بیمه عمر ایران

همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
صدور سریع بیمه
صدور سریع بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
صدور ۷۰۰ هزار بیمه‌نامه
صدور ۷۰۰ هزار بیمه‌نامه

مراحل خرید بیمه عمر ایران

1
step
استعلام قیمت بهترین بیمه
با امکان استعلام و مقایسه قیمت معتبرترین شرکت‌های بیمه، بهترین بیمه را انتخاب کنید.
2
step
ورود مشخصات فردی
اطلاعات و مشخصات فردی خود را به دقت وارد کنید.
3
step
بارگذاری مدارک
تصاویر مدارک مورد نیاز مانند کارت ملی خود را بارگذاری کنید.
4
step
تکمیل فرم سلامت و پرداخت
فرم سلامت خود را به دقت تکمیل کرده و پس از ثبت نهایی، پرداخت را انجام دهید.
5
step
تایید فرم سلامت و صدور بیمه نامه
پس از بررسی مدارک و تایید فرم سلامت توسط کارشناسان بیمه‌بازار، بیمه‌نامه شما در همان روز صادر می‌شود.

شرکت‌های بیمه همراه بیمه بازار

توضیحات شرکت

بیمه ایران
بیمه ایران
رتبه رضایتمندی
5
دیدگاه کاربران
زمان پاسخگویی
رتبه رضایت مشتریان
سطح توانگری

توضیحات تکمیلی بیمه عمر ایران

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری یکی از انواع مختلف بیمه‌ای است که شرکت بیمه ایران تحت عنوان بیمه عمر ایران به متقاضیان خود ارائه می‌کند. این نوع بیمه، در واقع یک سرمایه‌گذاری بلند مدت با سود تضمین شده به حساب می‌آید که پوشش‌های مانند از کارافتادگی،‌ بازنشستگی و پوشش بیماری‌های خاص را شامل می‌شود.

همچنین بیمه عمر ایران پوشش‌های اضافی نیز به متقاضیان خود ارائه می‌دهد که بسته به نیاز می‌توان آن‌ها را در قرارداد بیمه عمر ایران ذکر نمود.  البته بیمه عمر انواع متفاوتی دارد، مانند بیمه عمر ساده زمانی و بیمه عمر مانده بدهکار، اما پرطرفدارترین نوع بیمه عمر در کشور ما و البته کامل‌ترین نوع آن، بیمه عمر و سرمایه‌گذاری است که توسط شرکت بیمه ایران نیز ارائه می‌گردد.  

خرید آنلاین بیمه عمر ایران

برای خرید آنلاین بیمه عمر ایران، کافیست از فرم بالا استفاده کنید. با ورود این اطلاعات، پیشنهاد قیمت از شرکت‌های مختلف به شما نشان داده شده و می‌توانید به راحتی قیمت بیمه عمر ایران و سایر شرکت‌ها را استعلام بگیرید.

از میان شرکت‌های مختلف بیمه که همه آن‌ها برای شما نمایش داده می‌شود، بیمه عمر ایران را انتخاب کنید و قیمت، شرایط و پوشش‌های آن را با شرکت‌های بیمه دیگر مقایسه کنید. این مقایسه به شما کمک می‌کند تا با توجه به شرایط، نیازها و اولویت‌های خود،‌ بهترین بیمه عمر را انتخاب کنید. بعد از اینکه بیمه عمر ایران را انتخاب و سفارش خود را ثبت کردید، کارشناسان بیمه‌بازار در اولین فرصت برای ارائه مشاوره و توضیحات بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

بهترین بیمه عمر ایران

برای اینکه بتوانید هنگام خرید بیمه عمر بهترین و مناسب‌ترین پوشش‌ها را انتخاب کنید، لازم است با جزئیات مربوط به پوشش‌های بیمه عمر ایران آشنا شوید. توضیح تعدادی از این پوشش‌ها را در ادامه این مطلب عنوان شده است:

سرمایه‌گذاری

با خرید بیمه عمر ایران و پرداخت حق بیمه آن در طول مدت قرارداد، اندوخته‌ی شما تشکیل خواهد شد. به این اندوخته مطابق با قراردادی که در ابتدا منعقد می‌کنید،‌ سود تضمینی و سود مشارکت (به صورت مرکب و روزشمار) تعلق گرفته و در بلند مدت،‌ سرمایه‌گذاری پرسودی را رقم خواهد زد. در واقع بیمه عمر یک سرمایه‌گذاری بلند مدت است که با گذشت مدت زمان بیشتر، به سوددهی به صرفه‌تری دارد. این اندوخته بعد از مدت یک سال به صورت یک‌جا و بعد از ده سال نیز در قالب مستمری قابل برداشت است. 

