life

بیمه عمر ایران

ارزش‌های بیمه‌‌بازار

همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
صدور بیمه نامه در همان روز
صدور بیمه نامه در همان روز
امکان خرید قسطی بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
امکان دریافت بیمه‌نامه فیزیکی
امکان دریافت بیمه‌نامه فیزیکی

استعلام قیمت و خرید بیمه بدنه تیگو 5

خرید بیمه بدنه در کنار بیمه شخص ثالث به شما کمک می‌کند تا بسیاری از هزینه‌های وارد شده به خودروی خود در اثر حوادث و سرقت را کاهش دهید. برای خرید بیمه بدنه تیگو5 کافی‌ست اطلاعات خودروی خود را در همین صفحه از بیمه بازار وارد کنید تا ضمن استعلام و مقایسه قیمت شرکت‌های بیمه، ارزان‌ترین بیمه بدنه خودرو را به صورت آنلاین و بدون معطلی خریداری کنید.  بعد از بازرسی خودروی شما توسط کارشناس در مکان و زمان موردنظر شما، بیمه‌نامه بدنه شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن صادر خواهد شد. 

مراحل خرید بیمه عمر ایران

1
step
استعلام قیمت بهترین بیمه
با امکان استعلام و مقایسه قیمت معتبرترین شرکت‌های بیمه، بهترین بیمه را انتخاب کنید.
2
step
ورود مشخصات فردی
اطلاعات و مشخصات فردی خود را به دقت وارد کنید.
3
step
بارگذاری مدارک
تصاویر مدارک مورد نیاز مانند کارت ملی خود را بارگذاری کنید.
4
step
تکمیل فرم سلامت و پرداخت
فرم سلامت خود را به دقت تکمیل کرده و پس از ثبت نهایی، پرداخت را انجام دهید.
5
step
تایید فرم سلامت و صدور بیمه نامه
پس از بررسی مدارک و تایید فرم سلامت توسط کارشناسان بیمه‌بازار، بیمه‌نامه شما در همان روز صادر می‌شود.

شرکت‌های بیمه همراه بیمه بازار

توضیحات شرکت

بیمه ایران
بیمه ایران
رتبه رضایتمندی
5
دیدگاه کاربران
زمان پاسخگویی
رتبه رضایت مشتریان
سطح توانگری

توضیحات بیمه عمر ایران

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری یکی از انواع مختلف بیمه‌ای است که شرکت بیمه ایران تحت عنوان بیمه عمر ایران به متقاضیان خود ارائه می‌کند. این نوع بیمه، در واقع یک سرمایه‌گذاری بلند مدت با سود تضمین شده به حساب می‌آید که پوشش‌های مانند از کارافتادگی،‌ بازنشستگی و پوشش بیماری‌های خاص را شامل می‌شود.

همچنین بیمه عمر ایران پوشش‌های اضافی نیز به متقاضیان خود ارائه می‌دهد که بسته به نیاز می‌توان آن‌ها را در قرارداد بیمه عمر ایران ذکر نمود.  البته بیمه عمر انواع متفاوتی دارد، مانند بیمه عمر ساده زمانی و بیمه عمر مانده بدهکار، اما پرطرفدارترین نوع بیمه عمر در کشور ما و البته کامل‌ترین نوع آن، بیمه عمر و سرمایه‌گذاری است که توسط شرکت بیمه ایران نیز ارائه می‌گردد.  

خرید آنلاین بیمه عمر ایران

برای خرید آنلاین بیمه عمر ایران، کافیست از فرم بالا استفاده کنید. با ورود این اطلاعات، پیشنهاد قیمت از شرکت‌های مختلف به شما نشان داده شده و می‌توانید به راحتی قیمت بیمه عمر ایران و سایر شرکت‌ها را استعلام بگیرید.

