتار
وحیدرضا جهان‌مرد

اپلیکیشن بیمه بازار

اپ موبایل

اپ بیمـه بــازار، بیمه نامه‌ای در جیب شما

با نصب اپلیکیشن بیمه‌بازار، در هر زمان و مکان به بیمه‌نامه‌ی دیجیتال خود دسترسی داشته باشید
google
myket
bazaar

سوالات متداول

آیا با تغییر شرکت بیمه تخفیفات بیمه‌نامه نیز منتقل می‌شود؟

بله، اگر قصد تغییر شرکت بیمه را داشته باشید، پس از اتمام اعتبار بیمه‌نامه قبلی، می‌توانید بیمه‌نامه جدید را از شرکت دیگر و با همان مقدار تخفیف خریداری کنید.

پرداخت خسارت در سرقت جزئی (درجا) و کلی اتومبیل به چه نحوی است؟

اگر لوازم خودرو (به‌صورت جزئی) مانند، رادیوپخش، رینگ، لاستیک، و سیستم صوتی… بدون تغییر مکان توقف خودرو سرقت شود، با ارائه گزارش مقامات انتظامی و آگاهی، خسارت پرداخت می‌گردد، به این سرقت درجا گفته می‌شود.و اگر خودرو به‌صورت کامل از محل توقف خود جابه‌جا گردید و به محل نامعلومی انتقال داده شود، سرقت کلی اتفاق افتاده است. لازم به ذکر است سرقت جزئی(درجا) جزو پوشش‌های اضافی بیمه بدنه است که با پرداخت مبلغی اضافی تحت پوشش قرار می‌‌گیرد.

آیا خرید بیمه بدنه اجباری است؟

خیر، برخلاف بیمه شخص ثالث، خرید بیمه بدنه اجباری نیست اما به ‌لحاظ پیش آمدن هزینه‌های احتمالی که بخشی از آن‌ها غیرمنتظره است، داشتن بیمه بدنه بسیار مقرون به‌صرفه می‌باشد.

چه خودروهایی تحت پوشش بیمه بدنه قرارنمی‌گیرند؟

برای خودروهایی که از تولید و مونتاژ قطعات آن بیش از ۱۰ سال گذشته باشد، درازای هرسال اضافی ۵% درصد به نرخ حق بیمه بدنه اضافه می‌شود. برای خودروهای بالای ۲۰ سال صدور بیمه‌نامه نیازمند مجوز است.

چطور از تخفیف‌ بیمه بدنه‌ استفاده کنیم؟

برخی شرکت‌های بیمه، تخفیفی را با توجه به موارد زیر برای بیمه بدنه قائل می‌شوند: تخفیف صفرکیلومتر برای خودروهای صفرکیلومتر 1. تخفیف منطقه آزاد برای خودروهایی که پلاک منطقه آزاد دارند 2. دارندگان حساب بلندمدت 3. هیات علمی 4. بیمه عمر یکسان 5. بیمه شخص ثالث از همان شرکت

آیا تخفیف عدم خسارت با تمدید بیمه نامه قابل انتقال است؟

بله، تا پیش از این در صورت تغییر مالکیت (تغییر پلاک) وسیله نقلیه، تخفیفات بیمه‌نامه قبلی با تمدید بیمه‌نامه به بیمه‌نامه جدید منتقل می‌شد اما براساس مصوبه جدید بیمه مرکزی، اعطای تخفیفات بیمه‌نامه قبلی در این شرایط به هیچ وجه امکان‌پذیر نیست!

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به بیمه بازار می باشد
بیمه مرکزی
تحت نظارت بیمه مرکزی