دریافت مستمری بازنشستگی 

بعد از پایان مدت قرارداد، اندوخته می‌تواند به صورت یک‌جا و یا به صورت مستمری بازنشستگی دریافت شود. با گذشت حداقل ده سال از شروع قرارداد بیمه عمر و سرمایه‌گذاری ایران، می‌توانید برای دریافت مستمری بازنشستگی خود اقدام کنید. مبلغ مستمری هم به مبلغ اندوخته، نحوه عقد‌ قرارداد و سن بیمه‌شده بستگی دارد. 

فوت طبیعی بیمه‌شده 

در صورت فوت بیمه‌شده به صورت طبیعی، بیمه ایران موظف است مبلغی را به ذی‌نفعان (بازماندگان) وی پرداخت کند. سرمایه فوت نیز مطابق با مبلغ حق بیمه پرداختی طی دوره و شرایط مندرج در قرارداد تعیین می‌شود. اما به طور کلی در صورت فوت طبیعی بیمه‌شده، معمولا مبلغی به میزان 1 تا ۴۰ برابر حق‌بیمه پرداختی سالیانه، سرمایه فوت به ذی‌نفعان تعلق می‌گیرد. سرمایه فوت را نیز می‌توان مثل حق بیمه، به طور سالانه افزایش داد.

پوشش های اضافی بیمه عمر ایران

با خرید بیمه عمر ایران، می‌توانید پوشش‌های زیر را نیز به قرارداد بیمه‌نامه خود اضافه کنید:

غرامت امراض خاص

معافیت از پرداخت حق‌بیمه در صورت ازکارافتادگی دائم بر اثر حادثه

نقص عضو کلی و جزئی در اثر حادثه

پرداخت هزینه‌های پزشکی در صورت بروز حادثه

فوت براثر حادثه

دریافت مستمری در صورت ازکارافتادگی

محاسبه بیمه عمر ایران

در فرم استعلام بیمه عمر ایران اطلاعات مورد نیاز برای محاسبه بیمه عمر شامل چند مورد است. یک بخش ثبت اطلاعات شخصی متقاضی مثل سال تولد و بخش دیگر نحوه پرداخت حق بیمه، که می‌تواند، سالیانه، ماهیانه، یا به اشکال دیگر پرداخت شود. بیمه‌گزار با توجه به شرایط خود انتخاب می‌کند که چه مبلغی را به عنوان حق بیمه و در چه فواصل زمانی پرداخت کند، قرارداد بیمه عمر برای چه مدتی منعقد شود و چه پوشش‌هایی به بیمه‌نامه اضافه شده باشد.

با توجه به اینکه فرایند تعیین نرخ بیمه عمر تا حدودی پیچیده است، بیمه‌بازار این امکان را فراهم کرده تا به سادگی و با چند کلیک نرخ بیمه عمر ایران را محاسبه کرده و علاوه بر آن، نرخ‌های پیشنهادی را با قیمت بیمه عمر در سایر شرکت‌ها مقایسه کنید. بعد از آن می‌توانید متناسب با نیاز خود بهترین بیمه عمر را خریداری کنید.

در صورتی که به دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر درباره این بیمه عمر ایران نیاز داشتید، با مشاوران بیمه‌بازار از طریق شماره‌ی ۹۱۳۱۱۱۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

خرید اینترنتی بیمه عمر ایران

بیمه بازار این شرایط را فراهم کرده است تا بدون مراجعه حضوری به نمایندگی‌های بیمه ایران و استعلام قیمت بیمه عمر، به شکل آنلاین قیمت انواع این بیمه‌نامه را استعلام بگیرید. برای این کار کافی است اطلاعات خود و شرایط بیمه‌ای مورد نظر را در سایت بیمه‌بازار وارد کرده و قیمت بیمه عمر ایران را محاسبه کنید.