از میان شرکت‌های مختلف بیمه که همه آن‌ها برای شما نمایش داده می‌شود، بیمه عمر ایران را انتخاب کنید و قیمت، شرایط و پوشش‌های آن را با شرکت‌های بیمه دیگر مقایسه کنید. این مقایسه به شما کمک می‌کند تا با توجه به شرایط، نیازها و اولویت‌های خود،‌ بهترین بیمه عمر را انتخاب کنید. بعد از اینکه بیمه عمر ایران را انتخاب و سفارش خود را ثبت کردید، کارشناسان بیمه‌بازار در اولین فرصت برای ارائه مشاوره و توضیحات بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

بهترین بیمه عمر ایران

برای اینکه بتوانید هنگام خرید بیمه عمر بهترین و مناسب‌ترین پوشش‌ها را انتخاب کنید، لازم است با جزئیات مربوط به پوشش‌های بیمه عمر ایران آشنا شوید. توضیح تعدادی از این پوشش‌ها را در ادامه این مطلب عنوان شده است:

سرمایه‌گذاری

با خرید بیمه عمر ایران و پرداخت حق بیمه آن در طول مدت قرارداد، اندوخته‌ی شما تشکیل خواهد شد. به این اندوخته مطابق با قراردادی که در ابتدا منعقد می‌کنید،‌ سود تضمینی و سود مشارکت (به صورت مرکب و روزشمار) تعلق گرفته و در بلند مدت،‌ سرمایه‌گذاری پرسودی را رقم خواهد زد. در واقع بیمه عمر یک سرمایه‌گذاری بلند مدت است که با گذشت مدت زمان بیشتر، به سوددهی به صرفه‌تری دارد. این اندوخته بعد از مدت یک سال به صورت یک‌جا و بعد از ده سال نیز در قالب مستمری قابل برداشت است. 

دریافت مستمری بازنشستگی 

بعد از پایان مدت قرارداد، اندوخته می‌تواند به صورت یک‌جا و یا به صورت مستمری بازنشستگی دریافت شود. با گذشت حداقل ده سال از شروع قرارداد بیمه عمر و سرمایه‌گذاری ایران، می‌توانید برای دریافت مستمری بازنشستگی خود اقدام کنید. مبلغ مستمری هم به مبلغ اندوخته، نحوه عقد‌ قرارداد و سن بیمه‌شده بستگی دارد. 

فوت طبیعی بیمه‌شده 

در صورت فوت بیمه‌شده به صورت طبیعی، بیمه ایران موظف است مبلغی را به ذی‌نفعان (بازماندگان) وی پرداخت کند. سرمایه فوت نیز مطابق با مبلغ حق بیمه پرداختی طی دوره و شرایط مندرج در قرارداد تعیین می‌شود. اما به طور کلی در صورت فوت طبیعی بیمه‌شده، معمولا مبلغی به میزان 1 تا ۴۰ برابر حق‌بیمه پرداختی سالیانه، سرمایه فوت به ذی‌نفعان تعلق می‌گیرد. سرمایه فوت را نیز می‌توان مثل حق بیمه، به طور سالانه افزایش داد.

پوشش های اضافی بیمه عمر ایران

با خرید بیمه عمر ایران، می‌توانید پوشش‌های زیر را نیز به قرارداد بیمه‌نامه خود اضافه کنید:

غرامت امراض خاص

معافیت از پرداخت حق‌بیمه در صورت ازکارافتادگی دائم بر اثر حادثه

نقص عضو کلی و جزئی در اثر حادثه

پرداخت هزینه‌های پزشکی در صورت بروز حادثه

فوت براثر حادثه

دریافت مستمری در صورت ازکارافتادگی

محاسبه بیمه عمر ایران

در فرم استعلام بیمه عمر ایران اطلاعات مورد نیاز برای محاسبه بیمه عمر شامل چند مورد است. یک بخش ثبت اطلاعات شخصی متقاضی مثل سال تولد و بخش دیگر نحوه پرداخت حق بیمه، که می‌تواند، سالیانه، ماهیانه، یا به اشکال دیگر پرداخت شود. بیمه‌گزار با توجه به شرایط خود انتخاب می‌کند که چه مبلغی را به عنوان حق بیمه و در چه فواصل زمانی پرداخت کند، قرارداد بیمه عمر برای چه مدتی منعقد شود و چه پوشش‌هایی به بیمه‌نامه اضافه شده باشد.

