بیمه‌بازار

محاسبه بیمه عمر ایران

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری یکی از انواع مختلف بیمه‌ای است که شرکت بیمه ایران تحت عنوان بیمه عمر ایران به متقاضیان خود ارائه می‌کند. این نوع بیمه، در واقع یک سرمایه‌گذاری بلند مدت با سود تضمین شده به حساب می‌آید که پوشش‌های مانند از کارافتادگی،‌ بازنشستگی و پوشش بیماری‌های خاص را شامل می‌شود.

همچنین بیمه عمر ایران پوشش‌های اضافی نیز به متقاضیان خود ارائه می‌دهد که بسته به نیاز می‌توان آن‌ها را در قرارداد بیمه عمر ایران ذکر نمود.  البته بیمه عمر انواع متفاوتی دارد، مانند بیمه عمر ساده زمانی و بیمه عمر مانده بدهکار، اما پرطرفدارترین نوع بیمه عمر در کشور ما و البته کامل‌ترین نوع آن، بیمه عمر و سرمایه‌گذاری است که توسط شرکت بیمه ایران نیز ارائه می‌گردد.  

یادآور

همین حالا یادآور بیمت رو ثبت کن!

خرید آنلاین بیمه عمر ایران

برای خرید آنلاین بیمه عمر ایران، کافیست از فرم بالا استفاده کنید. با ورود این اطلاعات، پیشنهاد قیمت از شرکت‌های مختلف به شما نشان داده شده و می‌توانید به راحتی قیمت بیمه عمر ایران و سایر شرکت‌ها را استعلام بگیرید.

از میان شرکت‌های مختلف بیمه که همه آن‌ها برای شما نمایش داده می‌شود، بیمه عمر ایران را انتخاب کنید و قیمت، شرایط و پوشش‌های آن را با شرکت‌های بیمه دیگر مقایسه کنید. این مقایسه به شما کمک می‌کند تا با توجه به شرایط، نیازها و اولویت‌های خود،‌ بهترین بیمه عمر را انتخاب کنید. بعد از اینکه بیمه عمر ایران را انتخاب و سفارش خود را ثبت کردید، کارشناسان بیمه‌بازار در اولین فرصت برای ارائه مشاوره و توضیحات بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

بهترین بیمه عمر ایران

برای اینکه بتوانید هنگام خرید بیمه عمر بهترین و مناسب‌ترین پوشش‌ها را انتخاب کنید، لازم است با جزئیات مربوط به پوشش‌های بیمه عمر ایران آشنا شوید. توضیح تعدادی از این پوشش‌ها را در ادامه این مطلب عنوان شده است:

سرمایه‌گذاری

با خرید بیمه عمر ایران و پرداخت حق بیمه آن در طول مدت قرارداد، اندوخته‌ی شما تشکیل خواهد شد. به این اندوخته مطابق با قراردادی که در ابتدا منعقد می‌کنید،‌ سود تضمینی و سود مشارکت (به صورت مرکب و روزشمار) تعلق گرفته و در بلند مدت،‌ سرمایه‌گذاری پرسودی را رقم خواهد زد. در واقع بیمه عمر یک سرمایه‌گذاری بلند مدت است که با گذشت مدت زمان بیشتر، به سوددهی به صرفه‌تری دارد. این اندوخته بعد از مدت یک سال به صورت یک‌جا و بعد از ده سال نیز در قالب مستمری قابل برداشت است. 

دریافت مستمری بازنشستگی 

بعد از پایان مدت قرارداد، اندوخته می‌تواند به صورت یک‌جا و یا به صورت مستمری بازنشستگی دریافت شود. با گذشت حداقل ده سال از شروع قرارداد بیمه عمر و سرمایه‌گذاری ایران، می‌توانید برای دریافت مستمری بازنشستگی خود اقدام کنید. مبلغ مستمری هم به مبلغ اندوخته، نحوه عقد‌ قرارداد و سن بیمه‌شده بستگی دارد. 

فوت طبیعی بیمه‌شده 

در صورت فوت بیمه‌شده به صورت طبیعی، بیمه ایران موظف است مبلغی را به ذی‌نفعان (بازماندگان) وی پرداخت کند. سرمایه فوت نیز مطابق با مبلغ حق بیمه پرداختی طی دوره و شرایط مندرج در قرارداد تعیین می‌شود. اما به طور کلی در صورت فوت طبیعی بیمه‌شده، معمولا مبلغی به میزان 1 تا ۴۰ برابر حق‌بیمه پرداختی سالیانه، سرمایه فوت به ذی‌نفعان تعلق می‌گیرد. سرمایه فوت را نیز می‌توان مثل حق بیمه، به طور سالانه افزایش داد.

پوشش های اضافی بیمه عمر ایران

با خرید بیمه عمر ایران، می‌توانید پوشش‌های زیر را نیز به قرارداد بیمه‌نامه خود اضافه کنید:

غرامت امراض خاص

معافیت از پرداخت حق‌بیمه در صورت ازکارافتادگی دائم بر اثر حادثه

نقص عضو کلی و جزئی در اثر حادثه

پرداخت هزینه‌های پزشکی در صورت بروز حادثه

فوت براثر حادثه

دریافت مستمری در صورت ازکارافتادگی

محاسبه بیمه عمر ایران

در فرم استعلام بیمه عمر ایران اطلاعات مورد نیاز برای محاسبه بیمه عمر شامل چند مورد است. یک بخش ثبت اطلاعات شخصی متقاضی مثل سال تولد و بخش دیگر نحوه پرداخت حق بیمه، که می‌تواند، سالیانه، ماهیانه، یا به اشکال دیگر پرداخت شود. بیمه‌گزار با توجه به شرایط خود انتخاب می‌کند که چه مبلغی را به عنوان حق بیمه و در چه فواصل زمانی پرداخت کند، قرارداد بیمه عمر برای چه مدتی منعقد شود و چه پوشش‌هایی به بیمه‌نامه اضافه شده باشد.

با توجه به اینکه فرایند تعیین نرخ بیمه عمر تا حدودی پیچیده است، بیمه‌بازار این امکان را فراهم کرده تا به سادگی و با چند کلیک نرخ بیمه عمر ایران را محاسبه کرده و علاوه بر آن، نرخ‌های پیشنهادی را با قیمت بیمه عمر در سایر شرکت‌ها مقایسه کنید. بعد از آن می‌توانید متناسب با نیاز خود بهترین بیمه عمر را خریداری کنید.

در صورتی که به دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر درباره این بیمه عمر ایران نیاز داشتید، با مشاوران بیمه‌بازار از طریق شماره‌ی ۹۱۳۱۱۱۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

خرید اینترنتی بیمه عمر ایران

بیمه بازار این شرایط را فراهم کرده است تا بدون مراجعه حضوری به نمایندگی‌های بیمه ایران و استعلام قیمت بیمه عمر، به شکل آنلاین قیمت انواع این بیمه‌نامه را استعلام بگیرید. برای این کار کافی است اطلاعات خود و شرایط بیمه‌ای مورد نظر را در سایت بیمه‌بازار وارد کرده و قیمت بیمه عمر ایران را محاسبه کنید.

در سایت بیمه‌بازار می‌توانید قیمت و پوشش‌های این بیمه‌نامه را با سایر شرکت‌های بیمه مانند بیمه پارسیان، بیمه سامان، بیمه پاسارگاد و . . . هم مقایسه کرده و متناسب با شرایط خود بهترین بیمه عمر را تهیه کنید.

راحتی خرید
بهترین قیمت
پشتیبانی همه روزه
صدور آنی