در سایت بیمه‌بازار می‌توانید قیمت و پوشش‌های این بیمه‌نامه را با سایر شرکت‌های بیمه مانند بیمه پارسیان، بیمه سامان، بیمه پاسارگاد و . . . هم مقایسه کرده و متناسب با شرایط خود بهترین بیمه عمر را تهیه کنید.

اپلیکیشن بیمه بازار

اپ موبایل

اپ بیمـه بــازار، بیمه نامه‌ای در جیب شما

با نصب اپلیکیشن بیمه‌بازار، در هر زمان و مکان به بیمه‌نامه‌ی دیجیتال خود دسترسی داشته باشید
googlemyketbazaar

سوالات متداول

تمامی شرکت‌های بیمه‌ی دارای مجوز، تحت نظارت و حمایت بیمه مرکزی فعالیت می‌کنند و بیمه مرکزی مسئول حفظ حقوق بیمه شدگان در صورت انحلال شرکت‌های بیمه است. در این شرایط حق و حقوق بیمه گذاران عمر، در رأس تمامی بدهکاری های آن شرکت قرار دارد. در صورت انحلال یا ورشکستگی شرکت بیمه عمر، کلیه سوابق و اسناد مربوط به تعهدات و حقوق آن به یک یا چند شرکت دیگر به صلاحدید بیمه مرکزی منتقل خواهد شد.

در صورت ورشکستگی یا انحلال شرکت بیمه، چه اتفاقی برای حق بیمه‌های پرداختی می افتد؟

بله، اما در شرایطی که مجموع سرمایه فوت بیشتر از ۵۰۰ میلیون تومان نشود. البته با مجوز بیمه مرکزی ممکن است بیمه عمر با مجموع سرمایه‌ای بیشتر از این مبلغ نیز صادر شود.

آیا می‌توان از چند شرکت مختلف بیمه عمر دریافت کرد؟

مدت بازپرداخت وام دریافتی، به صورت توافقی بین بیمه‌گذار و شرکت بیمه تعیین می‌شود. میزان بهره‌ی دریافتی نیز بسته به سودی دارد که سالِ قبل شرکت بیمه پرداخت کرده است. معمولا کارمزد بهره ۳ تا ۴ درصد تعیین می‌شود

بهره وام دریافتی از بیمه عمر چند درصد است و بازپرداخت آن به چه شکل است؟

امکان پرداخت حق بیمه به صورت یک‌جا وجود دارد، اما برای دریافت مستمری باید حداقل ده سال از قرارداد گذشته باشد

آیا می توان حق بیمه ۱۰ سال را یکجا پرداخت کرد و بلافاصله یا بعد از یکسال مستمری بیمه عمر دریافت کرد؟

سود با نرخ محتمل (سود پیش‌بینی) مجموع سود مشارکت و سود تضمینی شرکت بیمه است. سود تضمینی حداقل سودی است که شرکت بیمه ملزم به پرداخت آن است. سود مشارکت نیز سود ناشی از سرمایه‌گذاری شرکت بیمه در پروژه‌های سود آور است. شرکت بیمه ملزم است حداقل ۸۵ درصد از سود ناشی از مشارکت را به بیمه‌گذار پرداخت کند.

منظور از سود با نرخ محتمل (پیش بینی) در بیمه عمر چیست؟

خیر، پرداخت تعهدات ارتباطی با حضور یا عدم حضور بیمه‌گذار در داخل کشور ندارد. اما در صورتی که بیمه‌گذار در کشور دیگری اقامت کند، لازم است تا یک نماینده ساکن در ایران، جهت پیگیری امور بیمه‌ای به شرکت بیمه معرفی کند.

آیا پرداخت تعهدات شرکت بیمه تنها در ایران صورت می‌گیرد؟

بیمه‌گذار هنگام عقد قرارداد ذی‌نفعان بیمه عمر را تعیین می‌کند. در صورتی که ذی‌نفعان را مشخص نکرده باشد،‌ وراث قانونی ذی‌نفعان بیمه‌نامه خواهند بود

ذینفعان بیمه‌نامه چه کسانی هستند؟

در این صورت، هزینه‌های بیمه‌گری از اندوخته بیمه عمر کم می‌شود تا پوشش‌های بیمه‌ای قطع نشود. در صورتی که اندوخته به صفر برسد، ‌بیمه‌نامه باطل خواهد شد.

درصورت تأخیر در پرداخت حق بیمه چه اتفاقی خواهد افتاد؟