با توجه به اینکه فرایند تعیین نرخ بیمه عمر تا حدودی پیچیده است، بیمه‌بازار این امکان را فراهم کرده تا به سادگی و با چند کلیک نرخ بیمه عمر ایران را محاسبه کرده و علاوه بر آن، نرخ‌های پیشنهادی را با قیمت بیمه عمر در سایر شرکت‌ها مقایسه کنید. بعد از آن می‌توانید متناسب با نیاز خود بهترین بیمه عمر را خریداری کنید.

در صورتی که به دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر درباره این بیمه عمر ایران نیاز داشتید، با مشاوران بیمه‌بازار از طریق شماره‌ی ۹۱۳۱۱۱۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

خرید اینترنتی بیمه عمر ایران

بیمه بازار این شرایط را فراهم کرده است تا بدون مراجعه حضوری به نمایندگی‌های بیمه ایران و استعلام قیمت بیمه عمر، به شکل آنلاین قیمت انواع این بیمه‌نامه را استعلام بگیرید. برای این کار کافی است اطلاعات خود و شرایط بیمه‌ای مورد نظر را در سایت بیمه‌بازار وارد کرده و قیمت بیمه عمر ایران را محاسبه کنید.

در سایت بیمه‌بازار می‌توانید قیمت و پوشش‌های این بیمه‌نامه را با سایر شرکت‌های بیمه مانند بیمه پارسیان، بیمه سامان، بیمه پاسارگاد و . . . هم مقایسه کرده و متناسب با شرایط خود بهترین بیمه عمر را تهیه کنید.

اپلیکیشن بیمه بازار

اپ موبایل

اپ بیمـه بــازار، بیمه نامه‌ای در جیب شما

با نصب اپلیکیشن بیمه‌بازار، در هر زمان و مکان به بیمه‌نامه‌ی دیجیتال خود دسترسی داشته باشید

سوالات متداول

اگرچه، بیمه عمر و بانک دو ماهیت کاملا متفاوت دارند اما با در نظر گرفتن چند دلیل ساده می‌توانیم نتیجه بگیریم که خریدن بیمه عمر نسبت به سرمایه‌گذاری در بانک مزیت‌های بیشتری دارد.

سرمایه‌گذاری در بیمه عمر بهتر است یا بانک؟

بیمه عمر، سرمایه و سود مشخص و تضمین شده ارائه می‌کند. ولی در بورس، سرمایه ما همواره با نوسان و حتی خطر زیان مواجه است.
برای سرمایه‌گذاری در بورس ما باید حداقلی از دانش درباره نحوه سرمایه‌گذاری در این حوزه را داشته‌باشیم. بعد از آن هم با هوشیار باشیم و تغییرات بازار بورس را زیر نظر بگیریم. در صورتی که بیمه فقط نیازمند خرید و پرداخت به موقع حق بیمه است.
•    بازار بورس مسئولیتی در قبال فوت یا از کارافتادگی سرمایه‌گذار ندارد. در حالی که یکی از مهم‌ترین اهداف ما از خرید این بیمه این است که علاوه بر سرمایه‌گذاری مطمئن،  بتوانیم از پوشش‌های فوت و ازکارافتادگی یا دریافت مستمری و وام استفاده کنیم.
•    در بازار بورس تسهیلاتی ارائه نمی‌شود ولی با خرید این بیمه بعد از گذشت دو سال، می‌توانیم از تسهیلات ویژه آن مثل گرفتن وام استفاده کنیم. 
 

سرمایه‌گذاری در بیمه عمر بهتر است یا بورس؟

بله، اما در شرایطی که مجموع سرمایه فوت بیشتر از ۵۰۰ میلیون تومان نشود. البته با مجوز بیمه مرکزی ممکن است بیمه عمر با مجموع سرمایه‌ای بیشتر از این مبلغ نیز صادر شود.

آیا می‌توان از چند شرکت مختلف بیمه عمر دریافت کرد؟

بیمه‌گذار هنگام عقد قرارداد ذی‌نفعان بیمه عمر را تعیین می‌کند. در صورتی که ذی‌نفعان را مشخص نکرده باشد،‌ وراث قانونی ذی‌نفعان بیمه‌نامه خواهند بود.

ذینفعان بیمه‌نامه چه کسانی هستند؟

همه بیمه‌نامه‌های عمر شرایط دادن وام دارند. امکان دریافت وام در بعضی از شرکت‌ها از۶ ماه بعد از شروع بیمه‌نامه و در برخی از شرکت‌های دیگر بعد از ۲ سال از شروع بیمه‌نامه امکان‌پذیر می‌شود. 

چه زمانی می توانیم از طریق بیمه عمر وام بگیریم؟

نحوه پرداخت حق بیمه‌ عمر منعطف و میزان توان مالی ما نحوه پرداخت آن را مشخص می‌کند.  اما عاقلانه‌تر این است که آن را به صورت سالانه پرداخت کنیم. چون سودی که به سرمایه‌ ما تعلق می‌گید روزشمار است. به همین خاطر سود پولی که به صورت سالانه پرداخت کنیم؛ نسبت به پولی که قسطی بپردازیم بیشتر می‌شود.

چرا بهتر است حق بیمه عمر را سالانه پرداخت کنیم؟

از نظر کارشناس‌های حوزه بیمه، بهترین‌ بیمه عمر همانی است که ما متناسب با نیاز و اهداف‌مان بخریم. یعنی با در نظر گرفتن اینکه  چه حق بیمه‌ای را می توانیم پرداخت کنیم و چه پوشش‌هایی را نیاز داریم و عوامل دیگری که قبل از خرید آن باید بعد از مشورت با کارشناس خبره بیمه عمر در نظر بگیریم. 

چطور بهترین بیمه عمر را انتخاب کنیم؟

اول از همه باید مشخص کنیم که چه هدفی از خرید بیمه عمر داریم. یعنی سقف سرمایه‌گذاری و میزان پوشش‌های بیمه‌ عمر را  مشخص کنیم. بر اساس همین معیارها شرایط طرح‌ بیمه‌های عمر در شرکت‌هایمختلف متفاوت می‌شود. برای انتخاب بهترین بیمه عمر می‌توایمن از طریق سامانه بیمه بازار و بعد از مشورت با کارشناس‌های بیمه عمر، بهترین بیمه را انتخاب کنیم و با خیالی راحت بخریم. 

بهترین بیمه عمر را از کدام شرکت بخریم؟

خیر، بر اساس ماده ۶۰ بیمه مرکزی، در صورت انحلال یا ورشکستگى موسسه بیمه، بیمه‌‏گذاران و بیمه‌‏شدگان و صاحبان حقوق آنها نسبت به سایر بستانکاران حق تقدم دارند و در میان رشته‌‏هاى مختلف بیمه، برای پرداخت طلب، حق تقدم با بیمه عمر است.
این طلب از طریق «اموال مؤسسات بیمه و ودایع مذکور در مواد ۳۶ و ۴۶ مربوط به قانون تضمین حقوق و مطالبات بیمه‌گذاران» تامین می‌شود. 
 

اگر شرکت بیمه منحل یا ورشکست شود؛ سرمایه بیمه عمر ما از بین می‌رود؟

اگر کسی به عمد اطلاعات غلط وارد کند و بیمه‌‌نامه را اشتباه پر کند؛ علاوه بر اینکه بیمه‌نامه فسخ می‌شود، حق بیمه هم دیگر قابل بازگشت نخواهد بود. اما در صورتی که در تکمیل بیمه‌نامه ناخودآگاه اشتباهی رخ بدهد؛ ارزش بازخرید بیمه‌نامه به فرد بر می‌گردد.

در چه صورتی قرارداد بیمه عمر بدون اطلاع بیمه‌گذار فسخ می‌شود؟

در این صورت، هزینه‌های بیمه‌گری از اندوخته بیمه عمر کم می‌شود تا پوشش‌های بیمه‌ای قطع نشود. در صورتی که اندوخته به صفر برسد، ‌بیمه‌نامه باطل خواهد شد.

درصورت تاخیر در پرداخت حق بیمه چه اتفاقی خواهد افتاد؟